Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Slystyle


Slystyle
őstag

Kipróbáltam most ESEA-t, Ari barátom jóvoltából kaptam egy hetes premium kódot. Szimpla pug volt, csak egyet játszottunk. Egyelőre elég vicces a történet szerintem. Skype-ot mellette nem lehet használni, mert bug-zik tőle a játék, nincs csapat kapitány, mindenkinek be kell ready-zni.
Az emberek akikkel voltunk rendesek voltak, bár egy kivételével egyik sem nagyon kommunikált, max ha drop kellett nekik vagy weapon save kör végén. Mondjuk inkább legyen csendben, minthogy végig ordibálja az egész meccset. HP-t ha kiszedtek, nem mutat, hanem chat-ben, parancs használatával lehet kiíratni a szerverrel.
Mindenesetre a héten biztos ESEA-zni fogok, míg él a kód, de utána inkább visszatérek FaceIt-re.

(#8852) Xero válasza vzsryl (#8849) üzenetére


Xero
nagyúr

Akkor innentől felejtős a drop. :P

(#8851) Slystyle: Én pedig eldöntöttem, hogy ha meglesz a dedikált vga, akkor előfizetek. Annyival jobban adja a 128, hogy nincs értelme a 64-nek. A leetway faceit és társai pedig gyengék.

[ Szerkesztve ]

(#8853) WySyON


WySyON
csendes tag

Na végre elkészült az új AWP skinem. Ha tetszik nyomjatok rá 1 likot, köszi. :D
AWP LECTRIC

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#8854) Slystyle válasza Xero (#8852) üzenetére


Slystyle
őstag

Hát sok sikert hozzá, elég körülményes játszani vagy csak megszoktam az egyszerűséget és még szokatlan az új. Meccset is a kliensből keresel, mármint szervert. Tehát minden szeró megy folyamatosan, aztán ahol mondjuk 9 ember van, oda fel lehet menni 10.-nek.

Csatlakozás után warmup, mindenki be ready-zik, majd map szavazás a szerveren, utána map betölt, kis warmup, ready és mehet a játék.
Nekem nem elég gördülékeny, de ha Faceit elbukik, akkor én is inkább előfizetek, mert ez a 64-es MM... Inkább nem taglalom, egyszerűen aki megtapasztalta, hogy milyen 5v5-özni 128-as szerveren rendes emberekkel, onnantól undorodni fog a 64-től. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8855) Xero válasza Slystyle (#8854) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem rémesen egyszerűen dől el a dolog:
128-ason WP-vel és P250-el kb azt lövök el akit akarok. Ha kicsit figyelek simán 30 fölé lövöm magamat.
Most elmentem MM-re egész napos 128 után. WP alig-alig adta, P250 fejes is max 5-6 jött be. Nehézkesen lőttem 20 fölé magamat.

Bemelegítő körben figyeltem direkt a wp-t. Akkor jöttem át a 128-ról és amiket ott röhögve meglőttem, itt semmiként manifesztálódtak. Egyszerűen nem ültek a lövések, pedig kőkemények rajtuk volt mind.

A gond csupán az, hogy a megszokott társaság nem igazán fog mozdulni. Valahogy rá kell venni a népet, hogy hagyjuk a Valve servereket. :)

(#8856) Mate


Mate
nagyúr

Csak nekem tűnik úgy, hogy a rang nagyon-nagyon nem tükrözi az értelmi szintet? Néhány silver rangú értelmesebb, mint akikkel most voltam ak-koszorús ak...

(#8857) pr1mzejEE válasza WySyON (#8853) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Tetszenek ezek a wp-k, főleg az első, olyan volt hirtelen mint cod2-ből a scoped kar98 k :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#8858) WySyON válasza pr1mzejEE (#8857) üzenetére


WySyON
csendes tag

Tudom mert arról mintáztam :D

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#8859) Xero válasza Mate (#8856) üzenetére


Xero
nagyúr

Már miért tükrözné?

(#8860) Slystyle válasza Xero (#8855) üzenetére


Slystyle
őstag

64-en P250-et pl sose használtam, mert sose adta vele, majd mikor elkezdtünk FaceIt-en játszani, gondoltam kipróbálom és egyszerűen le voltam nyűgözve, azóta eco-n végig P250+Armor megy, más opció nem is létezik, mert egyszerűen használható.

Csapatot meg át lehet szoktatni, csak meg kell ismerkedniük a rendszerrel. Először én is óckodtam FaceIt-től, majd első meccs után vettem is a 180-as fordulatot az elképzelésről.
Amúgy inkább a Valve-et kellene rávenni, hogy az MM is 128-as legyen. Ha nem is mind, akkor legalább egy szinttől legyen elérhető azok számára, akik már igénylik a jobb szerver minőséget.

(#8861) Xero válasza Slystyle (#8860) üzenetére


Xero
nagyúr

P250 64-en is adja, de nyilván nem olyan arányban. Csúnyán nagy fejeseket lehet vele osztani.
Amennyire alap volt régen 1.5/1.6-ban nekem WP mellé a desi, most annyira alap a P250.

(#8862) addamka válasza Slystyle (#8860) üzenetére


addamka
őstag

Nem hiszem, hogy MM 128-as lesz, mert nem 2x, hanem inkább 4x annyi erőforrást eszeget úgy a srcds, sávszél is brutális amit megeszik. Meg a nyilatkozataikból látva eléggé a 64tick mindenre elég véleményen vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8863) pr1mzejEE válasza WySyON (#8858) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Na akkor telibe találtam:D Én örülnék neki, az a baj egyenlőre szavazás képtelen vagyok, de majd intézkedem, ha lesz gép:)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#8864) WySyON válasza pr1mzejEE (#8863) üzenetére


WySyON
csendes tag

Okés köszömöm :D :R

| Steam: n3xwill | IG:danielszecz

(#8865) Slystyle válasza Xero (#8861) üzenetére


Slystyle
őstag

Hát azért te már elég régóta benne vagy a CS-ben, így gondolom meg vagy a P250-el szokva, de nekem egyszerűen nem ment nekem 64-es MM-en (bezzeg pub-on meg elég szépen kapták a fejeseket, de gondolom, mert csak pub :D ) és mivel nem is voltam vele olyan sikeres, mint pl. egy Glock-al, így inkább mindig full eco-t nyomtam ilyen esetekben.

addamka: Tudom hogy nem lesz, vagy csak ha sokkal nagyobb megrezdülés vagy játékosbázis növekedés lenne, de tény, hogy sokkal jobb élmény a 128. Ha meglépnék egy minimális mennyiségben, akkor valószínű több játékos is csatlakozna a játékhoz.

(#8866) addamka válasza Slystyle (#8865) üzenetére


addamka
őstag

Szerintem átlag Pistike nem nagyon van képbe mi az a 128 tick. Elkönyveli, hogy "má megin nem adja, sz@r" :)
Valve-ból meg kinézem, hogy előbb lockolja 64-re ticket, mint hogy növelje 128-ra az MM-et.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8867) PeL válasza Xero (#8861) üzenetére


PeL
addikt

Azért néha ott is vannak gondok. Pont ma esett meg velem DM-en hogy egyhelyben álló ember fejére lőttem P250-el úgy 10 méterről, nem gyorsan, szépen kis szüneteket tartva a lövések között álló helyzetben, és kb a 7. - 8. golyóra adta be a HS-t. bánom hogy nem készítettem róla demo-t, el kellett volna küldenem a valve-nak. Sokszor valami nagyon nem kóser a játékkal.

Más: Épp most jöttem egy MM meccsről és kaptunk haverral magunk mellé 3 "USSR" névvel kezdődő emberkét. Mondanom sem kell WH-ztak, mindig oda mentek hárman ahol jöttek. Nem szóltak semmit csak akkor mikor elkezdtük szidni őket meg megírtuk az ellenfélnek hogy mit csinálnak, bár ők is sejtették már a 2. 3. kör után. Reportoltuk őket.

(#8868) Coccolino_O válasza Xero (#8852) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Faceit-t nem használják sokan, ebből adódik az, hogy vársz 15 percet egy meccsre... Ez a nagy hibája. Néha bugzik, de még gyerekcipőben jár, nem is lehet tőle túl sokat elvárni.

[ Szerkesztve ]

(#8869) Slystyle válasza PeL (#8867) üzenetére


Slystyle
őstag

Leterhelt pub 128-as szerveren persze, de ilyesmi nem fog megesni 128-as war szerveren, 5v5-el. Végül is ez a játék e köré épült, a pub meg csak a nagy átlagnak kedvez.
Én is voltam már több olyan 128-as pub-on, ahol az sv és a var is össze-vissza ugrált, teleportálások, eltévedt golyók stb.

Amúgy a profilok jöhetnek, jelentjük mi is őket. Szerintem bárki találkozik csalóval, ide posztolhatja a profilját és kapásból megy rá vagy 10 report. ;]

(#8870) Arkennys válasza Slystyle (#8869) üzenetére


Arkennys
addikt

Utóbbi nem rossz ötlet, múlt héten motelen versengőztünk, és egy arc nagyon észrevehetően wh-zott. Mindig tudta, mikor és hol álljon meg egy pillanatra, hogy épp az arra osonó ember arcába nyomhassa a puskacsövet. Csak jobban figyelembe veszik, ha több jelentés megy az illetőkre. Annyi meg szerintem van az itteniekben, hogy okkal dobják be valaki profilját ide jelenteni.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8871) Slystyle válasza Arkennys (#8870) üzenetére


Slystyle
őstag

Akár demo-k is jöhetnek amúgy és közösen is meg lehet vitatni a dolgokat. :)

(#8872) Arkennys válasza Slystyle (#8871) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, biztos lesz aki csinál, én nem is tudok, meg nem is szöszölök ilyennel :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8873) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Hi!

Operation Phoenixhez várható valamikor leárazás? Ilyen 0.75re gondoltam, sajnos most nincs két euró a steamemen. (lol)

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#8874) Arkennys válasza ZS3NI (#8873) üzenetére


Arkennys
addikt

Valamikor gondolom. Később még. De hogy mikor, azt senki nem tudná megjósolni neked szerintem :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8875) Mate válasza ZS3NI (#8873) üzenetére


Mate
nagyúr

Hát bízok benne, hogy csak a vége fele lesz.

(#8876) htc07 válasza WySyON (#8853) üzenetére


htc07
addikt

ment a +, tetszetős. márcsak egy deagle kellene hasonló mintával. :D

(#8877) PeL válasza Slystyle (#8869) üzenetére


PeL
addikt

Azért az a 12 fő egy 64 tickes official valve DM szerón nem hiszem hogy annyira megterhel :DDD A net graph-om nem mutatott semmi furcsát. Ellenben ha ez mégis a szerver miatt volt akkor a valve elmehet mégis csak a búsba hogy ilyen bevételek mellett sem telik nekik 128-as szerverekre...

(#8878) misfine válasza szabog4 (#8547) üzenetére

What?:D Már pár fogadást véghez vittem csgolounge-n de még nem hallottam erről a 10 alacsonyt egy nagyra dologról? Ezt hol olvastad és hol van ez a lehetőség?:D

never say never

(#8879) mijos válasza misfine (#8878) üzenetére


mijos
senior tag

Szerintem bevaltasi szerzodesre gondolt, az meg ugye nem arrol szol hogy 10 alacsony dolgot bevaltasz 1 magadabbra... :)

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8880) SamS20


SamS20
senior tag

Egyszer azt hiszem engem is reportoltak, bár nem tudom h kap e ilyenkor az ember valami értesítést róla. D2n ment a rush Bre első körben, és burst móddal olyan fejest adtam a dobozok mellett álló emberkenek, hogy utána egész meccsen olvastam h cheatelek :)
Közben pedig csak füles volt rajtam :D

(#8881) Xero válasza Slystyle (#8865) üzenetére


Xero
nagyúr

Pre 1.5/1.6 korszakban nem volt P250. Ott simán desiztem és kész. :K

(#8882) szabog4 válasza mijos (#8879) üzenetére


szabog4
aktív tag

misfine
Igen-Igen, arra gondoltam! :D Ez a Csgolounge 'IZÉ' hol található? :D :U :B
Mibe lehet benne fogadni? Skinekben és pénzben is vagy csak egyikben?

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#8883) Xero válasza szabog4 (#8882) üzenetére


Xero
nagyúr

Meglepő módon a csgolounge a csgolounge.com-on érhető el.
Csak skinekben lehet fogadni.

(#8884) Slystyle válasza PeL (#8877) üzenetére


Slystyle
őstag

Hát tegnap felmentem pár kör pub-ra, míg elkezdődött a GSL Final-je Twitch-en, a szeróval netgraph szerint semmi gond nem volt, mégis 80-90fps-em volt a fix 150 helyett és hiába volt annyi, mégis lag-osnak tűnt az egész. Nem is voltunk sokan a szerveren, kb 10-14 fő.

Xero: Úgy értettem, hogy nem csak 1.5/1.6 idejében voltál aktív, de már CS:GO első napjától is (vagy akár a bétában, ezt nem tudom), ellenben én csak Szeptembertől kezdtem. Az több, mint 1 év tapasztalati hiány számomra GO-ban, 1.6-ot meg csak 3-6 havonta játszottunk LAN-on, 2-3 napig.
Anno ha kipróbálom a bétát, lehet én is release után jöttem is volna CS-zni, minden más játékot hátrahagyva.

(#8885) Coccolino_O válasza Xero (#8883) üzenetére


Coccolino_O
őstag

:C

(#8886) PeL válasza Slystyle (#8884) üzenetére


PeL
addikt

Üres szerveren nekem is van 150-200 fps-em, 5+5 -ös meccsen már csak 70-120, egyszer felmentem egy 28-as pub szerverre, volt vagy 40-50 fps-em

(#8887) mijos válasza PeL (#8886) üzenetére


mijos
senior tag

En a kovetkezo palyan veszek uj vgat ( R9 270x ) amivel remelhetoleg csillio fpsem lesz, mert a mostani 90-120 kevesnek bizonyult. Rengetegszer van olyan hogy mar kattintok, lonek, de addigra mar be is lottek... Azutan mar csak egy uj eger kell, mert fules ( roccat kave ) mar rendelkezesemre all :)

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8888) D4v3 válasza mijos (#8887) üzenetére


D4v3
őstag

Ez sokkal inkább a net meg a 64 tick miatt van, mint az fps miatt. Persze a több sosem árt.

(#8889) mijos válasza D4v3 (#8888) üzenetére


mijos
senior tag

Ezt a ticket témát nem értem amúgy. Olvasgatom miket írtok, de a napi noob kérdésem nem akartam belőni :D annyi jött le, hogy ha nagyobb a tick jobban adja.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8890) Xero válasza mijos (#8889) üzenetére


Xero
nagyúr

Tick: Hány alkalommal kommunikál másodpercenként a server a kliensekkel. Nyilván a 128-as sokkal pontosabb. Nagyon ülnek a pontos lövések. 64-en nagyon random. :(

(#8891) Slystyle válasza PeL (#8886) üzenetére


Slystyle
őstag

Nekem szervertől függően (lehet az 64 vagy 128-as), az esetek 99%-ában megvan a 150 fix, nem esik sehova. A tegnapi egy példa volt csak, a GSL döntő után felmentem vagy 2-3 körre DM szeróra is, megvoltunk rajta ugyanúgy 10-14-en és ott már megvolt rendesen az fix fps-em is, amit megszoktam. Szóval valószínű tegnap kifogtam egy rosszabb minőségű szervert.

(#8892) Radnix


Radnix
senior tag

Őrületes mennyire élesek a reflexeitek :D
64 tickes szerver: 16 ms-onként küld/fogad csomagot a szeró, 128 ticknél pedig 8 ms-onként.
Az átlagos emebri reakcióidő 215 ms. forrás
Én őszintén szólva nem veszek észre különbséget a kettő között, de igazság szerint nem is figyelem, feleslegesen bosszantanám magamat, hiszen valószínűleg nem lesznek 128as szerverek mostanság MM-en.

(#8893) Radnix


Radnix
senior tag

Am jó móka ez az oldal amit az előbb linkeltem első próbálkozásra az 5 átlaga 207 ms lett. ezaz! jobb vagyok mint az átlag soha nem cséző emberek :DDD

(#8894) PeL válasza Xero (#8890) üzenetére


PeL
addikt

Némi igazítás: A Tickrate azt határozza meg hogy másodpercenként hányszor frissülnek a hitbox pozíciók a szerveren. Minél nagyobb annál gyorsabban és pontosabban követi a hitbox a karakter mozgását.

Vagy nem? :B

[ Szerkesztve ]

(#8895) Coccolino_O válasza Radnix (#8892) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Akkor tulajdonképpen felesleges a 200 fps a játékban, hiszen az emberi szem 25 fps-től már folyamatosnak látja... :U :DDD

Próbáld ki a 128 tickes dm szerót, sokkal pontosabbak a lövések.

(#8896) Xero válasza Radnix (#8892) üzenetére


Xero
nagyúr

Teljesen másként adja. Most toltunk egy MM-t. Végig dühöngtem, mert nem úgy adta ahogy kellett volna. Nem ültek az 1 hites fejesek és a wp sem.
Felmentem 1 körre 128ra és egyből kiszedtem két wp-t ak-val 1-1 hitből.

Nem véletlen.

Sőt hogy egészen konkrét legyek a 128-asokon tudok úgy lőni mint 1.6-ban.

[ Szerkesztve ]

(#8897) Mate válasza Xero (#8896) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor mégse öregedtél csak a szerverek voltak *arok? :D

[ Szerkesztve ]

(#8898) Xero válasza Mate (#8897) üzenetére


Xero
nagyúr

De-de öregszem is. De attól még a valve serverek is szarok.

(#8899) bolcsodal válasza Radnix (#8892) üzenetére


bolcsodal
addikt

A reflexeidnek nincs különösebb köze ahoz, hogy hogyan szinkronizál a rendszer a te géped a szeró és az ellenfél gépe között. Bizonyára te is találkoztál már olyan szituval, amikor rongyosra lövöd az ellent ő pedig kiszed egy 1 hites headshottal...a gép a fröcsögő vér ellenére azt állítja, hogy te bizony el sem találtad a muksót. Na ezek a szituk ritkábbak 128 tick-en.

They drew first blood....

(#8900) Radnix válasza bolcsodal (#8899) üzenetére


Radnix
senior tag

De akkor ennek mi az oka? Ez most egy helyben álló ellenfélre érted, vagy mozgó célpontra? Gondolom mozgó célpontra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.