Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) Arkennys válasza addamka (#2739) üzenetére


Arkennys
addikt

Ha erre a fajta egérre gondolsz a gyalázásnál, én megvédeném, mert én ilyet használok, és abszolút semmi gondom se az érzékenységgel, se a "lassú reagálás" -sal. :) Sőt bluetrack miatt ez olyan felületen se "csúszik" meg nekem, ahol eddigieknél volt tükröződés stb miatt gond. Lehet, hogy neked nem felel meg, de ettől nem sz*r :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2752) D4v3


D4v3
őstag

Olcsó megoldásnak nagyon tudom ajánlani a Razer Abyssus, razer paddal ebayről rendelve 4000 az egész. Teljesen alkalmas játékra, egyedül az oldalsó gombok hiánya lehet szokatlan eleinte, de nagyon megéri a pénzét.

(#2753) #56230144


#56230144
törölt tag

Lenne egy kérdésem...

Adott egy számitógép, aminek ez a felépitése:

AMD Athlon x2 dual core processor 5000+ 2.59 ghz
Nvidia 9600GT videókártya
4GB ram

Szerintetek full low beállitásokon akadás nélkül el kéne futni a játéknak?

(#2754) Coccolino_O válasza #56230144 (#2753) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ha a hivatalos minimális rendszerkövetelményt nézzük, akkor igen. Szerintem amúgy a proci kevés hozzá, főleg akkor, ha sokan vannak a szerveren.

(#2755) lemusz válasza Coccolino_O (#2754) üzenetére


lemusz
addikt

Naja, publikon szenvedni fog vele, de 5v5-höz talán elég lesz egy bizonyos szintű élvezhető játékhoz.

(#2756) vzsryl válasza Redneck (#2736) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Dettó, nekem QCK mini van alatta. Szintén 3 éves, de ennek semmi baja, csak kicsit kopik már ahol legtöbbet húzom. Pedig már néhány ezer órát letoltam rajta COD4-el és CS-vel. A jobb tenyerem jobb szélső, alsó bütyke olyan, mint a smirgli papír, de a QCK bírja. :DDD
Cserélni vagy QCK-ra vagy QCK+-ra akarom. Ez már túl kicsi.

Amúgy G400: 3600DPI-vel megy, játékban 0.8-as sens, Windows-ban pedig kikapcsoltam az automata gyorsítást vagy mit...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2757) #56230144


#56230144
törölt tag

Köszönöm a válaszokat :)

(#2758) lemusz


lemusz
addikt

Egyébként sokan nem tudják, de az ingame menün kívül máshol is lehet mókázni a beállításokkal további FPS kicsikarásához: csgo/cfg/video.txt

"VideoConfig"
{
"setting.cpu_level" "0"
"setting.gpu_level" "0"
"setting.mat_antialias" "0"
"setting.mat_aaquality" "0"
"setting.mat_forceaniso" "0"
"setting.mat_vsync" "0"
"setting.mat_triplebuffered" "0"
"setting.mat_grain_scale_override" "0"
"setting.gpu_mem_level" "0"
"setting.mem_level" "0"
"setting.mat_queue_mode" "2"
"setting.csm_quality_level" "0"
"setting.mat_software_aa_strength" "0"
"setting.mat_motion_blur_enabled" "0"
"setting.fullscreen" "1"
"setting.defaultres" "1280"
"setting.defaultresheight" "1024"
"setting.aspectratiomode" "0"
"setting.nowindowborder" "0"
}

Amondó vagyok, hogy a kompetitív játékhoz nagyobbacska felbontás (legalább 1024x768) és minél jobban lebutított kinézet kell. Ha te is így gondolod, akkor használd nyugodtan a fentebb írt értékeket, fentről az első 9 nyugodtan mehet nullára, de ami nálad esetleg más érték lehet:

- "setting.mem_level" = Ezt nem tudom pontosan mit csinál, de valamit a memóriával baszakszik. Nekem csak 2x1 gigám van, szóval nullára tettem, de elméletileg a 2-es beállítás a legjobb.

- "setting.mat_grain_scale_override" = Ez sokaknak -1-re van rakva, de tudomásom szerint valami plusz terhelést okoz a procinak, amikor nullára tettem plusz FPS-t jelentett.

- "setting.mat_queue_mode" = Nagyon egyszerű, ha több magos procid van akkor 2. Ha egymagos, akkor 0. Ha nem vagy biztos magadban: -1.

- "setting.defaultres" és "setting.defaultresheight" = A te felbontásod jön ide.

- "setting.aspectratiomode" 0 = 4:3 / 1 = 16:9 / 2 = 16:10

- "setting.nowindowborder" = Szélső fekete borderek. Azt hiszem 0=kikapcs; 1=bekapcs.

[ Szerkesztve ]

(#2759) addamka válasza Arkennys (#2751) üzenetére


addamka
őstag

Egy szóval sem mondtam, hogy szar, de a bluetrack-et mindenhol lehúzták, erre céloztam.
Egy vezetékes egérhez képest azért érezhetően másképp reagál, plusz ugye a 125Hz a max, amit tud.
Viszont 1 elemmel is megy, úgy kellően könnyű.
Én pár dolgot nem szeretek: a vevője túl nagy, a sok 2.4GHz-es jel mellett 1.5 méter felett nálam pontatlan. Plusz 1 év után hámlik a gumija :)
Amúgy szeretem, billentyűzete is jó fajta.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#2760) #56230144


#56230144
törölt tag

(#2761) #56230144


#56230144
törölt tag

SPOILER

Magyarország vs szlovákia 15-15 :(

(#2762) Joe Swanson válasza #56230144 (#2760) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Lehozzuk!

(#2763) #56230144 válasza Joe Swanson (#2762) üzenetére


#56230144
törölt tag

Sajna vége lett, és a korábbi posztjaimból olvasható az eredmény Dánok, litvánok, és a törökök állnak még az utunkban, hajrá srácok :)

[ Szerkesztve ]

(#2764) Joe Swanson válasza #56230144 (#2763) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Látom sajnos, azért visszanézem. :)

(#2765) #56230144 válasza Joe Swanson (#2764) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nagyon jó meccs volt :C

(#2766) Joe Swanson válasza #56230144 (#2765) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

A vége izgi :D

(#2767) Arkennys válasza addamka (#2759) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem tetszik, súlyban is pont ezt szeretem, hogy nehéz, és nagyobb kezű lévén fogásra nekem pl pont tökéletes, nem úgy, mint eddigijeim :)

Bluetracket is csípem, nekem bevált. Távolról nem nagyon használom, max ágyból ha filmet nézek, jó, hogy tudom használni felkelés nélkül. Gumi hámlást aláírom, az nálam is jelentkezett, de ez az egy bajom van vele, ami csak esztétikai dolog. :)

Késést stb.-t én nem tapasztalok, vagy már alap úgy számítok rá,de játszani is jól tudok vele, miegymás. Sok helyen lehúzhatták, én szeretem, főleg hogy egy új példányhoz jutottam bő egy éve 2k-ért, srác megvette, egy napot használta, és mondta, ez neki nem lesz jó, hát gyorsan túladott rajta. Egyszer valamikor én is veszek valami játékra jobbat olyan max 4ezerig, egérpadom van, de mostanság minden más viszi úgy a pénzt, hogy nem ez a legfőbb bajom sajnos :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2768) addamka válasza Arkennys (#2767) üzenetére


addamka
őstag

Na ja, én se veszek még egyszer drága egeret, van fontosabb, mint a CS miatt kidobni egy tizest :)
Amit még nem csípek amúgy ebben az MS egérben, az a görgő. Értem én, hogy reformálva van, emiatt nincs beosztása, azaz folyamatosan lehet tekerni, de ez engem idegesít játékokban, ahol a fegyverváltás egérrel kényelmes lenne (CS-ben nem gond mert számgombokkal váltok). Persze driverben hozzá lehet adni a játékokat, hol ne reagáljon idegesen a görgő, de hajlamos nem figyelembe venni :)

Hogy ne csak off legyek: a workshop fix elvileg működik, sőt, még olyan gépen is megy a workshop letöltés, ahol eddig belepusztult X %-nál a mapba.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#2769) pr1mzejEE válasza addamka (#2768) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nekem sem a CS a legfontosabb egyébként (enyhén szólva), de már 5-6 éve DA-m van (először v1, aztán v2), igazából a cod2-vel játszottam magas szinten, itt még csak kezdek belerázódni. Amúgy, ha jó itt a sensije az embernek az hatalmas előny. Bár ezzel nem mondtam nagyot:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2770) Jim-Y válasza pr1mzejEE (#2769) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én tudok neked olyan játékot mondani, ahol a sensi legalább 5x ilyen fontos :)

(#2771) Andris837 válasza Jim-Y (#2770) üzenetére


Andris837
senior tag

QL: Railgun, Lightning Gun :K

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2772) Jim-Y válasza Andris837 (#2771) üzenetére


Jim-Y
veterán

:K

(#2773) pr1mzejEE válasza Andris837 (#2771) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Lehet rájuk nézek:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#2774) Andris837 válasza D4v3 (#2752) üzenetére


Andris837
senior tag

No meg is rendeltem a Razer Abyssus Mirror-t. :) Köszi a tippet. :R

Jim-Y: Annó nekem ehhez a két fegyverhez volt teljesen más egérérzékenység beállítva. Már a többihez képest... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#2775) Mardel válasza Andris837 (#2774) üzenetére


Mardel
őstag

Én 2009-ben vettem a Logitech G500-amat, ahogy nézem még drágább is lett mint akkor. :DDD
Egy Razer Diamondback-et váltott, aminek a bal és jobb egérgomb mikrokapcsolói tönkrementek.

Kedden cseréltem le az Icemat 2.0 üvegegérpadom egy Steelseries 4HD-ra.
Egérbe plusz súlyt kelett rakni (most 3 x 4.5g van benne) és visszavenni a sensiből, mert picit gyors volt és könnyű, az üveghez képest. :D

3 DPI van beállítva de általában 2-t használok (1600,2000). [link]
CS:GO-ban sensi 2.33

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#2776) szabog4 válasza Coccolino_O (#2754) üzenetére


szabog4
aktív tag

Dehogy kevés! Nekem 3800+ van, ami 2,1GHz-es és Maxon játszok vele /1920x1080-ba/ illetve ki van kapcsolva az elmosás azt nem szeretem. :D
Videókártya más kérdés...HD5770em van...

Nem akadtam még úgy sem, hogy a szerón 20v20 ment.

Tényleg megszaporodtak a csalók vagy sok a médium? :) Idegesítő dolgok történnek mostanába...

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#2777) Mardel válasza szabog4 (#2776) üzenetére


Mardel
őstag

Tegnap este jatszottam, 100 hp-n voltam (en T, o TC), egyszerre vettuk eszre egymast, mire lohettem volna (mouse 1 serenyen nyomkod) de nem lottem semmit, hanem abban a pillanatban haltam meg, es nem fejloves volt, hanem ilyen 3 loveses sorozat, lehet macro.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#2778) szabog4 válasza Mardel (#2777) üzenetére


szabog4
aktív tag

Ismerős... :D De ez még mindig gyenge a sok megmagyarázhatatlantól..

Például /csak 1 példa a sok közül/ volt, hogy néztem a másik srácot, aki futott előre Dust2 hosszún serényen és jött a csapattársam és azok világítanak na most a srác, amint a falhoz ért ráhuzta az egeret csinált egy ilyen, mintha nem is láttam volna egérrántás, majd vissza a csávóra az közbe kibújt és gatya volt neki.../ez gyorsan történt/

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#2779) Arkennys válasza Mardel (#2777) üzenetére


Arkennys
addikt

ilyen nem is számolom hányszor megesik, plusz pl ugyanez a lövünk egymásra, legalább három tiszta mellkas találatot látok is, én őtőle is kapok ugyanígy kb. Én meghalok, ő 70+ os élettel meg lohol tovább. :N azért AK-ból három mellkas találatot így lábon kihordani, többször is megismételve dicséretes :D

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#2780) szabog4


szabog4
aktív tag

Kaptam már lehetetlen távolságból desertel futásból fejest! Mindketten futottunk ugyanúgy a DUST2 mappon /hosszún ismét/ és ugyanazon az érdekes meccs alatt /és 1ből .../..., de közelről is kaptam dupla pisztollyal futásból heded...én lőni se tudtam...

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#2781) szabog4


szabog4
aktív tag

...most nézem, hogy BRAVO ládából 7db eladtak 22 euroért! :OOOOOOOOOOOOO VAN PÉNZ LÓVÉRA! :D:D

Mekkora pénz lehet a steamnek ezekből a ládákból! Ingyen adják, de, ha eladod te pénzt raksz bele és csak steamen belül költheted el! A tökéletes üzletemberek! :D Biztos szegények! :D Összedobnak egy játéknak egy doboz modellt; tegyük fel a csávó kap mondjuk jóhiszeműen 200eurot :D beleraknak 10féle random kinézetet, textrutár, majd eldobálják az embereknek és kell hozzá kulcs, ami megint pénz :D az emberek meg veszik... :D na nem folytatom, hisz értitek!

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#2782) Coccolino_O válasza szabog4 (#2781) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Lehet kövezni, de szvsz a skines fegyverek baromságok. Tipikus, 14 éves korosztály számára készített része a játéknak.

(#2783) PeL


PeL
addikt

http://steamcommunity.com/profiles/76561197982547684/inventory/#730

Ezek a skinek nekem úgy lettek meg hogy egy forintot nem töltöttem a steam walletemre, ergo ingyen lett meg az összes.

(#2784) #56230144 válasza PeL (#2783) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az AWP-t dobta neked? Vagy csere?

szabog4: Nem tudom te milyen beállitásokkal játszassz, de nekem néha (ez kb 1 percenként esik meg 1-2x) szakad egy kicsit, kétszer hallom a hangokat, ha escapet nyomok akkor 3mp-re befagy a kép.

[ Szerkesztve ]

(#2785) Lmh válasza Coccolino_O (#2782) üzenetére


Lmh
őstag

Teljes mértékben egyet értek!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2786) NagyZ01 válasza Coccolino_O (#2782) üzenetére


NagyZ01
tag

+1
Számomra a skinek arra jók, hogy eladjam őket. 2 játékot bezsebeltem már ebből a pénzből. :)

Living for the sesh

(#2787) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Na, hogy ne csak Xero linkelgesse itt a képeket, tegnapi nap gyümölcse:

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2788) Xero válasza vzsryl (#2787) üzenetére


Xero
nagyúr

Érdemes lenne a Nuke-ot is megmutatni. Na annak a felénél égtem ki. Ez már csak hab volt a tortára.
Ha jól rémlik 4-6. kör környékén még 10-1-es statom volt, aztán a meccs végére lett belőle 11-12. :P

(#2789) vzsryl válasza Xero (#2788) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ne itt jártasd az ujjad, hanem másszál fel steam-re, nemsokára toljuk neki... :P

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2790) Xero válasza vzsryl (#2789) üzenetére


Xero
nagyúr

Jó 10 perc és jövök. Ma úgyis felhúztak szét kell lövetni magamat, hogy nyugalom legyen. :P

(#2791) gtamate2 válasza vzsryl (#2787) üzenetére


gtamate2
veterán

Gyorsan visszajöttél a 2 csillagról :C

*Sn0w

(#2792) PeL válasza #56230144 (#2784) üzenetére


PeL
addikt

Kártyákból szedtem rá össze az árát a legtöbb skinnek amit ott látsz

[ Szerkesztve ]

(#2793) vzsryl válasza gtamate2 (#2791) üzenetére


vzsryl
nagyúr

AK-nál kisebb rangom még nem volt, alapból dupla AK-val kezdtem. Szerintem keversz valakivel.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2794) szabog4 válasza #56230144 (#2784) üzenetére


szabog4
aktív tag

3800+ 2,1GHz 2 magos proci
4gb ddr2 1033MHz ram /ebből alaplap miatt 800 pörög/
Sapphire HD5770 1gb vga

Coccolino_O Lényegtelen milyen korosztálynak lett kitalálva, attól még jön belőle pénz, mert tuti van, aki költött! :D Nincs semmi ingyen! Az, hogy vannak, akik eladják attól még valakinek pénzt kellett berakni, hogy megvehesse! :D Hadd ne részletezzem! Mindegy is! :)

PeL Van, aki megtartja a skineket és van, aki eladja valamint van, aki vesz! :D A többi lényegtelen /gondolok itt most a vásárlásra való indokra többek között/

!

HUN_Thorpedo

(#2795) Xero válasza vzsryl (#2793) üzenetére


Xero
nagyúr

Rám gondolt.

(#2796) Mate


Mate
nagyúr

Már minden *art kipróbáltam, de egyszerűen nem jövök rá, hogy mi a fenéért nem tudunk tesómmal egyszerre játszani.

Ha ő belép, én nem tudok. Ha én lépek be, ő nem tud. Néha sikerül mind a kettőnknek, de sajnos csak nagyon ritkán.

Most már kikapcsoltam a modemtől kezdve, a routeren át, a pc-n minden tűzfalat, hátha valamelyik bekavar, de semmi.

Fogalmam sincs mi lehet.

(#2797) gtamate2 válasza Xero (#2795) üzenetére


gtamate2
veterán

Ja lehet, akkor elnézést :)

*Sn0w

(#2798) regener válasza Mate (#2796) üzenetére


regener
veterán

Mind a kettőtöknek magyar vagy angol a játék nyelve?

Próbáljátok a Steamet bétába tenni, hátha.

(#2799) Mate válasza regener (#2798) üzenetére


Mate
nagyúr

Magyar mind a kettőnknél.

Steam volt már bétában, de semmit nem használt. Külön-külön se jó mindig, de együtt meg szinte soha.

(#2800) Lacccca87 válasza Mate (#2799) üzenetére


Lacccca87
addikt

Mit takar hogy együtt nem tudtok játszani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.