Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2993) pigsty válasza kali (#2992) üzenetére


pigsty
aktív tag

Wow!
Itt tényleg vágják itt sokan a témát! Köszönöm kali, én már lemondtam erről az íróról - frissítés szempontjából, lassan lesz 4 éves is. Ehhez képest megnézted, vagy tudtad fejből, van-e újabb firmware - kösz!
Felrakhatom a 1.28-at, de azt írják: 1.28 Format erroe problem on WindowsVista DVD-RAM Full Format are solved.
Azért WinXp mellett is megéri ezért felrakni? ;) Vagy pontosabban nem árt vele...de mennyire lehet benne más javítás?

Gyakorlatból kérdeztem az írást, hogy adott kombinációval vajon mi a legszerencsésebb; természetesen betéve tudom a PPéter összest, szerintem már urban legendet is tudnék lassacskán oszlatni. Ugye egyesek szerint 6x felett jobban szétégeti a lemezt stb stb :)
Sima visszaolvasás nálam mindig egyenletes szokott lenni, kb 5x-el kezdődik, és 12x-vel végződik, szinte minden sebességgel megírt Verbatimom.
bár a kínai Verbánál, mint korábban írtam, furcsa esések voltak a végén, akár végigírtam a lemezt, akár felénél, háromnegyedénél írtam meg, és az MCC-st továbbra is fél percig pörgeti fel a Nero...reméljük az akácos lemezek jobban beválnak!

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.