Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) #97716736 válasza Zimmi91 (#8950) üzenetére


#97716736
törölt tag

Azok mennek majd eladásra. Kereskedni kell, felkapott skineket, veszek olcsón aztán adom el. 1 hét alatt vagy 200 Glock megfordult nálam ;]

(#8952) mijos


mijos
senior tag

Nyitottam 2 winter ládát, és asszem többet nem is fogok, ennyi volt, köszi valve. :R

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8953) #97716736 válasza mijos (#8952) üzenetére


#97716736
törölt tag

Az embernek meg kell tapasztalnia, hogy bukni lehet rajta jóformán, aztán így legalább elmegy a kedve a nyitástól :C

(#8954) Zimmi91 válasza mijos (#8952) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én is nyitottam ma 3 ládát, meg 4db matricás ládát..A matricák vissza hozták az árukat, a 3 ládáról ne beszéljünk inkább :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#8955) #97716736


#97716736
törölt tag

Újra játszom MM-et, valaki nem tudja hogy meccs alatt a csapattársak színét hogy lehetne az alapra tenni?
Mert régen a cl_cmm_showplayercolors 0-val ki lehet iktatni, de most semmi, és elégé zavar, hogy térképen mindenki színes.

(#8956) Xero válasza #97716736 (#8955) üzenetére


Xero
nagyúr

Ingame menu, help & options - game settings - Show Teammate colors in competitive

(#8957) #97716736 válasza Xero (#8956) üzenetére


#97716736
törölt tag

Óh már így megy, console nem is kell :C

(#8958) maathe válasza #97716736 (#8957) üzenetére


maathe
senior tag

Érdemes most eladni a Phoenix ládát vagy várjak még, hátha felmegy az ára? Vagy ez már nem valószínű?

Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#8959) #97716736 válasza maathe (#8958) üzenetére


#97716736
törölt tag

Mivel egyre többet droppol, egyre jobban megy le az ára, érdemes minél hamarabb eladni szvsz :U

(#8960) maathe válasza #97716736 (#8959) üzenetére


maathe
senior tag

Az igaz, de reset után dropol csak sokat, aztán mindenki eladja vagy kipörgeti és máris nem lesz olyan sok, szóval abban bízok, hogy kedd-szerdára felmegy az ára.

(#8961) Hun Mallior


Hun Mallior
tag

Gyűjtögetem a gagyi fegyver kinézeteket, lényeg, hogy minden fegyverhez legyen egy...(ak,m4,awp-t lehet kihagyom a csodálatos áraik miatt:) )
Szóval ha valakinek van felesleges nem kellő fegyó-skin és tradelne, inveljen. Amim van msot per pillanat (sticker capsule x7)(winter offensive case)(esport winter case)...meg ha valami megtetszik inventoryból és nekem nem kell...
Üdv,

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#8962) Coccolino_O válasza maathe (#8960) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Én is erre játszok, most megvárom a csütörtök estét, hátha felkúszik az ára.

(#8963) htc07


htc07
addikt

Na úgy néz ki, megoldódott a map váltásnál lefagyás:

a probléma az volt, hogy ha írásvédetté tettem a video.txt fájlt, akkor kreált magának egy video34542365.txt nevű fájlt (valami random számmal), és abba visszaírta a mem értékét 2-re.

Írásvédetté tettem az egész CFG mappát (levettem róla az írási jogosultságot), mostmár flottul megy, bár néha még így is kifagy (úgy másfél óránként), de nem egy izmos konfigon tolom, tehát ennyit még rá lehet fogni. :D

(#8964) Vismajor01 válasza htc07 (#8963) üzenetére


Vismajor01
addikt

Emlékszem én is mennyit szívtam vele. Minden varázslatot kipróbáltam, semmi.
Aztán 32 bit helyett 64 bites winfost raktam fel, és működik flottul.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8965) htc07 válasza Vismajor01 (#8964) üzenetére


htc07
addikt

Szerintem azokra a fagyásokra is megtaláltam az okot, most vettem észre, hogy van debug.txt:

[link]

ERROR:resource_bundle.cc(417)] Failed to load <elérési út>\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\bin\chrome.pak
Some features may not be available.

A bin mappában van egy chrome.pak, de az egy ----mappa---- .

:F

Gyanítom, hogy ennek nem egy mappának kellene lennie, valaki meg tudná nézni nekem?

[ Szerkesztve ]

(#8966) mijos válasza #97716736 (#8953) üzenetére


mijos
senior tag

Na de most komolyan, még ha még visszahozná az arát... 2 nyitás 3.6 euró, a 2 skin meg jó ha ér 20-30 centet, szánalom. Ez olyan mint a kaparós sorsjegy :)

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8967) #97716736


#97716736
törölt tag

Faceit-en, ma este, vagy holnap / valamelyik nap akinek lenne kedve játszani innen a fórumról, az jelentkezzen nálam. 4 ember kellene, rang az nem számít, részvét a fontos, és hogy érezzük jól magunkat, itt úgy sincs rang ugrás / vesztés stb ;)
TS / Skype-on csevegnénk, vagy mehet játék közben is.

(#8968) D4v3 válasza htc07 (#8965) üzenetére


D4v3
őstag

Tök üres nekem is. Esetleg próbáld meg steamen belül ellenőrzni a go-t, hátha vannak hiányzó dolgok (csgo/properties/local files/verify integrity).

(#8969) htc07 válasza D4v3 (#8968) üzenetére


htc07
addikt

Mindig ha újraellenőriztetem, azt írja, hogy egy fájl nem stimmel és letölti, de igazából sokat nem segít.

(#8970) Coccolino_O válasza #97716736 (#8967) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Én jönnék. Ha gondolod, vegyél fel, nevem steamen is ugyanez.

(#8971) Xero válasza #97716736 (#8967) üzenetére


Xero
nagyúr

Nézzük meg. Benne vagyok. Úgyis felbaszott a 64.

(#8972) #97716736


#97716736
törölt tag

Rendben vagyunk eddig 4-en még 1 ember kell. ;)

Xero Steam neved?

[ Szerkesztve ]

(#8973) Zimmi91 válasza #97716736 (#8972) üzenetére


Zimmi91
addikt

Én olyan 20:00 körül jönnék egyre ha az jó nektek!

zimmi19910905 vegyetek fel!

Szerk : Nekem a 21 óra is megfelel, akkor aki jelentkezett az vegyen fel! :)

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#8974) #97716736


#97716736
törölt tag

Én most el megyek kondiba, majd 9 után leszek, de lehet holnap is menni, akármikor, tehát előre megbeszélhetjük, hogy mindenkinek jó legyen.

(#8975) Xero válasza #97716736 (#8972) üzenetére


Xero
nagyúr

xero_hun

(#8976) lemusz


lemusz
addikt

Mit szólnátok egy ilyenhez?

http://steamcommunity.com/groups/prohardvercs

(#8977) Zimmi91 válasza lemusz (#8976) üzenetére


Zimmi91
addikt

csatlakoztam +1 :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#8978) Coccolino_O válasza lemusz (#8976) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Van már pár ilyen. :)

(#8979) Xero válasza lemusz (#8976) üzenetére


Xero
nagyúr

(#8980) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Ha van még hely én is jönnék.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8981) lemusz válasza Xero (#8979) üzenetére


lemusz
addikt

Az első ugye egy nagyobb csoportot ölel magába, a másodiknak leírása sincs, a harmadikban talán lett volna potenciál, de ahogy látom behalni ígérkezik. Persze nem állítom, hogy ez világmegváltó lesz, de én mindenképp tovább vinném a dolgot, szerintem lehet ennek jövője.

- Szeretnék vivő egyéniségeket kinevezni, akik gyűjtenének vagy akár saját kezűleg írnának hasznos cikkeket (pl.: fps boost), vagy egyszerűen csak a csgo-t érintő fontosabb események linkjeit posztolgatnák.

- Szeretnék egy kezdőknek szánt kis kézikönyv szerű, eligazító olvasmányt, amit már oly sokszor össze szerettünk volna már szedetni itt a fórumon is elsőoldali cikkbe.

- Szeretnék egy a csoportnak létrehozott saját ventri vagy ts szervert, ahova mixeken kívül akár csak beszélgetni is feljárhatnánk.

- Ha felfutni látszana a dolog, akkor steamgiftses nyereményjátékkal kedveskednék.

(#8982) lemusz válasza Xero (#8979) üzenetére


lemusz
addikt

És egyébként már vagy az 5. Xero-val találkoztam ma, akitől nem féltem megkérdezni, hogy a prohardveres Xero-e, de a válasz kb mindig ugyan az:

1. "Nem"
2. "Mi az a prohardver?"
3. "Ha igen, akkor nekem adod a dobozaid?"

::D:D::D:D:D:

(#8983) Coccolino_O válasza lemusz (#8981) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Szeretnék egy kezdőknek szánt kis kézikönyv szerű, eligazító olvasmányt, amit már oly sokszor össze szerettünk volna már szedetni itt a fórumon is elsőoldali cikkbe."

Ezt már csinálják.

(#8984) lemusz válasza Coccolino_O (#8983) üzenetére


lemusz
addikt

Na ezt örömmel hallom. Amolyan FAQ szerűen lesz megcsinálva, nem? Ki/kik készítik? Tudok-e segíteni?

(#8985) Xero válasza lemusz (#8982) üzenetére


Xero
nagyúr

;)

Én is bele-belefutok a nevembe. Anno én '99-ben kezdtem el használni azt hiszem. A Quake3 főellensége Xaero volt, na abból lett a Xero. :K
Egész CS-os és netes életemet gyakorlatilag ezzel a nickkel töltöttem.

[ Szerkesztve ]

(#8986) Slystyle válasza lemusz (#8984) üzenetére


Slystyle
őstag

A nagyját már elkészítettem, Operation-öknek dedikált oldal hiányzik még, ilyen konfiggal kapcsolatos dolgok (célkereszt, bind-elés stb), a rangrendszert kell még összeszednem, aztán még Xero átnézi majd nekem a hozzáértő szemeivel.
Szóval hamarosan elkészül, még majd a publikálásra is várni kell majd ugyebár, mert meg van osztva, hogy egy nap hány cikk kerülhet ki logout-ra.

Meglepetésnek szántam, csak pár ember tudott róla eddig, de most már lebuktam. :((( :P

Szerk.: Azt elfelejtettem írni, hogy minden lesz benne, amit CS:GO-ról illik/kell tudni.

[ Szerkesztve ]

(#8987) BTminishop


BTminishop
aktív tag

Sziasztok! MM közben kidobál a meccsből és egy No Steam logon felirattal találkozok ez vajon miért van?

(#8988) Arkennys válasza BTminishop (#8987) üzenetére


Arkennys
addikt

f*s a steam. Néha csinál ilyet.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8989) Slystyle válasza Arkennys (#8988) üzenetére


Slystyle
őstag

Mm, most jók a drop-ok, eddig volt egy 2-es kapszulám, két Phoenix ládám, egy MP9 | Hot Rod FN, most meg ez.

Remélem még tartogat meglepetéseket cap reset-ig, mondjuk egy Pit Viper-t el tudnék viselni. :P

(#8990) BTminishop válasza Slystyle (#8989) üzenetére


BTminishop
aktív tag

Mikor streamelsz legközelebb szívesen mennék persze ha lehet róla szó!(infózás,csapatjáték!)

(#8991) Arkennys válasza Slystyle (#8989) üzenetére


Arkennys
addikt

Akkor mákod van ma. És ezt miért nekem válaszba? :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#8992) Slystyle válasza BTminishop (#8990) üzenetére


Slystyle
őstag

Dupla AK szint és fölötte vagyunk kb, szóval az alatt nem nagyon szoktunk játszani és csak angolul kommunikálunk, mivel külföldiekkel játszom. Ha megy az angol és az angol megnevezések is, akkor jöhetsz felőlem. Általában este 8-9 körül szoktunk kezdeni, lejátsztunk 1-2-3, akár 4 meccset is egy nap, de van, hogy 2 napig nem is játszunk, szóval eléggé változó.

Arkennys: Nem válasz akart lenni, de úgy néz ki arra nyomtam rá. :B

(#8993) SamS20


SamS20
senior tag

Mennyire memória igényes ez a játék?
Jelenleg 4 GB van a gépemben, nem tudom hogy lenne e értelme még 4et venni.

Szerintetek?

(#8994) #85552128 válasza SamS20 (#8993) üzenetére


#85552128
törölt tag

Már nem annyira, de régebben volt, hogy kidobott pályabetöltéskor, mert "elfogyott" a RAM.
Érdemesnek érdemes, mert továbbra is indokolatlanul sokat használ, a töltés ill. az indulás gyorsabb lesz.
Igazából elég érdekes memóriakezelése van, kb 1.5 GB RAM van szabadon, ennek ellenére ALT+TAB után még néha kilépked.

[ Szerkesztve ]

(#8995) Xero válasza SamS20 (#8993) üzenetére


Xero
nagyúr

A játékos gépemben 8GB van, a melósban 18GB. Mind a kettőn 1-1.5GB között kér maximum. Nem hiszem, hogy a 4 kevés lenne neki.

Bár az a hitvallásom, hogy RAM-ból sosem elég semennyi. :N

(#8996) bolcsodal válasza SamS20 (#8993) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én 4-el használom....a VGA-t jobban utálja, mint a memóriát.

They drew first blood....

(#8997) lemusz


lemusz
addikt

Tegnap volt számomra az első ilyen memória bajos történet. Kidobott a játék, tálcáról is eltűnt, majd felugróban közölte, hogy gebasz volt. Indítanám újra, erre írja a steam, hogy már fut a játék... nézem a feladatkezelőt, azt ott van benne a csgo valami 3,5 GB-nyi memóriahasználattal (4 giga van a gépben)... :S

[ Szerkesztve ]

(#8998) #97716736


#97716736
törölt tag

Ma este 7-8 fele szervezzük a Faceit-et. Aki jelentkezett, és még nem regisztrált a Faceit-en kérem tegye már meg, és vegyen fel engemet: Profilom.

(#8999) BTminishop válasza #97716736 (#8998) üzenetére


BTminishop
aktív tag

Matchmakinget nem toltok ma este?

(#9000) maathe


maathe
senior tag

Találkozott már valaki ilyennel: [link]?

Egyik napról a másikra lett ilyen, nem történt semmi változás a rendszerben. Konzolból tudok connect-elni. Játékban sem adja be a szervereket.

Valami ötlet? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.