Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) vilagbeke


vilagbeke
csendes tag

Megérte megvenni a játékot. :K Egész más kategóra mint amit évekig játszottam, de nagyon bejön. Olvasgattam, hogy a régi CS játékosoknak főleg a fegyver szórásával van bajuk és én is meglepődtem milyen szórása van ebben a verzióban.

Elérhetőségeim: viber, skype, email

(#1302) vzsryl


vzsryl
nagyúr

ICL15-öt megnyerte az ancients: boE, cmn, Deep, kHRIS, V1CE.
Ez volt az első magyar CSGO LAN. Grat a fiúknak! :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1303) #56230144


#56230144
törölt tag

Péntek óta rágom az 576 fülét, hogy mikor lesz cs:go, és végre lett :) Tanácsok így kezdésnek? Sose cs-z tem :))

(#1304) betegphiu válasza #56230144 (#1303) üzenetére


betegphiu
senior tag

próbálj meg több embert lelőni,mint ahányszor meghalsz! :D

(#1305) McDog válasza betegphiu (#1304) üzenetére


McDog
aktív tag

...lehetőleg az ellenfél csapatából...

(#1306) #56230144 válasza McDog (#1305) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nyugi...tk-t vágom, még véletlenül sem öltem meg csapattársat.

(#1307) vzsryl válasza #56230144 (#1306) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Majd fogsz. ;]

Egyébként játsz először pár órát, és utána kérdezz konkrétumot. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1308) #56230144 válasza vzsryl (#1307) üzenetére


#56230144
törölt tag

Első: Melyik gombal voicechatelek? :D

(#1309) vzsryl válasza #56230144 (#1308) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Először be kell állítani az audio részen, aztán a controlnál. Alapon a K betűn van, ha jól rémlik.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1310) #56230144 válasza vzsryl (#1309) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi!

(#1311) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy off kérdésem: Ti milyen fülest használtok a játékhoz, illetve mennyire vagytok megelégedve vele?
Most keresek fülest és lövésem sincs, hogy megéri-e még egyszer drága "gémer" fülest venni...
:R

(#1312) vzsryl válasza reflxx (#1311) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Gamer füles = ablakon kidobott pénz.
Marketing f@szság az egész. Hangminőségben mindegyik a béka segge alatt van (1 kivételével, de az 100k, és amúgy is túl van árazva).
A fejes topicban majd segítenek választani. Gamer fejest egyik sem fog ajánlani, nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1313) Xero válasza reflxx (#1311) üzenetére


Xero
nagyúr

Én legalább 7 éve a SonyEricsson W810-hez kapott fülest használom (már amennyire én mostanában játszom). Teljesen jó.

(#1314) addamka válasza reflxx (#1311) üzenetére


addamka
őstag

Attól függ, mennyit játszol.
6-7 éve még simán kiadtam egy 5.1-es füles csodára 30 ezret, így utólag csak címeres barom jelzővel tudnám illetni magam (no meg a 20ezres razer lachesisért is, ami szenzor hibás volt, de cseszték cserélni).
Szerettem az 5.1-es Ozaki csodát, mert elég dinamikus volt a hangzása (ténylegesen több hangkeltő volt benne, nem virtuális 5.1), de játékban nem hiszem, hogy hatalmas előnye lett volna.

Most lassan 30 évesen heti pár óra játékhoz egy 3ezres a4tech fülest vettem, nem egy ipari csoda, de erre bőven jó, máshoz úgy sem használom CS-n kívül. No meg azóta a wireless egerekkel is megbékéltem, pedig egyik sem túl gamereknek való (bár 30ezres logitechet vagy razert még nem néztem, de szerintem nem is fogok :)

Szóval ha sokat játszol, azért a 2-3 ezresek lehet nem a legjobbak, én max 7-10ezret adnék fülesért, ha komolyabban CS-nék megint.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1315) PofaJenö válasza reflxx (#1311) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali
Én Shure 840-est használok a GO-ra :DDD ,elég elképesztő a hatás,főleg Xonar DX hangkarival :K

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#1316) vzsryl válasza PofaJenö (#1315) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az egy egészen más kategória. A stúdió fejhallgatók hangminősége összehasonlíthatatlanul jobb a gamer fülesekhez képest, és azokon belül is pl. a 40-50k-s kategóriában talán a Shure SRH-840-es a legjobb.
Ha ilyesmire, vagy akár egy 20-25k-s SRH-440-re költené a pénzét, akkor megérné a vásárlás. De ezek nem gamer fejesek. :)
Egyébként a legjobb gamer fejes a Beyerdynamic MMX 300, ami egy módosított DT-770 PRO. Tulajdonképpen egy DT 770 PRO (minél alacsonyabb impedanciával) + csiptetős mikrofon bőven hozza a szintjét, fele áron. Egyébként mindkettő alá ajánlott egy normális hangkártya.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1317) nova001


nova001
senior tag

hello
létezik a cs go hoz piros kék szinű skin pack ? vagy itt már nem engedélyezett ez a dolog Global Offensive-be ?

(#1318) sultansmith válasza vzsryl (#1316) üzenetére


sultansmith
senior tag

szvsz egy jó füles jó lesz mindenre. Effektíve egyébként lehet "gamer" jelzővel is ellátva, ugyanúgy lehet jó.

Nem véletlen pl. hogy a sennheiser igen kelendő, ők már tettek le ezt-azt az audiotechnika terén.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1319) lemusz válasza nova001 (#1317) üzenetére


lemusz
addikt

Miért, hol engedélyezett?! csiter, szar...

(#1320) vzsryl válasza sultansmith (#1318) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A jó még nem született meg, és szerintem ezután sem fog. A gamer = túlárazott marketing bullshit.
30k-s Senit egy 5k-s, sima hi-fi fejes körbe fos (persze hi-fi-ben, és stúdióban is vannak gyenge példányok, nem azokról írok most).
Sennheiser kb. a HD25-I-től felfelé csinál jó fejeseket, és ott igazán jókat, de az teljesen más kategória, árban is, és felhasználási területben is.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1321) sultansmith válasza vzsryl (#1320) üzenetére


sultansmith
senior tag

hááát, azért ez így kissé meredek.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1322) vzsryl válasza sultansmith (#1321) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A tapasztalat nálam, és a fejhallgatós topic lakói között is ezt mutatja. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1323) nova001 válasza lemusz (#1319) üzenetére


nova001
senior tag

mióta csit a skin pack kiscsillagom ?

(#1324) sultansmith válasza nova001 (#1323) üzenetére


sultansmith
senior tag

effektive nem csít, de versenyeken nem engedik, pure van. Egy-egy skin elég komoly előnyhöz juttatja a játékost, az már más kérdés, kinek a tisztje eldönteni, hogy melyik jobban és melyik kevésbé. De talán pont ezért nem engedik őket egyáltalán semmilyen versenyen. Már ahol kicsit is komolyan veszik magukat.

Egyébként kérdésedre válaszolva:
ha itt nincs, akkor sehol, itt pedig nincs.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1325) Carvus válasza sultansmith (#1324) üzenetére


Carvus
senior tag

jaja, anno nem hiába került ki a fehér arctic skin is warokról... :)

(#1326) lemusz válasza nova001 (#1323) üzenetére


lemusz
addikt

Előnyhöz juttat másokkal szemben? Igen. Módosít a játék fájljain? Igen. Akkor innentől kezdve nincs miről beszélni, cheat! Színes modell kell, hogy észre tudd venni az ellent, gratulálok vakegér! Ezután mi jön majd? Nagymama szintű reflexeddel mit kezdesz? Aimbot? Arra már nem mersz itt rákérdezni, mi?... chhhh.

[ Szerkesztve ]

(#1327) nova001 válasza lemusz (#1326) üzenetére


nova001
senior tag

azért megnézném azt a nagymama reflexet :D:D

(#1328) #56230144 válasza nova001 (#1317) üzenetére


#56230144
törölt tag

Minek kell neked skin pack?

[ Szerkesztve ]

(#1329) sultansmith


sultansmith
senior tag

Érdemes lesz figyelni!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1330) #56230144 válasza sultansmith (#1329) üzenetére


#56230144
törölt tag

Van magyar csapat? :Y :C

(#1331) sultansmith válasza #56230144 (#1330) üzenetére


sultansmith
senior tag

csak magyar csapat van :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1332) #56230144 válasza sultansmith (#1331) üzenetére


#56230144
törölt tag

És Csádról, esetleg albániából nincs csapat? ;]

(#1333) vzsryl válasza #56230144 (#1332) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Mivel ez egy olyan kupa, amivel lehetősége nyílik az elsőnek ingyen eljutni icl16-ra (Infinity Csarnok LAN, Vác), ezért nem valószínű, hogy távoli országokból is legyen résztvevő. :P
Mondjuk néhány cseh vagy szlovák igazán benevezhetne. Annyi a bibi, hogy számukra ez nincs sehol meghirdetve. :D

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1334) sultansmith válasza vzsryl (#1333) üzenetére


sultansmith
senior tag

Nem, ezt az esl magyar szekciója szervezi, effektive külföldi csapat nem is tud nevezni.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#1335) vzsryl válasza sultansmith (#1334) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tényleg, igazad van, nem is figyeltem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1336) #56230144 válasza vzsryl (#1333) üzenetére


#56230144
törölt tag

Relax, only joke :DDD

(#1337) vzsryl válasza #56230144 (#1336) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ércsük.. De ma bevettem egy okoska tablettát. ;]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1338) #56230144 válasza vzsryl (#1337) üzenetére


#56230144
törölt tag

:DDD

(#1339) Redneck


Redneck
veterán

Sziasztok!

296.10-es helyett 311.06-os nV driver lett a gépen. Ez komoly hogy 90-100 fps helyett most 50-60 van? Arról nem is beszéle hogy érezhetően lassabb az input :S Van valami tippetek hogy driver csere nélkül mit tegyek?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1340) lemusz válasza Redneck (#1339) üzenetére


lemusz
addikt

Beállítottál driverben mindent a telepítés után? default beállítások eltérhetnek a korábbitól (pl.: vertical sync)

A közhiedelemmel ellentétben - miszerint a legújabb driver a legjobb - nem mindig állja meg a helyét a vga-k terén. Ha régebbi kártyája van az embernek, akkor nem ildomos a legfrissebb drivert telepíteni, mert nagyvalszeg nem az lesz a leggyorsabb játékok alatt. Keresgélni kell a neten melyik drivereket ajánlják az adott kártyához, vagy ha van itt topikja, akkor itt rákérdezni. A legoptimálisabb az lenne, ha te magad tesztelnéd le néhányukat 3dmark programokkal és amelyik felé hajlik a mérleg nyelve, azt választani.

(#1341) Redneck válasza lemusz (#1340) üzenetére


Redneck
veterán

Tesztelgetem. Ez a marketing. A régieket driverből kicsit visszaveszük egy idő után. Azért dühít mert a többi játéknál jobb ez a driver. 90-100 fps helyett (2xMSAA és 4x AF volt High/Very High beállítással) most van nyomorult laggoló 50-60 fps :S

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1342) Lewzke válasza Redneck (#1341) üzenetére


Lewzke
őstag

hát akkor rakd vissza a régi drivert, mi a probléma ezzel? én is 280.26-ot használom a 9600GT-vel, az újabbakkal már kevesebb fps-em volt

[ Szerkesztve ]

(#1343) lemusz


lemusz
addikt

Üdv! Acsik ügyében érdeklődnék. Pár napja elkezdtem módszeresen gyűjtögetni őket. Olyan 70%nál járok és már igencsak elfogytak a könnyen megszerezhetők. Azt hallottam egyik ismerőstől, hogy "offline with bots" üzemmódban is számol a rendszer, de én ebben kételkedem, mert játszottam egy kicsit így is, viszont nem adott meg olyan acsit, amit meg kellett volna adnia... Valaki tudja pontosan a tényállást ezügyben?

(#1344) McDog válasza lemusz (#1343) üzenetére


McDog
aktív tag

Az acsiknál a díjakra gondolsz? Ha igen akkor azt "offline with bots"- ban is számolja. Az CS:GO megjelenésénél a pályák megismerésénél játszottam rajta és mindent normálisan számolt, mintha élesben játszanék. Ha nem arra, akkor bocs a tájékozatlan belekotnyeleskedésemért.

[ Szerkesztve ]

(#1345) addamka


addamka
őstag

Arra figyelj, hogy legalább könnyű szinten kell lennie a botoknak, ha alatta van, akkor nem számol.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1346) Redneck válasza lemusz (#1343) üzenetére


Redneck
veterán

Van amúgy valami értelmük? Csak mert elképzelhetetlennek tartom hogy CS-ben lenne.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1347) lemusz


lemusz
addikt

Értelmük? Kiskoromban is gyűjtöttem minden szart... turbó rágós kocsisképek, kinder tojás kütyük, kosaras kártyák, képeslapok... akkor már miért ne gyűjtsem a GO acsikat is? :D Nyilván akiben nincs ilyen gyűjtögető szellem, az csak pislog miért fontos ez bármennyire is másoknak.

Egyébként köszi a tippeket. 2 hiba volt, amiért nem számolt: harmless botokkal próbáltam, holott alá is van írva, hogy így nem számol (figyelmetlenség felső foka...), valamint classic casualt nem érdemes választani, helyette inkább a classic kompetitívet. Továbbá mintha warmupban sem számolna, de ez nem tuti.

(#1348) addamka válasza lemusz (#1347) üzenetére


addamka
őstag

Vannak hozzá mapok is, amik segítik a gyűjtést, bár az szerintem elveszi a lényegét, hogy véletlen mákolja be az ember egyiket-másikat :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#1349) Redneck


Redneck
veterán

Oké akkor gyűjtögesd a digitális plecsniket :D Ezeknek a céloknak nem online van értelmük? Akkor érzed hogy tettél is valamit értük. CS-zni botokkal aim gyakorláson kívül szerintem elég nagy időpazarlás alapból. Bár én tizenéve játszom CS-t, bár a GO-t hanyagolom hiába vettem meg.
Ízlések és pofonok

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1350) lemusz válasza addamka (#1348) üzenetére


lemusz
addikt

Letöltöttem párat fpsbanánáról, de őszintén szólva kb 10ből ha 2 van olyan, ami funkcionálisan használható (nem bugos) és ráadásul még valamennyire élvezetes is rajta játszani. Aim gyakorló mapok közül is volt olyan, hogy egy fekete nagy gödörbe spawnoltat és nem lehet semmit se csinálni de ahogy látom ez mást is megszivatott... másikon meg van egy tábla, hogy kattintsak oda, amelyik típussal játszani szeretnék... na igen, de célkereszt sincs, se fegyó, és még vásárolni se enged...

Szóval csínján kell ezekkel a moddolt mapokkal bánni. 1-2 megtetszett, azokat meg is tartom, de a többi kuka.

szerk.: Egyébként 2-3 óra alatt +18% a nehezebb acsikból, így már 87% van meg összesen. Kb már csak olyanok vannak, hogy 50 milka pénzgyűjtemény, meg 500-1000 demolition győzelem stb... ezek már tutira nem ma lesznek megoldva. :D Valamint van ez az akimbo king cucc is, az istenért se akar összejönni, pedig csak duállal DM-ezek már fél órája... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.