Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) sto1911 válasza Delávégá (#2400) üzenetére


sto1911
veterán

És majd meg fogom venni, ha olyan állapotban lesz, ami alapján azt mondom, megéri.

Se az alfa se a béta nem ilyen, ahogy a D3 demo leszopatott mindenkit, úgy ez is le fog, de ne legyen igazam.

De ennyire előrendelni, hogy is mondjam, egyfajta káros viselkedés forma, és akkor finom voltam meg nőies.

[ Szerkesztve ]

(#2402) Edge


Edge
veterán

BTW mindenkinél blackwashing volt a kari választó képernyőn? :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2403) Edge válasza sto1911 (#2401) üzenetére


Edge
veterán

Mindenki a saját vagy apu :DDD pénztárcáját károsítja, nem a tiedet, akkor meg mit érdekel? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2404) Hokunda válasza Delávégá (#2393) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Egy hsz és képes voltál lebontani a gátat így özönjön az a flamefolyam! Személyes tapasztalatom nincs róla, mivel a 3 után nincs az az isten, hogy a Blizzardnak egy eurocentet is előre utaljak valaha! Majd talán a végleges megjelenés után 3-4 hónappal lesz, mire véget érnek a szokásos szerverproblémák és kitalálják, hogy milyen is legyen az az endgame.

Általam követett streamereknél Lama és Cooley nem meglepő módon nem volt elájulva tőle, hardocre D2-ként annyira nem is meglepő. Asma már igen, de ő a 3-at is szerette, szóval az sok mindent megmagyaráz.

Videók alapján szerencsére elfelejtették azt a Torchlight beütéses förmdvényt amit az előző részben vittek, ez pozitívum, talán jól is van optimalizálva ami szintén. A dungenok viszont tényleg elég egy kaptafának tűnnek, a skillezés meg még mindig kérdéses, hogy mennyire u12 vagy u6.

Eddig egy korrekt iparosmunkának tűnik, a gödör aljánál (3, Immortal) jobb, de persze ez volt a minimum, akár még jó is lehet, de közel sem az álleejtős kategória az mondjuk a Baldur's Gate 3.

(#2405) Delávégá válasza sto1911 (#2399) üzenetére


Delávégá
tag

Szóval attól volt összetett a D2 hogy 4 stat között elosztottál pár pontot. A D2 is ugyan olyan faék mint a D3 és a D4 is az lesz. Pont ez a jó benne és a stílus is a hack'n slash ezt képviseli, leüsz a játék elé és mész halomra ölni a szörnyeket. A dungeonok meg milyenek legyenek ezredik alkalomra is ha lemész? Hupilila? Az adott zóna sasjátosságait viselje és csókolom, nem azt fogom nézni fél óráig hogy néz ki éppen a fal vagy a padló. Amúgy meg ott lesz például a Paragon Board, azzal pont annyit el lehet szöszölni mint azt a pár pontot szétosztani D2-ben a 4 stat között (amúgy többet).

Ja és stílus.

(#2406) gainwardgs válasza rumkola (#2381) üzenetére


gainwardgs
addikt

1080p

(#2407) malacka87


malacka87
senior tag

Nálatok is vannak ilyen brutál fps droppok? 144fps majd lemegy 70. Meg is akad a game 1 secre.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#2408) Callisto válasza Delávégá (#2397) üzenetére


Callisto
őstag

Ez tény és nem felfogás kérdése. Sajnos ennyi alapján úgy érzem POE marad a legjobb ARPG legalábbis POE 2-ig :D
Meglátjuk Blizzard mi újat tud hozzátenni a játékhoz szezonokban, de ismerve őket semmit sem.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#2409) sto1911 válasza Edge (#2403) üzenetére


sto1911
veterán

Ő kérte, hogy legyen károgás, megkapta. Úgy is mondhatnánk boomer szlenggel, hogy tátott szájjal a f@szerdőbe.

Egyébként meg azzal, hogy ész nélkül megy az előrendelés, bizony engem is károsít, mert legközelebb is szart fognak készíteni, mert volt rá elég légy.

(#2410) sto1911 válasza Delávégá (#2405) üzenetére


sto1911
veterán

Te beszélsz stílusról, amikor flamet generálsz meg egyből leboomerezel bárkit aki nem osztja a véleményed? Nevetséges vagy.
Amúgy én is írtam, hogy a Diablo nem bonyolult, olvasd el rendesen és fogd fel előbb amire válaszolsz.

A dungeonok részt se érted, mert elsőre is unalmas a sok egyforma szoba, nemhogy ezredjére (copy-paste ugye, gyk.)

Úgyhogy nem bánom ha másnak tetszik, de ne szóljon be csak azért mert ennyivel megelégszik :D mert könnyen a tátott szájjal esete fog fennforogni.

(#2411) ProEvoFan válasza Hokunda (#2404) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha a hard D2 rajongóknak nem tetszik, az nálam már nagyon pozitív. :)
A Diablo 2 Resurrected fele annyira sem fogott meg, mint a Diablo 3.

(#2412) Drizzt válasza malacka87 (#2407) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, ilyenkor egy dupla alt+tab gyakran megoldja. Gondolom van némi memory leak.

I am having fun staying poor.

(#2413) reelc


reelc
veterán

Valahogy éreztem, hogy vicces lesz ide visszanéznem majdnem 2 év után. :D

Most már legalább tudtok játszani is azzal, amiről a vita folyik, már nem alfa videók alapján megy a dolog, mint anno.

(#2414) sto1911 válasza reelc (#2413) üzenetére


sto1911
veterán

Miért, tudnak játszani? :D

Amúgy ez lesz majd a nagy early access vagy most épp minek hazudják, két nap sorban állás meg hibák tömkelege :D

(#2415) Drizzt válasza sto1911 (#2414) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, tudunk. Nekem tegnap volt egy másfél órás queue, megvacsoráztam, tettem-vettem, aztán beengedett. Ma meg egyszerűen elindítottam és ment pöccre, várakozás nélkül. Most is direkt megnéztem, egy perc alatt bent vagyok. Este gondolom neccesebb lesz.

I am having fun staying poor.

(#2416) hkaroly válasza Drizzt (#2415) üzenetére


hkaroly
csendes tag

xboxon tegnap este óta baszik elindulni...

(#2417) malacka87 válasza Drizzt (#2412) üzenetére


malacka87
senior tag

Dungeonban nem csinálja csak outdoor. Pont ez volt a closed betaban is.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#2418) errorcode06


errorcode06
őstag

Na, megvan a 20, és az első halál. Bucser megfingatott...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2419) Anti-Hero válasza hkaroly (#2416) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Ps5ön is ment rendesen. Tegnap 2x dobott ki (akkor 30 perces pihi volt), de így sikerült lvl20ra fejlődni.

Ma meg pöcre indult.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#2420) reelc válasza sto1911 (#2414) üzenetére


reelc
veterán

Inkább örülj, szívességet tettek azok akik megvették.

Szerintem butaság bármilyen játékot előrendelni, de annyi, hogy nem teszem és kész.
Az ő dolguk, az ő pénzük.
Hadd szórakozzanak, amivel és amikor tudnak.

Most jelenleg fizetős demó (ami teljessé válik megjelenéskor) és tesztelés a Blizznek.
A jövő héten meg ingyenesen ugyanez.

Manapság már nem divat a demó, és a Steamen is csak a náluk vásárolt játékokra van a szabályok szerinti 2 órán belüli pénz visszatérítés.
Itt viszont egy actot próbálhatsz/tesztelhetsz sokkal több ideig.

Nyilván minden online játéknak vannak gondjai megjelenéskor és mi most még előtte vagyunk. Ezen felesleges kárörvendezni.

Remélhetőleg a megjelenés utáni és az első szezon kezdete közti időben javítják a szerver és egyéb problémákat.
Akkor majd még több videó és tapasztalat lát napvilágot, nem csak az első actból, és akkor majd lehet dönteni annak aki nem tette.

(#2421) ProEvoFan válasza reelc (#2420) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jobban várom a játékot, mint a topikban bárki más, de előrendelni nem merem illetve nem is szabad.
Talán két játékkal tennék/teszek majd kivételt. Pókember 2 és a Last Of Us part 3....

(#2422) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Sose értettem ezt a ne rendeld elő dolgot...értem, hogy szar is lehet a játék..akkor így jártam.
Meg a pénztárcáddal szavazol..oké :U

De pl én akarok új Diablot akkor is..szórakoztat akármilyen.
Immortals is lekötött 3 hónapig. Aztán ott hagytam, mert szar volt a fejlődés.
Ha ez is kibírja 3 hónapig nálam, akkor már megérte nekem. :))

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#2423) sto1911 válasza reelc (#2420) üzenetére


sto1911
veterán

Hol kárörvendtem?

És ahogy mondtam, annak is kárt okoz aki minden szart előrendel, aki nem venné meg egyáltalán, mert a többi kiadó is csak annyit fog látni, hogy a szart is megveszik egy demó alapján. Úgyhogy pont nem tesz senkinek sem szívességet.

Az, hogy fél napja kint van a béta, amiből a felén aludtak, a maradék egy részét meg várakozással töltötték pont nem ér fel az alfa több napjával. Egyébként az alapvető játékmenet nem fog változni megjelenésre, és az már korábban is kipróbálható volt.

Majd ha lement a béta, akkor esetleg, de jusson mindenki eszébe a D3, annak is kellett több hónap vagy talán év is mire rendes játékot faragtak belőle. (Megint más kérdés kinek mi tetszik, én mindkettőben találok baromságot jelenleg is.)

(#2424) reelc válasza Anti-Hero (#2422) üzenetére


reelc
veterán

Én meg azt nem értettem soha, hogy Diablo és sokaknak csak az létezik.
Legyen "akármilyen".

Tőlem Olbaid is lehetne a neve, meg más cégtől, nekem nem ez a lényeg... arra vagyok kíváncsi, hogy egy AAA arpg-ből mit tudnak kihozni?
Mert ilyet nagyon régen láttam utoljára. Talán az előző rész esetében.

(#2425) Win-T


Win-T
senior tag

A life én mana értékét számmal nem lehet kiíratni valahogy? Nagyon zavar, hogy nem látom pontosan és a tenger opció között nem találtam erre lehetőséget, hátha más szemfülesebb.

(#2426) la_cc


la_cc
addikt

A kicsit döcögős start ellenére elég jónak találom a game-t, nekem adja a feeling-et, még Poe után is, kifejezetten "üdítő", hogy nincs túl komplikálva semmi sem egyelőre.

23-ig húztam egy Sorc-ot, megnéztem 1 órát a Rog-ot is, Barb meg nem érdekel. Jövő hétvégén jön a Necro is biztosan pár órát... :)

Pár negatívum:

6900xt + 5900x kombóval, max grafikán, WQHD felbontáson azért laggolgat néha a játék, főleg városban, de igazából "vállalható" egy bétában teljesen.

Az "aspect-es" insták eléggé egy kaptafák, vidd ide-oda a kockákat, kulcsot stb.és kicsit "szokatlanul" hosszúnak érződtek, de csak lehet mert a sorc-om állandóan kifogyott a manából, aztán lehet "live-ban", majd ráérnénék ezeket később lefutni. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2427) WayneGace válasza sto1911 (#2423) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha jól értem, te nem is játszol jelenleg a bétával. Akkor meg mi értelme annak, amit itt csinálsz? Majd open bétán kipróbálod, ha akarod, de addig fölöslegesnek tartom teleirogatni a topicot egy olyan játékról, amivel nem is játszol.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2428) 0karmacoma0 válasza Anti-Hero (#2422) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én most pont fordítva vagyok. D3-at előrendeltem, kaptam posztert, igényes dobozt, error 36-ot 10999hufért. Soha nem bántam meg. Most nincs fizikális kiadás, cserébe 70 euro. Kijön este, elalszok valami streamre, reggel megnézem az a játék-e ami a bétában megtetszett és megveszem online 15 másodperc alatt. Gondolom van valami random mtx reward, de ez nem ér annyit mint a biztonság. Amúgy a videók-streamek alapján nagyon tetszik a gameplay és a grafika. Szinte biztos, hogy megveszem majd, de előrendelni nem látom értelmét. Ráadásul lesz a 4 napos korai hozzáférés burzsujoknak, szóval egy csomó streamer már endgameben lesz mire aktiválódik a 70 eurós verzió. Hülye lennék márciusban előrendelni.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#2429) Anti-Hero válasza 0karmacoma0 (#2428) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Ja hát anno a D3at is előrendeltem. Collectors Edition meg minden. Amúgy 2 hónappal előtte tényleg nem szükséges előrendelni..csak hát béta..nekem ennyi is elég volt.

4 napos hamarabb indulás meg azért jó..mert pl pont akkor leszek szabadnapos.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#2430) la_cc válasza 0karmacoma0 (#2428) üzenetére


la_cc
addikt

Ez nem verseny, 4 nappal "'később" sem maradsz le semmiről. Szvsz ha nem érdekelnek a kozmetikai cuccok, teljesen felesleges kiadni további 30 EUR-t a 70-en felül. :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2431) sto1911 válasza WayneGace (#2427) üzenetére


sto1911
veterán

Az, hogy nem rendeltem elő nem azt jelenti, hogy nem játszok vele. Másrészt nem az volt az eredeti kérdés, hanem hogy hol vannak a károgók, erre megjelentünk és most ez a baj. Hát ki tud nekik kedvükre tenni?! :D Harmadrészt nem változott annyit a játék az alfa óta.

@la_cc: ezt nem mondanám, amikor többen szabadságot vettek ki a megjelenés napjára, aztán majd jönnek szentségelni, hogy nem tudnak belépni. :D

[ Szerkesztve ]

(#2432) 0karmacoma0 válasza la_cc (#2430) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Pozitívumként írtam. 2-3 nap után rá tudok nézni streamen, fórumon milyen az endgame. Ha nagyon be vagyok sózva, akkor már nagy biztonsággal megvehetem, hogy már este küzdhessek a szerverrel. Annyi, hogy a sztori spoilereket nehéz lesz kerülgetni, bár egy Diabloról beszélünk. Nem számítok rá, hogy a végén kiderül, hogy végig Lilith volt Keyser Söze.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#2433) Rage47


Rage47
veterán

Szerintem a D3 után hatalmas game, mondom ezt lvl 8-on :D Ha PS4-en tökéletesen futna, még meg is venném…

(#2434) gainwardgs válasza malacka87 (#2407) üzenetére


gainwardgs
addikt

:K

(#2435) Peace


Peace
nagyúr

Szerintem aki rá van pörögve és imádja a szériát meg úgy általában ezt az izometrikus nezetű gyakást, az úgyis meg fogja venni. Azon lovagolni, hogy ki mikor, tökéletesen felesleges. Ha valaki 3 hónappal a megjelenés előtt fizet érte vagy 1 évvel a megjelenés után, csak az a lényeg, hogy jól szórakozzon. Én 21-ig vittem el a sorcit és elképesztően tetszik!!! Nyilván félek a júniusi starttól, mert szabit szeretnék kivenni. Nyilván ha nem jutok be a játékba, akkor fölösleges lenne otthon ülnöm. Nehéz kérdés. :DDD
Amúgy ma reggel a random cuccokat áruló árus adott egy iszonyat ütős legendary staff-ot, ami 56%-al megnöveli a basic támadásom sebességét. Maga az uralkodó sem szórta ilyen sebesen a villámokat!!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#2436) la_cc


la_cc
addikt

Azt néztétek, hogy gombokért tud az alkimista egy valag elixírt csinálni, ami ad +5% xp-t? Kár, hogy mindjárt 25 a kari... :DD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2437) Hokunda válasza ProEvoFan (#2411) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Engem se a D2R fogott meg, hanem a D2 LoD, de az nagyon. :D Ezért is volt szentségtörés amit utána műveltek.

[ Szerkesztve ]

(#2438) adamkaa777 válasza Win-T (#2425) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Nincs se bejövő sebzés , remélem ezt majd beleteszik

El. Psy. Congroo.

(#2439) Win-T válasza adamkaa777 (#2438) üzenetére


Win-T
senior tag

Remélem én is, hogy kisírják a fórumokon. Meg most figyeltem fel rá, hogy az itemizációt is megnyírbálták, se belt, se bracer, kevesebb lehetőség.

(#2440) sto1911 válasza Win-T (#2439) üzenetére


sto1911
veterán

Szettek se lesznek startkor.

(#2441) Rayner válasza Win-T (#2439) üzenetére


Rayner
őstag

Ha így marad akkor újabb felejtős. elismerem nagyon szép, hangulatos de a mechanika siralmas...igen se belt se bracer, az egész karakterlap kb mint egy zs kategóriás mobil játék. nyilván nem ez a végleges de nagyon közel van hozzá. értem én hogy ezt hulegyerekeknek címezték és arra a rétegre van pozicionálva de ide 2023-ban sokkal több kell szerintem.
A grafika mondom az patent maximális hangulat de a többi háááát ... mondom ezt 43 éves fejjel Diablo 1től kb 20 ARPGt végiggyűrve éltem során... ez így kevés

(#2442) Peace válasza Rayner (#2441) üzenetére


Peace
nagyúr

Hulegyerekeknek címezték és be is talált. :DDD :C

(#2443) Callisto válasza Rayner (#2441) üzenetére


Callisto
őstag

Na igen. Ennél játékmechanikailag a Last Epoch is jobb. Azért endgamet kell megnézni milyen lesz, de sok jót nem várok.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#2444) soo277 válasza Rayner (#2441) üzenetére


soo277
őstag

Szokj hozzá,ezeket a mai játékokat nem nekünk gyártják,hanem a péztárcánknak,hogy a kölkök vegyék a sok sknint meg stb t....

BT: wersoo#21211

(#2445) Edge válasza Win-T (#2439) üzenetére


Edge
veterán

Cserébe bármire rá tudod tenni a legendary képességeket gombokért, sztem nagy 5let. Az is hogy nem kell id-ézni a cuccokat, a durabilityt is kivehetnék semmi értelme. De ez egy béta sok minden másként lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2446) Rayner válasza Callisto (#2443) üzenetére


Rayner
őstag

Igen a Last Epochot akartam példának hozni mert az 0.9-es megnemjelent és olcsóbb állapotban negyedakkora költségvetésből jobb mechanikát volt képes egy évvel ezelőtt felmutatni. most pedig állítólag még jobb lett, de ezt nem tudom mert azóta nem léptem be. Az is igaz hogy D4 most 0.8.0.... build ami igencsak messze van a valóságtól

Ha jól értem akkor a Dungeonok lesznek a "mapok" és nagyon remélem hogy véglegesben instant tudok teleportolni amelyikbe akarok és nem kell a odafutkorászni...

[ Szerkesztve ]

(#2447) la_cc válasza Edge (#2445) üzenetére


la_cc
addikt

Erről mit lehet tudni? Bétában nem találtam így opciót rá hirtelenjében... ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2448) rumkola válasza la_cc (#2447) üzenetére


rumkola
veterán

kemény ha tényleg nem találtad, ez a lényege kb. a játéknek

[link]

(#2449) D1Rect


D1Rect
félisten

Ugye 18-kor lesz world boss spawn?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2450) Skilly


Skilly
aktív tag

Ne kövezzetek meg, de saját véleményem, hogy ez egy D3 moddolt + Immortal szerelemgyereke. Béta állapotból remélem a véglegesig még javítanak és jobb lesz. Ha így marad, akkor ez gyenge... (bízom benne, hogy nem)

HyperX

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.