Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#1851) ptt válasza mepet (#1850) üzenetére


ptt
csendes tag

macd-t nézve lehet, hogy most ér véget a kivásárlás, és jön egy kis betolás.. vagy betojás lesz :D.
Nem szeretek jósolni, de van benne ráció amit rajzolsz.

(#1852) Yutani válasza butch3r (#1844) üzenetére


Yutani
nagyúr

A Bitfinexen elérhető Chain Split Tokenek egyike, Bitcoin Unlimited. 80 dolláron volt reggel, aztán felment 800-ig.

#tarcsad

(#1853) kem


kem
addikt

Nem ajanlom senkinek a Shapeshift-et. Beragadt oda egy TX-em, ugy tunik 7 napig nem is hallok majd felole mert nem mukodik az auto refund funciojuk failed exchangeknel.

Köszi!

(#1854) Reggie0 válasza mepet (#1850) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha ennyire egyszeru lenne kiszamolni, akkor mindenki kiszamolna, hisz ezt a vak is latja. Viszont amit mindenki tud, az nem jo semmire, tehat nem pont ugyan ugy fog valtozni, hiszen keresni itt csak valaki rovasara lehet. :)

(#1855) tom_tol


tom_tol
addikt

ZEC is eljátssza az ETH figurát ? Vélemények ?

(#1856) Speccy


Speccy
senior tag

Krakenre beküldtem egy kis pénzt (már bánom), egy óra alatt odáig jutottam hogy sikerült ETH-t vennem, de withdrawolni már nem tudom, mert 520-as hibát dob. Van olyan napszak amikor valamennyire működik az oldal?

There is hope!

(#1857) Patry0t


Patry0t
tag

nah bezzeg ilyenkor nincs már meg a Ripple-m :D

(#1858) csaba951 válasza Speccy (#1856) üzenetére


csaba951
veterán

Próbáld meg 01:00-05:00 (CET) között!

(#1859) Speccy válasza csaba951 (#1858) üzenetére


Speccy
senior tag

Köszi.. most sikerült nagy nehezen elintézni.

There is hope!

(#1860) Yutani válasza tom_tol (#1855) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mire gondolsz pontosan?

Egyébként a Ripple ma nagyon kínlódik.

#tarcsad

(#1861) mepet válasza Reggie0 (#1854) üzenetére


mepet
addikt

"Ha ennyire egyszeru lenne kiszamolni, akkor mindenki kiszamolna, hisz ezt a vak is latja."
Nem véletlenül jönnek be aránylag sokszor a különböző patternek és a közismert stratégiák. Ha mindenki azt kereskedi le, akkor pont, hogy bejön. (Persze ha a bálnák máshogy gondolják, akkor baj lehet, de ha elég félreérthetetlen valami, akkor ott a bálnák is sodródni fognak az árral, hiszen ekkor csak így kereshetnek...)

"hiszen keresni itt csak valaki rovasara lehet."
Így van, 100% igazság. Nekem pl. pont megfelel, ha azoknak elveszem a pénzét, akik az utóbbi hónapokban öntötték cryptoba azt a párszáz milliárd dollárt... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1862) Krix válasza Yutani (#1860) üzenetére


Krix
őstag

Hát nem szárnyalhat minden nap, de menni fog még.

If it is not broken then don't fix it!

(#1863) ptt válasza Krix (#1862) üzenetére


ptt
csendes tag

Ripplere nem rövidtávon kell gondolni szerintem. Persze daytradelni lehet vele szépen ugrál..

(#1864) kem


kem
addikt

Melyik exchanget ajanljatok LTC -> BCH cserere(esetleg valakinek ilyen indittatase?)? Bitfinextol a hideg raz, Bittrex oktober kozepe ota nem valaszol a support ticketemre, shapeshift napok ota ul a penzemen egy failed TX utan, a tobbit meg nem ismerem. Jahh Krakenrol ne is beszeljunk :D

Köszi!

(#1865) csaba951 válasza kem (#1864) üzenetére


csaba951
veterán

HitBTC
Én pont ezt váltottam itt, nemrég. Se a befelé, se a kifelé utalással nem volt gond.

>egy failed TX utan

Ezen mit kell érteni? :F

[ Szerkesztve ]

(#1866) kem válasza csaba951 (#1865) üzenetére


kem
addikt

Bekuldtem az LTC, aztan egyszercsak lejart a szamlalo, es kiirta, hogy elfogyott az ido. Aztan ra 10 percre atvaltott minden zoldre es irta, hogy converting, majd meg fel ora es minden piros lett egy FAILED felirattal. A refund szamlara meg nem jott semmi, ugyhogy irtam a supportnak. 50 ora utan visszairtak, hogy adjak egy refund addrest (ami az eredeti orderben is ott volt). Allitolag mar a queue-ban van a refundom, de meg mindig semmi... Ennyire jutottam egyelore. Ha visszakapom azonnal atvaltom BCH-ra mert folyamatosan veszitem a penzt jelenleg a varakozassal. :W

Koszi a tippet egyebkent gyorsan beregelek, hogy tudjam hogysmint mire visszakapom az LTC-m.

Köszi!

(#1867) csaba951 válasza kem (#1866) üzenetére


csaba951
veterán

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ezt totál benéztem! Nekem LTC->BTC váltásom volt.

(#1868) gipszklipsz válasza kem (#1864) üzenetére


gipszklipsz
csendes tag

Poloniex?

(#1869) Fiddlestick válasza gipszklipsz (#1868) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

ex ex ex, mindenhol csak az exek :(

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#1870) vizimento válasza Fiddlestick (#1869) üzenetére


vizimento
senior tag

Meg a "bi"-k... :D
(Bitfinex, binance, bittrex, stb...)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#1871) Fiddlestick válasza vizimento (#1870) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Ez vajon veletlen ? :F

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#1872) KilgoreTrout válasza Fiddlestick (#1871) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Nem, szándékosan választják a nevüket a tőzsdék.

Amúgy nem egy nagy rejtély: B(it) a bitcoinból, f(inance) = finance/financial, tr= trading, ex = exchange. Ezekből legózzák össze a legrövidebb elérhető domain-ek függvényében.

[ Szerkesztve ]

(#1873) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok,

van egy lehetőségem, összeálltak páran itthon, és van egy izlani bánya, ahol lehet venni "bányászjogot" vagy nem is tudom hogy mondjam. :D Többféle pakk van, 600 dollár a legolcsóbb, 1000 napra szól. Részleteket még nagyon nem tudok, de hallott valaki efféléről, próbálta, benne van esetleg? Lenne ennyi játszópénzem az utóbbi hónapok árfolyam emelkedése miatt, így ha buknám nem fájna annyira, de azért gondoltam rákérdezek itt előbb, hátha valaki tud ezekről a dolgokról többet. Akár itt akár priviben. :R

https://geekpulse.hu

(#1874) Hunmugli válasza Skynet258 (#1873) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Sokan számolgatják ezeket. Sokak szerint jobban megéri csak coint venni. 1000 nap az kb 3 év. 3 év alatt még nagyon sok minden változhat. Azt is vedd figyelembe, hogy tudtommal ezek a csomagok nem azonnal indulnak, hanem január/februárban (nagy a kereslet.)

Szerintem coint vegyél - akár többfélét is és szigorúan HODL. De akár utána is számolhatsz :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1875) csaba951 válasza Skynet258 (#1873) üzenetére


csaba951
veterán

Vedd meg nyugodtan, életed legrosszabb befektetése lesz! ;]
Ez nagyon jó üzlet - annak aki eladja neked. Neked meg nagyon nem. Mármint ha pénzt akarsz vele keresni. Ha csak önzetlenül szereted pénzel támogatni az ismeretlen embereket, akkor jó neked is.

Vegyél coint, esetleg kereskedj velük. Egyik se veszélytelen, de ezekkel legalább van esélyed a nyereségre.

(#1876) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Coinbase-n Sepa withdraw-hoz megvan adva egy számlám, amivel aktiváltam ugye egy 1 eurós utalással. Ide hozzá lehet adni még egy számlát, de ezt is aktiváltatni kell? :F

(#1877) Skynet258


Skynet258
veterán

Köszi srácok! :R Nálam sem állt erős lábakon a dolog, főleg mikot az MLM-et is belekeverték (akit én hozok azután kapok pénzt, meg akiket ők hoznak, ésatöbbi piramis cucc), de mondom hátha egy ötletelést megér a dolog. Akkor hagyom a kis pár cent bitcoinomat ahol van, magától is szépen duzzad az értéke mostanság az árfolyam miatt. Pár hónappal ezelőtt itthon bányásztam össze (igaz ETH-t toltam, aztán abból vettem a BTC-t), így "talált pénz". De akkor inkább nem tolom bele ebbe a talicskába. :U

https://geekpulse.hu

(#1878) C64 válasza Skynet258 (#1873) üzenetére


C64
őstag

Egyetlen egy kérdés. Miért éri meg az izlandi (amúgy hong-kongi cég, brit fejessel) társaságnak bérbe adni a vga-kat bányászni, ha saját maguknak is bányászhatnának? Itt bukik el az egész. Persze ők szajkózzák a technikai előnyöket, hogy nem kell semmivel se szórakozni (beállítások, felügyelet, hibás kártya garizás stb...), csak fizetni és dől a lé. Na de ki az aki ezt elhiszi? Akinek mukkja sincs hozzá. Nem éri meg!!!

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#1879) htc07 válasza C64 (#1878) üzenetére


htc07
addikt

nekik így legalább fix és stabil bevételük van, nem kell az árfolyamingadozásokkal bajlódniuk.

(#1880) Reggie0 válasza C64 (#1878) üzenetére


Reggie0
félisten

Es a kamiongyartok miert nem fuvaroznak? A repulogep gyartok miert nem szallitanak utasokat?

(#1881) C64 válasza Reggie0 (#1880) üzenetére


C64
őstag

Miért nem őket kérdezed? Amúgy honnan tudod, hogy egyik-másik nem teszi mindkettőt?

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#1882) cuko válasza C64 (#1881) üzenetére


cuko
aktív tag

Nem értelek, "egyetlen egy kérdés"ed volt, amire feletted ketten is válaszoltak. :U

Ők eladnak neked a túlárazott kapacitásukat, cserébe ők üzemeltetik a szervereket. Nem jártam alaposabban utána, nem is áll szándékomban ilyesmit igénybe venni, de maga a szolgáltatás nem élből ördögtől való.
(Ha téged megkérne egy haverod, hogy rakj össze és üzemeltess egy gépet és volna rá helyed/kapacitásod, elvállalnád? Ez ugyanez nagyüzemben, nagyobb marginokkal.)

Az már más kérdés, hogy rábíznám-e a pénzemet így egy külsős szolgáltatóra - én nem igazán.

@Skynet258: rugalmatlan, túlárazott a szolgáltatás saját szerverhez képest, ha már bányásztál és tudsz találni hozzá helyet/időt, szerintem jobban megéri bányát építeni (még most is). Ha pedig coinban van és esetleg kereskedsz is vele (vagy legalábbis figyelsz a portfóliódra), az ugyanúgy jobb alternatíva - szerintem.

(#1883) Reggie0 válasza C64 (#1881) üzenetére


Reggie0
félisten

Nyilvan azert, mert arra kivantam ravilagitani, hogy hulyeseget irsz.

(#1884) gbela válasza Reggie0 (#1883) üzenetére


gbela
senior tag

Mondjuk a parhuzamod nagyon sántít, ahhoz h fuvarozz nem elég a kamion, sőt, az kb csak egy eszköz, de hogy mit, kinek milyen jogi és egyéb keretek között, szervezést logisztika stb. Repülésről meg inkább nemis beszélve.
Míg amint lejön a bányászgép a futószalagról konkrétan bedugot a konnektorba és termel már aznap. Nagyon sok helyen olvastam már én is, kinai tűzközelben lévő bloggerektől is, hogy ezt csinálja a gyártó. "Előtesztelik" a gépeket pár hétig, ami alatt gyak kitermeli az előállítás árát...majd eladják újként.
Nincs is ezzel gond, el kell fogadni h ez van.

(#1885) Reggie0 válasza gbela (#1884) üzenetére


Reggie0
félisten

Aha. Mert a banyaszashoz nem kell am a jogi kornyezettel szarakodni. Konkretan itthon meg azt se tudni biztosan hogyan kell utana adozni. Aztan a banyaszgepet sem csak bedugod a konnektorban, olyan max a meseben van, foglalkozni kell a coinokkal a valtogatassal, nezni mit eri meg vagy mit eri meg jobban, hol tartsak a coinokat, hol mit lehet valtani, stb. stb. Mindennel van munka.
A legtobb gyartonak meg elotesztelni sem kell, mert elore kell fizetni, igy ha jol csinaljak majdnem nulla befektetessel mehet az uzlet.

Akik meg berbeadnak azok sem hulyek:
a) sokkal biztosabb uzlet, mert a coinozas vagy akar egy algo egyik naprol a masikra bedolhet(pl. jon sokkal hatekonyabb asic)
b) a ki nem adott kapacitast maguk is tudjak hasznalni
c) igy gyakorlatilag egy olyan serverhosting ceget uzemeltetnek, ahol nem jarkal be a hulye juzer farigcsalni a dzsunka PC-jet es nem egeti le a fel epuletet, tehat sokkal kenyelmesebb

[ Szerkesztve ]

(#1886) Möhe


Möhe
addikt

tudnátok tippet adni, akitől/ahol LTC-t vehetek? Tőzsdéről nem akarok, sehol nem igazoltak még vissza ahol SEPA-képes a dolog. Gdax a kumva webkamos megoldásával elmehet a pííbe, fél délelőtt várakoztam, bitstamp 2 hete várakoztat.

(#1887) #25583896 válasza Möhe (#1886) üzenetére


#25583896
törölt tag

Veszel BTC-t (pl. localbitcoins, mrcoin) vagy ETH-t (mrcoin), beküldöd tőzsdére, átváltod LTC-re és azt kiküldöd tárcába.

(#1888) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok!

Tudtok valami olyan pénztárcát, amin a bitcoinon kívül más, kisebb cryptopénzeket is tudok tárolni? Most Electrumot használok, de úgy látom, hogy ez csak BTC tárolására alkalmas. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1889) #25583896 válasza SLYM (#1888) üzenetére


#25583896
törölt tag

Coinomi, Exodus

(#1890) Patry0t


Patry0t
tag

végre az OmiseGo árfolyamnak köszönhetően a tőkém elérte azt a szintet mint amin a kínai pánikolás előtt állt, újra profitfalván járunk. Viszont OmiseGO-ban még azért szerintem bőven van szusz, úgyhogy HODL.

(#1891) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Ki mit gondol ETN ügyben? Szabadultok tőle, vagy szerintetek megy még feljebb?

(#1892) PonPon


PonPon
senior tag

Nem tudjátok mi van olyankor ha az exchange-en maintenace alatt van egy wallet de közben véletlen küldtem rá coin-t? Később megkapom?

(#1893) ptt válasza PonPon (#1892) üzenetére


ptt
csendes tag

Vélhetőleg megkapod, hiszen attól a tárca azonosító (és tag) nem fog változni.. Ha változna az gáz lenne..

(#1894) hardver-apro


hardver-apro
újonc

FONTOS kérdésem lenne!
BITTREX alcoin számlákra tud érkezni összeg és átváltani lehet.
Természetesen mindenféle jutalékokat is le tud vonni a rendszer.
Viszont ma már 2. napja találkoztam a következő problémával.

Nem enged átutalni a következő hibaüzenettel:

Unverified account withdraw limit has been reached. Please try again in 24 hours. To increase your limits, please verify your account. See this link for more details.
Van elképzelésem, hogy mi lehet ez, de nem értem. 1 hónapja egy napon 2 helyre is tudtam utalni.

Mi a baja? Miért nem enged utalni?

[ Szerkesztve ]

(#1895) bobalazs válasza hardver-apro (#1894) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem megy az angol?

Unverified account withdraw limit has been reached. Please try again in 24 hours. To increase your limits, please verify your account. See this link for more details.

Kb. annyit jelent hogy elérted a korlátot amit nem jóváhagyott felhasználóként használhatsz.
próbáld meg később. Ha növelni szeretnéd a korlátokat akkor meg hitelesítened kell magad, ill. a fiókodat.
(email, vagy adatok, akármi)

(#1896) Chal válasza hardver-apro (#1894) üzenetére


Chal
addikt

Lehet hogy ezt megszívtad, ahogy sokan mások is, szóval üdv a klubban. Ha van bent pénzed, akkor próbáld meg a napi limittel kiutalni, ha 1 hónapig tart, még akkor is jobban jársz. Ha ennél jóval több, akkor jön a szopóroller, mert nagy eséllyel nem fog sikerülni a verify folyamat, szóval nem ajánlom hogy rányomj, csak ha nincs más megoldás. Ha megnyomod, akkor failed-re fog futni, és ticketet kell nyitnod, amire nem tudni mikor fognak válaszolni. 1-6 hónapja várnak rá ezrek, szóval sok jóra ne számíts. Egyelőre billeg a mérleg a között, hogy a Bittrex egy félig scam szolgáltató, vagy egyszerűen csak bénák és nem bírják feldolgozni a ticketeket. Mindkét verzióra vannak érvek és ellenérvek.

A másik lehetőség, hogy azon szerencsések közé tartozol akiknek valamiért át fog menni a verify (lehet ilyenről olvasni, de nagyon ritka). De gondold meg kétszer is mielőtt rányomsz, mert onnét nincs visszaút, ha sikertelen lesz, akkor 0-as limitet fogsz kapni, és game over. Ha ki bírod várni, akkor inkább menekítsd ki a pénzed a mostani napi limiteddel.

szerk.: jut eszembe, a napi kiutalgatás sem biztos hogy menni fog sajnos, a legtöbb ember a második-harmadik napon ugyanúgy megkapta a 0-as limitet, ezen se lepődj meg, sajnos ez egy ismert probléma a Bittrexel. Amíg nem tisztázódik náluk a helyzet, addig nem ajánlom senkinek hogy coint utaljon oda.

[ Szerkesztve ]

(#1897) cuko válasza Chal (#1896) üzenetére


cuko
aktív tag

Ez az első, hogy ilyenről olvasok/hallok, tudnál linkelni pár threadet, ahol mások számolnak be hasonlóról?

(#1898) Chal válasza cuko (#1897) üzenetére


Chal
addikt

Ne viccelj már :) Nézd meg a Bittrex Twitterjét, vagy FB oldalát, ott fenik a kaszát, szervezik hogy mennek az FBI-hoz, és még valami petíció is van. De elég ha megnézed a bitcointalkos hivatalos fórumot, az se gyenge :) Csak itt a fórumon is vagyunk vagy öten akik beszopták.

[ Szerkesztve ]

(#1899) KilgoreTrout válasza cuko (#1897) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

A Bittrex nemrég bevezette, hogy csak verifikált felhasználók utalhatnak ki a tőzsdéről.

Magyarország esetében nem támogatja a basic verification-t - ahol csak be kell írni a nevet és a címet -, mert gondolom nem férnek hozzá a népességnyilvántartó adataihoz automatikusan.

Ezért, ha használni is akarod a tőzsdét, akkor Enhanced verification-re van szükség. Ami szintén nem egy ördöngösség, annyi benne a trükk, hogy útlevéllel kell azonosítanod magad, nem személyivel, mert utóbbit valamiért nem tudja rendesen kezelni a verifikációt végző cég.

Engem 1 nap alatt verifikáltak, szól, ha nem elég jók a képek (nekem a webkamera nem volt megfelelő, telefonnal kellett csinálnom a képeket).

Ui. Azért nem kis bátorság kell ahhoz, hogy angoltudás nélkül kereskedj egy angol nyelvű oldalon...

Chal: Semennyit nem tudsz kiutalni verifikáció nélkül, felesleges várakozni. Link

Amúgy pánikolás helyett simán el lehet olvasni az egyes tőzsdék felhasználási szabályait, díjait.

[ Szerkesztve ]

(#1900) BandiT85 válasza KilgoreTrout (#1899) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Próbaképp, (meg egy kis parából) nyomtam egy withdraw-t ~250 Usd-nyi bitcoinomra bittrexen, két pillanat volt az egész. Igaz enhanced accountom van.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.