Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Slystyle válasza Mate (#8350) üzenetére


Slystyle
őstag

"Golyót akarsz Máté? Előkapom a revot!" - Don Dumbledore. :D

(#8352) Arkennys válasza Slystyle (#8351) üzenetére


Arkennys
addikt

mondtam én, hogy odaadom neki az enyém, de nem kérte

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8353) Mate


Mate
nagyúr

Amúgy vajon ez állandó lesz, hogy nem szerda-csütörtökön van az update (és gondolom az idle reset) hanem csütörtök-péntek?

(#8354) lemusz


lemusz
addikt

Már nem csütörtökön hajnal környékén van a heti reset vagy mi van? Máskor ilyenkor már meg van fixen 4 dropp, most meg semmi pedig vagy 4 órát játszottam...

(#8355) Arkennys válasza lemusz (#8354) üzenetére


Arkennys
addikt

haha. úgy 400 percet játszottam, és semmi szintén :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8356) Mate válasza lemusz (#8354) üzenetére


Mate
nagyúr

Családban 3 acc van. Mind a három droppolt ma. Mind a három matricás szart.

Simán csak kevés a drop és többnyire ami van az is szar :D

(#8357) PeL válasza Mate (#8356) üzenetére


PeL
addikt

Nekem is matricás szart dobott tegnap is meg ma is. Totál nincs szerencsém ezzel a láda témával tényleg :D holnap egy hete lesz hogy megvan a Phoenix pass és még egy Phoenix ládát sem dobott, csak 2 wintert meg 3 kapszulát. Kezdek ideges lenni :DDD

(#8358) Mate válasza PeL (#8357) üzenetére


Mate
nagyúr

Jó lenne következő update-be betennék, hogy kapszulát nem dob és kapszula+kulcs kerülne 0,75-be. Gagyi skineket legalább be lehetett váltani, de ez a matricás szar semmire nem jó. Múltkor kinyitottam egyet. Nagy robbanás, csimm-bumm egyik legdrágábbat dobta. 0,13 a piacon. Kinyitni semmi értelme, eladni nem lehet. Tényleg csak törölni lehet.

(#8359) lemusz


lemusz
addikt

Ne töröljétek, adjátok nekem! Én megtartom szívesen, egyszer talán még sokat fog érni... :)
(mint most a régi ládák)

(#8360) mijos


mijos
senior tag

Akkor en szerencsesebb vagyok mert 1 het alatt mar dobott 4 arany ladat, 5 fegyver skint... Dobott meg par matricat is, de az engem nem erdekel. Mennyire gyakori hogy lila vagy piros skint dob ? Nem is tudom ezeknek mennyi lehet az erteke, szet kene neznem marketen...

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8361) Mate


Mate
nagyúr

Mióta van új matrica kapszula? :D

(#8362) SamS20 válasza Mate (#8358) üzenetére


SamS20
senior tag

Én szívesen veszem az ajándék matricákat :)

(#8363) kiszi07 válasza mijos (#8360) üzenetére


kiszi07
senior tag

Aranyládán kívül mindegyik 0.003 kb

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8364) mijos válasza kiszi07 (#8363) üzenetére


mijos
senior tag

A lila es piros skinek?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8365) Xero


Xero
nagyúr

Két napja nem adja (le is buktam a rangomat ahogy kell :U ), de tegnap legalább egy meccs kiadta:

Utána mentünk egy Cachet két külföldi sráccal, akik közül az egyik mit ad Isten non-stop kifagyott az update miatt. Megkért, hogy rúgjuk ki. A másik srác kisvártatva szintén megkért. Persze az egyik supreme volt a másik pedig legendary eagle, csak hogy bevonzzák a kellemes rangokat. Fel is adtuk inkább az egészet a francba. :(((

(#8366) betegphiu


betegphiu
senior tag

délelőtti steamhalál... :(

(#8367) Xero válasza betegphiu (#8366) üzenetére


Xero
nagyúr

Nálam köszöni jól van. Reggel óta idle-n lóg a gép és szépen dobálgat.
Már meg is volt a heti phoenix elég korán. Lett belőle új matrica nyitás és awp elnevezés. :DDD

(#8368) Scale válasza Xero (#8367) üzenetére


Scale
őstag

Te melyik idle szerveren szoktál lenni? Amin eddig voltam most csak 2 ember van fent, gondolom ilyenkor nem dobja úgy a cuccokat mintha sokan lennénk fent, vagy de?

(#8369) Xero válasza Scale (#8368) üzenetére


Xero
nagyúr

Pont ugyan úgy dobja, ha vannak, ha nincsenek. Van 5-6 idle szerver a kedvenceim között és éppen arra megyek fel amelyiken van hely.
Innen pl mazsolázhatsz. Ezek stabilak.

(#8370) Slystyle


Slystyle
őstag

Engem az elmúlt hetekben elárasztott a rendszer sticker capsule-okkal. Az elmúlt 3 hétben 6db-ot dobott összesen úgy, hogy ma is egy meg tegnap is. :D

Xero: Találó név az AWP-nak. ;]

(#8371) #97716736 válasza Xero (#8367) üzenetére


#97716736
törölt tag

:C
Hány phoenix-et kaptál eddig?
Egyébként nálam is halott a Steam :)

[ Szerkesztve ]

(#8372) Xero válasza Slystyle (#8370) üzenetére


Xero
nagyúr

Most, hogy kijött a 2-es én sem őrizgetem őket. Csak azért voltak, mert a WP-re és az M4A4-re is akartam valami értelmeset. Az újak közül a koponya nagyon tetszik, szóval arra utazom innentől a WP-hez. Most csak ezt a "felvonulásost" dobta, de egy időre megteszi. :DDD

Egy szó mint száz mentek a piacra a kapszulák, de tekintve, hogy van fent negyed millió úgysem mennek el. :N

(#8371) ZeroDK: Kettőt. A teljes bevételem eddig belőlük 7.67€. Ebből lejön a pass 2€-ja. Teljesen korrekt. :K

[ Szerkesztve ]

(#8373) #85552128 válasza Xero (#8372) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ehelyett a "kapszulázás" helyett kitalálhattak volna értelmesebbet is (pl. StatTrack láda, vagy egy normális patch ami nem okoz -10,20 FPS dropokat)...
Látszik is, hogy a kutyának sem kell, a több hónapos ládák drágábban kelnek el, ezt meg eladni sem lehet.
Bezzeg amikor még ért valamit nem dropolt egyet se :D

[ Szerkesztve ]

(#8374) Xero válasza #85552128 (#8373) üzenetére


Xero
nagyúr

Nyitogatni akartam őket. ;)

(#8375) Slystyle válasza Xero (#8372) üzenetére


Slystyle
őstag

A Bish, Bash, Bosh matricákból is lehetne jót kihozni. :)

Közben ránéztem játékra, megvan az első Phoenix láda. :P

[ Szerkesztve ]

(#8376) Scale válasza Xero (#8369) üzenetére


Scale
őstag

Köszi a választ, bár ha én olyan szerveren voltam fent ahol kevesen vannak, ott sose dobott kb senkinek reset után sem :(

(#8377) Xero válasza Slystyle (#8375) üzenetére


Xero
nagyúr

Itt volt az ideje. :C

Na igen, de annyit nem akarok felrakni egy fegyverre. A koponya kellően ritka és kellően minimal, hogy jól mutasson a scopeon. :P

(#8378) Slystyle válasza Xero (#8377) üzenetére


Slystyle
őstag

Ne is mondd, el is adtam gyorsan, ha következő drop-nál már alacsonyan lesz az ára, akkor valószínű nyitok egyet szerencse próbálás végett.

Ez igaz, nincs túl sok az igazán jó matricákból. Majd talán következő update hoz valami nagyon egyedit és jót.

(#8379) Scale válasza Xero (#8377) üzenetére


Scale
őstag

Ingame ha fent vagy szerveren honnan tudod, hogy esett-e láda?

(#8380) Xero válasza Scale (#8379) üzenetére


Xero
nagyúr

Inventoryba benézel. Egyébként nem szoktam figyelgetni. Néha ráfrissítek böngészőben az inventorymra és kész.

(#8381) Scale válasza Xero (#8380) üzenetére


Scale
őstag

Ez az, hogy nekem ha steam kliensben megnézem az inventorymat akkor nincs benne amit dobott.. ezt már többször tapasztaltam, mindig ki kell lépni a menübe, hogy az akutális szerveren dobott cuccokat meg tudjam nézni :/

(#8382) Xero válasza Scale (#8381) üzenetére


Xero
nagyúr

Előfordul, de nem mindig.

(#8383) Scale válasza Xero (#8382) üzenetére


Scale
őstag

Hát akkor velem sajna mindig amikor próbálkoztam :(

(#8384) Kempeti válasza Scale (#8383) üzenetére


Kempeti
tag

Nekem még a játékból is kikell lépni, hogy mutassa, hogy kaptam-e valamit.

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#8385) Arkennys


Arkennys
addikt

Hát nekem éjjelre is idleben volt, előtte meg egész délután játszottam, és totál semmit nem dobott.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8386) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Van még rajtam kívül valaki akit szpat a steam és nem enged online módra váltani? :DDD

végre beengedett (20 perc után :U ) Most meg szerver túlterheltség miatt nem indul semmi :DDD Felvettek pár EAs vagy diceos csávót v mi a retek? :DDD :F )

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#8387) Scale


Scale
őstag

Végre esett valami értelmes idlezésből :D Főnix láda, bár már csak 2,5 körül lehet eladni :(

(#8388) Xero válasza Scale (#8387) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem csoda. Tegnap még csak 2-300 volt fent. Reggel maximum 500. Most pedig van 1250. Várható volt, hogy most fog nagyot zuhanni.

(#8389) Scale válasza Xero (#8388) üzenetére


Scale
őstag

Aham, de amúgy miért csappant meg pár napig a főnix ládák száma a piacon?

(#8390) kiszi07 válasza warmonger441 (#8386) üzenetére


kiszi07
senior tag

UPDATE, mindig is ilyen volt..

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8391) Arkennys válasza Scale (#8389) üzenetére


Arkennys
addikt

Fene tudja, nekem nagyon nem akart dobni, legjobb időszakról megint lemaradok emiatt. Nemtudom, néha miért ennyire marha szánalmas a drop. Tegnap egész nap gyökér skineket meg olcsó ládát dobált kb ahol játszottam.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8392) Slystyle


Slystyle
őstag

Tényleg, valakinek 50%-os Limbo kupon? Akár ingyen is odaadom, ha valaki igényt tart rá, én úgysem veszem meg.

(#8393) warmonger441 válasza kiszi07 (#8390) üzenetére


warmonger441
aktív tag

ahha :D szóval itt is tudnak ááápdételni :D thx jó tudni :DDD

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#8394) Xero válasza Scale (#8389) üzenetére


Xero
nagyúr

Mert aki akarta az egyből megvette és gyorsan kidobatta magának, majd szépen kifogyott a dropja mindenkinek.
Most nullázódott megint és elkezdte a rendszer telíteni ismét a piacot.
Viszont mivel eltűnt az újdonság varázsa és phoenix passok is kerültek még a rendszerbe, így nagyobb a kínálat mint a kereslet.

So simple.

(#8395) Scale válasza Xero (#8394) üzenetére


Scale
őstag

Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy miért vesz valaki a piacon phoenix passt amikor a boltban 1,99, a piacon meg 2,12...

(#8396) Xero válasza Scale (#8395) üzenetére


Xero
nagyúr

Mert nem figyel, lesz*rja stb.

(#8397) Serpiko válasza Xero (#8396) üzenetére


Serpiko
addikt

Kapszula 2 erről mit kell tudni?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8398) SamS20


SamS20
senior tag

mióta megvan a phoenix pass 1 dobozt dobott... :/
tradelni hogy tudok fegyvert ?

(#8399) #97716736 válasza Xero (#8372) üzenetére


#97716736
törölt tag

Na én is megkaptam a második Phoenix-et :))

(#8400) tDr1v3r válasza #97716736 (#8399) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam is megjött. Mondjuk belépés után... kicsit furcsa, de who cares, tiszta haszon. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.