Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#1301) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

[link]

Wat? Most akkor adjam el a BTC -t? :F

(#1302) kem válasza ad4m1337 (#1301) üzenetére


kem
addikt

aha, en azert nem tettem meg eddig mert mind le volt kotve funding-kent, buktam is rajta egy szepet :W

Köszi!

(#1303) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
BitPay-t használ valaki? Eddig tök egyszerű volt, van egy bolt, ahol havi szinten vásárolok, kb akkora értékben amit kibányászok, így nem kellett küszködnöm az utalással, meg váltásokkal, hanem egyszerűen levásároltam.
Tegnap is ezt akartam tenni, viszont valamiért a tranzakcióm nem jelent meg a blockchainban. Azt hittem, hogy a kevés fee miatt, ezért ma, mikor visszajött a tegnapi összeg, többet toltam rá, de ugyanez történt.
Mitől lehet ez a probléma?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#1304) kem válasza LógaGéza (#1303) üzenetére


kem
addikt

A BTC haldoklik, nagyon nagy a backlog.

Köszi!

(#1305) butch3r válasza ad4m1337 (#1301) üzenetére


butch3r
senior tag

Ebbol a cikkbol nekem sehogy nem jon le az hogy el kene adni a btct. Miert kene? Amz idezett twittekben Wu azt mondja a bch nem btc. Ezert mert kene eladni?

Kem: mert haldoklik. Miner csiki-csuki miatt megint atvandorolt par tera hash casht banyaszni mert epp 12.4% profitabilisebb az. Volt mar ilyen

[ Szerkesztve ]

(#1306) #25583896 válasza butch3r (#1305) üzenetére


#25583896
törölt tag

+1
Csak azt hangoztatják, amit eddig is lehetett tudni, mármint hogy a BCH gyorsabb és alacsonyabbak a tranzakciós költségek, tehát alkalmasabb rendszeres fizetésre (ezért is Bitcoin Cash). Aki eddig BTC-t vett, az általában nem nagyon nyúl hozzá, csak abban tartja a pénzét; azaz a digitális arany szerepét tölti be. Szóval igazából nem változott semmi...

(#1307) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Esik pedig szépen... nem adtam még el.

Most érdemes tartani ezekben a napokban, vagy altba átmenni?

(#1308) #25583896 válasza ad4m1337 (#1307) üzenetére


#25583896
törölt tag

Szerintem érdemes tartani, sőt, ez jó alkalom lehet még több BTC vételére, ha van rá lehetőség.
Valószínűleg nemsokára rájön mindenki, hogy valójában az égvilágon semmi nem történt (csak kijelentették azt ami eddig is nyilvánvaló volt) és a BTC tovább erősödik. Persze eléggé kiszámíthatatlan a piac, szóval az sem kizárt, hogy még többen cserélik BCH-ra, de az előbbi forgatókönyvet esélyesebbnek tartom.

(#1309) Ideg


Ideg
aktív tag

Ennyi volt a nagy BCH menet?

(#1310) Yutani válasza Ideg (#1309) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem vágom ezt az árképzést. A vételek sokkal lassabban nyomják fel az árat, mint amilyen gyorsan az eladások leszorítják. :F

#tarcsad

(#1311) kem válasza Ideg (#1309) üzenetére


kem
addikt

Az USA meg csak most eberdezik... Lesz itt meg nemulass :DD Azert ez az alkalom eleg drasztikusan mas mint a tobbi bezuhanas.

Köszi!

(#1312) Yutani válasza kem (#1311) üzenetére


Yutani
nagyúr

Gondolod, hogy az USA-beliek rákapnak a BCH-ra és megdobják az árfolyamot?

#tarcsad

(#1313) kem válasza Yutani (#1312) üzenetére


kem
addikt

Aki kitart az eredeti eszme mellett az most atall. En mar tegnap at akartam valtani, de le volt kotve minden fundingba ma reggelig szoval jol megszivtam, de mar volt egy keves amit 600 korul megcsiptem szoval orulok. En LTC-bol is kiszalltam emiatt.

Köszi!

(#1314) Yutani válasza kem (#1313) üzenetére


Yutani
nagyúr

Spekulánsok adják el sorban, korrigál is erősen.

#tarcsad

(#1315) kem válasza Yutani (#1314) üzenetére


kem
addikt

Ezt nem tudhatod. En pont az ellenkezojet latom ha a BTC gunyneveire keresek ra friss postoknal mindenhol a neten.

Köszi!

(#1316) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Aki átment Krakenről, hova ment? Használhatatlan, semmi ordert nem vesz be, belépés is katasztrófa ilyenkor.

Bitfinexre gondololtam...

(#1317) kem válasza ad4m1337 (#1316) üzenetére


kem
addikt

Tamogatom, nagyon jo az egesz felulet, es a Tour-ok mindent megmutatnak. Van par nagyon jo rovid youtube video is elmagyarazni mi hogy van. Eddig akarmekkora load volt sose volt gond, max ilyen fel masodperc varakozas, hogy betoltson a komplett lap.

Bittrexet szeretik meg sokan, de nekem nem megy a verifikacio.

Köszi!

(#1318) ad4m1337 válasza kem (#1317) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Bittrexen van regem, ott írtam a supportnak és rá 2 hétre verifikálták

(#1319) butch3r válasza kem (#1313) üzenetére


butch3r
senior tag

Mi valtozott egy honappal ezelotthoz képest? Cash ugyan azt tudja mint akkor, akkor is "az eredeti eszmet" kovette, sot 2 es 3 honappal ezelott is. Nem lesz b2x ennyi. Szerintem semmi mas nincs most mint masziv korrekcio plusz akik azert mentek at mas poziciokbol btcbe mert b2x airdropba reménykedtek most visszamennek eredeti pozicioikba.
Szerintem szepen lemegy 6k kornyekere mint a b2x spekulans pump elott azt vissza.

(#1320) favagoJoska válasza ad4m1337 (#1316) üzenetére


favagoJoska
tag

Bitfinexel és az összes markettel vigyázzatok nagyon ahol Tether van (USDT). Bitfinexen azthiszem simán csak usd-nek írják, de az nem dollár hanem egy értéktelen token, ami úgy terjedt el mintha 1:1-ben lenne kötve a dollárhoz.

Nyomják ki mint a hülyék, már valami 500-600 milliót kinyomtak és sokan gondolják hogy valójában fedezet nélküli. Joggal hiszen a tether oldalán (tether.to) a Tos konkrétan azt írja hogy jogilag nem kötelezik magukat arra, hogy a tetherjüket visszaveszik bármit is állitson a whitepaper, vagy oldaluk többi része.

Nagy a gyanú, hogy azokat a tethereket a levegőből létrehozzák, majd ordenáré nagy poziciókat felvesznek Bitfinexen így mozdítva el az árfolyamot a kívánt irányba. (Csabai Csaba irásaiból a variance-on is azt veszem ki, hogy csalásnak látja az egész tether dolgot). Most még megy a zene, de ha leáll akkor a bálnák a széken fognak ülni, a kisember meg hoppon fog maradni.

Itt birjátok megnézni, hogy melyik marketen van tether:
https://coinmarketcap.com/currencies/tether/#markets
Ezeken a marketeken tényleg csak annyit hagyjatok amit nem sajnáltok ha leáll a zene.

Személy szerint reménykedem hogy csak tévedek, de sajnos a jelek afelé mutatnak hogy ebből nagy baj lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1321) melkah válasza favagoJoska (#1320) üzenetére


melkah
tag

A linked alapjan azert kijelentheto, hogy mindenhol van. En nem lattam olyan marketet aminek a neve itt forogni szokott a forumon es ne lenne rajta a listan.

(#1322) favagoJoska válasza melkah (#1321) üzenetére


favagoJoska
tag

Bitstampen pl nincs. Annyival kiegészíteném, hogy a Kraken még nem annyira veszélyes, mert ott gondolom kereslet/kinálat alapján lehet csak USDT/USD kereskedést csinálni, szóval ha van is a Krakennek belőle nem hiszem hogy annyi ami tönkretenné őket.

Lehet borúsnak hangzott a kommentem, de tényleg érdemes figyelni mert amióta a Tethert elvágták a nemzetközi utalásoktól azóta állitólag csak taiwani bankon keresztül lehet hozzájuk utalni és úgy venni ezt az usdt-t. Namost mennyire életszerű az hogy a tos-be beirják, hogy monopoly pénzt veszel ha vásárolsz tőlük, ráadásul ilyen körülményesen lehet csak, és mit ad Isten a nagy problémák ellenére szárnyalásba kezd a tether, nagybefektetől tucatjai úgy döntenek hogy ez a legegyszerűbb módja annak, hogy bitcoint vegyenek. Semennyire.

(#1323) C64 válasza kem (#1317) üzenetére


C64
őstag

Bitfinexen meg nagyon magas a trade price, ez nem zavar senkit?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#1324) kem válasza C64 (#1323) üzenetére


kem
addikt

Engem nem igazan. Csak betolom a BTC-t amit localon megveszek, atvaltom es hozzaadom aportfoliomhoz.

Köszi!

(#1325) Ideg


Ideg
aktív tag

Hálisten időben vettem még BCH-t. :D Cserébe döglődik az ETH-m. :(

(#1326) Yutani válasza Ideg (#1325) üzenetére


Yutani
nagyúr

Úgy tűnik, minden coinból a BCH-ba áramlik a tőke.

Ja és BCH ATH, ha a kibocsátási árat nem nézzük.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#1327) ad4m1337 válasza Yutani (#1326) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Ez a nagy pump most november 23 -ig kitart akkor?

(#1328) Gáborember


Gáborember
újonc

Szerintetek meddig érdemes bent tartani a BCH-t? Előfordulhat, hogy naponta 50%-ot ugrik? Vagy ez csak egy csoda, "ami 3 napig tart"? :))

(#1329) Yutani válasza Ideg (#1325) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én csúnyán megszopattam magam, 18 óra körül 734 eurónál eladtam, nem hittem a további emelkedésben. :DDD

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#1330) Ideg válasza Yutani (#1329) üzenetére


Ideg
aktív tag

Én is befostam, hogy ennyi volt, de tartottam. :D

(#1331) Yutani


Yutani
nagyúr

Hazaértem, család, gyerek, nem volt idegem tartani, ráadásul csúnya emlékeim vannak a BCH korrekciókkal kapcsolatban... :U

#tarcsad

(#1332) (jan)


(jan)
őstag

Azt tudni, hogy a bch miért lőtt így ki ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1333) Casoli válasza (jan) (#1332) üzenetére


Casoli
őstag

Mert megnőtt rá a kereslet. Sokan átváltották valószínű a BTC-t BCH-ra.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1334) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Nem kereskedtem aktívan, 3-4-5 tradet folytattam le ezidáig, inkább befektetésnek tekintek a Bitcoinra. Viszont ma este sikerült növelnem BCH -val a BTC egyenlegemet.

Elgondolkodtam, hogy lehet érdemes lenne swing tradelni, aktívabban kereskedni, és törekedni arra, hogy a Bitcoin egyenlegemet növelni. Eddig csak a BTC/EUR chartot figyeltem.

Más is valahogy így kereskedik? Vagy csak inkább BTC, altok / fiat között?

(#1335) Yutani válasza ad4m1337 (#1334) üzenetére


Yutani
nagyúr

BTC növelésre szerintem a Dogecoin lehet jó esetleg, azon gondolkodtam el. Viszont én mindig az EUR értéket figyelem, nem célom a BTC növelése.

#tarcsad

(#1336) Möhe


Möhe
addikt

Csak hogy visszataláljak :U

(#1337) Krix válasza ad4m1337 (#1334) üzenetére


Krix
őstag

Én ezek között szoktam váltogatni: XRP, LTC, ETH, BCH és euró az alap azt szeretném növelni. Ma sikerült nyerni kicsit a BCH-n cserébe az ether jól beragadt. XRP-ben látok fantáziát jövőre, abba teszek még befektetésnek.

If it is not broken then don't fix it!

(#1338) Yutani


Yutani
nagyúr

Úgy tűnik, elkezdett kiáramlani a pénz a BCH-ból, emelkedik a BTC és az altok is.

#tarcsad

(#1339) ad4m1337 válasza Krix (#1337) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

És te napokig, hetekig tartasz egy pozíciót? Hírekre reagálva kereskedsz?

(#1340) Krix válasza ad4m1337 (#1339) üzenetére


Krix
őstag

Megpróbálok hírek és analízisek szerint váltani, de persze ez még így is csak egy nagy tippmix. :DDD
Van úgy, hogy pár napig nem nyúlok hozzá, de van amikor naponta többször is cserélek. Mikor mennyi időm van rajta filózni.

De az nem semmi ami ma megy basszus... :Y

If it is not broken then don't fix it!

(#1341) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Nekem 1.5 óra leforgása alatt sikerült a BTC -m 17% -al megnövelni és visszajutni a kiindulási állapotban. De legalább tanultam belőle :)

(#1342) Krix válasza ad4m1337 (#1341) üzenetére


Krix
őstag

Az elég jó SZVSZ. Én alig 4% hoztam ma. Nem bíztam a BCH-ban eléggé. Reggel egy 'All in'-t kellett volna nyomni, de hát utólag könnyű okosnak lenni. :)

If it is not broken then don't fix it!

(#1343) Casoli


Casoli
őstag

Akkor én nyertem, nem csináltam semmit, és 17%-al ugrott az egyenlegem :P

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1344) kem


kem
addikt

Szoljon aki epp kifele szallna BCH-bol. :)

Köszi!

(#1345) Yutani válasza kem (#1344) üzenetére


Yutani
nagyúr

ETC-n micsoda pumpa volt! :Y

Erősödik az a gyanúm, hogy oda-vissza sokan mozgatják a pénzüket a BCH és a többi coin között. Bár ez nem is gyanú, látszik az árfolyamokon.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#1346) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Én átmentem Kraken -ről. Kicsit zavaró lesz, mert euroba utalok be Kraken -re és onnan fogom tovább tenni Bitfinex -re és így dollárban kell majd számolgatni, de nincs más lehetőség (GDAX lenne esetleg de ott meg nincsennek altok).

De gyakorlatilag használhatatlan volt az elmúlt 2 napban. Ma is sikerült "volna" na nagyon jó időben BCH -ból kiszállni, de nem jött össze hála a Krakennek :W

(#1347) cryptorick válasza ad4m1337 (#1346) üzenetére


cryptorick
újonc

Miért nem binancet vagy bittrexet használtok?
Soha nem volt még ezeken nekem bármi hasonló problémám

(#1348) Casoli válasza Yutani (#1345) üzenetére


Casoli
őstag

Remélem úgy is marad, vagy még feljebb megy. Brutál, ma mit emelkedett.

Bitcoin Gold is szépen emelkedik. BCH az meg igen érdekes. 2 nap alatt háromszorosát érte el. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a kínai pénzek szivárognak vissza cryptoba.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#1349) ad4m1337 válasza cryptorick (#1347) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Nyitott vagyok más tőzsdékre is, mi szólna a Bittrex vagy a Binance mellett? Bitfinexen tetszett az alacsony maker fee (0.1%), alacsony withdraw költség + tudok "menekülni" dollárba. Bittrexen ez a lehetőség nem lenne meg.

(#1350) cryptorick válasza ad4m1337 (#1349) üzenetére


cryptorick
újonc

Binancen és bittrexen is van usdt
Bittrexen trading fee 0,25%, binancen 0,1 de ha bnb-vel kereskedsz fele ennyi
Bittrex withdraw fee 0,001 btc binancen 0,0005 btc

Amúgy én már átpakoltam mindent binancera, eddig főleg bittrexet használtam, de ez sokkal gyorsabban fejlődik, nincs annyi shitcoin, villámgyors, és van normális mobil app is
Egyetlen hátránya hogy nincs még stop loss

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.