Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3925) Downsampling válasza dh66e (#3922) üzenetére


Downsampling
senior tag

Szia!

Mindkettőt megcsináltam már - a teljes áramtalanítást egy film alatt többször is, tehát naponta akár tízszer is! Nincs változás. Kezdetben a NAS-ra fogtam, de ugyanez a helyzet USB-ről és ahogy írtam, most már korongról is!

Az utolsó nem béta FW-vel is előfordultak fagyások, de nem ilyen sűrűn (ez persze nem jelent semmit, lehet, hogy valami tényleg döglődik?). Igazából az is dühít, hogy már rohadt régen jött ki nem béta FW, végre nem akarnak egy újat kiadni? Ez már messze nem az a Dune, amit megszoktunk pár éve...

Ellenben képben szerintem még most is veri a nála többször drágább Oppót, így egyszerűen nincs szívem nyugdíjazni (persze, lehet, hogy valójában nagyon jó az Oppo képminőségben, csak az én monitorom már a Dune-hez van belőve). A hangja természetesen még külső DAC-kal is jobb az Oppónak, de a filmeket még most is automatikusan a Dune-vel nézem. Illetve, szeretném nézni...

#3923 Poplacsek: nagyon kedvelem a Dune-t, főleg a képminősége, az egyszerű kezelése miatt (az Oppóhoz képest olyan egyszerű minden, hogy azt nem lehet leírni, illetve sokkal logikusabb, könnyebben automatizálódik az ember keze hozzá). Szóval, én még reménykedem... Őszintén szólva, ha mégis bedöglene, keresek valahol használtan egy másik ilyet, de lehet, hogy már optikai meghajtó nélküli verzió is jó lesz...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.