Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#751) Yutani válasza Chal (#750) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mindegyik coinon volt hajnalban egy tüske. :K

#tarcsad

(#752) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Upholdon mennyi ideig tart a verifikáció?

Szerk: 10 percig tartott. :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#753) g4bb3r válasza bobalazs (#740) üzenetére


g4bb3r
tag

Már ha valaki shortolni vette. Aki hosszú távra az nyugodtan van szerintem. Leül a por a kinai balhe körül OK lesz az.

(#754) Yutani


Yutani
nagyúr

Szoktátok hasznáni a cryptowat.ch oldalt? Mostanában nem mindig elérhető, több helyről is próbáltam.

#tarcsad

(#755) mepet válasza Yutani (#754) üzenetére


mepet
addikt

Én csak a cryptowatchot (legtöbbször a trade.kraken.com átjárón keresztül) és a tradingviewot használom a chartokhoz. Én is tapasztaltam valamelyik nap, hogy nem ment az előbbi.

(#756) bobsurf


bobsurf
senior tag

Sziasztok!

Belekóstolnék ebbe a dologba. Kezdetnek ismerkednék a következőkkel: BTC/ETH/LTC/NEO.

Ki mit javasol, milyen platformot(kat) érdemes használni?

Előre is köszöntem!

(#757) melkah válasza bobsurf (#756) üzenetére


melkah
tag

Erre a kerdesre szerintem a legjobb platform a google ! :)

(#758) bobsurf válasza melkah (#757) üzenetére


bobsurf
senior tag

Úgy értem, h ezekkel kereskednék és ahhoz keresek platformot. Google is jó, de ha van itteni tapasztalat esetleg, az mégjobb!

(#759) Patry0t válasza bobsurf (#758) üzenetére


Patry0t
tag

Kraken, Bittrex

(#760) cuko válasza bobsurf (#756) üzenetére


cuko
aktív tag

Kraken a verification utáni relatív egyszerű és gyors SEPA befizetés miatt, oda EUR-t feltöltesz, átváltod XBT vagy ETH és tovább a váltóra, ahol kereskednél. Bittrex-ről olvastam a legtöbb pozitív / legkevesebb negatív kommentet nagy általánosságban, valamint nekem ez eddig a legstabilabb oldal. Ezeken kívül Poloniexet használok még, de ezzel vannak problémáim, illetve kevésbé bízok meg benne.

NEO-t érdemes lehet saját walletbe kiutalni a GAS miatt, ami így neked termelődik (én speciel nem szórakoztam ezzel, de kis tételben vettem csak).

Valamint váltónként nézd meg, hogy mit hol tudsz kereskedni, nem minden elérhető mindenhol (ezért is mentem én is polora és bittrexre eredetileg).
De ha csak ismerkedsz-ismerkedsz kis összegekben, akkor lehet, hogy mindegy, válaszd amelyik a legszimpatikusabb és kitapasztalod, megfelelő-e neked tényleg.

(#761) Kispohar


Kispohar
csendes újonc

Bobsurf kérdéséhez kapcsolódva: Az ajánlott kereskedési platformok közül melyik támogatja a Metatradert?
Azt már megszoktam fx-re és van pár saját indikátor amit nem kellene újraírni.. :)
+ ETH-nál van limit, hogy min, mennyit kell walletban tartani a GAS-ért? Erre a myetherwallet okés?

(#762) mepet válasza Kispohar (#761) üzenetére


mepet
addikt

Alapból egyiknél sincs mt4. Ha sikerül megoldanod, feltétlenül oszd meg, hogyan! Köszi!

(#763) haxiboy válasza Kispohar (#761) üzenetére


haxiboy
veterán

ETH-nál ha jól tudom nincs GAS limit. Csak tranzakciókkor kell GAS-t fizetni (gyakorlatilag ez a miner fee).
Tokeneknél a GAS-al pedig a token készítőjének kell etetnie.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#764) madpapa


madpapa
senior tag

BCH mitől rallizik ennyire?

(#765) Yutani válasza madpapa (#764) üzenetére


Yutani
nagyúr

A BCH ezelőtt is eléggé hektikus volt, daytrade-re az egyik legjobb coin. Szerintem.

#tarcsad

(#766) madpapa


madpapa
senior tag

És a GOLEMről mit tudni? Az is nagyon megy felfelé már egy ideje.

(#767) strategos


strategos
csendes tag

Bittrex -nél vett coin kilehet utalni walletbe? Vagy erre ti mit használtok?

Előre kösz.

(#768) Patry0t válasza strategos (#767) üzenetére


Patry0t
tag

jó kérdés, én úgy láttam mintha csak Bitcoint lehetne onnan kiutalni, de lehet hogy tévedek.

Találtam egy nagyon jó walletet, ami ilyen all-in-one, mert sok féle pénzt támogat, a neve Exodus és nagyon felhasználóbarát. Valaki próbálta már?

(#769) a2580 válasza Kispohar (#761) üzenetére


a2580
csendes tag

Pont tegnap lattam a hirdetesuket, azt irjak h van metatrader, https://www.ig.com/uk/cryptocurrency-trading

(#770) g4bb3r


g4bb3r
tag

Feltámadott a NEO :DDD :C :P

(#771) bobalazs válasza strategos (#767) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mindent ki lehet utalni saját walletjébe.

(#772) strategos válasza bobalazs (#771) üzenetére


strategos
csendes tag

Bitrexnél?

(#773) strategos válasza Patry0t (#768) üzenetére


strategos
csendes tag

Nekem az van, onnan váltodam doge-t több cryptora, nagyon jó, és mindig mutat mennyit is ér összesen a portfoliod épp.

(#774) melkah válasza Patry0t (#768) üzenetére


melkah
tag

En nezegettem mar, de szerintem keves coint tamogat.
Szemely szerint hianyolok belolle tobb coint is, amiben van shitcoin es kevesbe shitcoin is.
Ami nekem hianyzik:
ETC,BCC,RIPPLE,SIA,ZEC

(#775) bobalazs válasza strategos (#772) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hát arról beszélünk nem?

(#776) Smithy87


Smithy87
senior tag

Valami tipp mivel érdemes nagyban nyomni? lesz úgy 40$-om a témára :D

(#777) Yutani válasza Smithy87 (#776) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én azt várom, hogy a Monero meginduljon, de lehet, sosem fog. :DDD

#tarcsad

(#778) tom_tol


tom_tol
addikt

Van valakinek tapasztalata bittrex support-al ? Péntek óta nem sikerült válaszolniuk

(#779) bobalazs válasza Smithy87 (#776) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

TenX Pay Token (pay) - omisego (omg) -wings dao (wings) -monaco (mco)
ezek közül bármelyik

(#778) tom_tol

Bittrex support nekem két nap alatt válaszolt, és le is zárta az ügyet.

[ Szerkesztve ]

(#780) gbela


gbela
senior tag

Variance.hu egyik bejegyzése alatti kommentekben írták páran, hogy nem tudnak visszautalni tőzsdéről bankjukba pénzt, mert a bank nem engedi be a tranzakciót.
Gondoltam jó ha itt is legalább megemlítjük, mert egyelőre mindenki az öntsük bele az eurot/forintot fázisban van, de ki is kell majd venni egyszer. Magyar OTP-t említik ott, illetve Raiffeisen groupot. Ha valakinek van tapasztalata erről ne tartsa magában. Tehát a bank engedi beutalni bármilyen tőzsdére, ezzel még senkinek nem volt gondja, de vissza már nem engedik a lét egyes bankok.

(#781) sparks válasza gbela (#780) üzenetére


sparks
senior tag

A CIB egyelőre engedte (online számlacsomag), sok ezer euró érkezett a számlámra és nem volt gond.

(#782) Yutani


Yutani
nagyúr

Van egy kis moneró rally...

#tarcsad

(#783) Patry0t válasza sparks (#781) üzenetére


Patry0t
tag

úgy hallottam, ha egyben mozgatsz meg nagyobb összegeket akkor a bank lejelenti az adóhatóságnak. Sokezer euró után nem kérdezősködtek a navtól?

(#784) #25712384 válasza gbela (#780) üzenetére


#25712384
törölt tag

Még a próba fázist taposom a fórum témáját tekintve, de én utaltam 5€-t múlt hét pénteken krakenre, hétfőn jóváírták, majd visszautaltam OTP számlára, ami szerdán megérkezett. (2600 Ft körül mozgott a SEPA díj)

Korábban olvastam, hogy a bank szférában nem kedvelt a bitcoin-t szóba hozni (értsd.: bankár szólt hozzá), lehet hogy valaki így szeretné elijeszteni a kezdőket / esetleg nagyobb összegnél problémás a dolog.
Nem fejtette ki senki a témát ott kommentben?

Am. adózással kapcsolatban van valakinek konkrét tapasztalat, hogyan kell adózni a realzált haszonból egyszerű polgárként?

[ Szerkesztve ]

(#785) Yutani válasza #25712384 (#784) üzenetére


Yutani
nagyúr

Adózás topik a bitcoin.hu-n.

#tarcsad

(#786) Ideg


Ideg
aktív tag

Na megint beszakadtak az árak... :(

(#787) Yutani válasza Ideg (#786) üzenetére


Yutani
nagyúr

Estére talán magához tér minden, csak bosszant, hogy 2 órája vettem ETH-t, hogy majd úgyis feljebb kúszik, erre most ez van. :U

#tarcsad

(#788) Yutani válasza Yutani (#787) üzenetére


Yutani
nagyúr

Érdekes, hogy hirtelen mindenhol óriási eladások jelentek meg, legalábbis minden coinon, amit figyelek.

Biztos pánik van.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#789) szente válasza Yutani (#788) üzenetére


szente
addikt

(#790) Avicularia


Avicularia
veterán

Kraken nevetséges, nem tudok semmit venni, állandóan hibára fut. Csinálhatnának valamit az oldallal.

(#791) favagoJoska válasza Avicularia (#790) üzenetére


favagoJoska
tag

Inkább idegesítő, az állandó your order may have failed. De a legjobb mikor nincs is üzenet meg semmi aztán látod, hogy 2x is átment :U Szerintem itt már többről van szó mint arról, hogy mindig le van terhelve az olda...

(#792) Avicularia válasza favagoJoska (#791) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen arról a hibaüzenetről beszélem, meg amikor csak egy piros csík látszik és semmi. Aztán van amikor csak úgy beugrik a vétel vagy az eladás. Teljesen kiszámíthatatlan, egy ilyen oldalnak nagyon nem így kellene működnie :U

(#793) g4bb3r


g4bb3r
tag

Beindult egy kis panic sell mert felröppent a hír, hogy Kína be fogja tiltani a coin exchange-eket. Esett minden de főleg a kínai coinok álltak bele a földbe. Még alakul a helyzet , én mindenesetre a mélyponton vettem ETH-t ;] végre először megcsíptem az alját. :P

ETH benézett 300 USD alá, BTC 4260 volt az alja.

[ Szerkesztve ]

(#794) g4bb3r válasza g4bb3r (#793) üzenetére


g4bb3r
tag

Ennyi.. hoax 101

(#795) schawo válasza g4bb3r (#794) üzenetére


schawo
titán

Valaki nagyon jól keresett a shortokkal. Nyilván kínai volt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#796) #25712384


#25712384
törölt tag

noob alert ;)

#1. krakenen több opció alatt is találkoztam a "Margin" kifejezéssel, valaki meg tudná fogalmazni a jelentését?
#2. szintén kraken, rendelkezésre áll szabad 22,34 €; igaz most nem akarok még egy kiutalást megpróbálni, mégis kíváncsiságból a Funding - Withdraw fülre navigáltam, és azt írja, hogy amount max 21,13 € (+fee 0,09€), a fennmaradó 1,12€ miért nem utalható ki?
#3 A kiutalás költsége minden esetben fix (fee 0,09€)?

A konstruktív válaszokat előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#797) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Van itt olyan aki utalt már ki Uphold-ra?
Én nemrég utaltam SEPA-val, természetesen az utaláshoz az adatokat az Euro kártyáról néztem ki. Kiment az utalás erre mit látok a historyban: Megérkezett az Euro, egyből átváltotta USD-re az USD kártyára... Természetesen saját árfolyamukon és némi Fee-vel. Egy barátom is most utalt ki, neki meg egyből BTC-be váltották át ahogy megérkezett Upholdra. Veletek történt hasonló, tud erre valaki magyarázatot? Azért érdekel ennyire mert ez sem kis összegű utalás volt, de a jövőben még többet készülnénk kiutalni de az nagyon nem frankó, hogy nem arra a számlára teszik a pénzt amire utaljuk.... :W

Szerk: persze a supportnak is fogok írni, de előtte érdekelne, hogy ki mit tapasztalt velük kapcsolatban plusz egy kicsit le akarok higgadni.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#798) Patry0t válasza g4bb3r (#793) üzenetére


Patry0t
tag

jaja, szeretjük az ilyen hoaxokat, legalább most ETC-ből be tudtam vásárolni szépen :)

(#799) g.gergo válasza Dyingsoul (#797) üzenetére


g.gergo
senior tag

Igen, tegnap érkezett az euro kártyámra a sepa-san kiküldött pénz, és ott is maradt, még nem rendelkeztem róla máshogy.

(#800) Dyingsoul válasza g.gergo (#799) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a választ! :R Írtam egy higgadt ám mégis választ követelő ticketet, nagyon kíváncsi leszek a magyarázatukra mert ez így nagyon nem oké.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.