Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12765) M107


M107
addikt

:R

Köszönet az íróért Kcsabi fórumtársnak.

Az író egy Plextor PX712A (ide) 1.09 riplock Rpc 1 módosított firmware.

Külső fehér előlap, fekete tálca, Megkímélt karcmentes író.

A DL lemezeket nem ismeri 2004 Aug gyártás nem is volt szükségem rá, nem is arra kell. Le kell szögeznem, hogy csak annak éri meg 100%-san akinek még vannak régi lemezei (cd-dvd) A VariRec üzemmód próbáltam mind audio-nál mind dvd-nél, olyan + 6-7% minőségi javulást el lehet kb érni a régebbi lejátszók is jól kezelik a megírt lemezt (bár ennek csak tényleg a 2007 előtti lejátszóknál van értelme, s egyből sebesség vesztés az eredmény csak 4X működik.

Később még teszek fel képeket csak most időhiányában csináltam egy UAE (Verba) DVD+R Taiwan lemezképet.
Többet vártam nem vagyok elájulva tőle, bár már az is szép eredmény, hogy ilyen minőségben kiírta a DVD-t a kis Plex. Szomorúan kell kimondanom, hogy idáig majd még tesztelek vele lemezt az LG 4163-4165-4166-4167B sorozata ha kis mértékben de veri ezt az írót.
Plex 89 %
LG series 92 %
ezek a %-ok viszonyított számok,de többet vártam legalább egy kis LG előzést :O ;] :P

Audió Cd-t gyönyörűen ír simán s a Vairrec mellett is (4X), dvd-t szint úgy, bár ott van némi fentartás de lássuk be, 2004 író nincs meg minden mid a firmware-jába s ilyenkor az írók csak próbálnak igazítani a hozzá legközelebb eső MID -el .

Itt van pár régebbi UAE-s írásom viszonyításképp :

[link]
[link]

S íme az eredmény :

Windows 8.1, Nero 12 Portable, 12X, Plextor PX-712A (Mod 1.09), Verbatim UAE DVD+R Taiwan

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.