Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) Mate válasza pr1mzejEE (#8150) üzenetére


Mate
nagyúr

Túlfeszültség, zárlat stb. :)

(#8152) maathe


maathe
senior tag

Az imént nyomtam egy MM-et. A másik 4 csapattárs egy klánból volt. Az első félidőt 7-8-ra buktuk, a másodikat úgy kezdtük, hogy az egyik ezt írta nekem: go cheat, please. Először nem hittem el, de mindegyiknél ott volt a no recoil/silent aim. Ennek mi értelme van? Na meg gondolom végig TS-eltek, szóval egész meccs alatt egy szót nem írtak/mondtak a taktikról.

Érdekes ez az egész.

(#8153) pr1mzejEE válasza Mate (#8151) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Elvileg villanyszerelő leszek nyártól, szóval előveszem a hatalmas tudásomat meg a mérőműszert és ránézek a dolgokra. Ez a konnektor se tetszik őszintén szólva:D ha más nem, kicserélek mindent a biztonság kedvéért és akkor max kicsit tovább fog tartani a gép összerakása..

Egyébként ugyanolyan tápot vettem, mint ami kipurcant, mert bizisten, hogy itt nem a táp volt a fő ludas. Meg olcsóbb is volt :DDD

maathe: az kemény, ilyenkor nekem a gyomrom kifordul..

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#8154) Mate


Mate
nagyúr

5 percen belül jön valaki egy könnyed phönix-re? 2-en vagyunk mikrofon nélkül :D

Most 2 orosszal nyomtuk, előtte 2 idióta románnal. Nem ártana valami épkézláb ember :D

(#8155) Mate válasza Mate (#8154) üzenetére


Mate
nagyúr

Imánk meghallgattatott és 3 magyart sorsolt be a gép. Nem túl jó játékosok, de legalább normálisak.

(#8156) #97716736


#97716736
törölt tag

Phoenix ládák ára hogy fel ment :Y Tegnap még meglehetett venni 3-3.2€ között, most meg mind 5€ felett van ;]

[ Szerkesztve ]

(#8157) Mate válasza #97716736 (#8156) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam 4,6 :D

(#8158) #97716736 válasza Mate (#8157) üzenetére


#97716736
törölt tag

Változik, mikor írtam annyi volt :D

(#8159) Mate


Mate
nagyúr

Mennyi idióta van :D

[ Szerkesztve ]

(#8160) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki olyannal, hogy játék közben a kép alsó felében, középen, állandóan ott van egy "info box", ami annak a játékosnak a nevét mutatja akire ránézek? Tegnap megjelent valahogy, de sehogy se sikerül eltüntetnem, elég zavaró.

(#8161) Mate válasza Tomekk. (#8160) üzenetére


Mate
nagyúr

Még nem találkoztam ilyennel, érdekes. Egy képet nem tudsz berakni róla?

(#8162) Slystyle válasza Tomekk. (#8160) üzenetére


Slystyle
őstag

Párszor már nekem is akadt be, sőt a gift package-es táblázat is akadt már be ugyanígy warmup folyamán, majd meccsekezdésnél helyreállt minden esetben. Ha nem tűnik el meccskezdés után, akkor játékresi, úgy már biztos el kell tűnnie.

(#8163) Tomekk. válasza Mate (#8161) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Ezt látni folyamatosan, csak a nevek változnak, attól függ kire néztem rá utoljára. Játékreset, gépreset sem segített.

[ Szerkesztve ]

(#8164) warmonger441 válasza Tomekk. (#8163) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Szerintem az autohelp offolása megoldja

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#8165) Mate válasza Tomekk. (#8163) üzenetére


Mate
nagyúr

Ja, ilyen volt nekem is. Újraindítás, szerverváltás megoldotta.

(#8166) Tomekk. válasza Mate (#8165) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Néztem közben, hogy csak ezen a szerveren van a hiba, érdekes, de max játszok máshol.

[ Szerkesztve ]

(#8167) PeL


PeL
addikt

Nekem mióta volt ez az update magasabb a pingem a szokásosnál, lagokat tapasztalok és van hogy 20% loss-t mutat a net_graph...

(#8168) Lacccca87 válasza PeL (#8167) üzenetére


Lacccca87
őstag

Csak képzelődsz, olyan nincs...
De tessék vannak új skinek :D

(#8169) BTminishop


BTminishop
aktív tag

Hogy hogy nem dob Phoenix ládát?:(

(#8170) SamS20


SamS20
senior tag

Ezt a lostot hogy lehet meg nézni?

(#8171) Zimmi91 válasza Xero (#8138) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ez szerinted milyen lehet?

" Just remember Manchester is RED! "

(#8172) Slystyle válasza Zimmi91 (#8171) üzenetére


Slystyle
őstag

Múltkor próbáltam ki egy ilyet, nagyon kicsi, kevés benne a basszus, doboz hangja van és kényelmetlen is. Termetesebb embereknek végképp nem ajánlanám.

(#8173) Zimmi91 válasza Slystyle (#8172) üzenetére


Zimmi91
addikt

Köszönöm, hát akkor felejtős nekem mindenképp kényelmes kellene amibe belefér az egész fülem, hogy ne nyomjon..

Nem tudom mi kellene :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#8174) Xero válasza Zimmi91 (#8171) üzenetére


Xero
nagyúr

Mondom, hogy ne ilyen gamer marhaságokat nézegess. Amit a designra és a márkanévre költenek, illetve a "gamerségből" fakadó felárból lényegesen komolyabb és jobb fejhallgatót kapsz.

Már írtunk 2-3 típust amivel érdemes szemezni.

szerk: De akkor ismét pár típus:
Maxell Retro DJ - 5-6e
Beyerdynamic DT 235 - 10-12e
Creative Aurvana Live! - 18-20e

Ezekkel nem lőhetsz mellé.

[ Szerkesztve ]

(#8175) tDr1v3r válasza Zimmi91 (#8173) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A nagytopikban kérdezz rá, ott több hozzáértő van.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8176) keIdor


keIdor
titán

Gyűjtemény.:)
Felét húztam, 4db phoenix ládát eladtam 4€-ért, ezekből most vásárolgattam a napokban.
X-ray meg Kraken-t húztam, Redline-hoz cserével jutottam hozzá.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8177) horush válasza Zimmi91 (#8171) üzenetére


horush
addikt

CS-re én amit ajánlanék az egy Roccat Kave pl, valódi 5.1-es térhangzással (értsd: több kis hangszóró van benne), igaz újonnan eléggé felment mostanában az ára (~25k), de használtan 15k-ért simán megvehető egy jó állapotú, garanciális példány. S tapasztalatból mondom, hogy elég strapabíró, szóval nagy baja nem nagyon lehet, ha normálisan használták. Ha 10-12k-ért akarsz venni valamit, akkor pedig valóban egy normális fejhallgatót érdemes keresned, ennyiért jó "gamer" headsetet nem kapsz, a virtuális 5.1 semmit sem ér, s hangminőségben ennyi pénzért jobbat kapsz, ha egy hagyományos fejest veszel.

(#8178) Zimmi91 válasza keIdor (#8176) üzenetére


Zimmi91
addikt

Mit nem adnék egy Desert Koiért és M4A4 X-Rayért :B :C

" Just remember Manchester is RED! "

(#8179) keIdor válasza Zimmi91 (#8178) üzenetére


keIdor
titán

4€ a Factory New. Húztam egy Factory New Hypnotic-ot pár hete, eladtam 3,80€-ért és +20 eurocent volt a Golden Koi.:)

AK47 Black Laminate-t felraktam 7€-ért, a cél AK47 Redline.:D Abból egy még ép 70€, kicsit gyűjtögetni kell még.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8180) Mate


Mate
nagyúr

Hova a francba tűntek a M249 | Dzsungel DDPAT gyárik? :D

Ismerősöm szólt, hogy pár hete vett egyet 0,04-ért, hogy legyen abból is egy. Most gondolta eladja. 3,4€-n áll :D

Február 4-án 12:00 0,26€ 24-e 14:00 14,6€-ért ment....

[ Szerkesztve ]

(#8181) kiszi07


kiszi07
senior tag

CS-hez amit ajánlok elsősorban az a SteelSeries Siberia V2 (bármelyik verziója) 5 éve kb ez a legjobb gamer füles.. akárki akármit mond:) Nem tudom, hogy te mennyire szereted az agybedugós fülhallgatót SteelSeries in-ear (véleményem szerint jobb).. Bármelyik SS terméket megveheted, ezeket saját tapasztalatból ajánlom..

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8182) kiszi07 válasza Mate (#8180) üzenetére


kiszi07
senior tag

Egyszer minden elfogy:) Arra várok, hogy az aranyládák ára mennyen feljebb... el fog fogyni egy idő múlva a készlet:)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8183) gtamate2 válasza Zimmi91 (#8173) üzenetére


gtamate2
veterán

Én egy Ozone Attackot használok, viszonylag olcsó volt (5.5k) és ahhoz képest nagyon kényelmes, szerintem a hangzása is jó :K

*Sn0w

(#8184) #97716736 válasza keIdor (#8176) üzenetére


#97716736
törölt tag

Szép az az AUG, meg a P90 :K
Én ma fogok szerezni egy AK Fire Serpentet :))

(#8185) Xero válasza kiszi07 (#8181) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy forintot nem ér. Szintén tapasztalat. Próbáltam. Cserébe volt már elég sok elég komoly fejhallgató a fejemen.
Bármi amit gamer címkével illetnek az esetek 99%-ában az ára 25-50%-át sem éri meg.

(#8186) kiszi07 válasza Xero (#8185) üzenetére


kiszi07
senior tag

Melyikre gondolsz? Nekem mindkettő tökéletes igaz én in-ear pro van nekem.. ez 3x annyi mint a másik :) (prémium). Nem számunkra lett kitalálva..

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8187) Mate válasza Xero (#8185) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem is gamer fejhallgatóm van és nem bántam meg.

Mind a 3500 Ft-ot megérte amit ráköltöttem :D

Genius HS-G500V

[ Szerkesztve ]

(#8188) Xero válasza kiszi07 (#8186) üzenetére


Xero
nagyúr

Erre. Bohóc kategória.

Volt már 5 és 100e között minden féle fejhallgatóm. Jelenleg egy CAL!-t használok, lévén csak játékra kell igazán, meg néha hosszabb utazáshoz. Már ez is köröket ver a siberiára, de egy ATH-M50 porig alázza (ez is volt).

(#8187) mate3553: Kicsit többért vettél volna egy Maxell Retro DJ-t vagy egy Superluxot és még boldogabb lennél. :P

[ Szerkesztve ]

(#8189) kiszi07 válasza Xero (#8188) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ez tényleg nem éri meg.. Azért mert világít ugyan.. 4 éve vettem meg a Siberia v2 white-t. Azon kívül, hogy rámentem székkel a kábelre és kontaktos lett 2 év után.. kábel csere és azóta is tökéletes :D Ezt még nem volt lehetőségem próbálni

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8190) Xero válasza kiszi07 (#8189) üzenetére


Xero
nagyúr

Annak az árából is kijön a CAL! és egy normális mikrofon. A hangja pedig úgy 2-4x jobb.
De tőlem használ mindenki amit csak akar, de aki most vásárol az nem árt ha tisztában van ezekkel a dolgokkal.

(#8191) Mate válasza Xero (#8188) üzenetére


Mate
nagyúr

Azon nincs lehajtható miki, ezen viszont van :D (csak nem sikerült még életet lehelnem bele :D )

Viszont ha usb-re is rádugom, akkor vibrál és kiemeli a basszust :D Persze rohadt szarul szól, de hangkártya is alaplapi, így túl sokat nem is várok el semmitől.

(#8192) Xero válasza Mate (#8191) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy mikrofon 500Ft, mellesleg minden webkamerában ott van már.
Pénzkidobás a gamer cuccok 99%-a. Az ilyen vibrálósdihoz meg már nem is szólok hozzá... ;]

(#8193) Kempeti


Kempeti
tag

gondoltam megveszem a belépőt, annyi euro volt még, mondván csak kapok 1 ládát, és vissza is jön. egyből droppolt, elis ment 4.15ért :D

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#8194) htc07


htc07
addikt

Az új ládát csak op. végén dobja, vagy bármikor random szervereken is ha már teljesítettem az op-t?

(#8195) Zimmi91 válasza keIdor (#8179) üzenetére


Zimmi91
addikt

Csak emlegetni kellett :D Csávó adott egy X-Ray MW-t az én AK-47 | Blue FN és M4A1 | Guardianomért ami MW volt! :D Kicsit jól jártam :C :C

" Just remember Manchester is RED! "

(#8196) Slystyle válasza htc07 (#8194) üzenetére


Slystyle
őstag

Megveszed az Operation Phoenix-et, aktiválod az inventory-dból a játékban, várod az új ládát.

Nekem még mindig nem dobott, a heti limitet meg már meghaladtam, nekem sosincs szerencsém ezzel, mire kapok új dolgot, már el van árasztva a market és semmit sem ér kb. :D

(#8197) Scale válasza Z0C! (#8133) üzenetére


Scale
őstag

Nekem is ilyen van, a régebbi jobb volt, de ekkora összegért megfelelő és ahhoz képest jól szól :)

(#8198) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Vga kipróbálva, jóó:D!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#8199) keIdor válasza #97716736 (#8184) üzenetére


keIdor
titán

Nem olcsó az se.:)

Tiamat 7.1-et használok, ez nagyon jó CS-re szerintem. Mindig hallom merről jönnek.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8200) Bahama


Bahama
aktív tag

Lassan 10 éve Sennheiser HD555-t használok.
Több százszor átmentem a zsinorján a székkel.
A jack foglalatot kitörtem az alaplapból vele, de a fülesnek semmi baja nem lett.
Többször leejtettem a földre is, de semmi.
Anno megérte azt a 20k-t.
Főleg hogy baromi kényelmes is, és a teljesítményére sem lehet panasz.
Anno én is gondolkoztam mikrofonos fülesen, de úgy gondoltam inkább megéri egy ilyet venni, és 1000 forintért egy asztali mikit, vagy egy bármilyen mikis fülest amit a nyakadba raksz, és azon csak dumálsz.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.