Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2338) Dvix


Dvix
senior tag

Levezettem 1600km-t a román utakon múlt héten haza is érkeztünk épségben :B Ígértem leírom mi a tapasztalatomat 1.0 Tce 100-as Dusteremmel. Mint azt később megtudtam, hogy gáz nélkül most már 91 lóerővel és 6-os váltóval árulják ezzel a motorral.
Román autópályán 160km/h-val megetettem, bal fülemet azért bedugtam korlát mellett mert a nagy tükör miatt volt szélzaj rendesen, 130 as utazósebességnél, rádiót hallgatni és beszélgetni is lehetetted, Android autó kellemesen navigált és lehalkította a zenét amit telefonról lejátszottam. Klíma sem ment el, hasított. 38-40 fokban kis sebességnél megesett h elment a klíma idehaza, mikor hűtötte vissza a motort. De ez ugyebár idehaza volt, mert Romcsiban nyomni kell mint ahogy tudjuk. :B
Szerpentineken jól érezte magát, fékek jól fogtak, kanyarban tök jól lehetett kezelni, hajtűkanyart ha jól kezeled akkor is ment, turbónyomás segítségemre volt, szépen lehetett tartani bármilyen alacsony sebességet a lefulladás nélkül miközben 2000-ren forgattam, abszolút nem kényelmetlen.
Vagy 5 éles helyzetem volt, erre fel kell készülni én ismerem a vezetési stílust Romániában. :U Satufék és 2 "fél" rénszarvas teszt, bazinagy kövek hirtelen kikerülése és hirtelen leszakadt utak miatti manőverekben helytált a gép. Soha nem volt kérdés h a futóművem bírja e vagy nem. :K
Megmondom én kellemesen csalódtam, ez a hosszú út bebizonyította, h miért választottam ezt a gépet: biztonságban éreztük magunkat az autóban és sosem szálltunk ki gémberedve az autóból egy hosszabb út után. Nálam 5/5 az autó és nem csak azért mert az enyém. :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.