Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) addamka válasza lemusz (#1350) üzenetére


addamka
őstag

Azt nem is írtam, hogy igényesek ezek a mapok :))
GO-hoz rengeteg selejt map jelenik meg, mondjuk mióta workshop van, könnyebb szelektálni (a webes felületen, a steamest utálom, hogy nem lehet külön fülön megnyitni az oldalakat + nagyítás sem megy).

Redneck: GO botokkal nekem pl. az a bajom, hogy hiába ugyan az az AI mint a CZ óta használt botok, le lettek hülyítve átlag Pistike szintre, a védő csapat rohangál orrba szájba, kiszámíthatóak, a nav fájlt szarabbul generálja le, mint eddig bármikor. Bár én ráérős időmben nagyjából megtanultam a nav fájl szerkesztését, az idiótaságukon ez nem segít, max annyit, hogy minden útvonalat használni tudnak. Vagy csak én emlékszem rosszul, hogy CS CZ-ben kempeltek a CT-k a lerakók körül, és ritkábban rohantak el minden egy irányba? :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1352) Redneck válasza addamka (#1351) üzenetére


Redneck
veterán

Totál noobok a botok GO-ban sajnos. Nem hittem volna hogy még visszasírom a POD-BOT-os időket :D Komolyan még azok is jobbak voltak a hülye wh/aim játékukkal mint ezek a félkegyelműek. Azért szomorú hogy pl a 99-es UT-ban vagy bármelyik Unreal részben jobb botok vannak mint ebben. Vagyis nem szomorú, csak azokban a játékokban sokkal összetettebb játékmódok vannak mint CS-ben.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1353) sss


sss
senior tag

Na kipróbáltam a játékot így, hogy ingyen hétvége van. hát nem sok sikerélményem volt így elsőre. :)

(#1354) nesh_019


nesh_019
senior tag

Hogyan tudom most azonnal megvásárolni[Soha nem csináltam ilyent]? Van Master Card kártyám. 5,5 euroba kerül. Steamen keresztül persze.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#1355) lemusz válasza nesh_019 (#1354) üzenetére


lemusz
addikt

Nekem is ez a játék volt az első kártyás netes vásárlásom. megkeresed a játékot ugye steamen, rákattintasz a vásárlásra, akkor ott meg kell adni az adatokat, kártyaszámok, postai adatok, stb. Ha sikeres, akkor azonnal meg is kapod a játékot és a számládról is levonódik az összeg kb 1 órán belül.

(#1356) Arkennys


Arkennys
addikt

Ha stackhash hibát dobva folyton kilép változó időközönként, hogy oldható meg? Ahogy kerestem rá láttam, tipikus dolog win7 és CS között ez a viszony, de nem tudom megoldani. Ötlet?

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#1357) Redneck válasza Arkennys (#1356) üzenetére


Redneck
veterán

Mi az a stackhash hiba?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1358) GameOne


GameOne
csendes tag

Most ingyen lehetett vele játszani vele hétvégén. Kipróbáltam, első játékom volt ez az új résszel..igaz a régi source motorossal se játszottam :D De most nagyon megtetszett, szerintem meg is veszem.

[link]

(#1359) Arkennys válasza Redneck (#1357) üzenetére


Arkennys
addikt

konkrétan meghal a játék, és ez a fő hibatípus amit kidob rá. Azóta frissítettem egy VGA drivert, és remélem ez megoldotta

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#1360) n00n válasza GameOne (#1358) üzenetére


n00n
őstag

Nem olyan rég lehetett akciósan megvenni, talán féláron. Be is fizettem rá, csak most várhatom még megjelenik Linuxra is (elvileg nem sokára jön). :) Mindegy addig küldöm a CS:S-t: )

(#1361) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdvözlök mindenkit!

Szükségem lenne egy kis segítségre. Megvettem a játékot akcióba steamen, játszottam és most nem tudok játszani, mert ezt írja ki és nem értem. Mit kellene csinálnom, egyáltalán mi ez?

Valve Anti-Cheat
Some of your game files have been detected to have no signatures or invalid signatures. You will not be allowed to join VAC secure server.

Segítséget és a választ előre is köszönöm!

HUN_Thorpedo

(#1362) lemusz válasza szabog4 (#1361) üzenetére


lemusz
addikt

steam->games->cs:go jobb klikk->properties->local files->verify integrity of game cache

(#1363) szabog4 válasza lemusz (#1362) üzenetére


szabog4
aktív tag

Köszönöm a gyors választ!
Azt írta ki, hogy 1 fájl ellenőrzése sikertelen, ezért újra le lesz töltve.
Nem tölt semmit. Most telepítsem újra?

Választ előre is köszönöm!

HUN_Thorpedo

(#1364) lemusz válasza szabog4 (#1363) üzenetére


lemusz
addikt

Nem. Elméletileg ha ezt megcsináltad utána mennie kell rendesen.

(#1365) szabog4 válasza lemusz (#1364) üzenetére


szabog4
aktív tag

Köszönöm a segítséget!

Ma megpróbáltam és indításkor frissítette magát a játék!

További szép napot! :R

HUN_Thorpedo

(#1366) #56230144 válasza lemusz (#1350) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha easy achievement kell, akkor irány a könnyű bot. :DDD

(#1367) lemusz válasza #56230144 (#1366) üzenetére


lemusz
addikt

94% Megszereztem mindet, amelyiket akartam.

(#1368) #56230144 válasza lemusz (#1367) üzenetére


#56230144
törölt tag

Well played :C

(#1369) Fáraó


Fáraó
őstag

Nekem még csak 92%, én is szeretem az acsikat gyűjtögetni. :B

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1370) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Na én is csatlakozom a táborhoz...
Régi csésként elég fura első ránézésre, de adok neki több időt.
Itt szerintetek ez "hivatalos" ESL GUI lehet?
(szeretem és érdekel az eSport, bár pr0-tól nagyon messze vagyok és első körben nagyon új és főleg más nekem ez a játék)
Komolyabb véleményhez 20 percnél többet kell játszanom (meló előtt későn jött le és csak ennyi időm volt, kipróbáltam a Weapon training-et meg egy kis DM-et botok ellen)
Demónézést majd megnézem mindenképp hogyan kell, mert szeretek komoly meccseket nézni néha, ennél az újnál meg főleg (bár 1.6ban és Source-ban is sokat demóztam, ha épp unatkoztam)
Hirtelen ennyi.

Szerk, ahogy nézem ez a "GUI" csak egy háttér akar lenni :(

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1371) lemusz válasza SQX_Barto (#1370) üzenetére


lemusz
addikt

Szerintem régen rossz, ha gui kereséssel kezded a játékot... :D Inkább rate, launch, ingame és cfg beállításokkal kellene bíbelődnöd egy kicsit.

(#1372) lemusz


lemusz
addikt

Minap éjszaka nem volt mit tenni, nézegettem ismerősök ismerőseinek az ismerőseinek a steam adatlapjait és screenshotjait. Vannak itt egyesek akik 1024x768ba 800 meg 1000+ fps-sel szaladgálnak. Ez utóbbi 1000+ fps-t BoE nevű kollégánál láttam. Nyilván fal felé fordulós képekről van szó, de gondolom normál játékmenet közben is van neki vagy 6-700. Milyen konfig kellhet ilyen eredményhez?

(#1373) sss válasza lemusz (#1372) üzenetére


sss
senior tag

"Nyilván fal felé fordulós képekről van szó"

Boe-nak szoktak egyáltalán falak lenni?

(#1374) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Van egy kis problémám...
Szeretnék megnézni egy demot, ami de_train_se-n van.
Először kiírta missing map blablaba.
Oké. Megkeresem Workshop, letöltés minden.
Megin hiányzik. Oké letöltöm manuálisan, be a maps könyvtárba. Még mindig hiányzik. Jó. Keresek szervert a mappal, játszok is rajta. Utána még mindig hiányzik. Hát hol az édes f#&@˛omba tölsem már le hogy megnézhessem azt a rohadt demót? Vagy a map valami "régebbi" verzióján ment, és cseszhetem?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1375) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#1374) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Na újra letöltöttem minden ilyen "spéci" mapot, meg átneveztem a demokat, hogy a demoui "megegye" (hosszú neveknél source-ban is kiírta ezt a pauseinit-es hibát) és most mennek.
Eddigi véleményem a játékról: Ez a csé nem az a csé... Spray még mindig nincs, fegyvervásárlás totál átvariálva, egy-két fegyver skin nagyon nem tetszik, m4a1 és mp5 szerintem nagyon gáz. Új gránátokat még nem próbáltam.
Majd megszokom idővel.
Bár hogy megvettem az MW3-at is abba is fogok beleölni elég sok játékidőt.
Mi ez az Operation Payback pass egyébként?

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1376) bivalyolo válasza SQX_Barto (#1375) üzenetére


bivalyolo
őstag

mert az nem m4a1 hanem m4a4 és nem mp5 hanem mp7 :P

"Let's agree to disagree!"

(#1377) Vitocska


Vitocska
tag

sziasztok ujjonan alakult NEARFOX gaming keress fix 5 embert
elején amit nyújtani tudok az 1 megbízható társaság akik segítenek mindenben amiben csak lehet tudnak hogy minél jobbak legyetek

egyelőre kaptok ts szobát és ahogy kész a honlap kaptok saját servert és online eredmény alapján offline lan szponzorációt.

ha kérhetném csak olyanok írjanak akik télleg komolyan veszik a játékot és el is akarnak érni valamit nem magyar szinten hanem nemzetközi szinten.

ha érdekel irj privatot itt egy kis bemutatkozást a csapatról mióta játszotok stb

D3 BattleTag: ScArFaCee#2684

(#1378) betegphiu válasza bivalyolo (#1376) üzenetére


betegphiu
senior tag

:))

(#1379) szabog4 válasza SQX_Barto (#1375) üzenetére


szabog4
aktív tag

Üdv!

Az Operation Payback pass az egy olyan kulcs,részben kizsebelésnek érzem, amelyben a custom mappokon is játszhatsz, amiket átlag emberek készítenek és nem a valve dolgozói; ha jól értelmeztem egy részét a pálya készítői is megkapják ennek a pénznek, de ezt igazából kétlem, mert 5 euro ez a cucc és van 5000 modder, akkor elég kevés pénzt osztanak szét. :DD (persze nem értek ehhez a részéhez) Persze nem hivatalos szerveren játszotok, akkor lehet nyomatni custom mappokon (még csak 3 custom mappon játszottam, amik annyira nem jöttek be, szóval lehet, hogy minden custom mappon még sem lehet, nem tudom). Én speciel a nem hivatalos szerókat jobban csípem, mert az tömve van és nem 6v6 ellen megy a küzdelem!
Megakartam venni ezt a Payback cumót leárazva, de nem fogok a steam pénztárcámba előtte min 5 eurót belerakni, ha csak 1,45 kellett volna.

Az mp7 szerintem is nagyon gáz, de ha kicserélem mp5-re, akkor nem enged hivatalos szerverekre.
M4A4 jobban néz ki, mint a sourcbe, abban olyan gagyi volt, de a mostanin is változtatnék, mert nagyon fujj (szerintem).
Ak47 végre kinéz valahogy. Most sem szép (sokkal szebb custom modellek vannak pl sourcehoz).
P90 nyíltirányzéka katasztrófa. Undorító, nem is ilyen az eredetinek.
Hiányzik nekem a hangtompító is, szerintem jól ellensúlyozta az ak erejét, de mindegy.
Az új gránátok nekem tetszenek, de a molotov kicsit drága, de érthető, mert mindenki azt dobálná.
USP is hiányzik. Illetve ez a szerencsén alapuló játék nem jön be nekem. Régi cs ebben jobb volt.
(azaz nem egy adott pontra húz el a fegyver, hanem összevissza [röviden erre célzok])

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#1380) addamka válasza szabog4 (#1379) üzenetére


addamka
őstag

A payback-kel elvileg csak azokat a mappereket támogatod, akiiknek a pályái bekerültek hivatalos mapnak, ezek azok:
Downtown
Favela
Library
Motel
Museum
Seaside
Thunder

Sima szerveren is játszhatsz bármelyik pályán, nincs megkötés. Vannak Valve álltal üzemeltett szerverek, oda lehet csak a payback passal bemenni.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1381) mZoleee


mZoleee
senior tag

nincs valakinek arra ötlete hogy mitől lehet az ha elindítom a CS:GO-t a menü akad mint az állat (15-25fps) és játékban is ugrál az fps 250-40fps között (főleg ha AK-val neki állok tunkolni akkor leesik).. eddig nem volt ilyen.
Gépet újrahúztam, minden lowon van grafikából, steamet újra tettem de még mindig csinálja...
3-4 hete jött egy frissítés a játékhoz és (ha jól emlékszek) azóta rossz nálam...
neten nem találtam semmi FIX-et rá vagy megoldást sajnos (még) :(

valakinek ötlet?

(#1382) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki valamilyen régebbi kétmagos processzorral és olyan 9800GT körüli szintű kártyával játszik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1383) szabog4 válasza Bjørgersson (#1382) üzenetére


szabog4
aktív tag

Üdv!

Nekem egy régi AMD Athlon 64 3800+ 2.0 Ghz procival tolom mellé 4gb DDR2 (elvileg valami 'gebasz' vanele és csak 3300 érzékel. 1066mhz procikkal, de az alaplap 800Mhz ismer fel és mellé egy kicsit jobb kártyám van 1gb Sapphire HD5770!

Összefoglalva (tömören a lényeg)
3800+ 2.0Ghz
3,3gb 800mhz DDR2 ram
1gb GDDR5 videókártya

Nekem megy maxon. Remélem tudtam segíteni.

Az előtte szólóhoz meg annyi tudnék csak hozzáfűzni, hogy nekem ilyen problémám nincs hála istennek, de volt olyan szerver, ahol laggoltam, akadtam úgy, hogy 40 volt a pingem tehát nem magas. Nem értettem.
Lehet, hogy másik szervert kéne megpróbálnod. Közösségi meccset kipróbálni. (Nem hivatalos szervereken) Nekem azok jobban tetszenek, mert többen vannak, más pályán is lehet játszani nem csak az alapokon és nem kell hozzá PAYBACK jelvény sem.

Remélem tudtam segíteni neked is!

:P

HUN_Thorpedo

(#1384) Bjørgersson válasza szabog4 (#1383) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szia!

Köszönöm válaszod, akkor remélhetőleg egy E6400 + 9800GT kombóval sem fog gondot okozni a röccenés mentes játék. :)

Egyébként milyen oprendszert használsz? XP-ből ha jól tudom még a 64 bites változat sem képes 4GB ram kezelésére, úgyhogy lehet nem a memóriák a hibásak. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1385) szabog4 válasza Bjørgersson (#1384) üzenetére


szabog4
aktív tag

Üdv!

Azt kihagytam, hogy a leírt rendszerrel 1920x1080p-be megy full grafikán. (Én mondjuk az elmosást kikapcsoltam, azt nem szeretem, de, ha gondolod megnézem úgy is, hogy megy-e! :) )
Windows 7 (64bit) konkrétan azt írja, hogy 4gb-ot érzékel mellette meg zárójelben azt, hogy (3,25gb használható). Itt valami más gubanc van ebben már próbáltak segíteni és lehet az egyik rammal van a probléma, de még nem tudtam időt szakítani a ram tesztekre.

HUN_Thorpedo

(#1386) Bjørgersson válasza szabog4 (#1385) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az nagyon jó, ismerősöm 1680x1050-es felbontáson játszana. Ne fáradj vele, már ez is bőven elég, amit leírtál. Köszönöm még egyszer! :)

Akkor ott ténylek a ramok lesznek a ludasak, ha garis még inkább cseréltesd ki gyorsan. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1387) Jofi81


Jofi81
őstag

Az Operation Payback pályáin lehet botokkal is játszani?

(#1388) sultansmith válasza Jofi81 (#1387) üzenetére


sultansmith
senior tag

miért ne? :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1389) Jofi81 válasza sultansmith (#1388) üzenetére


Jofi81
őstag

"play on official dedicated servers"

Ebből gondoltam.

(#1390) sultansmith válasza Jofi81 (#1389) üzenetére


sultansmith
senior tag

böngészd ki a maplistából, create serverből, ott kell lennie, ha megvetted.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1391) Jofi81 válasza sultansmith (#1390) üzenetére


Jofi81
őstag

Még nem vettem meg, ezért érdeklődtem. :)

(#1392) Иван válasza Bjørgersson (#1382) üzenetére


Иван
őstag

E4500 @ 2,66ghz, 2 gb 800mhz ddr2 és 9600GT-m van (512 GDDR3).

1440-ben teljesen játszató medium-high meállításokkal. AA tuti nincs, AF mintha valami 2x vagy 4x lenne.

EDIT:
Win7-tel tolom.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#1396) Thaddius


Thaddius
tag

Olvastam az előző hozzászólásokat, lenne nekem egy kérdésem.

Miért van kb 40fps-em ezzel a konfiggal ?

E7400 @ 2,8 Ghz
4 GB DDR2
EN980GT 512
Legújabb driverek, win7 32bit.

Laggol a csgo is de még a dota2 is.

Válaszokat előre is köszönöm.

(#1397) Bjørgersson válasza Иван (#1392) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi neked is. :R

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1398) Redneck válasza Thaddius (#1396) üzenetére


Redneck
veterán

A legújabb driverek miatt. Nekem GTX 460 van és konkrétan a 3xx-as sorozatú driverekkel a Source motoros játékok alatt fele fps-em van. 296.10-zel mondjuk 90-120 (120-ra limitálva) 311.06-tal (windows update) már csak 45-60. Valamelyik 301 béta vagy hasonló volt még talán ami olyan mint a régi, de inkább maradt a jól bevált. Ha nem ezért akkor passz. Amúgy jóval jobb gépet kíván mint pl L4D2, Portal 2 vagy CS:S. Jobban egyáltalán nem néz ki.

CS:GO max beállításon van, azt hiszem 2xMSAA és 16XAF. Blur és valami ultra lassító kamu effekt kinyomva. Már nem tudom mostanában nem toltam.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1399) Иван válasza Thaddius (#1396) üzenetére


Иван
őstag

Nekem ennél egy lépcsővel kevesebb a gépem (előző HSZ-em előtti) és minden megy flottul.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#1400) szabog4 válasza Jofi81 (#1391) üzenetére


szabog4
aktív tag

Üdv!

Megéri megvenni! Tény, hogy tupírozott Source motor, de az ára is ehhez mérten alkalmazkodik!
Jó, ha gyors kikapcsolódásra vágysz (pl.: 5-6 kör)! Hosszútávon is jó! (várhatsz is egy leárazásra, ha nem olyan sürgős!)

Operation Payback nélkül is lehet botokkal játszani custom mappokon, de csak OFFLINE-ba illetve például a híresebb MUSEUM map-on van egy sablon beállítás és azon haladnak a botok és csak 3v3 ...uncsi. Lehet másiknál 5v5, nem tudom.

Nem eredeti szervereken lehet játszani a custom mappokon és, akkor nem kell payback jelvény! Tény, hogy 100:1 az esély, hogy pont a kívánt mappon fogsz játszani... :D

Remélem tudtam segíteni valamelyest!
/Nem tudom mennyire ismered a gamet, de a GO eléggé szerencse és nem profizmus alapon mozog. Fegyver nem egy adott pontba húz és ott is marad, hanem elhúz egy random pont felé illetve ugrál! Erről olvastam is és tapasztaltam! Nem vészes csak a versenyszerűen játszók sírnak ez miatt, de szerintem ez kiegyenlíti az esélyeket bizonyos mértékben a kezdő vs profi játékosok között./

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.