Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#344) doc válasza dev200 (#343) üzenetére


doc
nagyúr

dehogy ertem felre, nezz is utana alaposan, en is ezt tettem, illetve ajanlom mindenkinek
minel tobb infod van, annal jobban el tudod donteni hogy melyik a legjobb valasztas a te igenyeidhez :)

rootolas utan azt csinalsz a Nookkal, amit akarsz... barmilyen PDF-olvasot rakhatsz ra
ha van androidos keszuleked (telefon, tablet, akarmi) akkor tolts le par PDF-olvaso appot a Marketrol, probalgasd oket.
a Nookon ugyanazt fogjak tudni, csak nagyban :D

szerintem kb. minden PDF-olvasoban beallithatod a fit page width opciot
igazabol itt az a kerdes, hogy hogyan scrollozol benne lefele. ha pl. egyetlen erintesre lejjebb ugrik egy kepernyonyit, az eleg kenyelmes lehet
ha huzni kell a kepernyon az ujjaddal, az picit macerasabb, de rovid tavon talan hasznalhato
a hardware-es gombok meg nem igazan hasznalhatok a Nookon. persze mukodnek, de nem kenyelmes, 4-5 lapozas utan szerintem mar nem szivesen hasznalja az ember

szoval probalj ki par appot, abbol meglatod hogy mukodnek, es van-e koztuk olyan, ami neked tetszik

de valtozatlanul azt mondom, hogy normal meretu PDF-re a 6"-os kepernyo nem megfelelo (vagy inkabb nem optimalis), szoval reszemrol ha lehet elkerulom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.