Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Carvus válasza betegphiu (#1937) üzenetére


Carvus
senior tag

hálló, én jönnek ha még beférek, bár elég alma vok! :D

(#1952) Phvhun válasza Carvus (#1951) üzenetére


Phvhun
őstag

A mondatod végét nem igazán értem, hogy miért kapcsolódik ide. :F

(#1953) Mate válasza Carvus (#1951) üzenetére


Mate
nagyúr

Én is mennék, ha tudnám mi az a mix :D

(#1954) Xero válasza Carvus (#1951) üzenetére


Xero
nagyúr

2 nap alatt 2 csillagot buktam. Ennyire vagyok balf*sz két hét kihagyás után.

Mondjuk előtte sem voltam jobb. :DDD

(#1955) ch003067


ch003067
addikt

Csak nekem halt meg a GO ?

Nem talál szervert, nincsenek meg a ládák, se a skinek, se semmi..... WTF ? :W :U

(#1956) vzsryl válasza ch003067 (#1955) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Csekkold a steamet. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1957) ch003067 válasza vzsryl (#1956) üzenetére


ch003067
addikt

Őőőő, és mit kell nézni ? :U

(#1958) vzsryl Pedig bejelentkezik a steambe meg minden. Ugyan olyan, mint volt :U

[ Szerkesztve ]

(#1958) vzsryl válasza ch003067 (#1957) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Karbantartás volt vagy valami. Steam nélkül a CSGO is használhatatlan.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1959) Carvus válasza Xero (#1954) üzenetére


Carvus
senior tag

nekem tnap este volt egy durva meccsem, 0-6-al kezdtem semmit se adott, társak már kickelni akartak...vége: 31-9 és nyertük a meccset! :D
most ez mi? v 6 kör kellett h belőjem magam? ;]

(#1960) Redneck


Redneck
veterán

Még mindig nem kaptam választ a supporttól. Jó lenne ha legalább egy "dolgozunk rajta" sablont kapnék már. Pont mikor megszerettem, akkor cseszik el.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1961) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

hello,

[link] - erről mi a véleményetek? van benne olyan dolog, ami miatt esetleg bannolhatnak vagy szerver kidobhat vagy akármi? elég imponáló címe van meg a leírás sem rossz, bár szerintem f*szság, mert ugye, ha béna vagy tök mindegy, mivel játszol, igazából egy letisztult fps cfg-t szeretnék magamnak. sajnos a cs-s cfg-hez nem értek. üdv, és köszi a választ!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1962) PeL válasza pr1mzejEE (#1961) üzenetére


PeL
addikt

Nem értem mi ez a 100% AIM 100% AIM AWP 100% AIM AK47 bullshit szöveg a leírásban... Pár config paramétertől sosem fogsz jobban lőni sztem, ahogy te is írtad ha béna vagy egy konfig sem segít rajtad.

Egyébként találkoztam már ezzel a Doshin gyerekkel szervereken, nem nyújtott semmi kiemelkedőt.

[ Szerkesztve ]

(#1963) PeL válasza PeL (#1962) üzenetére


PeL
addikt

Ráadásul úgy látom tele van olyan parancsokkal amik nincsenek is benne a CS:GO-ban, ez szerintem egy 1.6-os config amit egyszerűen betett magának CS:GO-ba, volt pár jó köre mákolásokkal stb azt a gyerek azt hitte azért lőtt jobban mert beconfigolt. Tipikus hülyeség :D

csak egy példa: cl_forwardspeed cl_backwardspeed egyaránt 450-en van alapon, ez meg 400-at ír be a configban ami által lassulna a karakter mozgási sebessége. Na most akkor hasznos lehet? :D

[ Szerkesztve ]

(#1964) ch003067 válasza Mardel (#1948) üzenetére


ch003067
addikt

Ha a menübe nem tudtad előhozni, akkor hol ? Mert nagyon idegesítenek ezek a retgedéket, muszáj lenne valamit alkotni, hoy ne halljam őket :U

(#1965) Xero válasza ch003067 (#1964) üzenetére


Xero
nagyúr

Launch options-be rakd be:
-console
Majd indítsd el és örülj. Mindig konzollal fog indulni és bárhol előhozható.

(#1966) Lacccca87 válasza ch003067 (#1964) üzenetére


Lacccca87
őstag

Konzol helyett lenémítod a Scoreboard-on aki sipítozik, aki meg nomrális és segítő azt legalább hallod.

(#1967) bivalyolo válasza ch003067 (#1964) üzenetére


bivalyolo
őstag

szerintem elég ha azt muteolod akit muszáj. néha vannak olyanok is akiket érdemes hallani. :K

nyomsz egy tabot játék közbe és a nyilakkal rámész arra akit némítani akarsz, egy enter és ott lesz, hogy kommunikáció blokkolása.

Lacccca87: megelőztél :D

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1968) ch003067


ch003067
addikt

Köszi szépen srácok :R :R

(#1969) pr1mzejEE válasza PeL (#1963) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Lehet, lehet, nem értek hozzá sajnos. Cod világból jöttem Cs világba:D

Egyébként itt is számít a stabil fps érték?
Meg érdekelne pár parancs (akár weblapról is), amik teljesen leegyszerűsítik a játék grafikáját. Nincsenek hülye csíkok pl killcamban, mikor dobja a nadet, esetleg a falon a golyónyomok eltűnnek stb.. mondjuk a vér az kifejezetten hasznos. No mindegy, igazából ezek érdekelnének. Üdv:)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#1970) Phvhun


Phvhun
őstag

Egyébként akinek baja van a steam-el, az próbálkozhat a béta klienssel, nekem eddig sose volt vele gondom, mindig ment a csé amikor kellett.

(#1971) Redneck válasza Phvhun (#1970) üzenetére


Redneck
veterán

Steammel semmi baj, a hiba a CS-ben van.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1972) vzsryl válasza Redneck (#1971) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Amikor a steam szórakozik, olyankor van baj a CS-vel. Szerintem nem a CS a hibás.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1973) lemusz válasza vzsryl (#1972) üzenetére


lemusz
addikt

Mert steam frissítések voltak az elmúlt időszakban, igaz? Nem.

[ Szerkesztve ]

(#1974) Redneck válasza vzsryl (#1972) üzenetére


Redneck
veterán

Miről beszélsz? Minden Steam funkciò és az összes játékom hibátlanul működik ezen kívül. Sok embernek van ám CS-vel gondja az utóbbi update-ek óta. Steammel semmi gond nincs.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1975) ch003067


ch003067
addikt

Valami nem szeretne cserélni ? Van egy MAG-7-esem - Irradiated Alert . és Field Tested - .

(#1976) Redneck


Redneck
veterán

Most jött meg a Steam Support levele és mellé az új update. Kíváncsi vagyok. A terméktámogatás kimerült a rakd újra/rakd fel a legfrissebb drivert (na ezt el lehet felejteni, alapból fél fps) dolgoknál.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1977) Mardel válasza Redneck (#1976) üzenetére


Mardel
őstag

Az elejen sablon dolgokat masolgatnak be valaszkent.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#1978) pethYeti


pethYeti
addikt

Hát nekem update után ugyanúgy be be akad a járték:(

(#1979) Redneck válasza pethYeti (#1978) üzenetére


Redneck
veterán

Fasza... Én még nem próbáltam mert éjszakás voltam de ez tényleg jó support. GG ba'meg.
Remélem ezt a legfrissebb nV drivert nem gondolják komolyan... Vicc kategória. Eddig miért nem kellett mindig a legfrissebb?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1980) Carvus


Carvus
senior tag

este jön vki egy párat lövöldözni? (unom már a ruszkikat, mondjuk tnap magyarokkal toltam, meg is lepődtem, h nem cirill betűket láttam, kár h ellenbe voltak) :U

(#1981) Mate


Mate
nagyúr

Van egy dolog, ami baromira idegesít.

Vegyük például, hogy office-on kb. 4-en vagyunk rendőrök és 7-en terroristák. Vezetnek már vagy 4-0-ra. Erre belép 2 srác hozzánk, meglátja, hogy terroristák vezetnek, erre átlépnek....

Következő körben visszadobja hozzánk a gép őket, erre már nyomnak is rá a csapatváltásra....

Szánalmasak ezek a *érgek. Csak azt nézik, hogy győztes csapatba legyenek... Ezeket szoktam előszeretettel kirugdosni, ha véletlen hozzánk jönnek.

(#1982) ch003067 válasza Carvus (#1980) üzenetére


ch003067
addikt

Ha én DM-re megyek ott 5ből 3 szerveren szinte csak magyarok vannak :D Érdekes.

(#1983) ch003067


ch003067
addikt

Hogy tudok játszani a csinált mapokon ? Mármint amik nem eredetik. Mert ahogy nézegetem a steamet, van 1-2 igen jól megcsinált új pálya.

(#1984) szabog4 válasza ch003067 (#1983) üzenetére


szabog4
aktív tag

Hát, ha nincs Payback kitűződ, akkor csak közösségi meccseken, ha valaki épp azt rakja be azaz nem hivatalos VALVE szerveren vaaaaagy botok ellen! :K

Én eddig személy szerint 2 fasza custom mappon játszottam viszont volt legalább 3, amik kevésbé jöttek be, de nem voltak rosszak.

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#1985) zzeN válasza ch003067 (#1983) üzenetére


zzeN
aktív tag

Ha nem találsz szervert akkor megnézheted botokkal. A consoleba írd be hogy "changelevel" és a pálya neve.

(#1986) ch003067 válasza szabog4 (#1984) üzenetére


ch003067
addikt

Jah, teháth meg kell azt a kis kiegészítőt hozzá.... Értem... Az gáz :(

(#1987) Mate válasza ch003067 (#1986) üzenetére


Mate
nagyúr

Az a kis kiegészítő kb. 250 Forint, úgyhogy nem hiszem nagy akadály lenne beszerezni :)

(#1988) Mardel válasza ch003067 (#1986) üzenetére


Mardel
őstag

Igen, de piacon valamivel olcsóbb. [link]
Még ma meglehet venni a játékból is. [link]
De az operation paybacknek ma van a vége.

"While this first Operation Payback will now close on August 31st, Valve have announced that they’re already looking for the next wave of creators to showcase."

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#1989) addamka válasza ch003067 (#1986) üzenetére


addamka
őstag

Közösségi szerveren megkeresed a mapot. A hivatalos Valve szerverektől nem kell hanyatt vágódni, ugyan annyit tud, mint bármelyik másik alap szerver. Sőt, még annyit sem, mert 66 FPS-sel mennek ;)

Mondjuk amíg ilyen fontos updatek vannak, addig biztos nem adok nekik több pénzt :)

[GAMEPLAY]
- Chicken changes based on pro feedback:
-- Reduced chicken sounds dBs and volume.
-- Reduced idle clucking rate.
-- Reduced range that scares chickens when running.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1990) PeL


PeL
addikt

Nah vettem AK-ra egy Red Laminated skint :DDD El kellett hozzá adnom pár ládát

(#1991) Redneck


Redneck
veterán

Még mindig szar a csé, azt hiszem nálam itt ért véget a gó. Nevetséges... Fps drop, lag, miegymás. BF meg MoH 60+ fps minimum... A support válasza is nagy rakás semmi volt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1992) ch003067 válasza Redneck (#1991) üzenetére


ch003067
addikt

Nálam is ez van, nyugi..... Fos az egész....

(#1993) PeL válasza Redneck (#1991) üzenetére


PeL
addikt

Engem a hitbox hülyeségei jobban kiakasztanak. Mikor pötyögtetem a csávót AK-val és mintha ott se lenne, képtelen vagyok eltalálni ő meg egy sorozattal letunkol 20 méterről. Meg a másik kedvencem, azt hittem tegnap hogy összetöröm az új G400-as egerem mérgemben. Ugrál a CT Dust2 rövid sarkánál ami van CT és A lerakó közötti beugró résznél, ugrál és lövöldöz felém A rövid lépcső tetején álltam. Mikor ugrott lőttem, elhibázni se tudtam volna mert csak kitartottam a célkeresztet és vártam hogy beleugorjon, majd lőttem mikor benne volt tisztán látszott hogy telibe kellett volna találnom, de 1 hitet sem kapott... Kár hogy nem vettem demót róla, fel kellett volna tenni a Valve fórumra megmutatni mekkora határ szar a hitbox a játékban. Kellene a fegyver skinek meg anyjám kínja minden amire költhetik a játékosok a Steam walletről a pénzüket, de a hitboxot kijavítani, áááá azt minek...

(#1994) Phvhun válasza Mardel (#1988) üzenetére


Phvhun
őstag

Na egyébként ezt ingyen tudtam megvenni kb max 5-6 óra játékidővel.
Dobálja ugye a cuccokat néha a csé, és eladtam egy piros dobozt meg 2 skint, és már meg is lehet venni.

(#1995) Mate válasza PeL (#1993) üzenetére


Mate
nagyúr

Vannak érdekességek az biztos :) Mikor hárman lövünk valakit, csupa vég mögötte a fal, majd kinyír mindhármunkat. Megnézem és 100/100-ba van. De nem egy olyan játékosba futottam bele, aki mintha 200/200-ról indulna. Fejbelövőm 4x és 89-be van.... Vagy amikor két falon keresztül lelő valahogy úgy, hogy biztosan nem volt rálátás.

[ Szerkesztve ]

(#1996) Xero válasza PeL (#1993) üzenetére


Xero
nagyúr

Na ma pihi napot tartok, szóval megyek szétlövetni magamat nemsokára.
Aki még nem tette, az dobjon fel steam-en és jöjjön röhögni rajtam ;] : xero_hun

(#1997) bivalyolo válasza PeL (#1993) üzenetére


bivalyolo
őstag

meg amikor kifut valahonnan és abban a pillanatban már adja is az egy golyós headet és ezt egymás után többször is eljátsza na az igazán megnyugtató érzés :D

"Let's agree to disagree!"

(#1998) reflxx


reflxx
aktív tag

Ezeket a skineket meg dobozokat meg akármiket csak akkor dob ha competitive-t játszok vagy pubnál is??

(#1999) szabog4 válasza reflxx (#1998) üzenetére


szabog4
aktív tag

Könnyed versengőbe nekem még nem dobott egyet sem. :D

HUN_Thorpedo

(#2000) PeL válasza bivalyolo (#1997) üzenetére


PeL
addikt

Na jah :U Egyszer kétszer még oké, de mikor a csávó mindig úgy fut be akárhol állok hogy rám néz és már kapom is a hedit mikor még fel se fogtam hogy bejött valaki akkor már kezdek gyanakodni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.