- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- Rap, Hip-hop 90'
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)
-
Dr Bubo
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)
2024. március 1-től
● a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
● a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
● A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
● Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
● A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.
Aktív témák
-
pusi1981
aktív tag
-
pusi1981
aktív tag
Sziasztok!
Van egy TP Link MR6400 as routerem.
Ebbe használom már egy fél éve a diginek a netes sim kártyáját.
Az utóbbi két hónapban csak napi ujrainditasok után hajlandó működni a router és benne működni a digi netes sim.
A roter nem fagy le az működik rendesen viszont valamiért csak ugy működik ha random ujrainditom a routert majd kb. egy napig jó utana megint újraindítás és ez igy megy már két honapja.
Előtte tökéletesen működött hónapokig.
Nem tudjatok mi lehet a probléma? -
radio100jozs
őstag
válasz
betelgeuse #23787 üzenetére
Nekem is ez a fura amúgy, mert magánszemélynek 2 Ft, cégnek 3 Ft/perc adót is meg kell a szolgáltatóknak fizetnie. Bár Diginél tudomásom szerint céges mobilelőfizetés még nem lehet. Így ott a max 800 Ft/hó adómaximum is belép egy előfizetésnél. Céges előfizetőkben kizártnak tartom a 3 Ft/perc adó mellett, hogy 5 Ft-al próbálkozzanak.
-
gboszi
senior tag
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy a digi mobilt lehet használni “nem telefonban”? Nekem csak a mobilnetjére lenne szükségem egy két hónapra. Működhet? Köszi
-
n00n
őstag
Budapest, 2020. április 14. – Újabb 20 településen tette elérhetővé mobil telekommunikációs szolgáltatásait a DIGI, így összesen már 549 városban és községben tesztelhetik a DIGIMobil szolgáltatást a cég ügyfelei.
A DIGI ütemezett hálózatépítési stratégiájának köszönhetően hétről hétre bővül a lefedett területek listája és ma már több mint ötszáz településen érhető el a DIGIMobil szolgáltatás. A társaság honlapján folyamatosan nyomon követhető, hogy mely területeken válik újonnan elérhetővé a DIGIMobil, amelyről további információk a digi.hu/mobil oldalon érhetők el.Az újonnan bekapcsolt területek:
Ásotthalom, Baj, Bodroghalom, Bükkábrány, Dombóvár, Dunaszentgyörgy, Enying, Etes, Farmos, Hegyeshalom, Hejőkürt, Kisújszállás, Mezőgyán, Nagymágocs, Nyírmeggyes, Pusztaszer, Sarkadkeresztúr, Sényő, Tápiószele, Verpelét
Forrás: [link] -
ggabor02
aktív tag
Kilenc év alatt háromszor hívtam őket, egy alkalommal a (sok év után először megjelent) natolt ip helyett kértem normálisat, 15 perc alatt kész volt. Kétszer volt hibabejelentésem, egyik alkalommal a vezetékes telefon nem működött, központilag megoldották. Egyszer pedig volt internet hibám. A társasházi végberendezésükön ment tönkre a port, amelyiken éppen én voltam. Három órán belül itt volt a szerelő. Megállapította a hibát, átdugta, lepróbáltuk, ment a dolgára. Most hirtelen nem is tudnám, hogy milyen számot hívjak, ha éppen valami bajom lenne.
-
Zoli_2010
tag
Még egy jó pont a DIGI-nek, bár nem tartozik szorosan ide...
Az ügyfélszolgálat 5*! Telefonon bejelentettem, hogy kérem átkapcsolni bridge módba az ONT-t. Egyik szerdán kora délután -- és rögtön felvették, amint választottam menüt. Igaz, hibabejelentést választottam, mert nem volt pont ilyen menüpont... Azonosítás után mondták, hogy max. 48 óra. Felmentem átöltözni. Mire lejöttem, már nem volt WiFi... Tiszta 21. század! (aztán nekem volt bő fél óra beállítani az új routert...) -
4Grider
félisten
válasz
betelgeuse #23787 üzenetére
Hívás esetén nettó 1 Ft körül van percenként.
SMS esetén nettó 8 és 10 Ft között változik. -
betelgeuse
csendes tag
Nem tudjátok h mennyi lehet a "végződtetési" díj vagy hogy nevezik. Szóval ebből az 5Ft ból a DIGI mennyit fizethet a másik 3 nak 1-1 hívásért percenként? Vagy létezik még ilyen egyáltalán?
-
trec12
addikt
válasz
DevKiller #23784 üzenetére
"Ha sikerül nekik frekit szerezni, nagyon szép egybefüggő lefedettség fog kialakulni ahol jelenleg is lefedettnek számít egy terület."
Hát ez az ami nem sikerült. Ha jövő tavasszal tud 900-at szerezni - amire a másik 3 már kijelentette, hogy meg akarja tartani (persze ebbe az nmhh-nak is lesz beleszólása) - azt csak 2022-ben tudja használatba venni. Ennyi. Pont.
-
DevKiller
senior tag
válasz
4Grider #23783 üzenetére
Csak reménykedhetünk, hogy a járvány nem nagyon lassítja le az építkezést
Én Romániában voltam a határ melett, ahol az összes szolgáltató, tehát mindkét ország részéről bármelyik hálózat jelen van. A Magyar DIGI is bejött, de megkelett választanom a helyet ahol próbálkozom. Sikerült speedtestet is lőni, 5/1-eset. Azt vetettem össze fejben, hogy úgy sikerült internetet kifacsarni, hogy 1800 MHz míg a többieknek nyílván 800-900-a volt jelen. Ha sikerül nekik frekit szerezni, nagyon szép egybefüggő lefedettség fog kialakulni ahol jelenleg is lefedettnek számít egy terület. -
4Grider
félisten
válasz
betelgeuse #23782 üzenetére
Nem kétséges, hogy a red a többségnek lehúzás. Mivel én flottát üzemeltetek egy kereskedelmi cégnél, tökéletesen látom, hogy a legtöbbet beszélőknek is cinkes a red, főleg ha 5 Ft-os percdíjjal hasonlítjuk össze. Viszont a Digi Mobil a redhez képest közel sem teljes értékű szolgáltatás, rengeteg helyen nincs még térerő, a sávszélesség pedig annyi, amennyi.
-
betelgeuse
csendes tag
Sziasztok! Csak a tapasztalataimat szeretném megosztani a DIGI hálózatával kapcsolatban. Mind a 4 simet használom. (Bp.en 13. kerület és ujpest) A párom Vodás volt Red díjcsomaggal 1GB
nettel. A lakásban és a munkahelyén is jobb a DIGI lefedettsége mint a Vodáé volt. Páromat szándékosan kértem, hogy beszéljen ugyan annyit mint amikor korlátlan volt a csomagja. 3eft lett a DIGI számlája. Adatforgalma 51GB lett (Netflix és otthon nincs vezetékes net). Eddig remegve mert megnézni 1-1 weboldalt, mert ha elfogyott az 1GB akkor az adatforgalomba be nem számított aplikációk se mentek. Gyakran kellett plusz adatot vásárolni. A többi kártyával is a családba váltottunk ki többnyire feltöltős vodafone kártyákat (19ft perc) Ahogy számoltam jelenleg kb. 20 eft ot takarítunk meg havonta a DIGIvel és jobb szolgáltatást kapunk! (Nem kell a 1GB os keretre vigyázni, stb.) Na ez ment eddig extraprofitként a vodához.
-
Vangelis
félisten
Már én is kipróbálnám a digi-t de itt nálunk talán soha nem lesz. Pedig körülöttünk már lassan van mindenhol. Kazincbarcika
-
Sp@rtacus
csendes tag
válasz
szaboi6512 #23775 üzenetére
Köszönöm. teljes siker!
-
anglergab
addikt
válasz
Kisérletező #23777 üzenetére
Illetve a kapacitás/szegmentálás miatt is.
-
ggabor02
aktív tag
Kellemes húsvétot mindenkinek.
Pár napja láttam, hogy erre a Telekom bázisállomásra is betelepül a Digi. A Digi feliratos elektromos szekrény ott virít a kapu mögött, éppen azon szerelgettek valamit. Az antennák már a helyükön. (Bp XVIII. ker) -
Sp@rtacus
csendes tag
válasz
szaboi6512 #23755 üzenetére
-
kurtuzov
senior tag
Csak egy érdekes eset, hátha a hozzáértők megmondják mi áll a háttérben.
A fővárosból északnak tartva a Dunakanyar felé Szentendre után Leányfalu Tahitótfalu környékén Digi lefedettség térképen ha foltosan is, de van térerő.
Adott két telefon:
1) Sony Ericsson k320i /Tri Band (900/1800/1900)/ amely működik Digivel rendben a fővárosban, de Szentendre után nincsen térereje a környéken.
2) Navon Mizu BT-180 /900 MHz,1800 MHz,1900 MHz, 850 MHz/ pedig gond nélkül működik Digivel Leányfalu-Tahitótfalu környékén is.
Mi lehet ennek az oka? -
riki
senior tag
Sziasztok. Vásároltam a Digitől egy R2-est. Én nagyon megszerettem a fintorgókkal szemben. Még mielőtt valaki azt mondja ,hogy még nem láttam jó telefont ,van itthon mi9 ,mi8,A50.Egy problémám volt vele ,az istennek sem akart menni a Vowifi . Alapértelmezés szerint az enyémen a frimware -ban ki volt kapcsolva,ezen segített az mtk engineer,már engedélyezve lett,de még most sem ment.Némi olvasgatás után ajánlották ,az Wifi Calling /Widget7/-et,azóta öröm és boldogság.Remélem aki beleszalad ebbe ,segít neki.
-
Zoli_2010
tag
Írták páran korábban, hogy mennyire megemelte a DIGI a vezetékes szolgáltatások díjait. (3.000 >> 6.000) Szerintem nemúgy van az... persze sokan a 3.990,- et is következetesen 3-nak mondják.
Nálam kb. így volt/van: 11,5 évig nyögtem a T jármában (12.500 -- 18.900). Aztán jött a DIGI pár (4?) éve, és akcióval rögtön beköttettem. TV,tel,net együtt volt 3.290,- (vagy 3.490,-) az akcióban és 100Mbit/s helyett 1Gbit/s. ... 2x annyi TV csatorna, sokkal több HD, no STB, sokkal jobb minőség. + egy teljesen használható ZTE wifi router.
Aztán persze lejárt a hűség! DE ez az akciós idő itt nem 1-2-3 vagy 6 hónap volt, hanem 2 év!! Tehát sose volt nekem 3000, hanem kicsit több és 2 évig akciós és 100 helyett 1000Mbit...
Bementem hűségidőt hosszabbítani, de erre azt mondták, hogy nem érdemes, mert úgy maradtam, -- és még egy bő fél évig az akciós áron kaptam. Aztán persze megemelték, most 5.999,-, de nem lett 100Mbit, hanem maradt az 1000/300. Most nézem új ügyfélként már a DIGI is csak 1hónapig 3100, aztán 6.
Most néztem a számlát, apósék 62-es körzet, (néha félórás hívások), simán benézték Invitelnek, pedig T... Sokáig 0-t számláztak rá, most utolsó hónapban rájöttek, hogy fizessek érte, de nem reklamáltak.
Vettem megyei matricát SMS-ben 02.25-én. Ugye rögtön adtak 20 ezres keretet, nem mint a sóher T. Most láttam a számlában: 0 Ft-ot írtak rá az 5000 helyett!(írtam nekik mailt)
Legutóbbi számla két havi, nem tudom miért, de nem kell most április végén fizetni, csak május végén. Szóval hibáznak sokat, de nem az én káromra, szerencsére!
Bocs a hossza miatt, röviden: a hűség nélküli 5.290-et emelte a DIGI 5.999-re kb 3 év után. -
#73820095
törölt tag
Na, ilyen sem volt meg: v feloraja meghalt a digi... Meg 2G se nagyon van, de a 4G teljesen elszallt. Remelem, visszajon reggelre...
-
Kronos3000
senior tag
válasz
Kronos3000 #23662 üzenetére
Legnagyobb döbbenetemre tegnap hívtak hogy elhárították a problémát. A másik nagy csoda hogy tényleg, este a "csúcs" időben is rendben működik minden.
Nem is tudtam hogy így felhívnak, hogy problem solved. -
Miska0330
tag
Mai tapasztalat, hogy megéri bejelenteni bármiféle hibát a hálózattal kapcsolatban. Ma párom hívott, hogy nincs térerő Nyárlőrinc -en. Pont ma 7:30 -tól áramszünet van az egész településen. Leadtam az űrlapon a hibát, hogy nem elérhető a hálózat. 11-kor adtam le. 12:30 -kor már újra elérhető lett a hálózat, annak ellenére hogy még mindig áramszünet van az egész faluban.
-
pjen
félisten
válasz
philoxenia #23758 üzenetére
Szerintem,ha a korona vírusos totyikban elkezded részletezni,hogy a vírus miatt nem Tudsz 5G s telót venni,vagy legalábbis nem ez a fő csapás,elhajtanak a francba.
-
philoxenia
MODERÁTOR
A koronavírus témával a koronavírusos topikba menjetek!
-
szaboi6512
őstag
-
Lackooo84
nagyúr
Ami érdekesség, hogy másik telóról adtam wifit, és a Digi felcuppant vowifire, és 3G-t írt mellé. Lestem is, hogy miafsz...
-
Lackooo84
nagyúr
Na, nemtom mi van megint a diginél, de se net, se telefon, se tv már negyed órája, de még mobilhálózat sincs, Tatabánya...
-
Sp@rtacus
csendes tag
Igen, az eszközkezelőben megjelenik a port mindkét drivert telepítettem, lehet, hogy valamelyik hibás?
-
Kuter
senior tag
válasz
Diák66 #23736 üzenetére
Rohadtul nem értek hozzá, csak gondoltam , hogy ha már van akkor miért ne indítanák el.
Bár most sincs semmi bajom vele. Amikre kell megfelelő számomra. Viszont szerintem csak digisnek lesz elérhető ha fizetős lesz , pont a hálózat terhelés miatt. De én se és itt senki nem lát bele a jövőbe , hogy mit is tervez a Digi. -
dethroner
veterán
válasz
rothfb #23708 üzenetére
Pontosan arra gondolok én is, hogy 1 év távlatából már összegyűjtöttek annyi tapasztalatot, amire szükségük van. De mivel a frekvencia kevés, ezután is csak digi előfizetők mehetnek rá a hálózatra, de már valami minimális díjért cserébe. Vagyunk úgy elég sokan szerintem hogy bőven használható helyen élünk, és örömmel fizetünk érte. Mert hát azért hoztuk ki a kártyákat, mert tudunk vele mit kezdeni. Ha nem így lenne, be se mentünk volna érte. Így meg hogy van értéke, nem jelenthet gondot hogy ezt meg is kell fizetni.
-
trec12
addikt
válasz
Dr Bubo #23732 üzenetére
Ki a fene buzdított bárkit is arra, hogy tüstént vegyen 5G telefont? Kedves Topikgazda! Szakadjatok már le erről a témáról!
-
dchard
veterán
válasz
Lajosnagy17 #23719 üzenetére
Az ilyen és ehhez hasonló fél információkkal van tele a topik. Nagyívün elfelejtjük, hogy a 4G 2-3 évig csak 1800-on ment, mivel nem volt meg a 800-as tender. Naná, hogy 1800-on senki nem pattintott országos lefedettséget. Ugyanez volt a 3G-vel is az elején: 2100-on senki nem tudott országos fedést csinálni, aztán jött a (voda) U900. Aki sokat utazott, annak az LTE800-ig az egyetlen értelmes alternatíva ez volt. Érdekes, hogy néhányan milyen gyorsan felejtenek...
-
-
Lajosnagy17
senior tag
Szerintem itt jön a DIGI képbe. Az emberek elkezdenek gondolkodni, hogyan lehetne többet megtakaritani és nem érdekli őket, ha valahol az országban nincs lefedettség, mert nem járnak arrafelé. Előbb útóbb úgy is lesz. Szóval ha olcsóbb lesz sokan gondolkodni fognak a váltáson.
-
trec12
addikt
válasz
Lajosnagy17 #23719 üzenetére
Nézd nincsen varázsgömböm és neked sem. Az viszont kétségtelen tény, hogy az 5G a jövő. És egyátalán nem biztos, hogy úgy lesz minden mint a 4G esetében volt.
Éppen a mostani helyzet mutatja meg mekkora szükség van a minél nagyobb hálózati kapacitásokra. -
trec12
addikt
válasz
Lajosnagy17 #23716 üzenetére
Mintha a 4G-ről is hasonlókat mondtak volna anno....
-
Lajosnagy17
senior tag
válasz
trec12 #23714 üzenetére
Az 5G készülékek ára nem hamarosan lesz megfizethető árú, az átlagfelhasználóknak meg nem lesz rá szüksége. Nekem a 4G is elég, hogy VPN-en keresztül dolozzak. Semmi gonom nem volt vele ay elmúlt két évben. Az 5G technológia kiépitése nem egy olcsó dolog, a három nagy sem fogja kiszórni a pénzét, hogy nekik legyen, ha nincs elég felhasználó, aki tudná használni.
-
válasz
bociusz #23712 üzenetére
Az 5G-hez eleve sokkal sűrűbben kellenek majd tornyok, még a mostanihoz képest is. Plusz tényleg sokkal jobban meríti az akksit, tehát hiába az egyre nagyobb kapacitású akkumulátorok, a 4000-5000 mAh is nagyon kevés lesz. De meglátjuk.
Viszont szerintem évek, mire értelmes használható 5G-s hálózat összejöhet bármelyik szolgáltatónak. -
bociusz
aktív tag
válasz
rothfb #23710 üzenetére
Ez a kép szerintem mindennél jobban mutatja, hogy miért lesz egyre égetőbb szükség 5G-re. 3 év alatt több mint négyszeresére nőtt a mobil adatforgalom, a kapacitás és a rendelkezésre álló frekvenciaspektrum viszont véges. Épp ezért kell a meglévő erőforrásokat minél hatékonyabban kihasználni. Forrás
-
-
válasz
trec12 #23709 üzenetére
Az, hogy addigra mindenkinek kiterjedt 5G hálózata lesz, én nem venném készpénznek. Amúgy is szkeptikus vagyok az 5G-vel kapcsolatban és nem a sugárzás miatt.
Nem látom értelmét, legalábbis a mindennapi telefonálás, netezés szempontjából. Gyorsabb, de minek, rosszabbul terjed, sokkal jobban meríti a telefonok akkumulátorát. Az 5G-nek inkább más területeken lehet haszna és nem a lakossági felhasználás esetében.
-
trec12
addikt
válasz
rothfb #23708 üzenetére
Szakértő én sem vagyok. Szóval jelenleg sem a lefedettség sem a kapacitás nem elégséges a tender meg úgy tűnik végleg elment. Következő tender 2021 használatba vétel 2022 ha és amennyiben. Szóval addig vegetálás lesz? (Addigra a többinek várhatóan kiterjedt 5G hálózata lesz.) Hát nem tudom de én nem látom itt a kitörési pontot. Azt nyilatkozták eltökéltek a folytatásban. Legyen így....
-
válasz
dethroner #23706 üzenetére
Én az "1000 forintért a hülyének is megéri" megjegyzést azokra írtam, akik majd a tesztidőszak után előfizetést vesznek a Digitől. Amitől aztán a hálózat meg fog nyekkenni. Még a Diginél sokkal jobb, több frekvenciás, rengeteg toronnyal rendelkező szolgáltatók is belassulnak ha pl nyáron a Balatonon nyaralsz. Mert ugye az eredeti kérdés a tesztidőszak végéről szóltak. Amikortól bárki bárhol vásárolhat pénzért simet. Egyébként sem biztos, hogy az 1000 ft az tényleg ennyi lesz és nem több.
Persze lehet egy olyan verzió is, hogy vége lesz a tesztidőszaknak, de a digiseken kívül továbbra sem vásárolhatnak mások simet. Viszont kérnek egy bizonyos havidíjjat.
Kockázatos egy bizonytalan szűk hálózatra pénzt kérni. Persze lehet az a hozzáállásuk, amit mondasz, hogy fizessen érte aki akar, aki meg nem, az adja vissza. Ez is egy hozzáállás. De ebben az esetben a mostani elképzelt 80-100 ezer előfizetőből hirtelen maradhat pár ezer. Ez a cél?
Szerintem egy kész, rendesen lefedettséggel rendelkező hálózatot kell üzemeltetniük megfelelő mennyiségű frekivel, vagy ha azzal nem, akkor sokkal több toronnyal. Egy félkész valamivel nem lehet operálni. És továbbra is azt mondom, hogy az a bevétel, amit ebből a havi 1000-esből (ha több lesz, még kevesebben maradnak) be tudnak szedni, semmire sem lesz elég, ergó többet vesztenek, mint amennyit nyernek.
Több előfizetőt akkor nyernének, ha bárkit beengednének (sokkal nagyobb lenne a bevételük), de ebben az esetben szerintem ez a hálózat kártyavárként omlana össze. Továbbra is hangsúlyozom, nem vagyok szakértő! Elmélkedem. -
Dr Bubo
MODERÁTOR
válasz
#73820095 #23705 üzenetére
Én épp most számolgattam, hogy a kék T-nél a flottás csomagomban a 3 GB net kb 1300 Ft. A minimum előfizethető net 100 MB kb 300 Ft-ért. Ha leváltok a 100 MB-os csomagra és megrendelem a "Kedvezményes 1+99 GB belföldi adatjegy"-et, akkor szinte ugyanannyi pénzért 3 GB helyett 100,1 GB-om lehet.
Na ilyen szinten meg aztán végképp kevesen számolnak utána. -
dethroner
veterán
válasz
rothfb #23701 üzenetére
Összezavarsz azzal amit írsz. Egyik hozzászólásodban azt írod:
ezért a hálózatért semmiképpen nem szabad még pénzt kérnie, vagy megszüntetni a tesztidőszakot.
Utána meg ezt: a hülyének is megéri 1000 forintért ilyen percdíjjakkal, akkor is ha valahol alig van lefedettség
Akkor most mi van?
Szerintem igenis használható, igenis piacképes és igenis fizetőssé tenném.
Sok helyen nincs térerő? Ok, akkor ők visszaadják a kártyákat, mert nincs értelme fizetniük érte.
Visszajelzéseket azután is fog kapni hogy fizetőssé tette a szolgáltatást, ahogy manapság is kap bőven hideget-meleget a másik három szolgáltató is ha bármi gondot tapasztal az előfizető.
Aki előfizető volt eddig is kábeles, műholdas szolgáltatásra, nem fogja visszaadni a simet és lemondani a többi előfizetést csak azért mert a szemét digi pénzt mer kérni a közel sem tökéletes mobilért.
Szerintem a világon semmi veszítenivalója nincs. Lesznek akik visszaadják, de ahogy nő a lefedettség, egyre több helyen lesz elérthető, az új helyeken egyből lesznek helyettük újak, akik örömmel fizetnek majd érte. -
4Grider
félisten
válasz
rothfb #23701 üzenetére
Ez ugyanaz, mint a covid: Senki nem mondja meg mi lesz 1-2 hónap múlva Magyarországon.
Azért egy adalék: Amikor a Digi bő két éve megjelent ftth-val Budapest XXII. kerületben, nem volt roham az ügyfélszolgálatokon (konkrétan üresek voltak). Az összes UPC-s és Telekomos maradt a fenekén. Még most is erősen többségi szolgáltatók. (A 30 házas utcánkban eddig 3 előfizető tért át Digire.) -
Nálunk most 4 kártya van, az 4 előfizetés. A 20000 előfizetést én úgy "elmélkedtem" ki, hogy ha most van 80-100 ezer előfizetése, sim kártyája kint, akkor abból kb csak a negyede fog megmaradni, ha havidíjjat fog kérni. Akkor lesz ez másképp, ha bárki vásárolhat majd simet. Akkor viszont én attól tartok, hogy hirtelen nagyon sokan fogják leterhelni a hálózatot, lesznek több százezren (mert ugye a hülyének is megéri 1000 forintért ilyen percdíjjakkal, akkor is ha valahol alig van lefedettség), ekkor viszont ez a hálózat össze fog roskadni. Ahhoz, hogy ilyen terhelést kibírjon, sokkal több torony és frekvencia kellene.
Jut eszembe, nem szakértek, nem vagyok szakértő.
Csak elmélkedem, végülis erről is szól ez a fórum. Szerintem.
Aktív témák
● A politikai jellegű hozzászólások figyelmeztetés nélkül törlésre kerülnek!
● Az Összefoglalóban megtalálható, hogy mit ír a Digi ÁSZF a szolgáltatás és a SIM kártya használatáról. Az ezzel kapcsolatos hozzászólások törlésre kerülnek.
● A személyeskedő, sértő vagy flame jellegű hozzászólások törlésre kerülnek.
● Az iPhone-os SMS küldést boncolgató hozzászólások törlésre kerülnek.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI kábel TV
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Samsung Galaxy A34 5G 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Samsung Galaxy S25 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Telefon fólia (Hidrogél)
- DELL Precision 5540 Workstation i7-9850H Nvidia Quadro T1000 32GB 1000GB 15.6 új akksi 1év garancia
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone SE (2016), Apple iPhone SE2 (2020), Apple iPhone SE3 (2022)
- Xbox Ultimate előfizetések
- HP 15 Zbook Studio G8 FHD IPS i7-11850H vPro 32GB 512GB SSD Nvidia A2000 Studio Win11 Pro Garancia
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
- Bomba ár! HP 255 G7 - AMD A4 I 4GB I 128SSD I HDMI I 15,6" FHD I Radeon I HDMI I W11 I Cam I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest