Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68801) Borosz


Borosz
senior tag

(#68802) sirály69 válasza albert8 (#68799) üzenetére


sirály69
őstag

Engem is érdekelne ilyen lehetőség! Nekem 1 routert kellene lehozni...

Szerver Hosting Debrecenben

(#68803) bhonti


bhonti
tag

Mennyire sürgős? Vonattal tudok menni féláron...

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#68804) sirály69 válasza bhonti (#68803) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem írtad?

Szerver Hosting Debrecenben

(#68806) bhonti válasza sirály69 (#68804) üzenetére


bhonti
tag

Nektek, igen...

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#68807) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Valakinek párszor hordott, olasz, férfi bőrkabát esetleg? Fekete (vagy nagyon sötétbarna...) XXL-es. Ebben "veszedelmes" leszel! :D

9000.- forint.

"Where is Jessica Hyde?"

(#68808) dewil666


dewil666
őstag

link :W

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#68809) adam432 válasza dewil666 (#68808) üzenetére


adam432
tag

ba+ :W :W :(( :(((

„Si vis pacem, para bellum.”

(#68810) dewil666 válasza adam432 (#68809) üzenetére


dewil666
őstag

De nagyon csúnyát tudnék írni most!!!! :W :W

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#68811) Fricu válasza pohár (#68744) üzenetére


Fricu
tag

Az írója tényleg nem 100-as, az vitathatatlan (bár melyikünk az?).
Azért egy két dologban igaza van.
A víznek tényleg vannak máig nem tisztázott különleges tulajdonságai:
Csak pár:
+4 Celsius fokon a legsűrűbb.
Ha azonos tartályban teszel ki a fagyra ugyanannyi hideg és meleg vizet: a meleg előbb fagy meg (Mpemba-paradoxon).
Tud savként és lúgként is viselkedni (amfoter).

A víz "emlékezete" is valóban létező dolog. Persze nem a tengerészekre gondolok...
De forgass meg egy hordóban lévő vizet tetszőleges irányban egy jó nagy lapáttal (többször is próbáld ki és más-más irányba is, hogy a Coriolis erő ne zavarja a tájékozottabb kollégákat :B ), majd hagyd a vizet megnyugodni - akár több napig is - és ezután ha leereszted az alján a közepén lévő lukon: a víz újra forgásba jön, és ugyanabban az irányban fog forogni. Pedig állt a víz, ellenőrizheted ha valamit beleteszel.
Kis utánajárással biztos egyebek is felidézhetők..

A mikró is tényleg árt a víznek (és ezek szerint más kajának is).
Kutyáim vannak és pár napig szórakoztam azzal, hogy két tálba adtam nekik vizet egyszerre esténként. Az egyikbe reggel sima csapvizet, a másikba mikrózott vizet öntöttem ugyanakkor, és este a két egyforma tálból adtam nekik.
A mikrós víz csak akkor kellett nekik, ha a másik elfogyott!

A nejem is utálja a mikrót: azt állítja, hogy más íze van a kajának (teának), ha abban melegíti.
Én mérnökként nem tudok magyarázatot adni rá, talán az okozza, hogy a melegítésnél a hőenergia kívülről, atomról atomra haladva terjed az anyagban, míg a mikróban az anyag belsejéből terjed kifelé a hőenergia, és talán ez teszi tönkre az anyag finom belső szerkezetét, amit aztán az erre érzékenyek az íz megváltozásának éreznek.

Az anyagtudomány gyerekcipőben jár valójában.
Ma sincs magyarázat a Delhiben szabadtéren álló 1600 éves nem rozsdásodó vasoszlopra, vagy a damaszkuszi acél páratlan minőségére, vagy a japán szamurájkard hihetetlen szerkezetére, szívósságára.
Ma sem tudjuk utánozni valójában egyiket sem.

DNS-e talán valóban nincs a víznek, de túl felületesek vagyunk, ha simán lehülyézzük a palit (vagy lányt).
Ő biztos nem fogja az öreg akksijából a savat a lefolyóba önteni, míg mások...
sztem

Fricu

(#68812) gps76


gps76
őstag

Eladó:
- Tplink 741ND wlan router,levehető nagy antennával. - 3
k
- AM2+ alaplap(J&W RS780UVD-64M),VGA,DVI,HDMI kimenettel. -7 k
- AMD 7750 BlackEdition(szorzó lock nélküli). - 7 k
- 3x1 GB ddr2-800. - 6 k
(Ezt a hármat egyben lenne jó)
- Törött kijelzős Myaudio 708dcc tablet,hdmi kimenettel. - 4 k
- LG IPS235V 23" FullHD,IPS kijelzős monitor,esztétikai hibával. - 21 k

(#68813) sto1911 válasza Fricu (#68811) üzenetére


sto1911
veterán

Pontosan. Csak ezek annyire hulyek, hogy az altalad leirtakbol es a hulyesegbol gyurtak egy kvazi szektat, hisz ha emlekezik a forgasra, akkor biztos emlekszik a gyilkosokra is :DD :W

(#68814) Tusak85 válasza Fricu (#68811) üzenetére


Tusak85
újonc

Azt hogy a mikrózott dolgoknak más az íze én is tapasztaltam
Bár szerintem ennek az az oka hogy a rezgések szétverik a vízben lévő mikrokristályos anyagokat és ugye a deszt.-víznek sincs valami jó íze.

Viszont a damaszkuszi acél titka és a katana szívósságának a magyarázata is megvan már sok-sok éve.
Sőt, Magyarországon is van Japánban elismert kardkészítő mester.

(#68815) Fricu válasza sto1911 (#68813) üzenetére


Fricu
tag

Ja.
De legalább nem kártékonyak (mai szintjükön).
Majd, ha jön az fényevés, meg az oltásmegtagadás..

Fricu

(#68816) Csöves


Csöves
senior tag

:Y

Aquila non captat muscas.

(#68817) Fricu válasza Tusak85 (#68814) üzenetére


Fricu
tag

Egy dolog a "tudományos" magyarázat, ezt én is ismerem, de más dolog utána csinálni.
A katana kovácsa kiválasztott, "szent" ember, csak ebben az emelkedett állapotban dolgozik, másként nem lesz "áldás" a munkáján - (sz@r lesz a kard, gondolom).
Mérnökként hivatalból hinnem kell azt, hogy előbb utóbb mindenre kerül tudományos magyarázat, de magánemberként azt mondom: csak csínján a természet feletti (-nek látszó) dolgokkal.
Bizonyára nem véletlen, hogy igen sok nagy tudós - különösen élete alkonyán - hitt valamilyen a természeti törvények felett álló (azokat alkotó?) erőben - hatalomban.
Istennel vagy anélkül, de csodálatos a világ, vigyázni kell rá.
Ezek a hibbantak legalább óvják a maguk módján.

Fricu

(#68818) belinho válasza dewil666 (#68808) üzenetére


belinho
senior tag

Sajnálom, akik így jártak, de annyi buta ember van, sokan tőzsdecápának hiszik magukat aztán fogalmuk sincs mibe fektetnek be, csak azt a magas % értéket látják, most meg sírnak.
Ha meg egyre többen elkezdik kihozni a befektetésüket és megtakarításukat, akkor fog csak igazán kiborulni a bili.

(#68819) Gercsa válasza Fricu (#68811) üzenetére


Gercsa
senior tag

Azért ezt a damszkuszi meg szamuráj acél témát jobb ha kiveszed a példák közül mert nem helytálló.

Minden magyarázat meg van, sőt a metallurgia ma már jóval túlhaladta ezeket az eljárásokat.

A megmagyarázhatatlan része nem az anyagban keresendő.
Azt nem tudja mai napig senki reprodukálni, hogy műszerek nélkül puszta ránézésre hogy válogatod ki a megfelelő ércet, pontos hőmérséklet mérések nélkül, érzésre tudod hogyan fűtsd a kovácstüzet/kemencét meddig hevítsd-ereszd meg az anyagot, stb...

Na azt nem nagyon lehet utánozni, mint ahogy azt sem ahogy Paganini hegedült, vagy Liszt zongorázott.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#68820) erik365


erik365
aktív tag

Valaki nem tud kölcsön adni egy Magyar-Angol szótárat a holnapi napra?
Csoki/sör fejében?

1.4 T-jet M32

(#68821) bhonti válasza erik365 (#68820) üzenetére


bhonti
tag

http://dict.sztaki.hu ;)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#68822) erik365 válasza bhonti (#68821) üzenetére


erik365
aktív tag

Könyv formában.

1.4 T-jet M32

(#68823) GIJoe válasza belinho (#68818) üzenetére


GIJoe
addikt

Most olvasom az üggyel kapcsolatban: "a 10 millió forint jegyzett tőkéjű társaság 100 milliárd forintnál jóval nagyobb értékben adott el kötvényeket a cégcsoport finanszírozására." Írják is a kommentben, klasszik pilóta játék... :((

(#68824) Fricu válasza Gercsa (#68819) üzenetére


Fricu
tag

Szerinted..
Ha a metallurgia már túlhaladta, miért kézzel, hónapokig tartó munkával csinálják ma is a beavatottak és nem szériában egy kínai gyárban? (illetve csinálják, de az olyan is).
Mert lehet, hogy nem elég a műszer, a technológia.

Ha már zene:
miért nem készül ma sem tömegesen (vagy akár csak egy-két) stradivari hegedű? Hiszen már mindent tudhatunk a felhasznált fákról a technológiáról, anyagokról, stb.
Azért mert a mester anno egy zseni volt, olyat tudott-érzett amit más nem, és azóta sem. Valamit, ami több, mint puszta technológia-tudomány. A hegedűnek lelke van, mondta - és ő csak tudta - nem?

Összefoglalva: én már kinőttem abból, (vagy túl buta vagyok hozzá, ízlés szerint) hogy higgyek a tudomány és a technológia mindenhatóságában.
Szerintem, persze

szép napot

Fricu

(#68825) Gercsa válasza Fricu (#68824) üzenetére


Gercsa
senior tag

Te kevered a kézműves használati tárgyak piaci értékét a felhasználási értékkel, a kettő közt nincs feltétlen reláció.

Vannak azok a termékkategóriák, amikre ráírod hogy handcraft, akkor drágábban adhatod el.

A modern technológiák (porkohászat pl.), és az azóta felfedezett ötvözetek már sokkal jobb tulajdonságokat tudnak produkálni éltartás, korrózióállóság és kopásállóság (és még sok más) terén, anélkül hogy egy igazi zseni keze munkája kellene hozzá.

A Stradivari megint külön téma, nem feltétlenül azért drága mert annyira jó, hanem pont azért mert már nem lesz belőle sosem több. Egyébiránt számtalan vakteszten buktak már el. Ettől függetlenül egy zseni készítette őket, és aki benne van a szakmában tudja ezt értékelni, hiszen egy darab történelmet tart a kezében.

Az alap témába én nem akarok belevitázni, csak arra hívtam fel a figyelmedet hogy egy példád nem volt helytálló, ha érdekel és akarod gyarapítani a tudásod, akkor beépíted, ha nem akkor nem.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#68826) schulc99


schulc99
tag

Eladó ha van érdeklődő.
Privátban keres ha érdekel. :R

Színváltós vízoszlop [link]

Üveg lapos dohányzóasztal [link]

GIGABYTE GK-K6800 USB-s multimédia billentyűzet [link]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#68827) bhonti válasza erik365 (#68822) üzenetére


bhonti
tag

Használ olyat még valaki?:)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#68828) erik365 válasza bhonti (#68827) üzenetére


erik365
aktív tag

Párom anglisztika mesteren van ők biztosan....

1.4 T-jet M32

(#68829) Zola007 válasza erik365 (#68828) üzenetére


Zola007
veterán

Még ha én kérném, akkor hagyján
Már ne haragudj, de elkezdeni egy nyelvi mesterképzést szótár nélkül az már a hazárdjáték kategória :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68830) Fricu válasza Gercsa (#68825) üzenetére


Fricu
tag

Hol olvastad nálam a piaci értéket vagy arra való utalást?
Én csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy a technikán - tudományon van "túli világ".
Egy katana egy Stradivári egyszerűen jobb, mint a Hitech mai.
A HIFI rajongói ma is csöves erősítőkön hallgatják a márványlapra tett bakelit lemezjátszóikat, és sz@rnak Hitech ic-s tranzisztoros csilivili kütyükre. Jobb, ennyi.
De már nagyon eltávolodtunk a víz dnsétől :P

Fricu

(#68831) erik365 válasza Zola007 (#68829) üzenetére


erik365
aktív tag

:D
Ne haragudj, ezen csak nevetni tudtam.
Miért gondolod rögtön azt hogy hülye az ember? Nekünk is van szótárunk csak most épp nem áll rendelkezésre, ezért kértem volna segítséget.

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#68833) 7Sony7 válasza bogarfx (#68832) üzenetére


7Sony7
addikt

Mackósajt keresett egyet.

-

(#68834) mackosajt válasza 7Sony7 (#68833) üzenetére


mackosajt
addikt

Beszéltünk is, de végül másik lett a befutó. ;)

Ettől független ajánlani tudom, mert rendkívül rugalmas az eladó.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#68835) 7Sony7 válasza mackosajt (#68834) üzenetére


7Sony7
addikt

Akkó' bocsi!

-

(#68836) mackosajt válasza 7Sony7 (#68835) üzenetére


mackosajt
addikt

Semmi gond. Csak jeleztem, hogy problémám megoldása folyamatban. A saját tápom megérkezéséig meg egy helyi kedves fórumos kolléga segített ki izmos táppal.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#68837) Zola007 válasza erik365 (#68831) üzenetére


Zola007
veterán

írtam én hogy hülye vagy?
Egyébként ismerek olyat aki egyetlen saját könyv nélkül végezte el az olasz-angolt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68838) Salex1 válasza dewil666 (#68795) üzenetére


Salex1
senior tag

Amikor nekem volt bent pénzem, akkor még, nem tudom most, hogy volt, de nem számított banknak a questor azaz a pénz garancia nem volt érvényes rá... Remélem nem így van most és visszakapjátok a pénzt! Most örülök, hogy el költöttem a pénzt.

(#68839) dew28


dew28
aktív tag

Van itt olyan illeto aki foglalkozik alaplap javitassal? a tapkorben egett meg picit., de amugy mukodik igy is.

illetve: keresek olyan szemelyt, aki elcserelne a 4x1GB CL5 GEIL Value DDR2/800-as ramomat 2x2GB DDR2/800 memoriara.

[ Szerkesztve ]

(#68840) erik365 válasza Zola007 (#68837) üzenetére


erik365
aktív tag

Nem :)

1.4 T-jet M32

(#68841) devil-k


devil-k
nagyúr

A tegnapi paleo diétához...
[link]

- mozi bolondéria -

(#68842) devil-k


devil-k
nagyúr

Még egy, aki kedvet kapott volna... :D
Paleo- és biotermékek üzemében folytatódik a Nébih Horror Picture Show

- mozi bolondéria -

(#68843) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Még aktuális:

Keres itt valaki, vagy ismerőse munkát? Nagyjából: férfi, műszaki-barkácsolási érzék, megfelelő érettség-emberismeret, megbizhatóság, normális megjelenés, szag-alkohol mentesség, jó kommunikáció, normál-jó fizikai állapot
Jó pont: robbanómotor és elektromos gépek ismerete

Aki magára talált, vagy ismerőse hason szőrű > privi

Más: Lenovo újfajta téglalap végű töltője van valakinek kölcsönbe? Csak egy próbára kell

(#68844) Irmscher 353 válasza devil-k (#68842) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

a világon a legjobban ellenőrzött élelmiszerek közé tartoznak a bébitápszerek, ennek ellenére megvan a bébitápszereknél is adva azok maximális patkányszőrtartalma...

(#68845) ngabor2 válasza Fricu (#68811) üzenetére


ngabor2
nagyúr

+4 Celsius fokon a legsűrűbb.

2 ellentétesen ható hőmérsékletfüggő paraméter ebben a pontban "metszi" egymást. Alatta nem sokkal már kristályos, tehát elkezd kialakulni egy sűrűség-csökkentő kristályszerű rendezettség, felette meg a hőmozgás lökdösi nagyobb térfogatra.

Ha azonos tartályban teszel ki a fagyra ugyanannyi hideg és meleg vizet: a meleg előbb fagy meg (Mpemba-paradoxon).

Erről nem hallottam, ezért utánanéztem. Pár érdekes sor:
A paradoxon nem mindig jelentkezik, hanem csak egy megfelelő paramétertartományban.
Zárt rendszerekben a Mpemba-paradoxon nem jelentkezik, de itt sem szabad megfeledkezni a víz párolgásáról.

Tehát számomra ez azt mondja, hogy ha meg nem határozott megfelelő paramétereket állítok be, akkor a villamos hosszabb, mint sárga. Ez nem tudomány, inkább városi vudu.

Tud savként és lúgként is viselkedni (amfoter).
Mivel a Arrhenius-Ostwald féle sav-bázis elmélet a víz autodisszociációjára alapul, és a mindennapi életben ezt az elméletet vesszük alapul (vizes közegben), ezért itt nincs semmi furcsa. Mintha a a pirosat úgy definiálnád, hogy a vörös színű testek színe.

A mikró valóban alkalmas kémiai reakciók aktiválására, egyetemen csináltam is. Máshogy melegít, mint a tűz, de hétköznapi körülmények között nem hinném, hogy lenne érdemi különbség a mikróban, és az egyéb módon melegített kaja között.

(#68846) erik365


erik365
aktív tag

Debrecenben hol lehet fehér cserepes tulipánt venni?

1.4 T-jet M32

(#68848) GIJoe válasza devil-k (#68842) üzenetére


GIJoe
addikt

Tehát megint csak ostobaságokat vannak kiposztolva, egy olyan állítás igazolására, amit nem próbáltál.
Vagyis egyszerűbben lebontva devil-k a netről állít valamit vs orvosok (2 kardiológus, háziorvos.. ) :U kinek lehet igaza hmm...

Az első linkhez, kemény sajtot lehet a nem szigorú paleoban, én eszem is rendszeresen,sőt savanyú káposztát is, tehát megint olyanról posztolt amiről lövésed sincs, de hajrá ;)

Második link "horror show", igazából ezért is készítünk szinte minden ételt magunk, lebontom neked amennyire tudom. Tegnap pl tarját sütöttünk, amit a vidéki coca vágásról hoztunk be, tehát tudjuk honnan való a malacka, tudjuk míg élt mit evett. Ez csak azért fontos, mert én spec. végigjártam az összes nagyobb vágóhidat, és állattartó telepet a régióban, bizony a bolti dolgok amit veszel, Spar stb mind onnan valók.
Jobb ha nem írom le mi a gáz eleve a húsokkal, elég ha csak azt írom le csemegének, hogy a malacokat kiszállítás előtt, ún heresorvasztó hormonnal kezelik, hogy a költségeket csökkentsék.
Szerinted egy hét alatt lebomlik az a hormon?:) Vagy a csibéből 6 hét alatt vágásérett csirkének, milyen húsa lehet, ami alig tud a lábán megállni? Khm.

Szóval adott a tarja, kedvesem bekeni dijoni mustárral, beteszi a sütőbe és finom ízletes husikák lesznek.
A mustárral összetevőit tekintve egy pont van ami rossz lehet a tartósítószer, viszont az szerencsére a nem túl bonyolult, borkén, ami bőven lebomlik a 250 fokon, és a csípős erős mustárból kellemesen omlós husika lesz.
Ehhez a kedvesem párol gyorsfagyasztott mirelit brokkolit, meg néha egy kis kemény sajtot vagy vmilyen sajtkülönlegességet hozzá. A brokkolit sugárzás, és nitrátmérővel lemértem, kimutatható értékkel nem vagy alig alig rendelkezik.(Soeks célhardver) Na most írhatnék több oldalt, mit eszem és miért jó, és talán egészséges is a paleo, de arról még több oldalt tudnék, hogy ha az ember nem tudatos v legalábbis nem érdekli, mi és mennyi szart etetettnek meg vele. Csak egy gondolat még ehhez, ezt a nyomorult sóját mindenbe beleteszik, amikor a konzervgyárban voltam, (most nem ugrik be a legújabb francia neve) azt mondta a bácsika, hogy amiben szója van, az mind génmódosított szója. Aminek a hatása hogy is fogalmazzam, élettanilag nem a legkedvezőbb. Egy szó mint 100, az előzőektől eltekintve holnap elgázolhat a villamos simán, meg közbe telefonáltam is, szóval ne próbálj meggyőzni engem hogy majd egy éve folyamatosan tartott elfogadható súlyomat csak hazudja az a mocsok mérleg :D

(#68849) patex1983


patex1983
őstag

Jesszus, mi megy itt gyerekek... :)

X

(#68850) copass válasza GIJoe (#68848) üzenetére


copass
veterán

"heresorvasztó hormon"-nál hangosan felröhögtem!:D az a gond ezzel hogy az púnióban ezt nagyon komolyan veszik a hormonkezelések, tehát tiltva van vagy 25 éve!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.