Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) Mate válasza addamka (#8750) üzenetére


Mate
nagyúr

piranesi-n szoktam tolni lazulásként. Szeretem :)

(#8752) BigBlue69 válasza addamka (#8750) üzenetére


BigBlue69
őstag

Csinálhatnának valami Retro Operation-t is Hamár itt tartunk.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8753) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

...ééés kijött az MW2-es Favela átirata is. Szerintem megvan hogy min fogok legtöbbet játszani. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8754) addamka válasza tDr1v3r (#8753) üzenetére


addamka
őstag

Néztük már asszonnyal, genya egy pálya, bár én nem ismerem az eredetit, de ennyi épület, tető, lehet jó távolról osztani a szeretetet :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8755) BigBlue69 válasza tDr1v3r (#8753) üzenetére


BigBlue69
őstag

Váóóó mik vannak :O

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8756) betegphiu válasza addamka (#8750) üzenetére


betegphiu
senior tag

mindenesetre szánalmas,hogy a legjobb versenymap (cpl_mill) még mindig sehol....

(#8757) addamka válasza betegphiu (#8756) üzenetére


addamka
őstag

Mármint hivatalos Valve verzióban gondolod? Úgy tényleg nincs, de lentebb linkeltem a mill-t, az annak az átirata. Ha jól rémlik nem 100%-os egyezés, de rég próbáltam, szóval lehet ugyan az felépítésre.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8758) PeL válasza addamka (#8757) üzenetére


PeL
addikt

Az a gond hogy amíg nem teszik be Matchmaking-be addig teljesen mindegy hogy hol van :)

(#8759) addamka válasza PeL (#8758) üzenetére


addamka
őstag

Tudom, mindenki visít a custom maptól, még ha az egy régi ismerős is.
Volt egyszer egy perverz ötletem, hogy csinálok egy warszervert, belépés után sorsol egy random pályát, és akkor azon war, de a fenti indok miatt nem invesztáltam bele energiát :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#8760) heihachi válasza PeL (#8744) üzenetére


heihachi
addikt

az még mindig jobb, mint az én egy kapszulám eddig :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8761) #97716736 válasza PeL (#8744) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nekem Phoenixel kezdte, ez már az ötödik :C

(#8762) PeL válasza #97716736 (#8761) üzenetére


PeL
addikt

Mázlista :DD

(#8763) mijos


mijos
senior tag

Ez a vacak eltiltott egy napra MM-tol mert kileptem. Valojaban megszakadt a net es mivel haverommal egyutt toltuk nalunk, igy neki se volt net, valoszinuleg a maradek 3 ember feladta, pedig az enemy csak 2 korrel ment. Elotte en leptem ki mert nagyon ostoba tarsakat dobott ( relativ ostoba, mondom en akinek 50 jatekoraja van ). A kozeljovoben ha kilepek akkor egyre szigorubban veszi es mindig eroteljesebb bunteteseket fog alkalmazni?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8764) BTminishop válasza mijos (#8763) üzenetére


BTminishop
aktív tag

Ja,félóra,1nap,7nap.

(#8765) PeL válasza mijos (#8763) üzenetére


PeL
addikt

Ha egy napot kaptál akkor ez már tuti nem az első ilyen eset volt a közelmúltban hogy valami miatt kidobott a játék :)

(#8766) pr1mzejEE válasza mijos (#8763) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Én kaptam 2x 1hetes bann-t, még mikor kezdtem a játékot, azóta inkább végig szenvedem a warokat, de nem lépek le.. :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#8767) Mate válasza mijos (#8763) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, egyre szigorúbb lesz, viszont ha 3 hétig jófiú vagy, akkor visszalépsz egy szintet, ha újabb három hétig megint, egészen addig, míg újra csak 30 percet kapsz.

(#8768) mijos válasza Mate (#8767) üzenetére


mijos
senior tag

Furcsa, nekem a legelsonel is 2 orat adott a mocsok :DD

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8769) Mate válasza mijos (#8768) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem lőttél le csapattársat? :D

(#8770) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Az érzés amikor úgy ragelsz le warról, hogy tudod hogy 1 hét bannt kapsz
totally worth it

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8771) horush válasza Vismajor01 (#8770) üzenetére


horush
addikt

Túl sokat mész randomokkal gondolom. :D Én nem is tudom, hogy leléptem-e már warról magamtól. :DDD Egyszer volt abandon, de akkor is csak a ratyi non steam logon error miatt.

(#8772) kiszi07 válasza Vismajor01 (#8770) üzenetére


kiszi07
senior tag

Az érzés amikor csgoloungen 92% van a NiP-en és elbukod a 17 euro értékű fegyvereid felbecsülhetetlen!

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#8773) Mate


Mate
nagyúr

Elkövettem egy hibát és meg is fizettem érte.

Agency-t is kipipáltam és 10 pálya közül persze, hogy azt dobta a gép...

4 orosz és én vs. 5 fős klán.

A csapatom idióta, rusholtak T oldalon végig.

Ellenfél annyira béna, hogy még így is 12-3-al fordultunk.

Ct oldalon hoztuk az első két kört, majd harmadikat is. Ellenfélnek semmi pénze, mi tele.

15-3. Drágalátos ruszkik elköltötték az összes pénzüket majd jött a pofon. futnak késsel bele T rushba. Ezután 9 kört nyertek T-k.... vége 16-12, de hajszálon múlott.

Ja és a legjobb. Ellenfél végig ugat, hogy csalunk és szidnak minket angolul. És elhangzott a szó: Anyád. Megnéztem és mind magyar.....

[ Szerkesztve ]

(#8774) #97716736 válasza kiszi07 (#8772) üzenetére


#97716736
törölt tag

Én is néztem a meccset, hát kiégtem ;]

(#8775) Mate válasza Vismajor01 (#8770) üzenetére


Mate
nagyúr

Az érzés, hogy miután 3-an könyörögtök a 4-nek, hogy rúgjátok ki az 5-et mert egy idióta, ám 8 körön keresztül nem teszik meg és végül mag7-el szétlövöd a fejét a rohadéknak.... Felbecsülhetetlen!

(#8776) Slystyle válasza Mate (#8775) üzenetére


Slystyle
őstag

És ezzel még nem fejezted be.
"...szétlövöd a fejét a rohadéknak...." majd kapsz egy 7 napos eltiltást... Felbecsülhetetlen! :DDD ;]

(#8777) Mate válasza Slystyle (#8776) üzenetére


Mate
nagyúr

30 percet kaptam. Nem mindenki visszaeső :D

(#8778) #97716736 válasza Mate (#8777) üzenetére


#97716736
törölt tag

:C

(#8779) Mate válasza Mate (#8777) üzenetére


Mate
nagyúr

Most is volt önuralmam :)

Kaptam megint egy zsák *art a nyakamba 3 játékos képében. Dawntown-t dobta most épp a gép. Mondtam nekik, hogy ne rusholjanak. 3 mindig kifutott.

Mentek szépen el a körök, hiába öltünk jó pár embert 2-en.

Megkértem őket, hogy rúgjanak ki, mert nincs kedvem végignézni az alázásunkat amiért 2v5 van.

Nem tették meg. Mondtam, hogy ok, akkor én is rusholok ész nélkül. Onnantól csak bukás és még ők szólnak, hogy reportoltak amiért idióta vagyok.....

(#8780) Mate válasza Mate (#8779) üzenetére


Mate
nagyúr

Na csak nem hagytam annyiban. Mai tanulságom, hogy el kell felejteni a túszos pályákat. Csak hülyék járnak oda és csak felhúzom magam a dolgon.

Így hát Ali/case/favella közül kedvencemet, favella-t kaptam.

Nagyon jó csapat verődött össze mind a két oldalon. 4-4 jó játékos és 1-1 kezdő.

Sehol egy anyázás, egy csalással vádolás semmi. Csapatmunka, kommunikáció és végül siker.

(#8781) Redneck válasza Mate (#8775) üzenetére


Redneck
veterán

Ezen besírtam :R Sajnos ismerem és az ilyenek miatti tiltást is. AFK-ban hagytam már meccset amég elmentem a boltba, csak az volt a baj hogy a másik három ember is otthagyta végül.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8782) Jim-Y válasza Mate (#8779) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mondjuk az ilyet nagyon utalom ha valaki -nem rad gondolok- par vesztett kor utan bevagja a durcit es elkezdi, hogy rugjuk ki vagy elmegy afk-ba. Ertitek mondjuk 0-5 van tehat meg siman hozhato max volt par szar korunk erre az egyik ovodas elkezdi kirugatni magat. Majd amikor raeszmel hogy nem fogjak kirugni akkor afk lesz... Megtortent eset: fent vazolt szitu, nem rugtuk ki, par kor utan kidobta a rendszer, egy het piheno, mi meg a bottal megforditottuk a meccset es nyertunk. De az ilyen embert legszivesebben egy honapra is kitiltanam. Nekem is van olyan hogy nagyon nem megy, meg durvan bena vagyok, de akkor sem lepek le mert egy botnal meg mindig hasznosabb vagyok.

(#8783) SamS20


SamS20
senior tag

Most nyitottam néztem az árát, 22 euró körül mozog :D

szerintetek érdemes ennyiért eladni, vagy tartsam meg ?! :D

[ Szerkesztve ]

(#8784) xLt` válasza SamS20 (#8783) üzenetére


xLt`
tag

Mázlista. Milyen láda volt?
Nekem is van egy rakat ládám, de nem merek nyitni, mert 90%-ban veszteséges :(((

(#8785) Serpiko válasza SamS20 (#8783) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha nem használod megéri eladni és olyat venni ami kell. Haverom ezt csinálja mondjuk ő játékot vesz helyette.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8786) SamS20


SamS20
senior tag

használok p90-et elég sűrűn de úgy érzem inkább szerencsét próbálok és majd ebből a pénzből nyitogatok ládákat :)

amúgy phoenix volt amit tegnap kaptam idle szerón (melle még egy esport meg egy skin is esett)

(#8787) Serpiko válasza SamS20 (#8786) üzenetére


Serpiko
addikt

Egy próbát megér veszíteni valód nincs és tudod próba szerencse. Azt tervezem a következőt kinyitom mert meg nem nyitottam egyet sem soha eddig.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8788) xLt` válasza Serpiko (#8787) üzenetére


xLt`
tag

Igen, próba szerencse, ezt mondják. Én sem nyitottam még.
Viszont akikkel eddig beszéltem mind azt mondta, hogy nem éri meg.
Mondjuk ezt a phoenix-et mondják, hogy elég jó.

(#8789) betegphiu válasza Mate (#8775) üzenetére


betegphiu
senior tag

:-) :-)

(#8790) keIdor válasza SamS20 (#8783) üzenetére


keIdor
titán

Add el, vegyel StatTrak nelkulit, az csak 10€.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8791) Coccolino_O válasza SamS20 (#8786) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Vagy veszel belőle játékot, esetleg skin-t.

(#8792) Xero


Xero
nagyúr

Délelőtt kicsit puboltam 128ticken. Hiába ment folyamatosan zene, még így is szemtelenül adta. :DDD

Funolni kiváló volt.

(#8793) mijos válasza SamS20 (#8783) üzenetére


mijos
senior tag

Jaj te mazlista... :( p90 az egyik kedvencem, raadasul ez a skin meg tetszik is... Ha barati aron megvalnal tole akkor szolj :P

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8794) chrisnagy13 válasza mijos (#8793) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

"p90 az egyik kedvencem"

A játékból is kitiltanám... :U

[ Szerkesztve ]

(#8795) Slystyle


Slystyle
őstag

Na meglett a 3. Phoenix ládám is, de sajnos tegnap este óta jól bezuhant az ára, úgy néz ki sok embernek dobott. Sebaj, majd ennek és a következő árából jön a Red Laminate, már a matrica is megvan rá. :)

(#8796) PeL válasza Slystyle (#8795) üzenetére


PeL
addikt

Figyeld a piacot, mert ki lehet fogni matricás fegyvert olcsón. Nekem sikerült egy Blue Laminate MW-t venni 0.75€ rajta két matricával, abból az egyik egy Aces High (Holo), csak utóbbi matrica többe kerül mint maga az alap skin :)

(#8797) #97716736 válasza Slystyle (#8795) üzenetére


#97716736
törölt tag

Matricával csak csúnyítod a skint ;)

(#8798) BTminishop


BTminishop
aktív tag

Esetleg ha van valakinek egy field testedes red lamija és megválta tőle akkor egy phoenix kulcsot tudok adni érte :)

(#8799) Scale válasza Xero (#8792) üzenetére


Scale
őstag

Tudsz erről a szerverről ip-t adni?:)

(#8800) PeL válasza #97716736 (#8797) üzenetére


PeL
addikt

1-2 Holo matrica szerintem nagyon állatul néz ki :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.