Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wm2

    őstag

    válasz zsirfecske #13347 üzenetére

    Sima flail. :-) Ez a legbudgetebb cucc Smiternek (ias/cb). Mana lopás esetén jól jönne a jobb fizikai ütés, de annyira nem vészes a dolog, hogy 189 str req Legendary Mallet-be rakjam. :-) Ha lekerül a Treachery, akkor kell a Grief mellé egy 20 ias gloves. A Grief +340-400 dmg nem látszik a karakterlapon. Ezért sokan azt hiszik, ez egy szar fegyver. Nem számoltam ki a legerősebb Smiterem dmg-jét. De nem 3000. :-) Ő már megengedheti magának a kevesebb CB-t.

    Azok a Paladinok, akik Phase Blade-t használnak, azoknak a magas dex req miatt picit kevesebb az életük, de mivel nem szenvednek hiányt dexterityből, ahogy Vismajor01 írta, több hp is marad, mivel megvan a 75% block. Smiter dexterity nélkül herélt kan. Nem csak a Grief fontos egy Smite Palánál, hanem a pajzs is. A Zakát viszont nem a jobb def miatt uppolják, hanem megnő vele a smite dmg. Magas a str req 142, de a CoH/Zaka (+40 str) + valami amu vagy ring, vagy esetleg egy +15 str gloves elég szokott lenni, hogy ez ne jelentsen problémát (mielőtt bárki uppolja, ezt azért számolja ki, mert rábaszik). A Zakát uppolni kell. Főleg reset előtt. Ha low def, ha nem.

    A Berserker axe a PvP-sek körében divi. Ők náluk a blockhoz szükséges dexterity a 20xx torch, 20xx anni, 15 dex gloves és 20+ dex amuval van meg. Drágább mulatság.

Új hozzászólás Aktív témák