Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#1551) Möhe


Möhe
addikt

Tegnap délelőtt localbitcoinson vettem BTC-t, még mindig nincs nálam.
Ezt látom az üzeneteknél.
You have marked the payment complete at Nov. 27, 2017, 5:59 a.m.. Once nagleatorcoin confirms the payment the Bitcoins will be released to you. Payment marked as complete, waiting for escrow release.

Meddig tart ez?

(#1552) Casoli válasza Möhe (#1551) üzenetére


Casoli
őstag

Amíg nem konfirmálódik :C

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1553) zichie válasza Möhe (#1551) üzenetére


zichie
senior tag

Ezt nem értem. Én eddig 3x adtam el BTC-t localbitcoinson keresztül paypal euróért cserébe. Gyakorlatilag 2-3 percnél nem tartott tovább a csere. A legutóbbi is kb. 2 percig tartott, de azért ilyen sokáig, mert én voltam a lassú.

A partnered megkapta a pénzt, amit a BTC-ért cserébe küldtél neki? Amíg nem kapja meg, addig nem engedi el a BTC-t, ami letétben áll. Mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot!

(#1554) #25583896 válasza Möhe (#1551) üzenetére


#25583896
törölt tag

Ahogy nézem, most is aktív az eladó az oldalon, szóval már meg kellett volna kapnod.
Utalásnál a közleménybe beírtad a megfelelő azonosítót? Ha igen, akkor érdemes írni neki, hogy mi a helyzet.

(#1555) Danex


Danex
addikt

Üdv, szeretnék "beleszállni" a Bitcoin adás/vételbe. Ha jól olvastam utána akkor az CoinBase, Kraken oldalakon lehet valós pénzért vásárolni néhány nagyobb coint és innen lehet olyan oldalakra utalni ahol árulják a mini altcoinokat.

Sajnos ahogy olvastam OTP kártyával nem tudok utalni CoinBase-re, Krakenre meg semmilyennel nem lehet, így marad a hagyományos utalás igaz?

Ezeknek milyen átfutási ideje lehet? Illetve mely oldalakon érdemes tradelni? CoinExchange-et néztem még.

Köszönöm! :)

(#1556) Möhe válasza #25583896 (#1554) üzenetére


Möhe
addikt

Szia. Igen , jól beírtam a közleményt. Most is ráírtam,de még semmit nem jelzett vissza.

(#1557) Casoli


Casoli
őstag

Ilyt se láttam még. ETC lenyomta az ETH-t forgalomban.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1558) golya87 válasza Casoli (#1557) üzenetére


golya87
őstag

Egyáltalán indokolja valami az ekkora árkülönbséget?

(#1559) sleve válasza Danex (#1555) üzenetére


sleve
tag

Krakenre SEPA-val tudsz.

A tudás hatalom, a tudatlanság áldás.

(#1560) Yutani válasza Casoli (#1557) üzenetére


Yutani
nagyúr

Milyen érdekes, hogy most minden kriptót elkezdtek eladogatni, legye bitcoin, ETC vagy IOTA. Legalább is amiket én nézegetek.

#tarcsad

(#1561) bobalazs válasza golya87 (#1558) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#1562) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok!

USD alapú netellerről vagy skrillről hol tudok USD alapon! bitcoint vásárolni? EUR alapon ott a bitpanda azt tudom

(#1563) golya87 válasza bobalazs (#1561) üzenetére


golya87
őstag

Rosszul fogalmaztam.
Indokolja valami az ekkora árfolyam-különbséget az ETH és ETC között?

(#1564) bobalazs válasza golya87 (#1563) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Etc volt az eredeti eth amíg meg nem lett hackelve, sokat loptak belőle. Szerintem ez miatti bizalom vesztés okozta az árfolyam esést.
Gondolom most FOMO van.

(#1565) C64 válasza bobalazs (#1564) üzenetére


C64
őstag

Aztán majd jön a FUD ;]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#1566) mepet válasza golya87 (#1563) üzenetére


mepet
addikt

Az ETC az az ethereum, ami nem orosz. A kedvenc coinom. Már nagyon érett a to the moon. Alig várom, hogy
visszatérjen az 1ETC=0.1ETH egyenlet igazságtartalma, ami kb egy évig meghatározta a bányászati bevételeinket.

(#1567) Yutani válasza bobalazs (#1564) üzenetére


Yutani
nagyúr

ETC-m volt, amikor még 9 EUR körül volt. Persze akkor nem tartottam tovább, pedig nem kellett volna sok hozzá, hogy megnégyszerezzem a pénzem. De türelmetlen voltam. :DDD

#tarcsad

(#1568) butch3r válasza Yutani (#1567) üzenetére


butch3r
senior tag

adtál el mostanában valamit? :DDD

(#1569) Fiddlestick válasza Yutani (#1567) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

En is igy voltam eth-zec-etc-vel is sajnos. De msot 1-2evre tuti megtartom ! csak szedem ! :))

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#1570) Yutani válasza butch3r (#1568) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ja igen, vasárnap éjjel IOTA-t adtam el néhány nap tartás után, 12 óra múlva, hétfő délben kilőtt. Eddig a pillanatig 50%-ot kereshettem volna vele. :DDD

#tarcsad

(#1571) Ideg válasza Yutani (#1570) üzenetére


Ideg
aktív tag

Most már szeretnék látni egy olyan hsz-t is amiben végre örülsz hogy kaszáltál! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1572) Yutani válasza Ideg (#1571) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ó barátom, olyat én is szeretnék beírni ide! Ígérem, amint sikerül, közzéteszem! :DDD

#tarcsad

(#1573) butch3r válasza Yutani (#1570) üzenetére


butch3r
senior tag

megtennéd, hogy legközelebb eladás előtt szólsz? lehet veszek 1 keveset abból amit eladsz :DDD
ha bejön a stratégia igérem osztozom veled :C

(#1574) Möhe válasza #25583896 (#1554) üzenetére


Möhe
addikt

Eddig ez van. [link] [link]
:(((
ilyenkor, mi a wtf?

[ Szerkesztve ]

(#1575) Yutani válasza butch3r (#1573) üzenetére


Yutani
nagyúr

:R :DDD

#tarcsad

(#1576) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Csak most figyelem hogy Bithumb-on minden coin értéke 10%-kal több mint máshol. Erre mi a magyarázat? Mindig is igy volt? :F

(#1577) C64 válasza XP NINJA (#1576) üzenetére


C64
őstag

Minden váltón más és más az aktuális árfolyam, ha megnézed.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#1578) #25583896 válasza Möhe (#1574) üzenetére


#25583896
törölt tag

Ezzel az eladóval nem volt dolgom, de azt el tudom képzelni, hogy sok tranzakció felgyűlt nála, amit rendezni kell (plusz egyéb dolgok, amivel esetleg foglalkoznia kell még ezen kívül). A 10000+ értékeléshez elég sok adásvétel kell, ráadásul eddig 100% az arány... Csak annyit tudok tanácsolni, hogy bombázni kell üzenetekkel, amíg meg nem kapod ami jár, valószínűleg csak pont kimaradt a tied amikor megerősítette a teljesített tételeket.

(#1579) observer


observer
tag

Sziasztok! Lenne néhány kérdésem, új vagyok még a témában bocsi ha untatlak titeket vele. Szóval. Van egy kis BTC-m amit a mrcoin-ról vettem. Azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudnám jó áron visszaváltani fiatra? Regisztráltam a coinbase-re. Ha oda utalom a BTC- ott ki tudom magamnak utalni a bankszámlámra? Van valamennyi kifizetési limit? Gyanús leszek a NAV-nak ha megjelenik egy csomó pénz a kártyámon? Ez a pénz adóköteles?

(#1580) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Electrum-ban látom több addressem is van. Ezek egy másik gépen ugyanazzal a seeddel érhetőek el? Most használnám először a második addresst.

(#1579) observer:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1581) Möhe válasza #25583896 (#1578) üzenetére


Möhe
addikt

Most reggel ráírtam,hogy nézze meg a számláját,igazolja vissza,mert 2 nap lesz lassan a tranzakció ideje. Most meg is kaptam végre. Elnézést kért ,de azé nah, simán leronthattam volna ezt a szép statját,úgy ,hogy végig kommunikáltunk.
Melyik oldal könnyebb/egyszerűbb kezelés szempontból? Bitfinex vagy Binance? Esetleg kisebb kockázattal jár? Játszanék kicsit BTC-ETH-BCH-LTC közötti váltásokkal ha lesz rá módom.

(#1582) htc07 válasza Möhe (#1581) üzenetére


htc07
addikt

bitfinexről elég sok kétes hír kering, nem nagyon tárolnék ott nagyobb értéket.

binance-t nem ismerem, krakenről azt mondják a topiklakók hogy használhatatlanul lassú.

egyébként én bitstamp párti vagyok, de ott csak a főbb cryptok vannak fenn.

(#1583) madpapa


madpapa
senior tag

Mi az isten van a kriptopiacon????? Beteg ez a BTC ár, de a többi is kilőtt rendesen. Meg van bolondulva mindenki?

(#1584) Yutani válasza madpapa (#1583) üzenetére


Yutani
nagyúr

BTC-vel kapcsolatban azért van egy komoly #FOMO hatás, azért ment ilyet az árfolyam. Szerintem.

#tarcsad

(#1585) tom120514 válasza htc07 (#1582) üzenetére


tom120514
őstag

Kraken jó de valóban volt, hogy tizedszerre ment el egy megbízás. Support gyoes, korrekt, SEPA hibátlanul működik.

Binance gyors de korlátozott a párokban nagyon, úgy emlékszem FIAT nincs is, viszont van USDT ami nem túl jó manapság, lásd variance.hu posztok és kommentek.

Never go full retard.

(#1586) butch3r


butch3r
senior tag

Én a DASH-en vagyok ledöbbenve. Év eleje óta lightos 45x-s emelkedés. Fene, hogy ebből nincs... Meg lesz neki vajon az 1k usd?! (költői kérdés)

(#1587) Yany válasza madpapa (#1583) üzenetére


Yany
addikt

Ezt a hsz-edet olvasd el január végén is. Akkor mit fox szólni?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1588) madpapa válasza Yany (#1587) üzenetére


madpapa
senior tag

Valahogy az egész kriptopiac meg van lódulva és ömlik a pénz bele, mert a hozamok ugye brutálisak. Tegnap 10k alját nyaldosta a BTC sokáig, ma meg kilőtt majdnem 12k-ig. Azt gondolom azért van ez, mert a nagy alapok is kezdenek beszállni és egyre több ember keresi ezt a befektetési formát, lévén máshol 2-3% hozam az kutyafüle. Ezen trendet követve, a 40-50k s érték már messze nem elképzelhetetlen. Addig míg játszótere volt a bányászoknak, ugye nagy pénz nem forgott benne, de most hogy kezdik felismerni a digitális arany értékét, mindenki meg van őrülve.

[ Szerkesztve ]

(#1589) BandiT85 válasza Yany (#1587) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Mire gondolsz/spekulálsz? :U

(#1590) Yany válasza BandiT85 (#1589) üzenetére


Yany
addikt

Ahogy épp itt madpapa is írja, az 50, de akár a 80-100e ajró sem elképzelhetetlen egy bitcoinért. (!nem tanács, spekuláció!)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1591) Möhe


Möhe
addikt

mennyi idő alatt ér át localbitcoins-ról binance-ra a BTC-t?

(#1592) Yutani


Yutani
nagyúr

Gyönyörűen megzuhant minden. :)

#tarcsad

(#1593) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Whale dump biztos..
Sok mókus van még akinek túl sok a btcje.

(#1594) htc07


htc07
addikt

haha, készüljetek a bevásárlókosarakkal :U

(#1595) kem válasza htc07 (#1594) üzenetére


kem
addikt

Nehezen, Coinbase pl. kifingott.

Köszi!

(#1596) htc07 válasza kem (#1595) üzenetére


htc07
addikt

bitstamp is http503... lehet összehangolt dump :U
bitfinex is nyöszörög :DDD

király, legalább mostmár senkinek sincs meg az illúziója, hogy ha szakad a market, ki tud szállni. ;]

maximum ha stoplossban tartja folyamatosan, talán kifog egy jobb helyet az orderbookban :)

[ Szerkesztve ]

(#1597) Möhe válasza htc07 (#1596) üzenetére


Möhe
addikt

binance megy

szerk: ha csak azt nézem hogy elmegyek *rni ,addig simán bedől a dolog, most este kiváncsi vagyok hová megy fel, hajnali 1:30kor kelek,betippelem a 10200-at :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1598) G.Zs. válasza kem (#1595) üzenetére


G.Zs.
senior tag

En meg be tudtam vasarolni.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#1599) htc07 válasza Möhe (#1597) üzenetére


htc07
addikt

tuti tervezett akció volt, bitstampen 0.01-es tranzakciók pörögtek csak, lehet így akartak mégnagyobb pánikot kelteni? :DDD

mindenesetre a tízezren túl van a bitstamp ismét - reméltem hogy 9000nél be tudok vásárolni de esélytelen volt :O

[ Szerkesztve ]

(#1600) Patry0t


Patry0t
tag

csak azt nem értem, hogy ha elkezd korrigálni a BTC (mert ideje volt..), attól még a többi coin miért kezd el esni ugyanúgy? Pl egy OmiseGO-nak nem kéne korrigálnia, mert még el se érte a kínai pánikolás előtti szintjét, erre most követi a BTC-t az is.. meg minden más is..

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.