Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16301) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

SYSTEM: server shutting down in 5 minutes.

Mééér? :(((

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#16302) Edem05 válasza raskolnikoff (#16301) üzenetére


Edem05
őstag

Valamit bütykölni kell a szervereken biztos. :)

(#16303) Szuperboci válasza raskolnikoff (#16301) üzenetére


Szuperboci
senior tag

pont végeztem is a normállal lvl 31 esen.
act 4 tényleg elég rövid :U

Music!!!

(#16304) Xelo


Xelo
addikt

most kezdtem el act3at 26os szinten :) lassan haladok sztoriban mert egyik spannak itt segítek másiknak ott :D jelenlegi állás:

jah és 16 óra played

[ Szerkesztve ]

(#16305) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Egy kis bővebb info is beleférne azért...ez így nagyon morbid. Come back in 10 minutes v valami...newsnál nincs semmi.

áhhhhh végre lenne időm nyomni :K

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#16306) Wolverine válasza Tenken (#16275) üzenetére


Wolverine
félisten

CE-t vettem, 2 WoW guest pass és 2 D3 guest pass volt benne (plusz egy kártya a D2+LoD kulcsaival).

#16294: hiába unlockolsz egy új skillt, attól még nem kötelező azt használni is, ha nem jön be... :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16307) Wolverine


Wolverine
félisten

Na, pár komoly HC arc elkezdte az irtást infernón is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16308) Huma


Huma
addikt

SPOILER!!!

Titkos pálya.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16309) Tom5


Tom5
addikt

Passziv skill megváltoztatható? 10.en tettem pontot Ruthless-re, de látom 13,16. szinten lesz új ami esetlegesen szimpibb.

(#16310) Huma válasza Tom5 (#16309) üzenetére


Huma
addikt

Miért ne lenne az? Épp az a lényege az új rendszernek, hogy bármikor bármit át lehet variálni benne.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16311) Tom5 válasza Huma (#16310) üzenetére


Tom5
addikt

Nem tudom, ezért kérdeztem. Hétvégén tudok majd belemélyedni a játékba...addig meló van. :K

(#16312) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

A guest pass felhasználásához tényleg kell, hogy legyen másik battle.net-es játékom, amivel a múltban játszottam?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#16313) Ombi5


Ombi5
őstag

HA invite-oltam 3 havert, hogyan tudunk mikrofonnal csevegni?

(#16314) persil válasza V.Stryker (#16065) üzenetére


persil
nagyúr

Sacred 2 nem konkurencia, de még csak egy lapon sem lehet említeni a diablo-val.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16315) po1son válasza Ombi5 (#16313) üzenetére


po1son
addikt

TeamSpeak 3, Mumble, Ventrilo stb...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#16316) arpi6k


arpi6k
addikt

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem:

1. WD karakterrel tolom. Ugye adott a Haunt képesség ami egy 15 másodperces DOT. Honnan látom hogy mikor jár re? Esetleg létezik valami addon?

2. Sok képesség rendelkezik x másodperces cd-vel. Nem lehet valahol bekapcsolni hogy pontosan mennyi ideig van még cd-n?

Amúgy a játék brutál...

Intel & ATI

(#16317) Cadal válasza sith7 (#16287) üzenetére


Cadal
őstag

Így van, AH-ban nagyon jó cuccokat lehet kevés aranyért beszerezni. Az elején szerintem nem is érdemes fejleszteni a kovácsot, mert amennyibe csak a fejlesztés kerül, abból simán felszereled a karakteredet RARE cuccokból az AH-ból..
De hogy egy példával éljek vagy "hogy érdemes az AH-ban keresgélni" a jó ár/érték arányú cuccokat.
Vegyünk egy kezdő wizardot. Keresek neki egy wand-ot beállítom, hogy a buyout ár szerint sorba rendezze majd ellapozom az N/A bouyout-os cuccokat és lám pár szár esetleg 1 - 2 ezer aranyért olyan cuccokra lehet találni hogy csak ihaj. És ugyan ez működik minden más felszerelésnél is. Ha pedig már kevés a cucc amit ezzel a módszerrel vettél és használtál egy darabig csak visszateszed az AH-ba olcsóért és tuti lesz rá hamar vevő, így a felszerelési tárgy teljes költsége alacsonyan tartható. Itt egy kép arről az elgondolásról:

Ez azért is jó, mert egy aukció 1-2 napig is eltarthat ha csak BID-elsz rá. Így mire megkapod a cuccot, addigra már értelmét veszti. Ezért jobb az olcsó buyout-os cuccokat nézni, ha megtettszik, megveszed és már fel is veheted. Ezzel viszont értelmét veszti az MF és inkáb a Gold Find-ból lesz előnyöd, mert aranyért mindent megkaphatsz. Vélemények??

[ Szerkesztve ]

(#16318) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok!

Nincs valakinek esetleg egy Guest Passja?
Megköszönném !

(#16319) Ptech válasza Huma (#16308) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem tegnap Diablo kidobta a Staff of Herding receptet, szóval ha kell majd valakinek, akkor lehet jelentkezni. :)

(#16320) Joker94


Joker94
aktív tag

Valaki legyenszives adjon egy Guest Pass-t :K :))
Játékot majd csak jövő héten tudom megvenni,és addig kiszeretném próbálni miért is adok ki pénzt. :)

(#16321) sith7 válasza Xelo (#16304) üzenetére


sith7
nagyúr

Durván nézel ki :C :Y

Haverral toltuk mi is tegnap coop - ban, tegnap mikor rácsatlakoztam, akkor én 10 - es voltam, ő 15 - ös, aztán, amikor kilépett, én 12 - es voltam. Van egy olyan lehetőség, hogy change quest, ott beállítottam azt a küldetést, ahol abbahagytam, ami előtt coop - oztunk, és onnan folytattam. Amikor eljutottam addig a részig, amikor a coop elkezdődött, arra már én is 15 - ös lettem.

Ha onnan folytatom, ahol közösen abbahagytuk, akkor elég sok minden kimaradt volna, hiszen 3 szintet léptem az idő alatt.

(#16322) Drizzt válasza Cadal (#16317) üzenetére


Drizzt
nagyúr

En ugy szoktam, hogy max buyout limitet allitok be, s vagy dps, vagy armor, vagy egyeb szerint rendezek. Nekem mar van 2 legendary igy, 11es lvlen.

I am having fun staying poor.

(#16323) kutga


kutga
nagyúr

Na végre sikerült bejutnom és nyomtunk haverral másfél órát Act1-ben, ő barbár, én witch doctor.

Röviden és tömören nekem tetszik a játék, az elején könnyű volt, de hamar fordult a helyzet, az erősebb mobok igencsak izzasztóak tudnak lenni.

Tetszenek a skillek, jó hogy gyorsan jön a mana ha épp kifogyott. Tárgyakból még semmi extrát nem találtam, talán egy rare sash volt a legértékesebb.

Co-opban nagyon élvezetes, a grafika nem érdekel, úgyis minimumon megy a laptopon. Tapasztaltam viszont némi lagot, bár lehet ez azért volt mert wifiről voltam nem kábelről.

Két dolog nem tetszett, a nagy játékban a történetre nem igazán figyeltünk csak csináltuk a questeket. :DDD , a másik a potion cooldown. A skillek cooldownja nem olyan zavaró, bár néha azon is felhúztam a szemöldököm.

Összességében azt mondom jól játszható, jó lesz ez végülis. :))

Let the Zone take me if I am.

(#16324) Ombi5 válasza po1son (#16315) üzenetére


Ombi5
őstag

De gyarilag nincs beleepitve D3-ba chatbe?

(#16325) Cadal válasza Drizzt (#16322) üzenetére


Cadal
őstag

Tényleg, ott van a sarokban. Eddig fel sem tűnt :B . Na így valóban egyszerűbb lesz szűrni a jó ajánlatokat.
Viszont azt nem értem, hogy sok cuccnál miért nincs buyout ár, hiszen annak megadása nélkül nem is lehet feladni a hirdetést nem? Vagy tévedek?

(#16326) modd3r


modd3r
őstag

Urak!
Jól látom, hogy a játék nem generálja véletlenszerűen a pályákat úgy, mint a D2???
Tehát akárhányszor végignyomom új karival, mindig mindent ugyanarra találok majd??? :F

(#16327) Gorneck válasza Ombi5 (#16324) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs, mondjuk sztem a chat is egy kalap fos...mármint ebben a formában...

Gorneck#1239

(#16328) BorkL válasza modd3r (#16326) üzenetére


BorkL
tag

Rosszul látod, viszont vannak pályák, amik mindig ugyanúgy néznek ki.

[ Szerkesztve ]

(#16329) Cadal válasza modd3r (#16326) üzenetére


Cadal
őstag

Rosszul látod. Változik a map, sőt különböző alquesteket is kapsz amik változnak.

(#16330) GeneraL_XTX válasza modd3r (#16326) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem, használ a játék randomgenerátort.

(#16331) modd3r válasza BorkL (#16328) üzenetére


modd3r
őstag

BorkL, Cadal: Köszönöm a választ!

(#16332) hackeeeee válasza föccer (#16248) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ehhez hozzátenném azokat is, akik pénzért akarják adni a próbához tartozó kódot... Oké, ez nem feltétlen csalás, de azért a 3-4k elég abszurd ezért.

Véleményem szubjektív...

(#16333) megint én


megint én
őstag

Te jó ééég!
[warmonger]

(#16334) hackeeeee válasza megint én (#16333) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az csinos.. :Y

Véleményem szubjektív...

(#16335) mephi666 válasza hackeeeee (#16332) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez lehet a teljes játék kódja is akár, amit megpróbálhatnak eladni :K mert a starter csomag lényegében ugyanaz, mint az ingyenes nyílt béta, csak már foltozva... ilyenért meg pénzt kérni elég lol... mintha egy játékdemóért akarnák lehúzni az embert

#16248:-ra akartam válaszolni, nem tudom hogy a francba ment így mellé ;]

szép kis fegyó: én act2-ben vagyok a wizardommal lvl22-n... egyre gyakoribb a rare és szerencsére hasznosak is esnek hellyel-közzel... a többi meg megy a ládába a többi karakteremnek lowlevel-re... jó lesz a haladáshoz :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16336) Sonja válasza Cadal (#16325) üzenetére


Sonja
veterán

Tévedsz, mert a feladásnál a Buyout Price mellett ott van zárójelben, hogy optional! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16337) immi77


immi77
tag

Üdv!

Egy db Guest pass-t tudok felajánlani a jó ügy érdekében.
Mostantól számítva kb. 15 percig él az ajánlatom, tehát utána ne bombázzatok priváttal. :)
Az első privát üzenőnek adom.

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#16338) hackeeeee válasza mephi666 (#16335) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja... Valamelyik nap láttam aprón, hogy valaki valami 3k-ért hirdette az általad is említett starter pack-ot...

Véleményem szubjektív...

(#16339) OddMan


OddMan
őstag

Lehet még valahol kapni Diablo3-at?
Ezer helyen néztem már, de mindenhol elfogyott. Battlenet-en pedig kb. 3000 ft.-al drágább, mint nálunk, pedig még doboz sem jár hozzá.:(

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#16340) Cadal válasza Sonja (#16336) üzenetére


Cadal
őstag

Valóban, nagyon figyelmetlen vagyok! Jó a karaktered neve!!!4 :DDD
Jah és igen, ha azt a sok cuccot nem a kováccsal szedetted volna szét, hanem eladod a kereskedőnél, már rég rare cuccokban viríthatnál.. :K ;)

(#16339) OddMan: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16341) immi77 válasza immi77 (#16337) üzenetére


immi77
tag

Guest pass elment. Sajna nincs több. :(

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#16342) mephi666 válasza hackeeeee (#16338) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, mégse néztem be: alig sikerült lekövetni, hogy akkor melyik kommentre hivatkozott, amit előbb írtam... :DDD ...kicsit fáradt vagyok... szabi kellett volna+dia3

ma lesz időm "bőven" játszani... ha act2-ből nincs sok, act3-4 is talán beleférhet... kíváncsi vagyok, hogy szólóban mennyire fog menni... örülnék, ha inferno-n nem vérezne el a karakter, mert látott videóból azért hell-en is küzdöttek már az actboss-okkal csapatban is rendesen (ahogy észrevettem exponenciálisan növekedik a sebzésem... pár szinttel ezelőtt még 40körül volt, most 22-re 150 lett... 60-ra felcuccolva mi lesz itt?)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16343) kutga válasza OddMan (#16339) üzenetére


kutga
nagyúr

Zavvi.com

Let the Zone take me if I am.

(#16344) catroot válasza norbalia87 (#16273) üzenetére


catroot
veterán

ment pü.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16345) x_o_n


x_o_n
veterán

üdv

van valakinek tapasztalata hogy megy e a játék a8-3850 apu-igp vel?tehát a cpu radeonjával?
illetve van valakinek ilyen felesleges starter kód?meghivó?
szeretném kipróbálni mielött megveszem,de e miatt nem akarok videokártyát venni.
elöre is köszönöm ha valaki tud ez ügyben segiteni.

üdv

(#16346) ttt1 válasza immi77 (#16341) üzenetére


ttt1
őstag

Hát nem nekem jött sajna :)

(#16347) immi77 válasza x_o_n (#16345) üzenetére


immi77
tag

Én egy Asrock A75M-ITX + AMD A6-3500-assal tolom, tehát gyengébb mint a tiéd.
1440x900 as felbontásban, közepes beállításokkal , vsync bekapcsolava stabil 30 FPS.
Tömegesenn szörnytámadásoknál sem lassult be. Single playerben nyomtam csak eddig.

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#16348) immi77 válasza ttt1 (#16346) üzenetére


immi77
tag

Elnézésedet kérem, de egy másik fórumtárs megelőzött.

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#16349) Djuree válasza megint én (#16333) üzenetére


Djuree
félisten

Enchantress??? :Y
ez lesz az új kari neve?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16350) x_o_n válasza immi77 (#16347) üzenetére


x_o_n
veterán

Köszönöm a választ,ez megnyugtató
már csak ki kéne próbálni:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.