Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Turist válasza edari (#15713) üzenetére


Turist
tag

Nekem teljesen mást mondott a végén: Polgármester lett és visszahívott, hogy legyek a biztonsági főnöke.

@Malibutomi "De sztem ez mar pont azt mutatja hogy a jatekok jok annyira hogy a user mar azt varna hogy MINDEN reszuk full ki legyen dolgozva."

Én például ezt vártam :(

[ Szerkesztve ]

(#15752) F_Peter válasza ooooobi (#15750) üzenetére


F_Peter
őstag

Most felmerült bennem a kérdés hogy az Ori 2-t miért nem lehet refoundolni? :D

(#15753) Malibutomi válasza Turist (#15751) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen de itt jon kepbe hogy MINDEN reszet nem lehet fullra kidolgozni mert akkor sosem jelenik meg.

Es sajnos olyan nincs hogy mindenkinek jo, mindig lesz aki leszarozza valamiert a jatekot.
Mondok peldat CP ugye majd 8 eve lett bejelentve...annyit dolgoztak rajta, es megis a kiadasa a vegen el lett sietve, kimaradt dolgok, bugok stb...igy is nagyon jo jatek de megvan a hianyerzet...eloszor megkaptak a maguket hogy miert csusznak,most meg hogy miert maradtak ki dolgok stb.

Kb ugyanakkor lett bejelentve a Star Citizen is, ami meg egy MMO, azok meg azert kapjak a maguket hogy mi az hogy 8 ev alatt nem lehet kiadni...ha tessek itt a pelda hogy 8 ev sem mindig eleg egy ekkor open world jatekra..es a CP nem is MMO.

Szoval ha van rajtuk sapka ha nincs kapjak az aldast a fejlesztok sajna.

(#15754) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én csak egy dolog miatt nem fogom lassan nézni a topikot, az pedig a folyamatosan homályosan utalgatás a főküldetésekre, mert elárulom nektek hogy minden kirajzolódik belőle ennyi beírás után. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#15755) leviske válasza Roland861010 (#15702) üzenetére


leviske
veterán

Változik annyi, hogy nem azt látod, hogy visszadob, hanem az ending és a hálálkodás után a főmenüben találod magad. Nem teljesen értem, milyen megoldásban reménykedtél.

Te is tudod milyen az egyik ending és ebből össze tudod azt is rakni, hogy hova fut ki a többi. Akármiben teljesedik ki a sztorid, V-vel már nem barangolhatunk NC-ben. Az meg nem lenne fair, ha csak bizonyos zárás esetén kapnának a játékosokok a RDR2 szerű endgame tartalmat.

Nekem az első végigjátszásom 56 óra volt, pedig csak az arcunkba vágott mellékküldetések közül a láthatóan érdekes szálakat vittem végig. Másodjára már kapásból találtam plusz érdekességeket. Nyilván végig lehet rohanni a játékon, a Deus Ex: Human Revolution rekordja 1 óra alatt van tán, a Baldurs Gate 3 act1 rekordja 6 perc :DDD , de a The Other Worlds is azt hiszem 16 perc. A kérdés, hogy akkor minek vesz az ember RPG-t, ha technikailag csak ilyen-olyan speedrunt tol? Arra ott a multiplayer.

Persze a Te licenced, azt csinálsz vele, amit akarsz, csak ne állítsuk be úgy, hogy a pénzért a játék nem kínál érdemi mennyiségű tartalmat. A Witcher 3 esetében ugyanúgy ment minden mellékküldetés a "kukába" mégsem panaszkodott erre senki. :DDD

Hogy mikor lesz DLC, azt tőlük kérdezd. Szerintem a játék körüli gondok egy ideig elfogják szívni az energiát. Mindenesetre a W3-hoz fél évvel a megjelenés után jött az első sztori DLC és nagyjából 1 évvel rá pedig a második. Ha ugyanezt a modellt követik, nem nehéz megtippelni a mikorokat.

(#15756) Jinxb1rd válasza leviske (#15755) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem is értem azt, aki megveszi a játékot és a főtörténeten kívül mást nem játszik ki benne. Akkor minek vett meg egy ilyen játékot?

Mintha beleugranának a kútba és onnan böffögnek kifelé, hogy mi ez már, hát eltört a lábuk ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#15757) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

CP77 röviden tömören :D

tudtam,hogy valahonnan ismerōs :DDD [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#15758) Vesa válasza EXA (#15677) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Akkor elég sok jóságról lemaradtál, néhány side quest masszívabb, mint maga a fő szál! Sok olyan is van, ami nem annyira hosszú ugyan, de a téma amit és ahogy feldolgoz, nagyon hangulatos és/vagy emocionális.
A CDPR játékoknak (Witcher széria), pont az az egyik legnagyobb erősségük, hogy más OW játékokkal ellentétben a mellékküldetésekre is igen nagy hangsúlyt fektetnek, nem generátorral készülnek mint sok más címnél. Vannak ugyan itt is rövid, töltelék tennivalók, de a poén éppen az, hogy előre nem mindig tudni, mi jön majd, egy rövidnek ígérkező side questből is lehet egy masszívabb sztorival megáldott, összetettebb darab.
Érdemes foglalkozni velük, mert rengeteg élményből kimarad, aki csak a főszálat tolja végig.

A tudomány a valóság költészete!

(#15759) velizare válasza VágniValó (#15728) üzenetére


velizare
nagyúr

works as intended. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15760) FingR86 válasza Aljasvip (#15625) üzenetére


FingR86
őstag

nincs se proci se memória tuningom.
a proci PBO-val megy (3700x), a memória meg gyári 3600-on XMP-vel.
van mellette egy 2070 super meg egy 1050W-os nem szar táp...

leírták fentebb is, hogy nem csak játék közben csinálja.
akár indítás után is, amikor még a menüt se látod meg.... ott meg még terhelve sincs a gép.

és legalább 50 játék volt már fent ezen a konfigon, mind hibátlanul futott/ fut most is.
sőt, még az afterburnert-t is teljesen kikapcsolom a játék idejére. Akkor is csinálja random a szarságait.

(#15761) Turist válasza Malibutomi (#15753) üzenetére


Turist
tag

Azt is megvettem már évekkel ezelőtt. Remélem legalább a Squadron 42 miatt megéri.
Mert az SC sose lesz kész az tuti. Már elengedtem.

On:
Értem én de egy olyan tartalom legalább lehetne benne amit már láttunk máshol.

[ Szerkesztve ]

(#15762) ljs2 válasza body007 (#15742) üzenetére


ljs2
csendes tag

Tény, hogy egy hirtelen felindulásból és különös kegyetlenséggel elkövetett vélemény eredménye a rajz. De igazad van.

#15744 deadtom: :DD

(#15763) EXA válasza Vesa (#15758) üzenetére


EXA
aktív tag

Az egyik legkomolyabb mellékküldi szerintem az volt, amikor BD-re veszik a csávó keresztre feszítését.

De amúgy legtöbb ember játék idejehéz képest az én órám nagyon karcsú... Jó sok küldetést bennehagytam még akkor... :( De úgy is kiakartam vinni újra megint majd a játékot, akkor majd nem sietek ennyire a főszállal.

(#15764) beef


beef
őstag

Valakinek volt olyan hibája, hogy bárhova állítom grafikát, mindig ultrán megy?
Ami nem lenne baj, ha bírná vga-m :). Epices verzió.

A beállítások átkapcsolnak a menüben, csak épp látható eredménye nincs.

[ Szerkesztve ]

(#15765) Roland861010


Roland861010
addikt

Már írták is hogy törölték a játékot és elindult a visszafizetés.

(#15766) FingR86 válasza Aljasvip (#15625) üzenetére


FingR86
őstag

azt még hozzá tenném, hogy volt olyan szombati nap, ahol kb 12 órát tettem a játékba és egyszer sem jelentkezett a hiba. Másnap meg kb 8x egy óra alatt. Következő nap megint egyszer sem... :D és a gépen semmi nem változott...

[ Szerkesztve ]

(#15767) jossua


jossua
tag

Srácok ,csak engem zavar ,hogy a játékban nem lehet SÉTÁLNI ?? :D

Alias : Magyarbetyar

(#15768) sixpak válasza jossua (#15767) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem, engem is zavar.
Idegbeteg módjára siet, pedig látnivaló van bőven, én le szoktam guggolni, úgy lassabb a mozgás, viszont elsötétedik a kép. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15769) Sleed válasza jossua (#15767) üzenetére


Sleed
aktív tag

Engem is zavar. Ha a jobbklikket nyomva tartod akkor setal, viszont kicsit be is zoom-ol ami pont annyira zavaro, mint a seta opcio hianya :DDD

(#15770) abéla válasza MikeWazowski (#15701) üzenetére


abéla
senior tag

Hát figyi, nem kellet volna annyit BD bárba járni ... :DDD

Malibutomi: nagyon jó az anim. egyébként ahogy esnek-kelnek, meg amikor shotgunnal lábon lövöd, ott is szinte sajnálom ahogy vonaglanak

szerk PC on: de nyilván van YT-cucc amiben ez is bugzik :DDD

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15771) Cthulhu Dawn válasza jossua (#15767) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Inkabb az, hogy a minimap az inkabb micromap es minden egyes fordulon tulmegyek.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15772) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Rajtam kívül más is szenved itt 1080Ti-vel?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15773) l.skywalker válasza Dyingsoul (#15772) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én pár napja nem léptem be, de akkor még jó volt. 1.05-el nem próbáltam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15774) hszilard666 válasza Dyingsoul (#15772) üzenetére


hszilard666
veterán

Igen. De mondjuk én meg vagyok elégedve a teljesítménnyel :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#15775) cintula187


cintula187
addikt

Ez az 1.05 hozott pár extra küldetés béli őrületet. Egymás után bugolnak be.NEm fejeződnek be. stb.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#15776) abéla válasza Dyingsoul (#15772) üzenetére


abéla
senior tag

Számszerűsítve?

Mert nálam az 5 éves cpu-mal és a 1080ti-nél alig gyorsabb vga-val high/ultra all (ahol 4 opció van ott levettem eggyel), m. blur/ DoF / chrom. ab. off, DLSS perf., v-sysnc off, HDR on mellett 1440p-n teljesen játszható (értsd 50-60fps)

hootka!

(#15777) Malibutomi válasza Turist (#15761) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na latod epp ez amirol beszelek, Lemoondtal az SC -rol mert nincs kesz ennyi ido alatt es latod hogy ez az ido egy nagy single playerre sem eleg igazabol

(#15778) Rony949


Rony949
őstag

Morális rendszer nincs a játékban. Ezek után milyen következménye van annak, hogy kitöröm az ellenfelek nyakát, vagy csak kiütöm őket? Act 2 elején tartok és még nem találkoztam olyan küldetéssel, ahol nem szabad ölni. Eddig minden olyan ellenfelet, akik rámtámadtak, megölhettem.

Emellett a kiütött emberek nem kelnek fel egy idő után, legalább is én nem láttam egyet sem.

(#15779) nincsnév007 válasza jossua (#15767) üzenetére


nincsnév007
őstag

pedig lehet sétálni, controllerel ;]

(#15780) abéla válasza abéla (#15776) üzenetére


abéla
senior tag

1.05 mellett viszont bengább a teljesítmény; nem mértem, de érezhetően darabosabb :F

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#15781) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Poi feladatok közül melyik az ami újra "termelődik"? Amik kipucolásával kár fáradozni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15782) shotika válasza Rony949 (#15778) üzenetére


shotika
őstag

"Morális rendszer nincs a játékban." - " Act 2 elején tartok és még nem találkoztam olyan küldetéssel, ahol nem szabad ölni."

Segíts nekem, nem értem. Leírod, hogy nincs morális rendszer a játékban, majd azt hogy csak az Act2 elején tartasz. Mivan?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#15783) Rony949 válasza shotika (#15782) üzenetére


Rony949
őstag

A játék tán kiírja hogy mínusz vagy plusz pontot kapsz ezért, meg azért a cselekedetért?

Mass Effect/Kotor jellegű morális rendszer nincsen. Ezt már most így megmondom.

(#15784) Plazmacucci válasza shotika (#15782) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Talán válaszolj neki az van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15785) VágniValó válasza Maxxy10 (#14968) üzenetére


VágniValó
addikt

Megválaszolom, de kiemelném, hogy a Dont lose your mind eddig a létező legszarabb/idegesítőbb küldetés volt.

Nálam:
Destroy the core egyáltalán nem volt opció, csak a merge personalities és a reset core. A merget választottam, tetszett Mr Silverhand-nek és Delamainnak is, aki megmondta utána h nincs maradása a városban, de rámhagyta a "fiát" aki kb az ő AI-ja egy autóban csak fiatalabb hangszínnel :)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#15786) csababarca válasza shotika (#15782) üzenetére


csababarca
őstag

Ezeket az act 1-act 2 fázisokat kiírja a játék?
Én eddig csak a prológ után kaptam àtvezető videót.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#15787) shotika válasza Plazmacucci (#15784) üzenetére


shotika
őstag

Nem érted a lényeget.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#15788) VikMorroHun válasza pandras83 (#15640) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Fölmerült már 3-4 alkalommal.

Amúgy jó hír, hogy az ügyfélszolgálat reagált az utóbbi időben beküldött 40-50 (?) hibajelentésemre (az első volt ez a steames nyelvválasztásos probléma). A rossz hír, hogy nem értették meg, mit jelent a "bug report/feedback", ezért általános hibajavítási tippeket kaptam. (A GOG-hoz, miközben előre jeleztem, hogy Steamen van a játék.) Illetve, az egyikük szerint az 1.05-ös frissítés telepítése megoldja ezt a problémát (nem). Még futok 1-2 kört, hátha sikerül a fejlesztők tudomására hozni a dolgokat.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#15789) Rony949 válasza shotika (#15787) üzenetére


Rony949
őstag

Én értem. Magyar módjára mindig bele kell kötni valakinek a kommentjébe, ha az nyelvtanilag/szövegértésileg nem megfelelő az adott ember számára, de inkább kössünk bele, mintsem véletlenül is válaszoljunk a feltett kérdésére.

Javított kommentem:
Jelenlegi tudomásom szerint, morális rendszer nincs a játékban. Ezek után milyen következménye van annak, hogy kitöröm az ellenfelek nyakát, vagy csak kiütöm őket? Act 2 elején tartok és még nem találkoztam olyan küldetéssel, ahol nem szabad ölni. Eddig minden olyan ellenfelet, akik rámtámadtak, megölhettem.
Emellett a kiütött emberek nem kelnek fel egy idő után, legalább is én nem láttam egyet sem.

(#15790) DzsannyX válasza Dyingsoul (#15772) üzenetére

Igen, bár csak "szenvedés". Egyáltalán nem érzem problémásnak. Ok, nem 144 fps, de ezt előre tudtam és így nem is várom el. A látvány így is ott van.

(#15791) VikMorroHun válasza FingR86 (#15760) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Azt is írták, hogy ne húzd a memória órajelét, mert problémás lehet. Az XMP túlhajtott memóriát jelent.

Dyingsoul: Én 1070 Ti-vel jól elvagyok.
Rony949: Semmi. De az mekkora poén volt, amikor az elkábított ellenfelet ledobtam a szemétledobóba... :))
(Alaposan takarítani szoktam magam után, hogy a hullákkal ne terheljem a mentést.)

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#15792) gabo91 válasza proci985 (#15700) üzenetére


gabo91
aktív tag

Takemurat -ta hogy és hol lehetne megmenteni? Felvonuláson túl vagyok, utánna azt az infót kaptam, hogy meghalt... később lesz majd valami, vagy korábban kellett volna?

(#15793) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Hogy tudom a Patchet visszarakni eggyel korábbira? Kipróbálnám hogy akkor bugos-e a sidequestem :U

Egyébként igen, összességében instabilabbnak találom én is most a játékot. Nem szoktam kifagyni, de tegnap visszatöltésnél többször eljátszotta. Végül töröltem párat, hátha a menyiséggel volt problémája, azóta jó.

We are only Stardust...

(#15794) gabo91


gabo91
aktív tag

CHC/ CHD -ből az egy ruhán lévők nem adódnak össze.
[link]
pl. 2*30% CHD-t ha raksz a nadrágra akkor is csak 30% bonuiszt fog adni,

(#15795) freeknight válasza gabo91 (#15792) üzenetére


freeknight
őstag

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok. A rajtaütés után vagy 10 percig próbáltam visszamenni a safehouse-ba, de semmi lehetőséget nem találtam erre.

(#15796) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Otherside videó.[link]
Cyberpunkról jó sokat beszélgetnek.A fejlesztő srác sok érdekes dolgot mond. Pl kimondja, nem szarozik.A Cyberpunk jelenlegi állapotában egy bétában lévő játék..

[ Szerkesztve ]

(#15797) S e t h válasza Rony949 (#15789) üzenetére


S e t h
nagyúr

Magyar módjára.
Szegény mi, máshol sokkal jobb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15798) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Meg lett nekem is :DDD 18+

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#15799) proci985 válasza gabo91 (#15792) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igen, nekem is ez maradt ki.

Takemurat a felvonulas alatt tudod megmenteni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15800) RubbishBin válasza VikMorroHun (#15791) üzenetére


RubbishBin
senior tag

"Alaposan takarítani szoktam magam után, hogy a hullákkal ne terheljem a mentést."

Velkám tu dö nekszt dzsenerésön of ópen vörld edvencsör!

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.