Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) Mate válasza #97716736 (#8689) üzenetére


Mate
nagyúr

Hogyan tudom emiatt reportolni?

(#8702) PeL válasza Mate (#8701) üzenetére


PeL
addikt

profil oldalán Továbbiak --> Szabálysértés jelentése --> csalással gyanúsítva, és leírásban megadod a videó linkjét meg odaírsz valamit hogy, pl. hogy csaló. :D

[ Szerkesztve ]

(#8703) Arkennys válasza PeL (#8700) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem Aug és galil van ilyen. P90 ből craftoltam egy teardown-t, és egész tetszik :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8704) Mate válasza PeL (#8702) üzenetére


Mate
nagyúr

:R

Írhatom azt, hogy "Irtsátok ki a férgesét!" ?

(#8705) PeL válasza Mate (#8704) üzenetére


PeL
addikt

Ahogy gondolod :) Én igazából azt se bánnám ha az ilyenekkel megoldanák valahogy, hogy ne is tudjanak visszajönni játszani. Főleg a többszörös visszaesőkkel. Ezek egyszerűen nem valók a játékos társadalomba, a közösségbe. Ha ilyenekkel találkozik az ember felborul az egész játék, elveszti a célját, és csak felidegeli az embert.

(#8706) #97716736 válasza PeL (#8698) üzenetére


#97716736
törölt tag

Tény hogy ezek olcsó Stattrakosak, de ha nem lenne Stattrakos jóval olcsóbb lenne, és több skined is lehetne. Én nem látom értelmét a Stattrakos fegyóknak ;]
Az én gyűjteményem most ilyen:

(#8707) SamS20


SamS20
senior tag

na megjött a frissítés szép nagy 84 megás :D

(#8708) Mate válasza SamS20 (#8707) üzenetére


Mate
nagyúr

Release Notes for 3/6/2014

[EMS One Katowice 2014]
- Added EMS One Katowice 2014 CS:GO Championship Sticker Capsules:
- Each capsule contains a single EMS One Katowice 2014 participant sticker. A portion of each capsule's proceeds is shared equally among the included organizations.

[Misc]
- Fixed a bug where the sticker peel animaton played when opening the apply sticker panel.
- Centered the names of stickers.
- Demo highlights now show a "Fast forwarding to next highlight..." message while fast forwarding.
- Demo highlights now include bomb plant and bomb defuse.
- Fixed dsp canceling and a few other exploits.
- Added competitive match scores to in-game friends list status display.
- Added rich presence display in friends game details in Steam Overlay.
- Fixed a hitch on stattrak kills for players with large inventories.

[Maps]

- Mirage:
-- Made it easier to peek short from B apartments
-- Made cover at back of B bangable
-- Horizontal metal bars on catwalk no longer block bullets or grenades
-- Made corner to the right on Bombsite A scaffolding bangable

- Overpass:
-- Added more cover in Bombsite A
-- Widened gate at back of Bombsite A
-- Blocked fence completely at back of Bombsite A
-- Color coded tunnels under A
-- Removed dropdown into water near bombsite B
-- Made cement bags around bombsite B easier to climb
-- Added cover near construction
-- New connector between upper park and bathrooms
-- Widened tunnel near T spawn
-- General polish and optimization

- Dust2:
-- Fixed tiny gaps between boxes in Bombsite A
-- Fixed killer box in Bombsite B

(#8709) Mate válasza Mate (#8708) üzenetére


Mate
nagyúr

Csupa fontos dolog...

A kérdés az, hogy ezúttal vajon mit csesztek el.

(#8710) Xero válasza Mate (#8709) üzenetére


Xero
nagyúr

Mirage-nak jót fog tenni.

(#8711) BTminishop


BTminishop
aktív tag

Vannak klán matricák :C

(#8712) Lacccca87 válasza Mate (#8709) üzenetére


Lacccca87
őstag

Pl a disconnect üzeneteket. Sourceban-s mod/plugin be is fagyasztja a szervert ha nem a legfrisebb beta SM-et használjátok.
Elviekbe azért kellett megváltoztatni mert valami exploit ot ki lehetett használni vele.

Én már cska nevetek ezeken a frissítési változási jegyzékeken. Olyan mintha nem lenne projekt manager és a programozók kényükre kedvükre dolgoznak.
Van ezer hiba apróbb bug, de ők a visszajátszásokkal foglakoznak meg egyéb felesleges hülyeséggel.

Mondjuk legalább a pályák kiegyenlítésével meg hibamentesítésével kicsit foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#8713) PeL válasza #97716736 (#8706) üzenetére


PeL
addikt

Hát lehet, csak épp mondjuk annak a fire serpent AK-nak az árát nem fedezné az összes stattrakos skinem ha eladnám :) Ilyesmikre nekem nem futja

(#8714) horush válasza BTminishop (#8711) üzenetére


horush
addikt

Nyitottam is egyet, szerencsére csak 3 centet buktam rajta XD Asszem' nekem ennyi épp elég volt ebből a kapszulából is.

Amúgy felvitték a kulcsok árát is, úgy tűnik eddig túl olcsók voltak. Igaz csak 2 centtel. :U

(#8715) PeL válasza Mate (#8708) üzenetére


PeL
addikt

Ezt az Overpass-t is annyira javítgatják, pedig közel sem olyan népszerű a map mint azt várták szvsz. Inkább csinálnák meg a többi klasszikus mapot, pl. Prodigy-t, Chateau-t, Piranesi-t, cpl_mill-t stb

(#8716) Xero válasza PeL (#8715) üzenetére


Xero
nagyúr

Prodigyt én is szívesen látnám gatyába rázva.

(#8717) horush válasza PeL (#8715) üzenetére


horush
addikt

Hihetetlen, hogy még mindig ennyi klasszikus, a közösség által igen kedvelt map nincs.. Oké, legyenek újak is, közülük sok egészen jó, de nem tudom miért nem foglalkoznak a régiekkel kb. egyáltalán.. :F

(#8718) Lacccca87 válasza Xero (#8716) üzenetére


Lacccca87
őstag

Workshoppon már van egy készülülőben lévő átdolgozás. Elég ígéretesnek tűnik és minőséginek, lehet onnan fogják majd beemelni játékba.

(#8719) #97716736 válasza PeL (#8713) üzenetére


#97716736
törölt tag

Tudod én piacolással kerestem össze rá a pénzt. Ami felkapott skinek vannak, azokat figyeltem mikor a legolcsóbb megvettem belőlük sokat, és eladtam drágán. Lehet hogy pár centeket kerestem rajta, de megvettem vagy 50-50 USP-S, meg Glockot, az új skinekbő. 50 centem volt, 1 hét alatt csináltam belőle 15€. Idővel egyre több lett. Okosan kell csinálni ;)

[ Szerkesztve ]

(#8720) Slystyle


Slystyle
őstag

Gondoltam felnézek idle-re kicsit, hátha dob új kapszulát, de végül kidobta a második Phoenix ládám, lassan jöhet az az USP | Guardian - MW. :)

Az új változások meg nem rosszak, pl Mirage-nak kifejezetten örülök, de a D2-es kis rés eltüntetésének annyira nem. Elég jó kis spot volt, de így a retake CT oldalon könnyebb lesz talán valamivel.

[ Szerkesztve ]

(#8721) Xero válasza Slystyle (#8720) üzenetére


Xero
nagyúr

A kék kapszulát nem dobja. Azt csak venni lehet. Gondoltam szólok. :)

Amúgy nekem is kidobott megint egy phoenixet. Most elkezdtem vezetni a droppokat csak kíváncsiságból.
A phoenixből pedig lett új P90, Glock és nyitottam egy kettes kapszulát. Ez utóbbi visszahozta az árát, de csak nem akar arany koponyát adni a WP-re. :(

(#8722) Slystyle válasza Xero (#8721) üzenetére


Slystyle
őstag

És tényleg, nem is figyeltem a dologra. Akkor már egyszerűbb, ha megveszi az adott matricát az ember, bár én amúgy sem vagyok az a nagy matricás, skin-eknél is most kiválogatom az általam gyakran használtakat és megveszem őket drop-okból. USP hiányzik, veszek még majd egy AK-t (még nem tudom milyet) meg majd talán egyszer egy kés.

Akkor látom nektek adja rendes a Phoenix ládát. :D Az előző hetem az valami katasztrófa volt. 3 esport láda, 2-3 P250, matrica kapszula és kb ennyi is.

(#8723) Xero válasza Slystyle (#8722) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezek a csapat matricák engem sem érdekelnek. Igazán már csak a WP matricáját akarom lecserélni és a többi marad ilyen. Még a két M4-t elnevezem és kész. :K

A phoenix drop nekem valóban relatív szerencsés. Ez volt a negyedik ha jól számolom és jócskán 10€ fölött járunk már.

(#8724) Mate


Mate
nagyúr

Ma kezdett el dobálni mindenkinek? Most akkor mikor is van a drop reset? :D

(#8725) Xero válasza Mate (#8724) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem már tegnap. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8726) Slystyle válasza Mate (#8724) üzenetére


Slystyle
őstag

Ugyanakkor, mint eddig. Nekem is tegnap dobott egy 2-es matrica kapszulát.

(#8727) Mate válasza Xero (#8725) üzenetére


Mate
nagyúr

Ne csak dátumot írj, időpontot is :D

chrisnagy13: De mikor? :D

[ Szerkesztve ]

(#8728) chrisnagy13 válasza Mate (#8724) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Én is tegnap már kaptam egy ládát és egy fegyót. :)

(#8729) Xero válasza Mate (#8727) üzenetére


Xero
nagyúr

Időpont nem érdekel. A reset dátumot kiemelem és kész. Egyébként az első drop a reset után pár órával volt.

[ Szerkesztve ]

(#8730) Slystyle válasza Mate (#8727) üzenetére


Slystyle
őstag

Felesleges írni az időpontot. A mostani heti első drop-om olyan hajnal 2 körül lehetett csütörtök-ön (szerdáról).

Na, csak megvettem az FT Guardian-t, kicsit kopott, de nekem így is tetszik, még talán jobb is, mint az MW vagy FN. Még majd az A1-re meg erre veszek 1-1 Black Dog sticker-t és öröm-boldogság van. :D

(#8731) Mate válasza Xero (#8729) üzenetére


Mate
nagyúr

Én írom azt is :D Ebből is látom, hogy nálam, tesómnál és családban lévő 3. acc-nál is egy nappal később resetel :D

Mondjuk volt Cs fórum, ahol írták, hogy phönix óta megváltozott a rendszer és már nincs fix. reset időpont, hanem mindenkinek az első phönix update utáni első drop lett a reset időpont. Hogy ebből mi igaz, azt nem tudom. Nálam egybeesik a kettő, de lehet csak véletlen.

Slystyle: Én is guardian-ra várok :D M4A1 már megvan, már csak USP-S kell :D

(#8732) Xero válasza Mate (#8731) üzenetére


Xero
nagyúr

Én pedig tapasztaltam és még mindig tapasztalom, hogy szerda éjfél reset és csütörtök hajnalban jön az első drop.

Amúgy én is szerintem egy A1 guardian-t fogok venni. Igazándiból egy urban ddpat lenne jó A1-ből is, de nem sok esélyt látok rá. :( Ha az megvan, akkor el lehet nevezni az M4-eket és készen is vagyunk. :K

(#8733) #97716736 válasza Slystyle (#8730) üzenetére


#97716736
törölt tag

FT-be is tudsz venni olyat, ami MW állapotú, csak jól meg kell nézni, észrevehető nagyon a különbség. ;)

(#8734) Slystyle válasza Mate (#8731) üzenetére


Slystyle
őstag

Nekem év eleje előtt mindig szombatonként kezdte el dobni az item-eket, hiába volt reset és hiába mentem naphosszat idle-re vagy MM-re.
Év eleje óta pedig már csütörtök-péntek is dobál, szóval a fene se érti, de nem is zavar. Amit dob, azt felírom dátummal és ennyi, aztán majd jó lesz valakinek statisztikát csinálni belőle. :D

Akkor hajrá, első Phoenix ládából vettem az M4 Guardian-t, most pedig az USP-t a másodikból, így már teljes a két darabos "kollekció". :D

ZeroDK: Igazából engem nem zavar, ha kicsit kopottas, még jobban is mutat sok skin-nél, ha az. Feldobja a fegyvert és nem lesz annyira vízipisztoly hatású. :)

Xero: Látom fejlődik az a Phoenix coin. Majd ha mentek Phoenix-re és beférek, akkor küldj inv-et.

[ Szerkesztve ]

(#8735) Mate válasza Xero (#8732) üzenetére


Mate
nagyúr

Ahhoz a p90-hez szép emlékek fűződnek :D Ha jól emlékszem az volt az egyetlen dropom eddig (ládákon kívül) ami komolyabb pénzt hozott a konyhára. Olyan 5,4€-ért tudtam eladni és elég sokáig tartotta is az árát. Most nem tudom mennyit ér.

Slystyle: Mutasd a raktárad :D

[ Szerkesztve ]

(#8736) Xero válasza Slystyle (#8734) üzenetére


Xero
nagyúr

Bizony. Ugye eldöntöttem, hogy ebből aranyat csinálok. :) Eddig van benne 12 győzelem és 20 óra.
Ma délután egészen korán lesz időm már játszani, szóval mindenképpen lesz cache. :K

(#8735) mate3553: Nekem P90-ből ez tetszik vagy a trigon. Mivel ez utóbbi még piszok drága, így maradt ez. Nem olyan vészes az ára már. 0.7€ a MW.

Drop szinten nálam a csúcs a Pit Viper WP volt. Az olyan 4-5€ között volt amikor dobta. Buta fejjel elbuktam fogadáson, de van ilyen. :DDD

szerk: Jut eszembe még valami értelmes Famas skint veszek. :K

[ Szerkesztve ]

(#8737) SamS20


SamS20
senior tag

nem tudom kinek van még ati kártyája de az alábbi "problémával" szembesültem :
ha át akarnám állítani a felbontást, akkor olyan lesz a játék mint ha képkeretben játszanék.

próbáltam nézegetni az ati driverét hogy mit hogy tudok állítani de nem igazán akart működni, pedig teljes képernyős módba van a játék (a tv-m felbontása ugye Full HD) viszont ki akartam próbálni 1600*900 felbontásban is hogy hátha úgy több fpsem lenne.

találkozott más is ezzel a hibával, illetve ha igen akkor hogyan lehet orovosolni ?

köszi

(#8738) Slystyle válasza Mate (#8735) üzenetére


Slystyle
őstag

Nem merem megmutatni. :DDD
Amúgy így fest most:

Ami még jön ide, az egy Glock, AK, talán Bizon, Galil és P250 cserés lesz, ha lesz belőlük olyan, ami nagyon tetszik meg persze végezetül megfejelem egy késsel. Többi fegyvert úgysem használom, azokra nem kell skin.

Xero: Délután nem tudom, hogy fogok-e tudni játszani, még át kellene néznem édesanyámhoz is meg itthon is lenne mit csinálni, de semelyikhez sincs kedvem belekezdeni. :D

[ Szerkesztve ]

(#8739) Xero válasza Slystyle (#8738) üzenetére


Xero
nagyúr

Ok, ha fent vagy azért majd megy az inv.

Közben meg is van a Famas. Eddig ezt a skint nem is láttam, de egyből megfogott. ;]

szerk: Jelzem ez egy FT skin. Simán ki lehet fogni jó állapotút. :K

[ Szerkesztve ]

(#8740) Mate válasza Slystyle (#8738) üzenetére


Mate
nagyúr

Mi a frászkarika :D Az a famas baromi ronda. (nekem is az van)

Többibe nem tudok belekötni. Egyfelől mert nem nagyon van még mibe :D Másfelől mert p250 jól néz ki, nekem is volt, illetve én is guardian szériát választottam :)

(#8741) Slystyle válasza Xero (#8739) üzenetére


Slystyle
őstag

Pedig az van a Steam Store kezdőoldalán is a banner képen. A CT Spitfire skin-es Famas-t tart.Én már láttam, de annyira nem fogott meg. Igazából egyik sem eddig, talán egy Teardown vagy Sergeant jobb lenne, de egyelőre ennyi jött ki a szerény kis wallet-ból.

Hexane azért tetszik, mert tetszenek a hexák. :) Lehet a Crysis miatt (a sok-sok óra benne), ugyebár Nanoruha felülete hexagonos.

(#8742) Zimmi91 válasza Xero (#8739) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is egy olyan FT-et vadászok Spitfireből ami jól néz ki, de van olyan MW is ami csúnya! :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#8743) #97716736 válasza Zimmi91 (#8742) üzenetére


#97716736
törölt tag

MW-ből az összes ugyanolyan.

(#8744) PeL


PeL
addikt

Nekem megint jól kezdte a heti dropot. Két kapszula... Köszi Valve

(#8745) Mate válasza PeL (#8744) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem 1 kapszula, 1 autosniper :D

Kapszulát kinyitottam, egyik legértékesebbet dobta. Így csak 6 centet buktam rajta :D

(#8746) BTminishop


BTminishop
aktív tag

Sziasztok,ma sikerült 2arany ládát 1kék ládát és egy Mp7 skull fieldtestedes statraktos cuccot egy phoenix kulcsért elcserélni :DD

(#8747) SamS20


SamS20
senior tag

Haverommal mentünk Versengőbe, neki 3 egymást követő meccsen : egy skin, egy cs go láda, meg egy phoenix. Mondjuk ő nem olyan aktív játékos.
De tegnap én is rendesen kaptam, sticker, skin (ami már meg van) meg egy csgo láda

Valamelyik nap meg a háttereim cseréltem el kb 10 skinre :)

[ Szerkesztve ]

(#8748) Arkennys válasza BTminishop (#8746) üzenetére


Arkennys
addikt

Te adtad az előbb soroltakat? Mert akkor jah, jól jártál.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8749) BTminishop válasza Arkennys (#8748) üzenetére


BTminishop
aktív tag

Ja én adtam :D

(#8750) addamka válasza PeL (#8715) üzenetére


addamka
őstag

Prodigy ahogy írták van, ez egy teljes átdolgozás, ez meg egy port.

Chateau port, Piarensi remake, de van port is.

Mill is van :)

Más kérdés warozni a kutya nem fog rajtuk, amíg nem lesznek beszavazva egy operationbe sem.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.