Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) Arkennys válasza Mate (#8650) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát, majd csak megegyezünk pályákkal kapcs. :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8652) Mate válasza Arkennys (#8651) üzenetére


Mate
nagyúr

Túszos pályát nem akarok most látni egy darabig... Most is fel*asztak rendesen.

Agyon nyert meccs, idióta ellenfél.... Erre T oldalon állandóan rusholnak. 15-0-ra hozhattuk volna, erre 9-6.

Majd ct oldal. egyik gyerek bedob egy tervet. Mondom ok, haver mondja ok. Erre másik kettő teljesen más utakon, span meg nem tud jönni, mert feltartják létránál....

Utána semmi taktika, buktunk vagy 5-öt. Mondom füst és rush főbejáraton. Erre jönnek, hogy nem... Egyedül mentem. Majd újabb 2 bukott kör után, már könyörögtem. Ekkor 2 paraszt még mindig a saját útját járta, de végre 3-an mentünk, bár a füst már nem ment mindenkinek... Mindegy, majdnem megvolt a kör, a taktika működött, csak kevesen voltunk.

Kérdeztem őfelségét, hogy hajlandó-e követni a tervemet. Mondta, hogy nem. Kérdeztem, hogy oké, akkor mi te terved? A válasz: Nincs tervem....

Utolsó két körben öngyilkos lettem a fenébe....

(#8653) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Nem értem miért nem lehet egy 3 kör-5000$ OT-t betenni ha 15-15...jobban utálom mintha kikaptunk volna 16-14re

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8654) Kempeti


Kempeti
tag

Rossz nézni, milyen gyorsan változik a láda ára

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#8655) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Gyerekek, ti itt sírtok be az MM től néha meg a játékosoktól én meg tegnap legszívesebben felkötöttem volna azt aki válaszolt HLDS/CSGO levlistán...
Az egész úgy kezdődött hogy merészeltem válaszolni egy témára röviden ami kb ennyit tartalmazott:

Miért nem képes a Valve javítani már jó 1 éves hibákat (előtte az eltűnő szabad slottokról beszélgettünk hogy pl 21/24 nek mutat egy szervert mégis amikor csatlakoznál azt írja hogy teli van, ez valmai bugja a lobby renszernek mind1)
Erre írtam én hogy
Azért mert:
1. Ha kiad 10000új skint 0 munkával (ugyebár annyi a dolga hogy a workshopos munkákat behúzza játékba) akkor keres egy csomó pénzt
2. Ha kiadna rendes javítást a hibákra amibe ugye elég sok munkaórát kellene fektetni az kb semmit nem hozna.

Ezért lettem leugatva meg leszólva hogy dokumentált esetek nélkül mit ugatok itt meg különben is fogjam be... szép emberek kerültek be a levlistárkra mondhatom (visszasírom a régi szép időket amikor még nem talál oda minden majom)

De most komolyan, ez a memória túlcsordulásos dolog nem tegnapi eset, vagy a szerverek folyamatosan romló teljesítménye sem olyan észrevehetetlen.
Én ha a projekt manager helyében lennék min fél évre befagyasztanám a skinek meg operationok megjelentetését és ráültetném a csapatot a tényleges javításokra. Tény hogy ez nem hozna pénzt de mivel ez nem egy sinlge játék és valószínüleg még 2-3 év múlva is ezzel fognak játszani az emberek, jó befektetés lenne a jövőbe.

Áá mind1 álmodik a nyomor :DDD

(#8656) Xero válasza Lacccca87 (#8655) üzenetére


Xero
nagyúr

A túlcsordulás már pár updatettel ezelőt megoldódott az én tapasztalataim szerint.
Éjfél óta idle serveren lóg és ül a dockon:

Teljesen mindegy mennyit és hogy járatom 1 és 1.5 GB között ingázik.

(#8657) BTminishop


BTminishop
aktív tag

Mikor érkezik el a pillanat amikor már Phoenix pass nélkül is lehet kapni Phoenix dobozt? :U :U

(#8658) Lacccca87 válasza Xero (#8656) üzenetére


Lacccca87
őstag

Csak MM-es szervereken játszol? (meg ahogy gondolom te MAC-en tolod én még WIN -en)
Az hogy nálad megoldva attól még nem biztos hogy megoldódott.
Anno én is azt hittem hogy másnál van a gond mert nekem ne mvotl semmi proglémám CSGo-ba aztán rájöttem hogy cska szerencsés voltam.
Az az 1-1.5 gb pedig nagyon sok ahhoz képest hogy tavaly nyáron még bőven megelégedett 700-800Mb-al.

Én leginkább pub szerveren játszok azon belül is 1 jól megszokottan. De van hogy 1 mappot nem tudok lejátszani mert jönnek az FPS droppok. Normál esetben 90-130 között mozognak az értékek függően a pálya grafikai minőségétől és a szerveren játszók számától. Na amikor beüt a krah akkor ez úgy néz ki hogy addig semmi gond nincs amíg nem kezdődnek el a harcok mert amint embert látok beesik az fps 50-60-ra és ez ha hagyom a későbbiekbe cska rosszabb lesz. Ha meg még 1 füstöt is eldobank akkor képes 10-re is lemenni. Szóval ez egyátalán nem normális működés mert a gépnek bírnia kellene. Más játékba ez nem jött elő (sőt hasonló motoros játékban sem, pl Portal2, L4D2 stb..)

Lehet hogy ezt a 128 tic okozza nem tudom de ne mis érdekel, 1 éve még semmi gond nem volt most meg állandóan rossz, és nem cska nekem szerveren sokszor hallom a panaszt hogy miért esett be az fps ilyenkor csak tanácsot tudok adni hogy resizd a cs-det és jó lesz, habár mostmár elég az is ha előhozom a feladatkezelőt majd vissza tabolok cs-be úgy nagyjából javítja.
Egyébként én mai napig fel tudom tornázni a memóriát az egekbe. Belépek szerverre ha érzem hogy kezd akardni akár ki is léphetek menübe othagyom és 1 óra után 2.8GB majd szétfagy a cs.

[ Szerkesztve ]

(#8659) Xero válasza Lacccca87 (#8658) üzenetére


Xero
nagyúr

Mac-en csak idle serverre küldöm fel a gépet, játékra van külön PC-m. Ott is azonosak a tapasztalataim.
Legtöbbet egyébként MM-re járok, de elég sokat vagyok 128-as pubokon is.

Egyik gépen sincsen FPS droppom, pedig a PC még mindig egy mezítlábas integrált HD3000-el izzad.

(#8660) Mate válasza BTminishop (#8657) üzenetére


Mate
nagyúr

Elvileg és remélem is, hogy soha.

(#8661) Slystyle válasza BTminishop (#8657) üzenetére


Slystyle
őstag

Kaphatsz pass nélkül is, de nagyon kevés rá az esély. Ha van pass, akkor pedig ez az esély nagyban megnövelődik.
Ugyanez volt a Bravo-val is, míg nem volt pass-om, egyszer dobott Bravo-t, majd mikor le volt értékelve a pass, megvettem skin-ekből meg ládákból bejött pénzből és utána már heti rendszerességgel adta a Bravo ládákat.

Szerintem ez a fajta "DLC" sokkal jobb, mint manapság a többi vállalatnál a DLC fogalma. Nem nagy összeg, nem kérnek el érte 5-6 ezreket 3 pálya meg 2 fegyverért, ráadásul a ládák pedig úgyis visszahozzák az árát.

(#8662) mijos


mijos
senior tag

[link] Srácok ezek valós árak lennének ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8663) Xero válasza mijos (#8662) üzenetére


Xero
nagyúr

Első ránézésre igen.

(#8664) Mate válasza mijos (#8662) üzenetére


Mate
nagyúr

1-re kerestem rá, ott van pár cent eltérés, de nagyjából pontosak.

(#8665) Slystyle válasza mijos (#8662) üzenetére


Slystyle
őstag

Az árak, amiket ott látsz, az elmúlt 30 nap eladásainak átlagja (poénos árak nem lettek beleszámolva, mint pl Karambit 0,05-ért).
Szóval ezek nem aktuális árak, hanem átlag árak, de amúgy elég valósnak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#8666) kiszi07


kiszi07
senior tag

Aki jönne ma ESL-re az írjon nekem ! Minimum értelem, csillag rang:)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8667) Vismajor01 válasza kiszi07 (#8666) üzenetére


Vismajor01
addikt

ÉN ráérek. Tegnap még csillag voltam, most dupla AK vagyok, de aimot betolhatom bármikor(vicc)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8668) SamS20


SamS20
senior tag

Hány győzelem után lép szintet az ember? Kerestem rá válaszokat de nem találtam :/

(#8669) Xero válasza SamS20 (#8668) üzenetére


Xero
nagyúr

Változó.

(#8670) Gemil válasza Lacccca87 (#8658) üzenetére


Gemil
tag

Nálam ugyanez van, kilépek pár másodpercig asztalra és utána 180. Ha emberrel találkozom szintén.

Szerintem meg megérné javítani a hibákat, hiszen többen vennék, ha nem lenne rosszhíre...

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#8671) Z0C! válasza SamS20 (#8668) üzenetére


Z0C!
őstag

általában 3-4 nyert meccs után lép szintet...

Viszont ha csalókkal találkozol, akik 1hit HS-el nyitnak találkozáskor, a 3 csillagodból könnyen lehetsz ezüst elit mester..

265 versengő meccs után 1 csillagos vagyok újra, pedig 4csillagos is voltam...
de akkor jött az AUG frissítés...akkor lettem Ezüst Elit Mester...
mostanság 2-t nyerek, 1-t vesztek..
haver Arany AKból lett 3 csillagos...most 2en játszunk esténként...igyekszünk felfejlődni..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8672) wjbhbdux válasza Gemil (#8670) üzenetére


wjbhbdux
veterán

próbálj windowed fullscreenben játszani fullscreen helyett, máris pörgősebb lesz a váltás két ablak között.

/s

(#8673) Gemil válasza wjbhbdux (#8672) üzenetére


Gemil
tag

Értem, de én nem azért lépek ki, mert dolgom van kint, hanem mert azt vettem észre, hogy úgy felmegy az FPS, idegesítene az ablak...

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#8674) Xero válasza Z0C! (#8671) üzenetére


Xero
nagyúr

Azt azért tegyük hozzá, hogy az nem feltétlenül csaló, aki kapásból 1 hitel. Ez azért több tényezős dolog.

Sok esetben én is 1hitelek, ha pont azokba a spotokba futnak bele, amiket szokásosan tartok. Sőt adott esetben füstön át is kiosztom a fejeseket, mert egyszerűen megtanultam hol jöhetnek.

(#8675) Coccolino_O válasza SamS20 (#8668) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A győzelmen kívül más dolgokat is figyelembe vesz a játék, nem lehet megmondani, hogy te 5,6 nyert meccs után fogsz szintet lépni. Én vagyok rá az élő példa, volt olyan napom, hogy nyertem négy meccset, de nem léptem feljebb rangban.

(#8676) Xero válasza Coccolino_O (#8675) üzenetére


Xero
nagyúr

Bizony nem lehet. Engem is dobott le dupla ak-ra, majd x-eltünk egyet két koszorús sas és három sheriff ellen, majd vissza is rakott. Sőt ilyenből volt legalább három alkalom.

(#8677) Xero


Xero
nagyúr

Mai nyalánkság: friberg and Xizt vs MYM

(#8678) PeL válasza Xero (#8677) üzenetére


PeL
addikt

Mi is lövünk ilyeneket mégsem vagyunk híresek :(

(#8679) mijos válasza Xero (#8677) üzenetére


mijos
senior tag

Noob kérdésem: miért van az, hogy neki a videóban fixen van a célkereszt, nem úgy mint nálam, hogy mozgásnál "kitágul" ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8680) Xero válasza PeL (#8678) üzenetére


Xero
nagyúr

Szökőévente egyszer. :DDD

(#8679) mijos: Mert fix célkeresztet használ (ahogy a játékosok jelentős része, aki pre 1.5-ről érkezett).
Én is azt használok. Íme egy videó róla (annyi változott, hogy raktam rá egy fekete outlinet). Parancsolj a teljes célkereszt configom:

cl_crosshair_drawoutline "1"
cl_crosshair_dynamic_maxdist_splitratio "0.35"
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_innermod "1"
cl_crosshair_dynamic_splitalpha_outermod "0.5"
cl_crosshair_dynamic_splitdist "7"
cl_crosshair_outlinethickness "1"
cl_crosshairalpha "200"
cl_crosshaircolor "1"
cl_crosshaircolor_b "50"
cl_crosshaircolor_g "250"
cl_crosshaircolor_r "50"
cl_crosshairdot "0"
cl_crosshairgap "-0.5"
cl_crosshairscale "0"
cl_crosshairsize "5"
cl_crosshairstyle "4"
cl_crosshairthickness "1.5"
cl_crosshairusealpha "1"

Itt próbálgathatod: CS:GO crosshair generator

[ Szerkesztve ]

(#8681) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Nem tudom, hogy minek köszönhető, de most kaptam 7 nap cserementes időszakot, van valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehet ezt kikerülni? Fogadnék meccsre, csak így nehéz lesz. Amúgy nem értem, hogy miért kaptam, nem raktam újra se windows-t, se a steamet...

(#8682) PeL válasza Coccolino_O (#8681) üzenetére


PeL
addikt

Valami gebasz van a markettel, egy csomó tétel egyszerűen eltűnt. Pár dolognak fel is ugrott az ára, de nem vesz senki semmit, mintha leállt volna az egész.

(#8683) horush válasza Coccolino_O (#8681) üzenetére


horush
addikt

Fizettél be pénzt a számládra?

(#8684) Xero válasza PeL (#8682) üzenetére


Xero
nagyúr

Bizony. Az eddigi negyed millió kapszulából lett 2600db, a phoenix ládából pedig kevesebb mint 170db. Valami nem kerek.

(#8685) wjbhbdux válasza Gemil (#8673) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a borderless beállítással nincs ablak.

/s

(#8686) Coccolino_O válasza horush (#8683) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem. De ha fizetnék is, akkor is csak úgy, ahogy eddig, tehát ez sem indokolná, mert nem adnék meg új fizetési módot.

(#8687) tarBubbles válasza PeL (#8682) üzenetére


tarBubbles
tag

bug. viszont én most dotás itemet adtam el ár felett :)

(#8688) kiszi07 válasza Vismajor01 (#8667) üzenetére


kiszi07
senior tag

Bocsi, közben meglettünk :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8689) #97716736


#97716736
törölt tag

Aki tudja reportolja. Köszönöm. :R
Cheater

(#8690) Radnix válasza #97716736 (#8689) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem értem miből gondolod, hogy csítelne. :U :D

Egyébként ezt szeretem, ha nem rejtőzködnek, így legalább hamar megkapja az arcába a bant :K

(#8691) Xero válasza #97716736 (#8689) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez ellen pár napja én is játszottam szerintem. Kapta a reportot már akkor is, de el is picsáztuk. Akkor nem volt ennyire feltűnő, csak óvatos wh. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8692) gytallian válasza #97716736 (#8689) üzenetére


gytallian
tag

Az ilyeneknek nem csak vac-ot adnék, hanem kitörném egy ujját is.....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#8693) #85552128 válasza #97716736 (#8689) üzenetére


#85552128
törölt tag

Még így is rosszabbul céloz mint én pedig ez már nagy szó :DD

(#8694) lemusz


lemusz
addikt

Egész jól bunnyzik, de gondolom azt se önerőből, hanem valami szkripttel. Ja egyébként jelentettem én is.

(#8695) Jim-Y válasza #97716736 (#8689) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem csak pro, érted tudja hogy hol lehetnek, és oda lő. Ha van smoke akkor is kilövi őket, mert tudja hogy lehetnek mögötte, ezért adja csak a fejest ;]

(#8696) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Érdekes sticker nyitásból (2) eddig mindig szerencsém volt, és a legértékesebbet nyitottam, bezzeg ládákból mindig pont a legértéktelenebbet :/

(#8697) #97716736 válasza Radnix (#8690) üzenetére


#97716736
törölt tag

Én sem tudom, csak valahogy nagyon a falat nézte :U ;]

(#8695) Jim-Y Nagyon tudja hogy hol lehetnek, biztos felvette a WH szemüveget, és most pro :))

(#8698) PeL


PeL
addikt

Alakul a kollekcióm, sajna most megtorpantam mert elfogytak az eladható kártyák :( A Main fegyverek nyilván nem lesznek statosak mostanában, pofátlanul drágák.

(#8699) Arkennys válasza PeL (#8698) üzenetére


Arkennys
addikt

Ez a stattrakosság amúgy sokatoknak nagyon fontos? Nekem is van ilyenem, de csak kettő, egyik cseréből, másiknál meg akkor épp kifogtam egyet olyan áron, mintha simát vettem volna

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8700) PeL válasza Arkennys (#8699) üzenetére


PeL
addikt

0.20€ - 0.80€-s skinekről van szó. Ennyiért csak jobbak mint a sima skinek :) a P90 a legdrágább közöttük 3€ - 3.50€ körüli árral, de azt ismerőstől kaptam így nekem nem került semmibe sem. Nekem speciel tetszik ha látom mennyit henteltem az adott mordállyal, más kérdés hogy ez akár alap dolog is lehetne a játékban amiért nem kéne külön fizetni, de hát a Valve is a bevétel hajszolására törekszik. Már várom mikor jönnek a különböző megvásárolható karakter ruházatok és egyéb kiegészítők...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.