Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#601) schawo válasza schawo (#592) üzenetére


schawo
titán

Úgy tűnik 560-nál elértük az alját a bch-nak, csak nem lett meg az 550. :) Mindjárt 570 lesz, és utána is nagy a vételi nyomás.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#602) P3Dr0 válasza schawo (#601) üzenetére


P3Dr0
senior tag

fordul a trend? :U

(#603) schawo válasza P3Dr0 (#602) üzenetére


schawo
titán

Lehet, hogy csak korrekció lesz belőle, de az is lehet, hogy 580 körül stabilizálódik.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#604) P3Dr0 válasza schawo (#603) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Mar majdnem beremegett a kezem de ahogy latom 582-583 kozott mozog egyenlore :)

(#605) Hunmugli válasza P3Dr0 (#604) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Én már realizáltam a nyereségem :P

Csak én beszari vagyok, és nem szeretem a BCH-t. Nem is tudom, meddig volt nálam. Negyed óra? Holnap kiderül, jól döntöttem-e...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#606) Patry0t


Patry0t
tag

kérdés: át tudok-e vinni Kraken számláról ETH-t, pl Bittrex-re? Az a gond, hogy a második kinézett coinom nincs Krakenen, és Bittrexen is csak Ethereumért és Bitcoinért lehet vele kereskedni, azért megvennék egy kis ETH-t és átutalnám a Bittrex számlámra ha az úgy lehetséges. De hogyan?

(#607) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Bocsi, időhiány miatt nem olvasok vissza, így nem tudom volt-e már:
Aki szereti az ICO-kat mindenképp lessen rá facebook csoportra! KICKICO elindult, egy pár óra alatt összeszedtek 32 ezer ETH-t, majd hackertámadás érte őket amit nagyon ügyesen hárítottak el, senki nem károsult én pont a hacker támadás idején vagy előtte pár perccel szálltam be minimum összeggel. Ez az első ICO-m, de a whitepaper és az egész oldal, a kezdeményezés nagyon szimpatikus. Kickstarterrel szemben is elfogult vagyok mivel az volt a VR bölcsője is, így ehhez is nagy reményeket fűzök.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#608) Zenger válasza Dyingsoul (#607) üzenetére


Zenger
tag

Eléggé meggyőzőnek tűnik. BTC-nél van befizetési minimum, mert arról nem találtam semmi infót?

(#609) cuko válasza Patry0t (#606) üzenetére


cuko
aktív tag

Kraken -> Funding -> Withdraw -> ETH

A Bittrexes Deposit addressedre. Ennyi.

De ha rákeresel ugyanerre, nagyon könnyen megtalálod és nem kell várni más válaszára.

(#610) Patry0t válasza cuko (#609) üzenetére


Patry0t
tag

köszi :)

(#611) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Szerintetek meddig tarthat meg ez a BTC pump? Lehet elmegy egeszen 5000-ig? :U

(#612) Casoli válasza P3Dr0 (#611) üzenetére


Casoli
őstag

Szerintem 15ezerig. Csak győzd kivárni. Egyébként honnan tudnánk?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#613) schawo válasza schawo (#565) üzenetére


schawo
titán

nos, 24 óra és 550 :)

És nincs megállás lefelé. 520 hamarosan.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#614) P3Dr0 válasza Casoli (#612) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Biztosra semmit persze de hatha kis info csurran,cseppen. :U

(#615) P3Dr0 válasza schawo (#613) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Mindig van lejebb :)

(#616) Yutani válasza schawo (#613) üzenetére


Yutani
nagyúr

Rendkívül kiakasztó a BCH árfolyam alakulása. Nekem legalábbis.

Szerk: Jó lenne tudni, hogy ez tartós mélyrepülés lesz, vagy átmeneti gyengülés? :F

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#617) Hunmugli válasza Yutani (#616) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nekem a NEOval van bajom. Az 1.6 NEO-m most annyit ér, amennyiért az egész részét (1,0 db) vettem :O (0,011BTC) (remélem, nem néztem be.)

És a lényeg akkor történik mindig, amikor alszom. ETC is akkor ment fel pár %ot, most megint mínuszban vagyok vele. Hihetetlen. Sebaj, várok. Úgyis van $21-em USDTben :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#618) schawo válasza Yutani (#616) üzenetére


schawo
titán

520-ról valószínűleg mindjárt lesz egy kis visszapattanás max 535 540-ig, de messzebbre nem látni. Hogy az megfordítja a trendet, vagy csak korrigál, azt nem tudom. De úgy tűnik, hogy 450 alá most ebben a menetben nem fog esni. Hogy odáig lemegy-e egyáltalán, az a következő napok kérdése lesz.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#619) Rogan99


Rogan99
tag

Ez gyönyörű, utaltam 1 eurót a coinbase-re verify céljából ami meg is történt.
Az erstének volt pofája levonni ezért 12,3 EUR jutalékot. Erre mondják h rablás.

(#620) schawo válasza Rogan99 (#619) üzenetére


schawo
titán

A díjtáblázat a barátod ;)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#621) Yutani válasza schawo (#620) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem, az Erste nem a barátod. A SEPA utalás előtt sokáig nézegettem az Erste oldalát, és hiába volt link a díjakhoz, semmi infót nem találtam. :((( Bár lehet, csak én voltam a natív, hogy egy bank weboldalától az egyszerű tájékozódást elvártam volna.

#tarcsad

(#622) Ideg


Ideg
aktív tag

Menni fog még az ETH felfele vagy egyelőre ez a csúcs és lesz egy kis lejtmenet?

(#623) Rogan99 válasza Yutani (#621) üzenetére


Rogan99
tag

En is nezegettem, de csak annyit talaltam en is h van egy dija amit sehol nem irtak mennyi.
Hamar feladtam mert gondoltam ugy is aranyos az utalt osszeggel vagy vmi, hat tevedtem :)

(#624) Yutani válasza Ideg (#537) üzenetére


Yutani
nagyúr

Remélem, nem vettél akkor XMR-t, mert ahogy megírtam a válaszomat, elkezdett esni és a csúcs 132 EUR ár után már 104-ig visszaesett és valszeg esik tovább, kipukkant a lufi.

(#622) Ideg: Jó kérdés, én is gondolkodom az ETH-n, mert folyamatos emelkedést mutat, viszont a 8:30-as csúcs után visszaesett és most várni érdemes, merre indul meg.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#625) Ideg válasza Yutani (#624) üzenetére


Ideg
aktív tag

Én is mindig félek beleugrani egy vételbe, eddig mindig meg is szívtam mint pl most is, bevásároltam, erre elkezd esni... :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#626) Yutani válasza Ideg (#625) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem a BCH árfolyamtól üldözési mániám kezd kialakulni. Ahogy veszek, esik az árfolyam vagy stagnál alacsony szinten. Ahogy eladok, elkezd emelkedni. Nem egyszer, nem kétszer. Szom kivan már vele! :((

#tarcsad

(#627) Htibimor válasza Yutani (#626) üzenetére


Htibimor
senior tag

Én már mint említettem 700-on vásároltam be belőle, aztán meg 530-on még egy "párat". De folyamatosan zuhan. Remélem akik manipulálják nagyobb tételben, most már jól bevásároltak. Most már igazán megtolhatnák felfelé! :C

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#628) Yutani válasza Htibimor (#627) üzenetére


Yutani
nagyúr

Most nagyon megindult a BCH!

#tarcsad

(#629) Yutani válasza Yutani (#628) üzenetére


Yutani
nagyúr

És be is zuhant.

#tarcsad

(#630) Htibimor válasza Yutani (#629) üzenetére


Htibimor
senior tag

Na ezt mondtam én! Pedig nekem jóval följebb van a kiugrási pont! :W

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#631) butch3r válasza Yutani (#626) üzenetére


butch3r
senior tag

kérlek add el akkor az összesedet, hátha vissza megy egy kellemes 750es szintre, hogy eladhassam ;]

(#632) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

BTC-nel volt egy par perces bezuhanas, sikerult kihasznalni. Nehez szules volt :DDD

(#633) Yutani válasza butch3r (#631) üzenetére


Yutani
nagyúr

Eladtam, de most csak azért sem jött be! :DDD

Más: Van itt olyan ember, aki el tudná magyarázni, hogy ha a Cryptowat.ch oldalt nézem, az árra csoportosított eladási és vételi ajánlatok milyen módon alakítják az árfolyamot?

Erre gondolok:

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#634) g4bb3r válasza Yutani (#633) üzenetére


g4bb3r
tag

Igy 2 hét után kezdem azt hinni hogy bármihez hozzányúlok annak vége :D BTC és LTC-n kívül minden altcoin esik amit eddig vettem :U (Neo, TenX,SC,GNT)

(#635) Yutani válasza g4bb3r (#634) üzenetére


Yutani
nagyúr

Üdv a pokolban, bro! ;] :DDD :O

#tarcsad

(#636) P3Dr0 válasza g4bb3r (#634) üzenetére


P3Dr0
senior tag

bitcoint vegyel es tedd felre. Hagyd a francba azt a sok vackot....... :DDD

(#637) g4bb3r válasza P3Dr0 (#636) üzenetére


g4bb3r
tag

A terv az volt hogy ami profit bejön altcoinból az megy BTC-be. Amugy azóta alakult a helyzet kizöldült a "rét", egyedül a NEO-val vagyok minuszba de az is kapaszkodik fel.. Hát ez van figyelek tanulok .. remélhetőleg ragad valami.

(#638) P3Dr0 válasza g4bb3r (#637) üzenetére


P3Dr0
senior tag

az a jo ha bezoldulnek a dolgok :)

(#639) g4bb3r válasza P3Dr0 (#638) üzenetére


g4bb3r
tag

Most ezért megremegett a kezem, a TenX mozgólódik.. mondom kellene több.. ;]

Még jó hogy előtte olvastam Variance cikkét he he.

[ Szerkesztve ]

(#640) P3Dr0 válasza g4bb3r (#639) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ha daytrade akkor nyomasd, barmi is lehet belole :) De ha hosszutavon akkor talan megis csak BTC. Most meg nagyon olcso. Potom 4500 dollar korul darabja. Par honap mulva vissza olvasva ezt a bejegyzesem mar tenyleg olcsonak fog szamitani :) Legalabbis remelem mert 1 ev mulva mar jo lenne szemezgetni egy GT4-el :))

(#641) mepet válasza P3Dr0 (#640) üzenetére


mepet
addikt

Mivel a napokban Japán kis híján egy sugárzó szemétdombbá változott, így nem csoda, hogy ismét történelmi csúcson vagyunk.

(#642) vismaior04 válasza mepet (#641) üzenetére


vismaior04
tag

Aha. Post hoc ergo propter hoc

(#643) schawo válasza mepet (#641) üzenetére


schawo
titán

Mivel a napokban Japán kis híján egy sugárzó szemétdombbá változott, így nem csoda, hogy ismét történelmi csúcson vagyunk.

Hogy mit csinált Japán? Ugye nem a koreai rakétásdi bohóckodásról beszélsz? Annak annyi köze volt japánhoz, mint nekem. Fölötte ment el. 320 km-rel. Az űrben.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#644) haxiboy válasza schawo (#643) üzenetére


haxiboy
veterán

Észak-Korea véletlen pont arra gyakorlatozik. Szerintem ez egy teszt volt hogy meddig megy. Fölötte ment el -> simán betalálhatnak amikor akarnak.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#645) P3Dr0 válasza mepet (#641) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ezen a japanos szovegen sirva nevetek.......... :D :D :D :D :D :D :D :D

(#646) P3Dr0 válasza haxiboy (#644) üzenetére


P3Dr0
senior tag

(#647) KoVee84


KoVee84
senior tag

Hilfe! :R

Cryptopian megszűnik a Siacoin kereskedése. Hová tudom kimenteni a meglévő coinokot? Myetherwallet tud siacoint?

(#648) schawo válasza haxiboy (#644) üzenetére


schawo
titán

Betalálhatnának, ha elmenne az eszük. Én is kinyírhatnék bárkit az utcán. És még ha pszichopata is lennék, akkor sem tenném, mert jogi következményei lennének. Ahhoz már az őrületnek egy másik szintje szükséges, hogy ezt valaki megtegye. Ez a rakéta olyan messze kerülte el japánt, amilyen messzire csak tudta a saját aktuális techológiai képességükön belül. És ráadásul nagyon jól tudja az Üni (hogy lehet becézni az Ünt? :DDD), hogy úgyse érne el vele semmit, mert simán megsemmisítenék a rakétáját, mielőtt az célba érne. Ez egy belföldnek szóló politikai játszma.

És főleg rohadtul semmi köze a coinok árfolyamához :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#649) vismaior04 válasza KoVee84 (#647) üzenetére


vismaior04
tag

A SiaCoin wallet tud SiaCoint. Meglepő módon...

(#650) vismaior04


vismaior04
tag

Most komolyan, milyen grafomán internet- és fórumfüggő őrültekre kalibrálták ezt a fórum rank rendszert, hogy 3393 napos regisztrációval és 84 üzenettel "lelkes újonc" vagyok?

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.