Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) Roland861010


Roland861010
addikt

Én még mindig azt mondom, hogy ez egy játszható játék PC-n!!!!
Vannak hibái vannak problémás dolgok de én az elmúlt néhány napban nem találkoztam olyannal ami miatt ne tudjam befejezni az elkezdett küldetést vagy mellék szállat.

Sajnos az FPS-t nem tudom mérni mert egyik erre való program sem reagál. GeForce Now-ra...
De high - ultra fullHD-ban megy a játék néha droppol de nem idegesítő.

Sajnálom azokat akik csak szenvednek a játékkal.

(#15252) VágniValó válasza Roland861010 (#15251) üzenetére


VágniValó
addikt

Getting warmer nevű GIG Regina Jones-tol, most 1.05 után se működik nálam, akár tetőről megyek, akár főbejárat csak azt írja: enter the building. Pedig konkrétan szerepel a küldetés a patch notes-ban.

Szerk.: nem válasz akart lenni, telefon megviccelt.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#15253) Boonen007 válasza Caboose (#15249) üzenetére


Boonen007
őstag

Szerintem maga a sztori a játék élmény jó nekem is nagyon bejon, de akkor is megszámlálhatatlan bug van benne és a “régi” konzolokon való borzalmas minőség látványban és teljesítményben elkeserítő. Komolyan mondom a fifaban szebbek az arcok One S-en mint CP-ben. És nem fikazom a játékot ezek tények, nem is refundolom megvárom míg kipofozzak addig meg Valhallazok ami szebb one s-en mint a CP és nincs gond a teljesitmennyel sem. Remenykedek csak, hogy vállalható lesz februárra.

(#15254) WATERDACA


WATERDACA
őstag

1.05 óta a dash visszakerült mozgás duplázásra és eltűnt a mod beállítás... :( Francért nem lehet ezt még most sem legálba beállítani.
Valaki tudná linkelni a dash modot hogy újra feltegyem?

KÖSZI!

u wanted, i got it \o/

(#15255) nubreed


nubreed
veterán

Judyval, Panemmel vagy Claire -rel lehet románcolni a játékban?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15256) D1Rect válasza Boonen007 (#15253) üzenetére


D1Rect
félisten

7 éves cuccon soha nem lesz az mint az 1 hónapos gépen...
De ha jól tudom a licenc mindkét gépre szól.

(#15257) sittes79 válasza nubreed (#15255) üzenetére


sittes79
addikt

Én csakis Panemet szúrtam le szóval az tuti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15258) nubreed válasza sittes79 (#15257) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem Judy a kedvencem, remélem vele is lehet majd... :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15259) D1Rect válasza nubreed (#15258) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet, csak nem neked. :P

(#15260) Boonen007 válasza D1Rect (#15256) üzenetére


Boonen007
őstag

Azt nem is várom, hogy olyan legyen mint egy PC-n ennyire nem vagyok telhetetlen, de amikor a karakter krealoban a karakter arca olyan volt mintha 80% vak lennek és ködben lenne a karakter azért az érdekes. Ennel azért többet ki lehetne hozni.

(#15261) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

Jól gondolom, hogy a perkeknél a puska (rifle) az ugyanaz akar lenni, mint a gépkarabély (assault rifle) csak el lett írva?
Azért gondolom ezt, mert gépkarabély mindössze egyetlen helyen van írva (egyetlen perk menne erre az osztályra? Na ne), máshol mindig géppisztoly és puska van a leírásban, plusz a sima puskalőszer kell a gépkarabélyokba is, nincs hozzájuk külön lőszer.

(#15262) D1Rect válasza Hangfalképű (#15261) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, a sniper is rifle, a smart is rifle, meg precision is rifle.
De a lényeg igen, ha puskával akarsz lövöldözni, akkor azt kell tolni.

(#15263) Hangfalképű válasza D1Rect (#15262) üzenetére


Hangfalképű
tag

Vágesz.
Kérdezem másképp.
Megéri assault rifle-lel tolni, mikor mindössze egyetlen perk gyúr rajta valamit, az is csak a töltési idején javít, mikor az SMG-ket szét lehet tápolni kb tíz különféle perkkel?

(#15264) D1Rect válasza Hangfalképű (#15263) üzenetére


D1Rect
félisten

Neked mi tetszik, a setup most nekem smg/precision rifle/sniper rifle.
De ha van jó shotgun, akkor az szokott lenni az smg helyett.

(#15265) mozesapo


mozesapo
tag

Itt hogyan tovább? Menj Hanakóhoz. Nem lehet beszállni a liftbe.
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#15266) RudY válasza chris0000 (#15248) üzenetére


RudY
addikt

XSX-en használva a Dolby Atmos for headphones-t, az ezt támogató játékoknál valóban élvezetes. CP alatt viszont valahogy nem igazán látom, vagyis hallom azt a lenyűgöző hangzást amit pl. a Gears vagy SotR esetében. :U

[ Szerkesztve ]

(#15267) gyantaszuz válasza chris0000 (#15248) üzenetére


gyantaszuz
tag

Én használom, de szerintem nem ad hozzá sokat fejhallgatóval.
Ezzel használom. Ez ugye nem tipikus gamer fejhallgató, nem térhatásra lett kitalálva, de egyébként remekül szól.

Szerk:
hangkártya: X-Fi titanium

[ Szerkesztve ]

(#15268) nubreed


nubreed
veterán

6th street gang: Abból lehet gond ha kinyírom a 6th street gang sargentjét? Kb a főnök náluk, akinek az egyik lába fém láb. Mert éppen egy híd alatt szívozott a banda egyéb tagjaival egy nővel, odamentem és kinyírtam mindenkit. Nem lett volna még később valamilyen hozzájuk köthető side quest mondjuk?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15269) anubis6 válasza nubreed (#15258) üzenetére


anubis6
aktív tag

Ha női karaktered van, akkor van rá sansz ;)
Pasiknak marad a Panam :DDD

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#15270) nubreed válasza chris0000 (#15248) üzenetére


nubreed
veterán

Ezt ki fogom próbálni, lévén, hogy az erősítőm Dolby Atmos képes.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15271) Triathlete válasza Madwe (#15231) üzenetére


Triathlete
senior tag

Én arra hagyatkozok amit a játék ír. Az pedig 75% nálam. Az I gomb lenyomására előjövő menü fenti három ikonja közül a nekünk bal szélső.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#15272) nesh_019


nesh_019
senior tag

[link] RIP CDPR???

Kár érte jó ügynök volt.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#15273) cyberkind válasza nesh_019 (#15272) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha ezután behúzza őket a Ms vagy Sony, akkor valszeg csak erre ment ki a játék, most igazán olcsón meglehet őket venni.

Paranormal Cocktivity

(#15274) D1Rect válasza nesh_019 (#15272) üzenetére


D1Rect
félisten

n+1 kattintásvadászat.

(#15275) nesh_019 válasza cyberkind (#15273) üzenetére


nesh_019
senior tag

Nem hiszem csak erre ment ki a játék, nagyon bugos a játék engem egyre jobban idegesít a sok bug PCn is, nevetséges, elrontja a játék komoly hangulatát, minél tovább megyek a storyban egyre több jön elő.
Kiadhatták volna ezt early accessben is és akkor nem durrognának ennyire az emberek.

Szerintem ennyire bugos játékkal még sohasem játszottam, ehhez képest a GTA V released és a Witcher 3 amikor megjelent bugmentes játékok voltak :DD

Szerintem nem kattintásvadászat a CDPR most fog tönkremenni a szemünk előtt... Elb*szták sajnos, sok más nagy játékgyártó is volt hasonló helyzetben és sohasem jöttek ki belőle jól.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#15276) cyberkind válasza nesh_019 (#15275) üzenetére


cyberkind
félisten

Bugos bugos, de közel se annyira mint a Mafia 3 volt, persze ez nem mentség, de sok volt ez mind egyszerre, ezt is írtam korábban.

Paranormal Cocktivity

(#15277) nesh_019 válasza cyberkind (#15276) üzenetére


nesh_019
senior tag

Mafia 3 nevet ki sem szabad ejteni, az meg sem történt, ki sem jött, az egy nagy vicc amit a hangar 13 művel az összes mafia játékkal.

1-2-3 is egy nagy vicc.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#15278) Bep válasza cyberkind (#15273) üzenetére


Bep
senior tag

És akkor szerinted az MS vagy a Sony mit nyerne a CDPR-vel amúgy?
A következő generáció közepére kiadnának egy játékot? Fantasztikus stratégiai húzás lenne bármelyiktől.

(#15279) zkxdn válasza nesh_019 (#15272) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem lesz RIP, max felvásárolják őket vagy No mans Sky szintű módon kihúzzák magukat a szarból...

(#15280) zkxdn válasza Bep (#15278) üzenetére


zkxdn
őstag

Mert a bethesda szórja a the elder scrolls játékokat? :DDD

(#15281) S e t h válasza D1Rect (#15274) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mert megírnak egy hírt miszerint egy szoftverfejlesztő ellen büntetőeljárás indulhat a vásárlók szándékos félrevezetése miatt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15282) cyberkind válasza nesh_019 (#15277) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, én az alapverzióba tettem több mint 60 órát, és akkor jó volt, imádtam, de nálam valamiért a játékok közel se annyira bugosak mint az átlagnak, ugyanez volt a Batman is.

Bep
Mindenki elfelejti, hogy a TW széria is honnan meg miként indult, és hol tart most, itt is ez lesz, ha meg stabil az anyagi háttér, akkor meg pláne.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#15283) nesh_019 válasza cyberkind (#15282) üzenetére


nesh_019
senior tag

Azt valaki magyarázza már el hogy nálad hogy lehet kevésbé bugos ugyan az a verziós játék mint nálam.
Szerintem te csak nem akarod észrevenni hibáit a játéknak vagy nem is értem ilyen nincs hogy nálad kevésbé bugos, de viszont Lajos Karcsinál akinek kopra ugyan olyan gépe van neked nála pedig egy bug halmaz.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#15284) bélanéni


bélanéni
őstag

Reméljük a legjobbakat. A fejlesztők a belüket kidolgozták, a vezetőség meg.... érthetetlen. Egy 90%-os állapotban kiadott game, ami 100%-osan kész állapotban talán a valaha készült legjobb játék lenne (még így is közel áll hozzá PC-n), ha adtak volna még neki 6-12 hónapot. Így meg az elmúlt pár év legnagyobb botránya kerekedett belőle. Reménykedjünk hogy befejezik a game-t olyanra amilyennek megálmodták, végletekig csiszolják, különben a CDPR eltűnik a süllyesztőben, én nem látok köztes utat és lehetőséget :( 🙏 Irtózatosan kár lenne értük!!

Mindenkinek ajánlom CohhCarnage "thoughts" videóját. Óriási dolgok nem hangzanak el, csak kb teljes mértékben jól látja a dolgokat. 100+ órát tett a game-be, reálisan meg tudja ítélni a game-et, és ő teljesen őszinte, nem egyoldalúan puncsol senkinek. Röviden higgadt, értelmes arc :)

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#15285) cyberkind válasza nesh_019 (#15283) üzenetére


cyberkind
félisten

Remek, én itt be is fejezem ezt a beszélgetést, mert TE tudod nálam mi a baj, részemről ennyi.

Paranormal Cocktivity

(#15286) D1Rect válasza S e t h (#15281) üzenetére


D1Rect
félisten

A cikket elolvastad volna, tudhatnád, hogy a befektetők akarnának pereskedni.
Megnézném, hogy melyik bíróságon állná meg a helyét az, hogy teljes refundot kapsz anélkül, hogy okot kellene szolgáltatni.

(#15287) Bep válasza zkxdn (#15280) üzenetére


Bep
senior tag

Ha Bethesdat nézzük egy generációra (szűkített lista) és mit nyert vele az MS.
Wolfensteinek
The Evil Within, 2
Fallout 4, 76
Doom, Eternal
Prey
Rage 2

[ Szerkesztve ]

(#15288) nubreed válasza Bep (#15287) üzenetére


nubreed
veterán

Ha felvásárolja bárki is a cdprt akkor a fuck drm is megy a levesbe.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#15289) VikMorroHun válasza Hangfalképű (#15263) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ez hogy jött ki? (Ami géppisztolyra hat, az gépkarabélyra is hat.)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#15290) gabo91 válasza Bep (#15278) üzenetére


gabo91
aktív tag

Witcher meg a CP jogait vinnék...
kibervereket eltekintve nem sokban különbözik a valóságtól a játék....

(#15291) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

60+ óra játék után:
Ez egy kurva jó játék. LVL28 vagyok, a street cred 50, a ruhám epic/legendary, fő fegyverem egy előtölthető rare tech puska. Alapvetően puskára és tech-re gyúrtam, ez így eléggé hatékony (főleg a falon át leadott lövések). Ha pedig nincs hely és erős a buli, arra az esetre vettem legendary mantis blade-eket, ami hihetetlenül fun. Plusz mivel női karakterrel játszom, így a ruhám is olyasféle, mint amit a játék legelső 2013-as teaser-jében lehetett látni (a karakter kinézetét is onnan másoltam, amennyire lehetett). Autót nem vettem, a 911-es bőven jó nekem mindenhova.

A fő szálat eltoltam az "innen már nincs visszaút" pontig, tovább nem mentem. A mellékküldetések kb 2/3-a készen van, az 50-es street cred unlockolt mindent, így most kényelmesen letolom a maradék mellékszálakat, utána jöhet a fő küldetés hátralévő része.

Románcokból Judy lett a választás, illetve óvatlanul sikerült beszerezni Faszállító Jánost (esküszöm aszittem hogy csak megbízást akar adni a csaj, de hát ugye nem éppen...).A side questek is kurva jók, Witcher 3 szintet simán éreztem több esetben is. Különösen jónak tűnt a Samurai reunion, a tehénfarm, és a wannabe polgármester questjei. A passión meglepődtem, ott éreztem először biztosan, hogy a Witcher 3 szinten mozgunk. A nomádos sztorik is jók, és bár még hátravan ott pár, de azok annyira nem tűntek hűhának.

Nekem a questek a legnagyobbak közé emelték ezt a game-et. Mass Effect, Witcher 3, és a Cyberpunk 2077-tel teljes a lista.

Gondosan elolvastam mindent, minden shardot, emailt, mindent. A városban sok esetben gyalog közlekedek, nézelődök, csinálom a rendet (meg a street credet).

Meglátásaim:
Fegyverből talán jobb a kék, olcsóbb pimpelni.
Ruhából jobb a legendary, a sok bővítőhely miatt.
A tech ág erős, de érzésre egy lopakodó mantis-os ninja még durvább lehet. És tök más játékmenet is. Elsőre azért toltam a puskákat, mert így picit talán gyorsabb a game, és hát ugye elsőre annyi tartalmat akarsz felzabálni minél rövidebb idő alatt, amennyit csak enged az élményfaktor.
De a második végigjátszásom a lopakodó ninja lesz. A harmadik meg egy pisztolyhős nomád.

Bugok:
Igen, bugos, de én nem találkoztam gamebreaker buggal (és a többiből sem volt sok). PC-n tolom (Intel+nVidia), csendes elégedettséggel. Nekem van az a becsípődésem, hogy játékra a PC való, de hát ez egy vélemény, tehát nem vita tárgya. Most ezzel szerencsém volt: ha PS4-em lenne, valószínűleg csalódtam volna. És ez azért lenne sajnálatos, mert egy valóban kurva jó játékról beszélünk. Nekem PC-vel magadatott, hogy szinte bugmentesen toltam bele ezt a 60 órát.

(#15292) Hauptmann válasza bélanéni (#15284) üzenetére


Hauptmann
addikt

90%? Az eredeti tervekhez képest? Inkább egyezzünk ki 60%-ban.

(#15293) S e t h válasza D1Rect (#15286) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tehát akkot te kizárod az eljárás megindítását.
Nem tudtam, hogy képben vagy lengyel büntetőjoggal, de akkor megnyugodhatnak a cégnél, a gamestar meg szégyellje magát, mert bedől ilyeneknek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15294) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Most nézem, hogy 1.05-ben kivették a leírásokból a "blabla a(z) blabla" megoldást. Most csak "blabla blabla" van. Az előző nem volt jó, a mostani meg magyartalan. :) Pl. 5%-kal növeli Kritikus esély értékét...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#15295) bélanéni válasza Cray Tyler (#15291) üzenetére


bélanéni
őstag

Köszi a beszámolót, jó volt olvasni :R
Én is azon gondolkoztam, ha konzolom lenne, tuti nagyon rossz véleménnyel lennék a játékról, a CDPR-ről, meg az egész megjelenésről, így meg azt látom, wow igaz nem fejezték be teljesen a game-t, de még így is durva. Ennél megosztóbb game még nem volt a gaming történelemben. Konzolosként megvártam volna amíg lehetne venni normálisan PS5-öt és a CP2077 nextgenre készített verziót. Mindenki azonnal akarta még 2020-ban, ez lett az eredménye. Így is várni kell hogy befejezzék. Nem a közösség a hibás a megjelenésért, de több türelem kellett volna, a vezetőség részéről meg tökösség, hogy elmondják, nem még nincs kész!

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#15296) nesh_019


nesh_019
senior tag

Megnéztem hogy hány és milyen sex scenek vannak a játékban.
Hát sokkal több meleg van mint hetero, heterobol szinte alig van :((( :(( ... Pedig én judy-t is elkapnám...

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#15297) Airedhyal válasza nesh_019 (#15283) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Kérlekszépen, az úgy lehetséges, hogy ha szépen visszaolvasol azoknak van gondja a játékkal akiknek ryzen és nvidia kártyája van.
Az olyanok, mint én is akiknek "régi" gépe van érdekes modon nem találkozunk az itteni hibákkal.
DLSS, RT, freesync stb minket nem érint, de ezek hozzák a hibákat, csak ezt nem akarják meglátni az emberek.

Én élvezem a magam 100K -s fostalicska gépén fix 30fps el a játékot hull hd -n. A többimeg? IGY JÁRT!

(#15298) BusinessGuy válasza nesh_019 (#15283) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Hardware, driver, framerate. Nem észrevétel kérdése, szimplán sokunknál egyszerűen látványosan kevésbé bugos a játék. Vannak bugok de abszolút elenyésző PC-n. A netes compilation videók messze nem fedik a valóságot a játék állapotáról a pc verzióval kapcsolatban, míg ott azt látod hogy bnugtenger van sőt sok videóban egyértelmű hogy a user direkt vadászik a bugokra és olyan dolgokat csinál amiket normál esetben a játékos nem is csinálna (például a város széli köveken ugrabugrál meg oszlopokra akar felugrani), addig rakhatok fel simán akár 1-2 óra megszakítás mentes gameplay-t, bugszámolgatásban nem nagyon fogsz tízig eljutni,azok is ilyen kisebb textúra bugok például néha hiányzó tárgy,stb.

Engem a bugoknál sokkal jobban zavar hogy egy dolog a konzolos verziók állapotának lehazudása az égből. De a játékból konkrét dolgok hiányoznak vagy félkészek amik be lettek ígérve és amig porig tudják rombolni az amúgy zseniális atmoszférát. Ilyen például a szexualitás a játékban. A készítők 1-2 éve szajkózták külön büszkék rá hogy ebben a játékban fedetlenül cenzúrázatlanul bemutatnak mindent mert ez bizony egy cyberpunk beteg világának a szerves része. Valóban, minden sarkon van valami szexualitással kapcsolatos reklám vagy neontábla. Csak éppen az egész városra jut 2 prosti és ha beölnél egy szaros sztrip bárba no az nincs illetve mindenki felöltözve flangál még a táncosok is. Néznéd a műsort hallgatnád a zenét és innál valamit? Nesze a csapos kivág neked egy szokásos shopping felületet ahol megveheted üvegre a piát. Gyakorlatilag csináltak egy CP világot mellveregetve hogy milyen durván be fogják mutatni a CP valóságot, és aztán agyoncenzúrázták. Egy cenzúrázott CP világ amit ráadásul cenzúrázatlanként reklámoztak éveken át? Komolyan? :) És még számos dolog van ami be lett igérve mégis sehol vagy félig értelmetlenül van a játékban.

De még erre is szemet tudnék hunyni. Viszont arra hogy a GoG fórumon elkezdték törölni moderálni azokat a topikokat és hozzászólásokat amik rávilágítanak a beigért dolgokra mi minden lett összehazudva, és ha kérdőre vonod a moderátort még banolnak is. Na az egyenesen a legalja mindennek, gyakorlatilag a vásárlók jogos panaszainak elnémítása.

40 óra van mögöttem a játékban, Collector változatot rendeltem. Maga a sztori a küldetések nagyon bejönnek akárcsak a világ atmoszférája. De mint openworld ez egy nagy üres város alibi életekkel ami még ráadásul a Cyberpunkokra jellemző világ sajátosságaitól is meg lett fosztva az igéretekkel ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#15299) South Velen válasza nesh_019 (#15296) üzenetére


South Velen
addikt

Ilyen irányba megy a világ, 2077-ben csoda, hogy még vannak benne hetero scene-k.

(#15300) RubbishBin válasza bélanéni (#15284) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Szerintem inkább 50 az a 90.
Egy játék, amiből alapvető dolgok hiányoznak (vagy vannak benne hibásan), az nem 10 százalékra van a késztől.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.