Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#301) alton1978 válasza Yutani (#299) üzenetére


alton1978
tag

Játszanak! Játszanak a nagyok! :))

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#302) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Mit gondoltok, hova fogja billenteni a mérleget?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#303) g4bb3r válasza sarkanyolo2 (#302) üzenetére


g4bb3r
tag

Én beállítottam egy low buy poziciót, hátha bejön ;]

(#304) alton1978 válasza sarkanyolo2 (#302) üzenetére


alton1978
tag

Hmmm...Egyenlőre stagnál az árfolyama, s jelenleg távolodnak a vétel lehetőségétől, ha jól látom.
Igazából azt remélem, hogy lecsökken annyira az ár ( még akkor is marad pár % plusszom ), hogy sikerül a tranzakciója az embernek, s ettől megindul felfelé az egész árfolyam. De valójában nem tudom, tippelek csupán.

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#305) madpapa válasza alton1978 (#304) üzenetére


madpapa
senior tag

Most meg kilőtt rendesen. Érdekes, mert 0.00006369-nél stabil támasza van. Ott mindig visszafordult a mai nap eddig.

[ Szerkesztve ]

(#306) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Az a baj,hogy a ripple hivatalos twitter oldalan kitettek egy visszaszamlalot 3-2- ma jon az 1 de ezenkivul semmi info. Elkezdtek az emberek hypeolni a cuccot de valojaban senki sem tudja mi van emogott. En hajnalban kiszalltam es most figyelek. Mert ha csak egy marketing fogas ugy fog bezuhanni percek alatt,hogy kiuti a chartot szerintem :D Az a baj a ripple-el hogy inflalodo jellege es a nagy mennyisege miatt szerintem nem lesz ebbol nagy ugras. (Egyenlore) aztan hosszutavon kitudja. Most is csak megy a csiki csukizas...... szerintem erdemes kivarni ha kijon a hir a titokzatos hir es jo akkor belelehet menni.

[Ripple Twitter site]

(#307) g4bb3r válasza alton1978 (#304) üzenetére


g4bb3r
tag

Én mint totál kezdő látok ezekben fantáziát hosszú távon : mint Ripple, tenX, crypto card-ok etc ahol már van mögötte backing. Ez tünik a jövö útjának.
Remélem nem tévedek :D

(#308) alton1978 válasza P3Dr0 (#306) üzenetére


alton1978
tag

Minden esetre a "bigfish" tartja magát masszívan, csak a tranzakció árát változtatja. ha jól számolom, a vételi és eladási ára között tart kb 20%-ot...Az meg 200ezerre elég jól hozna.
Szerencsére emelkedik. Legalább az IOTA-s bukóm kezd visszajönni...Az is valami.

A visszaszámlálás meg okozhat hypot, gondolom én is...De azért az furcsa, hogy bankok is vannak a Ripple portfoliójában, s mégis az elmúlt 1 évben fogott már padlót rendersen. Remélem most jön az ébredés, s megerősödik. Hétvégére kiderülhet...

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#309) alton1978 válasza g4bb3r (#307) üzenetére


alton1978
tag

Én, mint magam is totál kezdő, szintén látok. Főleg az IOTA-ban, de - sajnos - nem vagyok a türelem embere...s szeretek egyre tenni. De "lekötni" hosszútávra, az meg olyan unalmas lenne...

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#310) g4bb3r válasza alton1978 (#309) üzenetére


g4bb3r
tag

IOTA-t én is kerülgetem. Amik vannak még a watch list-emen :

TenX
OMG
Monaco
Lisk

Ezeket az itteni ill. a FB csoportos beszélgetésekből szűrtem ki mint olyanok amikre érdemes odafigyelni. Annyi de annyi igéretes alt coin van ember legyen a talpán aki tudja követni..

Hosszú távra BTC, NEO.

[ Szerkesztve ]

(#311) P3Dr0 válasza alton1978 (#308) üzenetére


P3Dr0
senior tag

En keszenletben vagyok :) Bar ha jolszamolom meg 1 nap. De nagyon komoly lenne ha 0.2 - 0.3-rol felmenne 1 -2 USD re :)

(#312) alton1978 válasza g4bb3r (#310) üzenetére


alton1978
tag

OMG-t néztem én is. Jónak tűnik. Az elmúlt pár napban a Monero is szépen kirugta magát. De persze, hosszútávra lenne az igazi befektetni. Csak kicsit felmérgelt, hogy az első vásárlásom a csúcson történt, s onnan csakis búkóban vagyok. Bár, ha a Ripple így marad, akkor 1 óra múlva már nem...amíg valamit újra be nem nézek...

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#313) alton1978 válasza P3Dr0 (#311) üzenetére


alton1978
tag

Én adom! Legyen így! Azon gondolkodom, hogy van még 600USD elfekvőm...bétegyem-e..?

A kivétellel lenne csak gondom, mert nincs bankszámlám, csak Payoneer ( US ) meg egy Skóciában, de ahhoz meg nincs már érvényes kártyám...

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#314) P3Dr0 válasza alton1978 (#313) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ovatosan mert nemtudjuk mi az a hir :) :U

(#315) madpapa válasza P3Dr0 (#314) üzenetére


madpapa
senior tag

Vélhetően nem az lesz, hogy bocs dobjátok ki a coint a francba. Szinte biztos valami pozitív bejelentés jöhet amitől meglódul az ára. Szerintem.

(#316) g4bb3r


g4bb3r
tag

(#317) P3Dr0 válasza madpapa (#315) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Igazad van :)

(#318) alton1978 válasza P3Dr0 (#314) üzenetére


alton1978
tag

Persze én sem szeretnék looser lenni, aki még hisz a csodákban. De az a pénz most nem kell semmire, csak ott van. Ha meg mégis hozzna kis bevételt, máris jobb, mint pihentetni egy számlán.

Van néhány youtube-os video, ahol elmondják, miként buktak sok-sok millió dollárt az elhagyott/ellopott BTC miatt.

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#319) shteer válasza g4bb3r (#316) üzenetére


shteer
titán

priceless :)

..szerintem jónak tűnik

(#320) K4jusz


K4jusz
tag

Ripple-ben én is bent vagyok. Félig ~40% haszonnal, félig pedig nullásan jelen állás szerint.
Napközben még tudom nyomon követni az eseményeket, de éjjelre csak be kellene állítani valami trailing stopot. Látom páran nem szarral gurigáznak, ti le sem fekszetek aludni? :D

Koreához képest kb. 7 óra az időeltolódás, lehet holnap reggel még megnyomják.

(#321) P3Dr0 válasza alton1978 (#318) üzenetére


P3Dr0
senior tag

En tegnap este beszalltam a buliba aztan reggel meg ki. Most megint tetovazok mert van egy belso erzesem nem lesz belole semmi. Na persze ne legyen jo a megerzes. Tegnap nagy mennyiseggel szalltam be szoval haszon mar van de ha megis elerne az 1 USD-t vagy megtobbet haaat az maga lenne a tokely :) De igazad van a penznek nemszabad pihennie. Na meg gondolkodok rajta ugyis az arfolyam 0.29 korul mozog ha jollatom.

(#322) alton1978 válasza P3Dr0 (#321) üzenetére


alton1978
tag

Tegnap este 22:40kor száltam bele. Azóta plusszos a dolog, mármint az addigi minusz tendál a 0 felé. Igaz, ma majdnem ki is szálltam, de aztán inkább hallgattam a megérzésemre.
Persze, ne pihenjen a pénz...meg, amúgy is csak számok, csak én a kivétel miatt "filózgatok" éppen.

Tervezek este aludni, persze. Legyen meg a reggeli izgalom! :D Milyen jó, mikor reggel felkelek, leellenőrzöm, hogy mi kell a klienseknek, ha kell...s utána jöhet, hogy "mit nyertem ma" c. pillanat. KV helyett! :)

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#323) alton1978


alton1978
tag

A Bitstamp-en van egy 271ezres és egy 223ezres játékos is a Ripplere spekulálnak.

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#324) melkah válasza P3Dr0 (#321) üzenetére


melkah
tag

En beerem azzal ha felmegy 1000ig, akkor mar szivesen kiszalnek belolle ! :DDD

(#325) P3Dr0 válasza alton1978 (#322) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Jo neked,hogy tudsz aludni :)

(#326) alton1978 válasza P3Dr0 (#325) üzenetére


alton1978
tag

90%-ban este renderelem a képeket, s nap közben éppen eleget ülök a gép előtt, ahhoz, hogy aludjak mint a tej. Meg szeretek álmodni!

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#327) P3Dr0 válasza alton1978 (#326) üzenetére


P3Dr0
senior tag

:C

Ugy dontottem veszek megint ripple-t de megvarom a 3ik visszaszamlalast :)

[ Szerkesztve ]

(#328) meili válasza P3Dr0 (#327) üzenetére


meili
tag

Ez a visszaszámlálás a Ripple twitterén mikor fog pontosan leérni nullára? Azt látom, hogy naponta számol egyet, de melyik részében a napnak?

(#329) alton1978 válasza P3Dr0 (#327) üzenetére


alton1978
tag

Játék a számokkal! Mindenesetre, túl nagyot nem bukhatunk, ha nem jön be. Bár nem vagyok Twitteren, de hol lehet majd megtudni, hogy mi is az az 1-es lejárta utáni akció ? Hivatalos oldalon ?

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#330) P3Dr0 válasza alton1978 (#329) üzenetére


P3Dr0
senior tag

en sem voltam de regisztraltam :DDD De itt latod.:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#331) g4bb3r válasza P3Dr0 (#327) üzenetére


g4bb3r
tag

Dettó.

más: Aki NEO-hoz desktop wallet-et használ (GUI) annak itt egy kis segítség claimelni a GAS-t (magamtól nem jöttem volna rá..). 3rd party walletek user friendly-k jobban de továbbra is bizalmatlan vagyok velük

(#332) alton1978 válasza P3Dr0 (#330) üzenetére


alton1978
tag

Köszi!

Szerintem azért van ez a hajcihő, mert az lesz a poen, hogy a portfoliójukban lévő bankokban lehet lesz RIpple-t váltani. Vagy saját, bankban elhelyezett automatájuk lesz cash felvételhez...?

"2 themes coming together, #banking & #blockchain"...Ez alapján erre gondolnék..." A 2 dolog összeér"..vagy nem ?
Ha ez így van, s jó lesz-e... A cripto egyik lényege lenne, hogy a fiat pénzeket is kiváltsa...Itt meg most összehozzák ? Alá vetik a Ripple-t a bankoknak? Ez olyan 19-re lapot húzok szitunak tűnik...Bár, ha megdobja az árfolyamot, s felviszi egészen 30-50 dollárig, mert miért is ne, akkor átmenetileg azon csak nyerhetünk. Nem-é?
Izgalmasabb mint hogy mi történt Hodor-al ! :DDD

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#333) P3Dr0 válasza alton1978 (#332) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Tukon ulok de egyenlore nem vasaroltam. Csak addig ne menjen el az arfolyam mert ha megindul felfele akkor vennem kell megint. :)

(#334) P3Dr0 válasza g4bb3r (#331) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ez a crypto hogy is mukodik valojaban? Feltettem a gui walletet es szinkronizal vagy mar szinkronizalt? Nem is tudom. De ha jol ertem eleg venni neo-t es a walletben tartani es akkor kapok GÀZ-t csak azert mert NEO-m van? :U

(#335) alton1978 válasza P3Dr0 (#333) üzenetére


alton1978
tag

Egyenlőre én sem vásároltam plusszban. Ami benne van, azt bent hagyom, s majd este 10 körül ránézek...meg reggel talán tisztább lesz. Most megint csökken. Lehet, hogy hátralép, hogy jobban neki tudjon futni! :D

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#336) g4bb3r válasza P3Dr0 (#334) üzenetére


g4bb3r
tag

Akkor lesz szinkronban amikor az ablak alján lévő 2 szám ugyanaz (letöltötte az egész blockchain-t) ez elsőre lehet több óra is.

Valószínűleg ezért szeretik a 3rd party web és egyéb walleteket mert ott online néz rá és sokkal gyorsabb.(Pl NEON Wallet).

Igen ha van NEO-d akkor automatikusan termelődik a GAS (mint kamat) ezt bármikor le lehet kérni. Ha 1 évig fiókban tartod akkor is.

Maga a GAS is önálló crypto fizetőeszköz vannak olyan előrejelzések, hogy idővel akkár lehet 1/1 a NEO/GAS értéke.

Ebben a pillanatban NEO 42 USD , GAS 26 USD

A tévedés jogát fenntartom, ha valaki jobban vágja javítson ki plz.

Ha valahol megőrzöd a NEO GUI wallet WIF kulcsát azzal "read only"-ba is tudod nézni mennyit ér USD-ben a walletben tárolt NEO ill mennyi GAS vár "lefejtésre". : ) illetve a tranzakciók listája is . (pl ugyancsak NEON wallettel)

(#337) P3Dr0 válasza g4bb3r (#336) üzenetére


P3Dr0
senior tag

koszonom megnezem :R

(#338) P3Dr0 válasza alton1978 (#335) üzenetére


P3Dr0
senior tag

CountDown to 1. elindult felfele az arfolyam.

(#339) alton1978 válasza P3Dr0 (#338) üzenetére


alton1978
tag

Pont azt nézem, hogy hajnal 3kor volt egy ilyen mennyiségű vásárlás a Bitfinexen...Jó lenne valami egyértelműbb támpontot találni, nem csak ez a fel-le-fel-le...Ráadásul most a Bitcoin sem akar csökkeni, pedig váltanák egy kis pezót, ha érdemes, legyen mit Ripplebe fordítani. No, kiderül hamarosan!

Valaki említette, hogy 7 órával járnak előttünk a visszaszámlálásban...vagyis, ha reggel 7kor rácuppanok, akkor már lehet hogy késő, mert ott már délután lesz, bőven a bejelentés után...? Kiváncsi vagyok, mi fog történni, gondolom a semminél azért több minden - növekedés-csökkenés - várható.

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#340) Patry0t


Patry0t
tag

Bittrexen csak azzal a 8 féle coinnal lehet kereskedni amit kezdőoldalon a currencies alatt látni? Amúgy meg mikor regeltem akkor midnen féle coinokat láttam, szóval nem értem. Attól függ, hogy utalok-e át nekik zsét, hogy tudok-e bármelyikkel kereskedni, egyébként nem utalok, mert sajna a kinézett coinom nincs a 8 közt.

(#341) bobalazs válasza Patry0t (#340) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

wallets
-search mező -kikeresed a nevét amit akarsz tradelni

[ Szerkesztve ]

(#342) tom_tol válasza Patry0t (#340) üzenetére


tom_tol
addikt

Nem. Írd be a keresőbe, ha van náluk előjön. A beállítható sorok száma egyébként hat.

[ Szerkesztve ]

(#343) Dyingsoul válasza Patry0t (#340) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A legtöbb coint BTC-től tudod venni. Van BTC, ETH és USDT (Tether) market.
Konfiguráld át az agyadat: Ha eddig USD vagy EUR volt számodra az árfolyam egyik oldalán, egy cryptopénz a másikon, akkor most vedd úgy, hogy BTC van az egyik oldalon, crypto a másikon.

Ha a BTC marketet nézzük:
Itt találod felsorolva azokat a cryptopénzeket amiket BTC-ért meg tudsz vásárolni, árfolyamuk BTC-ben értendő. A keresőt használva gépeld be annak a pénznek a jelzését, ami érdekel. (Pl.: neo, etc, eth, zec, stb...) Így gyorsan ki tudod keresni azt, amit venni akarsz.
A BTC aktuális árfolyamát mindig megtalálod a Footerben, puskázz onnan ha konkrét USD árfolyamra vagy kíváncsi.

Például ha a NEO-t nézzük, akkor azt megnyitva láthatod az aktuális BTC árfolyamát, ami 0,00986001. A BTC árfolyamát alulról kipuskázod, ami jelenleg 4226,2263 USD. Mivel 1 NEO = 0,00986001 BTC, az aktuális árfolyama: 0,00986001 x 4226,2263 = 41,796052907463 USD.

Van egy Chrome bővítmény is (Crypto Correct) amit használhatsz az árfolyamok követésére, mikor a főoldalon vagy és ráviszed a kurzort egy crypto BTC árfolyamára, a kurzor mellett kiírja az USD árfolyamot. Ez nem minden nézedben működik.

Remélem így tisztább kicsit. :)

Ha sokat kereskedsz egy idő után rááll az agyad a számításokra és fejből is tudni fogod mi mennyi USD-t ér.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#344) P3Dr0 válasza alton1978 (#339) üzenetére


P3Dr0
senior tag

BTC csokkenhetne de csak nemakar.............

(#345) alton1978 válasza P3Dr0 (#344) üzenetére


alton1978
tag

Nem. Mára, lehet hagyom is. Tegnap kellett volna, mikor 4000USD alatt volt...
Valamit nem értek...Azt nézem, hogy a bookingban többen akarnak eladni, mint venni XRP-t. Legalábbis a piros korfa, vagy mi sokkal nagyobb, mint a zöld. Ha most a "bejelentés", valami komoly árfolyam növekedést valószínűsítene, - mert feltételezem a Ripple brigád is a saját zsebét nézni -, akkor nem sokkal több vételnek kellene lennie, mint eladásnak ? :U

Vagy...leverik az árakat a sok eladással, hogy aki "bentmarad", az egy bejelentést követő emelkedést meglovagoljon...!?? :U

Ráadásul meg egy bizonyos ponton nem jutott túl az árfolyam. Libikókázik. Kivárás lenne ? Nem az lenne az okés, hogy veszek, ha közeleg a változás szele ?

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#346) P3Dr0 válasza alton1978 (#345) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Dehogynem. Ez manipulalva van, En is azt latom,hogy marhanagy eladasi order van es a veteli egesz lapos. 0.3 USD-t nemtudja atlepni. Szerintem ez csinalt. En nemreg vettem 1000 XRP-t 0.29-es arfolyamon szoval tuti buko eddig de ugye ha jollatom tavolkeletieket mozgatja a dolog. Tegnap del koreai postok voltak a twitteren ma meg japan. Szoval tuti megint hajnalban lesz valami felugras. Legalabbis remelem. De a BTC is erdekes,hogy sok okos azt josolta na majd most meg 2000 USD-ig is eshet aztan tessek..... nekem jelen pillanatban 4000 nel tobbet nem er darabja szoval kivarok :DDD

(#347) P3Dr0 válasza alton1978 (#345) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Rosszul nez ki ez az egesz de en sem ertem. Ha csak nem sokaknak mar regota all bent a penz es 0.3-nal szabadulanak dupla profittal.......... :U

[link]

(#348) alton1978 válasza P3Dr0 (#346) üzenetére


alton1978
tag

Én 0.000062100 BTC áron vettem. Eddig plusszos. Mostmár megvárom a holnapi napot, mi sül ki ebből.

Egyébként, az több chartot nem lehet egy képre kirakni, hoyg figyelhessem a többi árfolyamot is?
Egyikből kiugrani...másikba be...így is lehet kereskedni/kupeckodni ? Van 1-2 szépen megindult árfolyam...s mig a XRP-ben libikókázik a pénz, talán érdemes lenne áthelyezni. Vagy ezt így nem lehet ?

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#349) alton1978 válasza P3Dr0 (#347) üzenetére


alton1978
tag

a 200ezer darabbal kupeckedő még mindig benne van, de folyamatosan módosítja az összeget, csak a mennyiséget nem...

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

(#350) madpapa


madpapa
senior tag

Olyan ez az egész mint a sportközvetítés. Mindenki meredt szemmel nézi a monitort :-)

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.