Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) Borosz válasza werszomjas (#11450) üzenetére


Borosz
senior tag

Én meg fényevő vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#11452) izomhod válasza werszomjas (#11450) üzenetére


izomhod
senior tag

640 volt a menü, amikor utoljára voltam:)

(#11453) aldebaran válasza werszomjas (#11450) üzenetére


aldebaran
őstag

+1

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11454) Irmscher 353 válasza giigz (#11441) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

A gardának is van menüje, kiszállítják, és elég korrekt, plussz most náluk a hónap végéig a pizzák, ha neten rendeled akkor 40%-al oclsóbbak. (elfogadják az Erzsébet utalványt is!)

De kiszállítva szerintem a fittfood is jó nagyon, ami a DRK, akarom mondani Türr István Képző és Kutató Központ menzája...

(#11455) pockhome


pockhome
senior tag

USB kábel hosszabbítót keresek, min. 1 méterest.

:R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#11456) sto1911


sto1911
veterán

Tud valaki ajanlani olyan kulteri kamerat, ami ejszaka is lat, ment valamilyen pendrive-ra vagy memoriakartyara, Kulonallo kamera kell, nem megoldhato, hogy PC-re vezetekkel kossunk egy webcamet.

(#11457) ViragL


ViragL
tag

Sziasztok!

Keresek cinkéknek mogyorót vagy hasonlót nagy (1-2-5 kg-s) kiszerelésben jó áron.

Köszi

MOD: kicsit szétszórt vagyok, nem sikerül fogalmazni:)

[ Szerkesztve ]

(#11458) ProdyG válasza giigz (#11441) üzenetére


ProdyG
senior tag

A Gödör és a Blaháné jók, ha megfelel a menza jelleg (cserébe viszont nagy az adag).
Ha inkább éttermi légkörre vágysz, akkor ajánlanám a Belgát: 990ft a menü, lehet fizetni mindennel (akár SZÉP kártyával is), 3 fogásos ebéd, és nem is olyan kevés. pincér kiszolgál stb... és víz is jár hozzá (újabban már ez se egyértelmű :) ).
Ha gyorskajálda fílingre vágysz, akkor Korzó a főtéren: 850ft, 2 fogásos, mindennel lehet fizetni, és elég nagy adag.

(#11459) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

30 méter szerelt utp kábelt keresek megvételre!

(#11460) Borosz válasza sto1911 (#11456) üzenetére


Borosz
senior tag

VivoTek Itt nézz szét. Ezek tudnak SD-re rögzíteni lokálisan. Csak éppen nem olcsó cucc. 80K egy ilyen kb.

(#11461) sto1911 válasza Borosz (#11460) üzenetére


sto1911
veterán

Hmm, azt nem irtam, hogy olcson kell? :DD Koszi egyebkent, nem nekem kell, tovabbitom, de ez nem fer a keretbe sajnos :(

(#11462) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Elado iPhone 4S 32gb white T-mobileos keszulek ios 6.0.1-es szoftverrel! Jbelve nem volt! Karcmentes allapotban,a keszulekre nincs huseg sem reszlet kotve papirjai,doboz,eredeti tartozekok megvannak. Ajandek tokot es foliat adok hozza. Szemelyesen Debrecenben lehet megtekinteni.
1ev garancia van a telefonra!

Csere csak esetleg fekete iPhone 4S-re vagy fuggetlen iphone 4S keszulekre erdekel,de az is rendelkezzen garanciaval! Valamint mint samsung galaxy s3,de gyartoi garancias!

Privatban lehet erdeklodni!

(#11463) csapee válasza sto1911 (#11461) üzenetére


csapee
senior tag

Autokba szoktak ilyen par megapixeles videorogzitoket rakni (van ami infras). Nezz korul a Dx-en.

Csapee

(#11464) giigz


giigz
veterán

Köszi az ajanlasokat, elnezek valamelyik helyre! :R

(#11465) ProdyG válasza giigz (#11464) üzenetére


ProdyG
senior tag

majd számolj be :)

(#11466) thorionn válasza thorionn (#11389) üzenetére


thorionn
csendes tag

Elkelt.

(#11467) dudikpal válasza pockhome (#11455) üzenetére


dudikpal
aktív tag

(#11468) Irmscher 353 válasza ViragL (#11457) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Cinkének tegyél ki inkább egy darab szalonnát egy fára valami vékonyabb gallyra, ami a nagyobb tesű madarakat nem bírja meg, de ez nem most érdekes még, hanem mikor hó van, mert nem találnak maguknak eleséget. A mogyoróval az a baj, hogy a többi madár, veréb, varjú is megeszi, és elijeszti a kisebb cinkéket.

Amúgy a tescoban láttam nagyobb kiszerelésben napraforgómagot, bár nem best buy ez sem.
Esetleg érdeklődj takarmánykereskedőknél, mint pl: Bábolna takarmány, vagy Purina boltok.
Náluk valószínűleg lehet kapni egyéb takarmányt, búza kukorica (dara), ami a célnak ugyanúgy megfelel.

(#11469) sto1911 válasza csapee (#11463) üzenetére


sto1911
veterán

Ez sem rossz otlet, koszi!

(#11470) krisi047


krisi047
aktív tag

(#11471) kiss.a


kiss.a
csendes tag

eladó verba dvd, dl lemez

(#11472) csoda120


csoda120
tag

Van valakinek Samsung E250-hez hátlapja??

Facebook: szerelem a négyzeten

(#11473) hcs57


hcs57
őstag

iPhone 3GS 32GB fehér eladó: [link]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#11474) zolikaDB válasza ViragL (#11457) üzenetére


zolikaDB
veterán

Vagy olvasd át a Téli berek című Fekete István regényt. Ott kiderül, h miért értéksebb télen a háj, szalonna, mint a magvak.

(#11475) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#11476) dbius válasza giigz (#11441) üzenetére


dbius
veterán

Megyeháza, 4. emelet. Napi menü 770, elővételben pedig 720 (leves és második). Én egy ideje oda járok hetente többször is, teljesen jó, házias ízekkel. Ami plusz, hogy a köretet úgy variálod, ahogy akarod.

A sörpark kft. csinálja egyébként, neten megtalálod, de a heti menü egy ideje nem frissült.

(#11477) giigz


giigz
veterán

A Blahane-nal kajaltam, jo volt. :) Almaleves, es olaszos csirkemellcsikok görög salataval... Kifejezetten jo volt :K

(#11478) zolikaDB


zolikaDB
veterán

4GB mennyiségű (2*2, 4*1) DDR2 667-800Mhz-es RAM érdekelné kollegámat, low budget jeligére!

(#11479) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Nekem meg is érkezett a jesuska :C
Ákciósak a perfümök a DMbe... szaladjatok, mert van aki kosárszámra veszi.
A 100literes Lámbódzsíni csak 2500pénz :Y sötöbö...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11480) vjpeti


vjpeti
csendes tag

(#11481) pohár válasza Laraxior (#11479) üzenetére


pohár
félisten

ez a dzsémsz bond mibe fáj akciósan? akció nélkül úgy tudom, hogy 6-7k körül van

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11482) Papaj x


Papaj x
tag

Eladó Cuccok!

Nexoc Osiris E 706 III (clevo) 2 magos laptop eladó

Asus A-45GA 450W tápegység eladó

Gigabyte Poseidon gépház eladó GYÁRI Ventikkel!!

4db KINGSTON 1Gb-os DDR1-es 400mHZ

Monroe Reflex lengéscsillapító , gátló Opel Astra F -be

Debrecenben, az Ótemető utcán való átvétel esetén kedvezmény!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#11483) Laraxior válasza pohár (#11481) üzenetére


Laraxior
titán

3699pénz :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11484) pohár válasza Laraxior (#11483) üzenetére


pohár
félisten

és mekkora? 50-es? ja látom már, hogy nem :D
igaz, hogy most nem ilyet akarok venni, hanem Kenzoból, de lehet elcsábulok :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11485) pockhome válasza dudikpal (#11467) üzenetére


pockhome
senior tag

ismét ment PÜ! :D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#11486) Kryczek


Kryczek
tag

én a plaza CBA kifőzdéjében szoktam enni, olcsó és jó, én csak TSZ konyhának hívom... :C :C

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#11487) arpeen2 válasza _Fonzy_ (#11459) üzenetére


arpeen2
senior tag

privi..

[ Szerkesztve ]

(#11488) giigz


giigz
veterán

Na akkor csinaljunk egy kis akciot, a het vegeig ervenyes, utana megtartom magamnak!

ASRock 990FX Extreme3 - 21.990 Ft

(#11489) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

A PH szerver sz@rakodhat, de én nem. Amíg nem elérhető a fórum, addig elkészítem, amit rendelsz. :D

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#11490) SOAD19 válasza ProdyG (#11458) üzenetére


SOAD19
addikt

"és víz is jár hozzá"

Persze, én meg nem győzőm pakolni, a Nektek szánt Szentkirályit. Szóval, ezért fogyik annyira! :DDD

(#11491) Papaj x


Papaj x
tag

Lg LGP P1-J224H 2 magos laptop eladó!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#11492) dbius válasza dbius (#11476) üzenetére


dbius
veterán

Visszatérve a kajára, megosztom én is a saját tapasztalataimat a Gödörrel és a Blahánéval kapcsolatban.

Gödör: Évekig jártam oda pár évvel ezelőttig, azóta inkább kihagyom.

A második ízével nem volt bajom, de a levesekkel annál inkább, minden második alkalommal mintha porlevest ettem volna. Hát köszönöm, de nem azért megyek "menzára", hogy zacskós sz@rt egyek leves helyett. A másodikban pedig a húsokkal volt problémám, pl. egy rántott szelet ránézésre akkora, mint a tányér, az ember azt gondolná, hogy alig tudja majd betolni...

Igen ám, de ha nyáron kivinnéd a napsütésbe az ott adott szelet húsokat és a szemed elé raknád, tökéletes lenne napszemüveg helyett, ugyanis olyan vékony, mint az alufólia. :W

Ezen túlmenően a kalóriatartalom is kevésnek tűnt, egy idő után azt vettem észre, hogy amikor ott ebédeltem, akkor szó szerint az ebéd után 1 óra múlva megint éhes voltam.

Aztán az elhelyezés. Az asztalok olyan közel voltak egymáshoz, hogy ha felgyűlt a sor, akkor szinte beállt minden, mint egy forgalmi dugó, mert egyik oldalon állt a sor a kaja osztáshoz, a másik oldalon meg azok álltak, akik vitték vissza a tálcát... GYakorlatilag az asztalnál ülők meg nem tudtak megmozdulni se, nemhogy felállni.

Szóval részemről a gödör felejtőssé vált ezek miatt. Nem tudom, hogy jelenleg mi a helyzet, de az elhelyezés biztosan nem változott, így már csak emiatt sem megyek oda.

Blaháné: Ide is évekig jártam napi rendszerességgel, mostanában már inkább hetente vagy kéthetente egy alkalommal. A gödörrel, ill. az általam eddig látogatott helyekkel összehasonlítva itt a legbőségesebb az adag, néha nem bírtam betolni. Az ízekkel sincs semmi probléma, nem hiába, hiszen erdélyi konyhaként indult.

Ide azóta nem járok olyan gyakran, mióta átlépte a 900 forintot az ár (egyébként azóta szerintem jócskán meg is csappant a forgalom). A napi ajánlat árát pedig felvitték 910 Ft-ről 1100-ra, egyik napról a másikra. Na azóta pedig még ritkábban járok oda is, pedig a napi ajánlat volt a favoritom, hiszen azt ott frissen készítették, más és nagyobb tányérba, még nagyobb adagban, mint a menüs kajákat.

Emlékszem amikor még nem csak ennyi volt a választék itt a Blahánén, hanem a falon ott volt a választható kaják listája egy nagy táblán, erdélyi fatányérostól kezdve kb. 20-25 féle kaja. Na az volt a kánaán, járt süti vagy savanyúság is a kajához ingyen.

Egyébként pedig fő a változatosság, így próbálunk a kollégákkal hol itt, hol ott kajálni.

(#11493) werszomjas


werszomjas
őstag

Jövő héten november 29-en csütörtökön megyek Pestre.

Vasárnap vissza Debrecen.

Fuvart vállalok.

Egyelőre úgy néz ki, vonattal (tehát kisebb cuccok), de ha összejön kellő mennyiségű fuvar, hogy megérje, autóval is tudok menni, úgy nagyobb dolgokat is el tudok vinni vagy hozni.

üdv

(#11494) simii16


simii16
aktív tag

Nincs valakinek autóba fejegysége eladó? Vagy valami usb-s megoldás érdekelne, vagy pedig olyan darab, ami mp3-as és olvassa az újraírható lemezeket. Illetve szükség van rca kimenet(ekre) is.

(#11495) ngabor2


ngabor2
nagyúr

valakinél porosodik pamutfonal? ha csak a helyet foglalja, akkor átvennénk olcsóért.

(#11496) #65675776 válasza csapee (#11463) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem infrás, hanem maradékfény erősítős. Egy képalkotó infrakamera nem éppen 20-30k-s összeg, de még csak nem is 2-300k-s. Ennyiért talán egy 128x128px-es IIR szenzort ha kapsz. De azt meg még mélyhűteni kell. A hűtést nem igénylők megint egy más árkategóriát képviselnek. Vagy nem látnak 1m-nél messzebb.

MÁS: Keresek Thermalright SI-128 (SE) processzorhűtőt. Múltkor egy majdnem mákos lehetőség miatt kissé alálőttem az árat, szóval 4-5k körül szánok rá.

[ Szerkesztve ]

(#11497) Gercsa válasza #65675776 (#11496) üzenetére


Gercsa
senior tag

Nem kevered a hőkamerával?

Rendes infrás éjjellátót infravetővel 100 körül már lehet venni simán

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#11498) #65675776 válasza Gercsa (#11497) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az nem tisztán infraérzékeny. Ugyan olyan fényérzékelő van benne, mint az 1. generációs passzív éjjellátókban. Infraképet nem ad, csak a visszaverődő infrasugárzásra is érzékeny, emiatt hatékonyabb az 1. gen eszközöknél, illetve teljes sötétségben is használható. Kivilágítatlan alagútban sem az 1. gen, sem a 3. gen mikrocsöves érzékelők nem érnek semmit. Csak tévesen mindenki infrának nevezi ezeket az eszközöket, pedig a többségüknek az égvilágon semmi köze hozzá (olyannyira nem, hogy a legtöbbnek a szenzora előtt van infraszűrő). Csak a rendelkezésre álló kis mennyiségű fényt fotonjait sokszorozzák meg, azaz erősítik. Ettől lesznek maradékfényerősítők. És ezért működnek csak akkor, ha van valamiféle fényforrás.

(#11499) csapee válasza #65675776 (#11498) üzenetére


csapee
senior tag

Csak egyszer tudnank megfogni vmilyen temaban, de nem lehet. :))

Csapee

(#11500) ati012 válasza csapee (#11499) üzenetére


ati012
senior tag

Szerintem smink és divat kérdésekben megtudnánk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.