Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) Mate válasza #49553920 (#2448) üzenetére


Mate
nagyúr

1. Nem kell offba tenni, nyugodtan írhatod simán, akkor legalább látom ;]

Az árak naponta változnak és ládából is többféle van. Így nehéz válaszolni a kérdésedre, de mint írtuk, ott a piac.

Megnézed, Láda X €
Fegyver Y€ és már számolhatod is.

Vagy én nem értem mi a probléma, vagy nem tudom de ott a válasz a kérdésedre.

(#2452) Mate válasza Arkennys (#2450) üzenetére


Mate
nagyúr

Egy vagon olcsóbb skin sok mindenkinek kell, miután be lehet cserélni őket.

(#2453) Arkennys válasza Mate (#2452) üzenetére


Arkennys
addikt

doomkittyst nem, mert nem fegyvergyűjteményes, nem? vagy rosszul tudom :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2454) Mate válasza Arkennys (#2453) üzenetére


Mate
nagyúr

Már bármit lehet cserélni. Én is meglepődtem múltkor.

(#2455) Mate válasza #49553920 (#2448) üzenetére


Mate
nagyúr

Erre a kettőre gondolsz?

Az előbbi 8 € körül van, utóbbi 10€ körül.

Ládából 3 van. Ebből kettő olyan 0,15 €, a drágábbik 4,5 €. Utóbbi ritka, így előbbikkel számolva az általad keresett fegyverek 55-70 db ládáért kaphatóak meg.

(#2456) Arkennys válasza Mate (#2454) üzenetére


Arkennys
addikt

hm, nofene. ez 100%? (10 egyféle gyűjteményes legyen és annyi?)

azért kérdem, hogy ne költsek el fölöslegbe rá :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2457) Mate válasza Arkennys (#2456) üzenetére


Mate
nagyúr

Próbáld ki ;)

(#2458) #49553920 válasza Mate (#2455) üzenetére


#49553920
törölt tag

Igen ezekre gondoltam, szamolgatok es meglatjuk mit kapok, ha kapok.

(#2459) Mate válasza #49553920 (#2458) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha sima szervereken nyomod, akkor kénytelen leszel pénzt felrakni steam-re és abból megvenni. Drága mind a két fegyver.

(#2460) Arkennys válasza Mate (#2459) üzenetére


Arkennys
addikt

szerkesztettem hogy biztos e, azért kérdem, mert ha nem tuti, nem akarok költeni a semmire :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2461) Mate válasza Arkennys (#2460) üzenetére


Mate
nagyúr

Én napokban cseréltem és ha jól láttam igen :) Megnézni sajnos nem tudom, mert egyetlen egy skinem sincs :)

(#2462) #49553920 válasza Mate (#2459) üzenetére


#49553920
törölt tag

Nem problema, turelmes vagyok. Kivarom mire osszejon. Ki tudja lehet megkapom az este :)

[ Szerkesztve ]

(#2463) Mate válasza #49553920 (#2462) üzenetére


Mate
nagyúr

Vegyél Bravo pass-t és ott nyomd :)

(#2464) Arkennys válasza Mate (#2463) üzenetére


Arkennys
addikt

na működött, kaptam egy jungeles AK-t, és egy szénszálas byzont :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2465) Mate válasza Arkennys (#2464) üzenetére


Mate
nagyúr

szénszálas byzon jó áron megy :) Én is azt kaptam :D

(#2466) Arkennys válasza Mate (#2465) üzenetére


Arkennys
addikt

ak drágább, de azt használatra megtartom :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2467) betegphiu válasza Mate (#2451) üzenetére


betegphiu
senior tag

CSAK REMÉLNI TUDOM, HOGY NEM EZZEL LESZ TELE A TOPIK !!!
EZ A JÁTÉKRÓL SZÓL, EZ NEM ÓCSKA SKINPIAC !!!

(#2468) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

HINNYE 66 új hsz :Y olvashatok a kutyafáját..

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2469) Mate válasza betegphiu (#2467) üzenetére


Mate
nagyúr

Van külön skin piac?

Nincs.

Vagyis ide tartozik.

(#2470) gtamate2 válasza betegphiu (#2467) üzenetére


gtamate2
veterán

Veled meg mi van? Féltél hogyha normálisan írod meg a mondanivalód, akkor nem olvassuk el?

*Sn0w

(#2471) pr1mzejEE válasza betegphiu (#2467) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

A játék része.. :DDD

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2472) Arkennys


Arkennys
addikt

nemtudom mi a probléma, mást nem hiszem, hogy zavar. Másrészt az illető kérdezett, kapott rá választ. Hova írjon inkább az ügyben, a konyhai edény topicba? Szóval nem lesz "ócska skinpiac" a topic. :N

szerk: mate:nekem egyszer volt ilyen, mikor töltés közben frissítéses buborék miatt levágta tálcára a rendszer magától. Visszanyomtam, és valami gondoltam elcsúszott emiatt, mert ilyen volt hogy képernyő totál közepén volt a tölténykijelzés pl :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2473) Mate


Mate
nagyúr

Nem tudom, hogy másnál is, vagy csak nálam de egyre bugosabb a játék.

1. Random akadozás
2. Időnként nem tudok csapatot választani
3. Néha eltűnik a térkép (mint pl. ma versenyél és ott eléggé idegsítő)
4. Néha a tölténykijelző, fegyver stb. ami alapból a jobb alsó sarokban van, felkerül a bal felsőbe.

Kijavíthatnák már ezeket, mert legalább 4 embert tudok, akinek rendszeresen előjönnek, úgyhogy nem helyi hiba.

(#2474) gtamate2 válasza Mate (#2473) üzenetére


gtamate2
veterán

A térképet kivéve mind rendszeres nálam is, mostanába egyre több a pár másodperces dc (rendszerint rusholás előtt, aztán meg nézem hogy megöltek).
Plusz amióta 4 gránátot lehet venni, ha négyet veszek rendszerint rosszul jeleníti meg, de ez már csak hab a tortán :( Persze a skinezgetésre van eszük...

*Sn0w

(#2475) Mate válasza gtamate2 (#2474) üzenetére


Mate
nagyúr

Vicc az egész. Csinálhatnának már vele valamit. Sima könnyed meccsen nem zavar, ott le*arom mi van. De ritkán versenyt is nyomok és ott dühít, ha emiatt nyírnak ki és ezáltal *opatom a csapatomat. Ma csak egy versenyt nyomtam, azt is Xero-ékkal, de hát ott is csinált érdekeseket a CS. A legdurvább az volt, mikor ellenségnek jelezte őket. Még jó, hogy nem volt füst vagy valami, mert kinyírtam volna őket.

Szerencsére nyertünk, úgyhogy megbocsájtható bénasági szinten voltam csak :)

(#2476) Xero válasza Mate (#2475) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem tele lett a tököm kicsit. Ma alig lőttem valamit. Egész héten ez van. Alig van pozitív statom. Betudom a betegségnek, de most 1-2 napig hanyagolom.

Mondjuk lehet az is baj, hogy sokat toltam a héten 128-as aim servereken. Nagyon hozzászokott a kezem. :(((

(#2477) Mate válasza Xero (#2476) üzenetére


Mate
nagyúr

Mi kell más bizonyíték, hogy szarul megy neked, mint hogy előtted végeztem :D

Normál esetben szerintem 100-ból 97x leszednél.

[ Szerkesztve ]

(#2478) gtamate2 válasza Mate (#2475) üzenetére


gtamate2
veterán

Engem meg igazából mindig felidegesít, én csak competitívet megyek, bohóckodni annyira nem szoktam casuallal. Így szinte nincs is olyan nap hogy ne szidnám a Valveot..
Btw: A jailt ismeritek? A sourceban elég nagy kultúrája volt, magyar szerver pedig sajnos goban még nincs. Azért szívesen játszanék megint, az angol szervereken sajnos túl nagy a ping (>200), így elég nehéz lőni :)

*Sn0w

(#2479) Redneck válasza gtamate2 (#2478) üzenetére


Redneck
veterán

200as ping? Honnan szerzel ilyen szerót, miyen neted van? 20-40 között mindig találok, csak néha több idő értelmes mapra lelni. Mert mindig a d2 megy...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2480) Thaddius válasza Redneck (#2479) üzenetére


Thaddius
tag

Ez a játék elcseszett lett, mint a LOL :) 1.6 dota - új cs:s+cs:go LOL kb, ez a felállás.

(#2481) Mate válasza Thaddius (#2480) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönjük a mindenre kiterjedő elemezésedet!...

(#2482) Thaddius válasza Mate (#2481) üzenetére


Thaddius
tag

Akkor legyen:

-A játék dinamikája akár a CoD
-Semmit nem javítanak a játékon, csak skineket frissítenek.
-Hitbox hírből sincs.

Egy szó mint száz teljesen casual játék lett.

(#2483) Mate válasza Thaddius (#2482) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem megfelel :)

(#2484) Thaddius válasza Mate (#2483) üzenetére


Thaddius
tag

Játszottál előtte source-val v. 1.6-al ?

(#2485) Mate válasza Thaddius (#2484) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen.

(#2486) Arkennys válasza Thaddius (#2484) üzenetére


Arkennys
addikt

én is vittem az 1.6-ot, elég sokáig, mégis bírom a GO-t. Vannak hibái, de minek nincsenek. Azért jól el lehet lenni vele, és 1.6-hoz képest sokkal szebb lett az egész.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2487) Redneck


Redneck
veterán

Én évekig komolyan cséztem főleg 1.3-tól de 1.6-al a legtöbbet. A GO tényleg egy casual valami de azért játszom vele mert már képtelen lennék újra visszamenni a régire. Azok akikkel jó volt játszani már nem játszanak vele, az újak meg nem érdekelnek, nem akarok barátkozni meg klánozni már senkivel. Néha 1-2 órát gózunk haverommal nálam (neki gépe sincs) felváltva 2-3 életenként és ennyi. Erre megfelel, versenyre/warozni max lanon szerintem, ott nincs gond a hitboxszal.
A skinek nevetségesen néznek ki szerintem, főleg az AWP és az AK tud igazi zsékategóriás szinten mutatni :D Akinek ez kell az adja/vegye, reméljük a lét a Valve a SteamOS/SteamBox/HL3 vonalon kamatoztatja majd.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2488) Creep válasza Creep (#2442) üzenetére


Creep
tag

Gun Smoke elment,maradt a Negev | Anodized Navy Factory New
Tessék csak tessék :D Privibe jöhetnek a csere tárgyak.

Privátra válaszólj.

(#2489) Mardel


Mardel
őstag

Ezt is ellepték a kisgyerekek. :DDD
Egyik pályán egy 10 éves hangon megszólal a kissrác "Csabi, Csabi! Na milyen a P90?"

Szer.: Ha leteszem tálcára a játékot, majd visszamegyek elkezd szaggatni a játék..

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#2490) Mate válasza Mardel (#2489) üzenetére


Mate
nagyúr

Tele van herélt hangú kissrácokkal :D A gond ott van, hogy mind imádja járatni a pofáját. Annál még az is jobb, mikor zenét raknak be.

(#2491) Arkennys válasza Mate (#2490) üzenetére


Arkennys
addikt

miért nem kapcslod ki hogy halld őket? :D nekem első két nap intézkedése volt, azóta is ez van. Azután tettem így, hogy fejhangon sikítozott egy kissrác? miután lelőtték, minden egyes esetben.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2492) Mate válasza Arkennys (#2491) üzenetére


Mate
nagyúr

Mert szeretek röhögni rajtuk :D Aki meg idegesít, azt külön lenémítom :)

Múltkor is üvöltetett a gyerek zenét. Ki akarta rúgatni egy társa és 1 igen, 17 nem-re leszavaztuk :D
Tök jó zenéket rakott be :)

(#2493) Lmh


Lmh
őstag

fix mixekre csatlakoznék 4.-5. tagnak. ha valakit érdekel, írjon privátban egy steam nevet.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2494) gtamate2 válasza Redneck (#2479) üzenetére


gtamate2
veterán

Amerikai jail szerverre gondoltam, próbálj ki egyet, kíváncsi vagyok mekkora lesz a pinged ;]

*Sn0w

(#2495) Coccolino_O válasza Mate (#2490) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Némítsd le őket. ;]

PofaJenö: [link].

[ Szerkesztve ]

(#2496) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

űdv
kérnék egy linket ahol magyar szervereket találhatok köszi :R mert nem sokat ír ki :(

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#2497) PeL válasza Mardel (#2489) üzenetére


PeL
addikt

Nekem indítás után csinálja ezt mikor bejön a főmenü. A hang is szaggat meg az egér is pár másodpercig. Mintha swapelne.

(#2492) mate3553 Ez a zene nyomás engem is idegesít. Mert nem hallom a hangokat amit kellene játék közben miatta. Le is szoktam muteolni az olyat kapásból. Azért nem kéne más játékát rontani azért mert ő retardált. Oké hogy nem vérre megy meg nem kell annyira komolyan venni de azért van etikett itt is amit nem ártana betartani.
Meg a kedvencem a szokásos magyarkodás, mikor valaki szól valamit a másikra az meg egyből elkezd anyázni meg káromkodni mint a hülye, akkor másik kettő is csatlakozik a mouth fight-hoz azt fél perc múlva a fél szerver anyázza meg ossza egymást. Tipikus magyar mentalitás. Ezt utálom az összes magyar pub szerveren, mindenhol ez megy vagy előjön időről időre. Meg mikor pár magát atomhigh-nak képzelő egyén mikor elkezdi a másikat oktatni mit hogyan kéne, ebből is az előbb említett magyarkodás szokott kikerekedni. Meg nem egyszer volt hogy valakit lelőttem azt kurva anyázást kaptam meg különböző egyéb oltásokat. Pár embernek néha nem ártana egy nagy tockos hogy észbe kapjon...

[ Szerkesztve ]

(#2498) Mate válasza PeL (#2497) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem néha tetszik, ha megy a zene. De meg is kérdezte, hogy kikapcsolja-e, de mindenkinek tetszett :)
Úgyhogy igazából normális volt, csak kicsit feldobta a hangulatot.

Ami ma felhúzott, két kislányhangú 8 éves. Ott beszélték meg, hogy mikor milyen kulcsot szereznek és mit mire cserélnek majd. Baromira nem érdekelt senkit, de ráadásul még a hangjuk is rohadt idegesítő volt.

Amit meg mondasz ismerős. Múltkor office-on beugatott nekem az egyik. Le se szartam, viszont a csapattársa leugatta őt. Erre csatlakozott egy harmadik és végig *aszogatták egymást. Ott is a háromból 2 10 alatti lehetett, a harmadik meg egy beszívott 30-as.

(#2499) addamka válasza PeL (#2497) üzenetére


addamka
őstag

Nem swap, ugc manager csekkolja a workshop mapok frissítéseit. Minél több van, annál tovább tart. Akinek jó lassú HDD-je van, vagy régi gépe, az emiatt workshop mapra nem nagyon tud belépni, ala S3nk| :P

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#2500) PeL válasza addamka (#2499) üzenetére


PeL
addikt

Nekem nincs is workshop map letöltve :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.