Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#35301) Tothgera30 válasza Tompie (#35300) üzenetére


Tothgera30
Ármester

i5-el, 4Gb rammal és 320Gb-os HDD-vel igen.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#35302) Tompie válasza Tothgera30 (#35301) üzenetére


Tompie
őstag

én 8Gb-t képzeltem + NBD gari de majd akkor kiderül mi jön össze :-)

(#35303) Gézengúz válasza Soos95 (#35299) üzenetére


Gézengúz
addikt

Igaz, hogy szívtam a 3737-el....De cserébe van olyan wifije mint a huzat...Ahol más gép alig talál 4-5 adót ez vagy 10-et...AR9565 van benne legalább is ezt írja az AIDA....

(#35304) Tothgera30 válasza Tompie (#35302) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Elképzelések vannak... de fizesd is meg :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#35305) Tompie válasza Tothgera30 (#35304) üzenetére


Tompie
őstag

:-)

(#35306) tvamos válasza somasz (#35263) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az a baj a geppel, hogy minden program elinditasa iszonyu soka tart. (Ez nem gond, ha mondjuk inditok egy Altium designert, de ha pl. Eclipsen forditok C-t, akkor minden forras leforditasanal inditja a forditot, meg a linkert... meg file-okat keres... az gyotrelem lassu!)
Nem gond 4 csavar... villamos mernok vagyok. Nem szabad, es ezert nem is akarom. Inkabb keresek kompromisszumot. Pendrive-rol tudok boot-olni, ezt igy kifejezetten nem tiltottak meg...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35307) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

Egy 7537 Inspirion-hoz pontosan milyen 3éves garanciát adnak? Vagy inkább milyen kellene kapnom, mire figyeljek?
Köszi!

(#35308) kucs


kucs
csendes tag

hali!
Inspiron 3521em van, win7 64 bit, 4gn ram, intel hd 4000, 7670m.
Cod4 70-80at fut(néha nagyon leugrik)-1366x768-as felbontás és minden off.
Assassin's Creed2 30 Fps körül meg de néha leugrik 23-24re.
A gépen van fent intel grafikus vezérlő, Ati catalyst.
Ezeknek a játékoknak ennyit kéne menniük?(úgy érzem hogy nem vált át a videó kártyára).
Volt már valakinek ilyen panasza? Akinek nem volt...Milyen sorrendbe rakta fel a drivereket?

(#35309) szabonagyur válasza kucs (#35308) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerintem teljesen reális, azért tegyük hozzá, hogy a videókártya az integrált sem egy erőmű.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35310) Chaser válasza kavarc (#35307) üzenetére


Chaser
titán

Szerviz garos.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35311) kavarc válasza Chaser (#35310) üzenetére


kavarc
aktív tag

Szia!
Ez pontosan mit jelent?
köszi!

(#35312) Chaser válasza kavarc (#35311) üzenetére


Chaser
titán

Beviszed a boltba ahol vetted vagy egy dell szervizbe. Aztán egyszer csak elkészül és akkor hazaviszed.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35313) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!

Tönkrement a dell vostro 3300 notebookomba a fülhallgató kimenet.
Javítható a dolog?

20 éve a Prohardveren

(#35314) SzaboZE válasza odrif (#35313) üzenetére


SzaboZE
addikt

Minden javítható :) Garis még?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#35315) somasz válasza tvamos (#35306) üzenetére


somasz
Topikgazda

Akkor reklamálj azoknál, akik tiltják, hogy hátráltat a melóban. Minden más csak szükségtelen kompromisszum lenne.

Tothgera30: köszi az ajánlást! Nem lehetetlen ugyan kifogni annyiért egy 6530-t, de ha elviszik drágábban is, én nem adnám annyira olcsón :N Február mondjuk még odébb van.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#35316) Prof válasza rfjanika (#35284) üzenetére


Prof
addikt

Jol neznenk ki ha nem vinne lol, az 5 eves HP notim Intel 4500MHD-val core2-vel (manapsag 60ezerert megkaphato hasznaltan) viszi siman. 170 bolt kijott volna egy noti + TV erre a celra ;]

(#35317) sazo válasza Soos95 (#35299) üzenetére


sazo
tag

Az enyémen nincs probléma a Wi-Fi-vel

Üdv:

Z

(#35318) odrif válasza SzaboZE (#35314) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Sajnos már nem.

20 éve a Prohardveren

(#35319) tvamos válasza somasz (#35315) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mar nem merek nekik szolni, mert csak rosszabb lesz a gep. (Azert az elso par evben szoltam...)
Eddig a legdurvabb az volt, hogy kh-s volt a touch pad, es amikor megjavitottak, eltortek a gepet, es onnan elallt a billentyuzet folotti boritas. (Vettem masikat az ebay-en, mert nagyon zavart. Oket nem zavarta, es szerintuk nem akadalyozza a munkat.)

Ja, van meg egy gond. Semmit nem csinalok, csak a bongeszo van megnyitva, es elkezdi tekerni a HDD-t. Nem tudom mit csinal, mert ugye kismillio task megy, de hogy a HDD-t melyik tekeri...

Node, felre a panaszkodassal, megoldas kell!

Egy ilyen jo lehet a gepbe?
Mini PCI-e mpci-e to Dual Micro SD/SDHC/SDXC Reader
Gondoltam 2 x 32GB microSD-vel mukodhet, es a microSD masba is jo, ha epp nem kell....

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35320) somasz válasza tvamos (#35319) üzenetére


somasz
Topikgazda

Ehhez ugyanannyira kell szétszedni a gépet, mint egy ssd miatt. :U

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#35321) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

A dell oldaláról leakarom tölteni a drivereket a laptopomra, de csak az aktuális oprendszerhez tartozókat látom, hogyan tudok átváltani, hogy lássam a win 8hoz tartozókat? :R

(#35322) SzaboZE válasza cekkk (#35321) üzenetére


SzaboZE
addikt

Átbillented az operation system nevezetű sort ;)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#35323) cekkk válasza SzaboZE (#35322) üzenetére


cekkk
veterán

Ott csak a win 7 van és a bios :(

[ Szerkesztve ]

(#35324) szabonagyur válasza cekkk (#35323) üzenetére


szabonagyur
félisten

szia

milyen gép amúgy? nem lehet, hogy nincs hozzá csak win7 driver?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35325) cekkk válasza szabonagyur (#35324) üzenetére


cekkk
veterán

Dell 1564. Corei 5 procival.

(#35326) premete válasza szabonagyur (#35324) üzenetére


premete
veterán

Nekem elég lenne a windows 7 64 bit, de van egy halom (e6230-as) Latitude (linuxhoz meg nem kell semmi, mindent felismer).
[link]
4 éves laptopokhoz nem valószínű, hogy lesz windows 8/8.1 driver

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#35327) szabonagyur válasza premete (#35326) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az a vicces, hogy a kereső nekem is csak 64 bithez dob fel, megosztod velünk, hogy jött fel neked ehhez a típushoz ilyen sok?:D Nálam ezt hozza ki mint a kolegánál.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35328) cekkk válasza premete (#35326) üzenetére


cekkk
veterán

Mondjuk nekem ez most volt 3 éves, de ettől függetlenül furcsa, hogy csak 64 bites driver van hozzá.
Én viszont szeretnék áttérni 8ra, de ezek szerint nem fog menni.

Ezt találtam, vajon ez így jó?

[ Szerkesztve ]

(#35329) premete válasza cekkk (#35328) üzenetére


premete
veterán

Attól még mehet, nagy valószínűséggel mindent felismer, mert annyira nem öreg cucc, hogy más hardverelemek legyenek benne.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#35330) cekkk válasza premete (#35329) üzenetére


cekkk
veterán

Rémlem úgy lesz :D
Majd kiderül.
Azért letöltöm azokat a drivereket :D

(#35331) tvamos válasza somasz (#35320) üzenetére


tvamos
nagyúr

En azt hittem, ezt csak bedugom oldalt, es kesz... Szet kell szedni? Aaa... kkor nem jo, tenyleg! Hat, mindegy akkor. Nezek valami nagyobb pendrive-ot akkor.
Koszi a segitseget!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35332) #01682176 válasza #01682176 (#35251) üzenetére


#01682176
törölt tag

Az miért van, hogy frissítettem a Biost, de az Aida nem jeleníti meg (Számítógép->DMI->Bios), csak a DMI->DMI nél írja, hogy A12. Igaz,Biosban jelzi, hogy A12.

(#35333) Diniboy válasza tvamos (#35331) üzenetére


Diniboy
aktív tag

Ha nem nézzük az árakat vannak ssd technológiára épülő pendrive-ok , usb3al biztos elég gyorsak is. :D

(#35334) kezdő


kezdő
senior tag

Hi!

Adott egy i7-es FHD-s Dell 7537.

Nagyon frankó kis gép, de lassan kidobom az ablakon a rendszer/driverek miatt.
Ha kikapcsol a képernyő akkor úgy is marad, lassan tölt be, Intel VGA frissítésóta nem megy a MPC-HC.
Jah és a wifi is szar néhány routerrel, hiába védtem nemrég egy másik topicban....

A kérdésem az lenne, hogy MSDN-ről származó Win 8.1 telepítővel újra tudom húzni a rendszeremet legálisan?
Ugye Win 8-al jött a kicsike telepítő nélkül (nincs benne DVD drive)

Ha nem akkor mi a megoldás?
Nem szeretnél belekezdeni, rossz lenne gép nélkül maradnom.
Jah és a space billentyűzete egy kalap szar, püfölnöm kell mint állat és néha úgy se jó.

Ne vegyetek ilyet........

[ Szerkesztve ]

(#35335) kezdő válasza kezdő (#35334) üzenetére


kezdő
senior tag

Bocs a dupláért.

De mi a tökömért néz így ki a vincseszterem?

Ugye legyalulhatom az egészet a francba?
Nem kell nekem semmi Dell szarság, max a 1x Gb-os visszaállítási partíció.

(#35336) kellcucc válasza kezdő (#35335) üzenetére


kellcucc
aktív tag

Írtam, hogy bevittem a szervizbe a vadi új 5537-t. Annyi volt a probléma, hogy egy kábel kicsúszott és azt visszadugta a srác (nem volt háttérvilágítás). Így nem fogom visszaküldeni Pécsre, ami futárktg + ami szarabb, hogy ki tudja mikor kapnék egy másikat (rajtam kívül álló okokból nem tudok a végtelenségig várni egy másikra). Karcmentesen kaptam vissza, úgy ahogy leadtam, a szálcsiszolt burkolaton csúnyán nézett volna ki.. Őszintén szólva sokkal több kedvem van ezt a lapost megtartani, mint egy újat kérni, ugyanis ezt már látta egy szervizes és nem csak a gyárban összeszerelő (hanyagság), valamint ez egyenlőre nem pixelhibás, a cserés meg lehet hogy az lenne :) Mivel egyenlőre "más" nyűge, baja nincs, így nekem sincs.

Szerk: Bocs, nem válaszként akartam írni!

[ Szerkesztve ]

(#35337) atom87


atom87
aktív tag

Sziasztok,

hol tudom megnézni, hogy Dell notik esetében az egyes altípusok miben különböznek?
Pl.: DELL Inspiron 3537 12786 és 13182 közt mi a különbség?

Dell honlapján nem találok olyan oldalt, ahol ezt meg tudnám nézni.

Köszönöm!

Kawasaki z1000

(#35338) Avicularia válasza kezdő (#35335) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem is így nézett ki a 7720-as win8-al. Lementettem acronissal, ami sajnos visszaállítani már nem tudta.

(#35339) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Srácok

Akinek esetleg 8870m-je van, az pár tapasztalatot megoszthatna játékok terén. Gyakorlatilag 19% erősebb kártya mint a 8850. Kíváncsi vagyok , hogy ez játékok terén erősen megmutatkozik e vagy nem is észrevehető. Én úgy veszem észre, hogy a 8870m a 17.3-as gépekbe van , így kompenzálja az erejét a nagyobb felbontás miatt. Vannak kételyeim , ezért kérdezem.

Bankkártyával? Hát persze!

(#35340) Zenlee válasza sirszevenap (#35339) üzenetére


Zenlee
csendes tag

Szia!
Nekem az van, most vettem, 3737-es, viszont még nem játszottam vele illetve telepítettem rá szinte semmit, csak az alapokat. (Viszont szépen alszik, ébred, stb, sorban feltettem delles drivereket meg eredeti programokat és semmi problémám egyenlőre.)

Majd ha gondolod szívesen visszajelzek, de milyen kételyeid támadtak, mivel kapcsolatban??

Szerintem natív felbontásban hasonló teljesítményt nyújtanak, nyilván ha kisebb felbontásban vagy butított grafikával játszok, akkor jön ki a különbség.

Majd írok!

(#35341) sirszevenap válasza Zenlee (#35340) üzenetére


sirszevenap
őstag

Igen, az utolsó mondatodra voltam kíváncsi! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#35342) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Másik kérdés. Van a driveren belül két lehetőség letöltés szempontjából. Én eddig arra gondoltam, hogy mondjuk az egyik sima exe telepítő a másik pedig be van tömörítve. Rosszul gondolom?

Itt a példa?

Mind kettőt fel kell rakni vagy elég csak az egyik ?

Bankkártyával? Hát persze!

(#35343) szabonagyur válasza sirszevenap (#35342) üzenetére


szabonagyur
félisten

A fájlok nagy részénél ugyanaz, nálam csak a Wifi drivernél volt másabb, de az sem túlzottan.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35344) Dhampir válasza kezdő (#35334) üzenetére


Dhampir
félisten

Ne vegyetek ilyet........

Új gépeknél érdemes kivárni egy kicsit, hogy kiderüljenek a gyöngeségek a felhasználói tapasztalatok alapján.
Hibás elemeket tartalmazó darab biztosan akad ilyen tetemes mennyiségben forgalmazott szériában.
Csak az üzleti felhasználásra szánt kategóriát szokták komolyabb tesztelésnek alávetni.

(#35345) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy dell 3537-es laptopot. Core i5 radeon 8670 vga . Nem találok drivert a vga-hoz, azt írja az eszköz kezelő, hogy leállította a hardvert hiba miatt. win7 64bit az oprendszer. Tudtok valamilyen megoldást rá? biost már frissítettem.

(#35346) szabonagyur válasza <>jana<> (#35345) üzenetére


szabonagyur
félisten

hello

a dell oldalán lévő intel meg amd drivert rakd fel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35347) <>jana<> válasza szabonagyur (#35346) üzenetére


<>jana<>
senior tag

Azokat raktam fel sajnos... Megpróbálom megint..

(#35348) szabonagyur válasza <>jana<> (#35347) üzenetére


szabonagyur
félisten

mivel win7 64 bitre rakod fel raktad előtte a .net 4.5-öt? az kell az amd catalysthoz.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35349) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Sziasztok, barátnőm n5010-e egyik napról a másikra nem reagál a bekapcs gombra.. se led fény se semmi. Valami ötlet? :F

(#35350) <>jana<> válasza szabonagyur (#35348) üzenetére


<>jana<>
senior tag

azt is felrakta a catalyst nekem. Most szedem le megint a dell drivereket, lehet rosszat szedtem le előbb. sajnos nem a legfürgébb a dell szervere alig 100k-val jön...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.