Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) vzsryl válasza Fandango (#1594) üzenetére


vzsryl
nagyúr

5 évig CS-ztem, 3,5 évet COD4-eztem (ez utóbbit már komoly, esport szinten), és 11 hónapja GO-zok. GO-ban még ilyesmit nem vettem észre, mert ugyanaz folyamatosan a gépem meg a netem. De CS 1.5, 1.6 és COD4-ben egyértelmű a dolog.
1.5-ben nem tudom bizonyítani a dolgot, csak kipróbálás után veheti észre az ember, de COD4-ben van rá bizonyíték. Pl. crash-en heli jumpot vagy lámpás jumpot is csak fix 250-nel lehet megcsinálni, de raklap jumphoz is kell a fix 125fps. Ez eddig csak az egyik map, az 5 esport mapból, és még csak a jump. Fixelve 60fps-re meg microlaggol az egész.

(#1600) kovy29: Átlag játéknál semmi értelme, csak multis, esport játéknál észrevehető, bár LOL-ban szerintem felesleges a több fps, mivel nem reflex játék.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1602) szabog4


szabog4
aktív tag

Sikerült egy jó csapatba belépnem! 2 kör után 3 eltűntek ...botok vették át a szerepüket és megaláztak 16:4re XD

Amúgy lehet irányítani botot? Pályatöltésnél néha azt olvasom, hogy, ha botot irányítasz, akkor a bot kapja meg a 'valamiket'. Meg néha látom, hogy ki van írva a bot neve pl.: BOT Ervine és utána kapcsos zárójelben egy már meghalt játékos neve!

HUN_Thorpedo

(#1603) vzsryl válasza szabog4 (#1602) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Amikor meghalsz, és még él a bot, akkor az ő nézetében nyomsz egy "E" betűt, és már te irányítod.
Ha nálunk ilyesmi előfordul, akkor mindig kezdőn a kör elindulása utána izomból nyomjuk a "Z" "4"-et (Hold this position!), és akkor ott marad azon a helyen, így túlélheti amíg át nem veszed.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1604) Bjørgersson válasza vzsryl (#1601) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De ezt nem értem, hogy miért nem elég azoknál is a stabil 60. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1605) szabog4 válasza vzsryl (#1603) üzenetére


szabog4
aktív tag

OOOOOOOOOOOOOHH így már minden világos! :D :C :R

HUN_Thorpedo

(#1606) Fandango válasza vzsryl (#1601) üzenetére


Fandango
veterán

Tovabbra sem ertem hogy befolyasolja az fps ertek, hogy mekkorat tudsz ugrani? :F

(#1607) betegphiu válasza Fandango (#1606) üzenetére


betegphiu
senior tag

az cod-ban van.

(#1608) vzsryl válasza Bjørgersson (#1604) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Próbáld ki, bár amíg nem húzol le pár száz órát valamelyik esport fps játékkal, addig úgysem érted meg. Én több ezer órát öltem ezekbe a játékokba, és tudom miről beszélek. Szerintem Xero is tudna erről nyilatkozni, kb. 5 évvel ezelőtt sokat toltuk 1.5-tel retech-en. :)
Az egy dolog, hogy az interpoláció miatt nem lesz gyorsabb elvileg a játék, meg nem lősz jobban, de gyakorlatban mégis elég jelentős különbség van. Az meg továbbra is hülyeség, hogy előbb lehet meglátni az ellenfelet. Az csak és kizárólag a ping különbségek miatt lehetséges. Ezért jó BYOC LAN-on játszani. Mindenkinek azonos a gépe és a sávszele. Ott már tényleg csak a skill számít.

(#1606) Fandango: COD4-ben fix 125fps-sel tudsz normálisan jumpolni. 250fps-sel magasabbat, 333-mal pedig hosszabbat tudsz. Én azt nem tudom miért van így, de így van és kész.
Az is érdekes dolog, hogy strafelve (A-D nyomogatás futva) sokkal gyorsabban futsz, mint simán csak a W-t nyomva.
De anno CS-ben meg strafelve ugrálva kb. 3-4x gyorsabban odaérhettél A pontból B pontba, ezt nevezték bunny hopp-nak.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1609) Xero válasza vzsryl (#1608) üzenetére


Xero
nagyúr

:K

(#1610) Bjørgersson válasza vzsryl (#1608) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Battlefieldekkel szoktam játszani multis játékok közül, a 3. részt még most is tolom, eddig olyan 250 órám van benne, de semmi különbséget nem vettem észre 60 vagy esetleg 80-100 között. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1611) betegphiu


betegphiu
senior tag

xero igazán rábeszélhetnéd vzsryl haverodat,h csatlakozzon az ncgo-hoz. Elkel a pro,így olyan egyedül érzem magam. :P

[ Szerkesztve ]

(#1612) Xero válasza betegphiu (#1611) üzenetére


Xero
nagyúr

Már leb*szott, hogy sehol sem ér el, így megadtam neki a steam accomat. Ha méltóztatik felvenni, akkor majd hívogatom mint a repedtsarkú a román kamionost. :P

Amúgy is nálam senki nem lehet probb. Tegnap is annyira belejöttem, hogy nem hagytam az ellenből semmit, így kénytelen voltam a csapattárs fejét levadászni, hogy csökkentsem a frag éhségemet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1613) betegphiu válasza Xero (#1612) üzenetére


betegphiu
senior tag

emléxem,azóta is fáj. :D

(#1614) vzsryl válasza Bjørgersson (#1610) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Valószínűleg annak a játéknak a motorja meg van írva rendesen. Egyébként esport szinten sehol sincs. LOL, SC2, CS 1.6 voltak a királyok, nagyobb LAN-okon ezek szerepeltek tavalyig. Most LOL, SC2, és feltörekvőben a CS:GO és DOTA2.

(#1611) betegphiu: Még matchmaking-es szinten is max. mid skillem van, főleg, hogy Distinguished Master guardian-ról leestem egészen Master Guardian II-ig, mivel két zsinórban kaptam ki egymásután 6-7x tegnap-tegnapelőtt.
De ha már nézzük a mirc-es skill-t, akkor örülök ha ütöm a low-ot. COD4-ben voltam majdnem pro szinten, már közeledtek a multigamingek felkérései is, de abba kellett hagyjam a munkahelyem miatt, aztán már jött a GO is.

(#1612) Xero: Felvettelek kb. 3 napja, és tegnap akartam is veled játszani, de mindig elkezdtél egy újabb meccset, amikor nekem 5-10 perc volt hátra.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1615) betegphiu válasza vzsryl (#1614) üzenetére


betegphiu
senior tag

habár 1.5 óta tolom a földön járok,én is max midesnek érzem magam. Source-ban vertünk mid+-t mircről is,de ugye az más játék. Vegyél fel engem is. Betegphiu78 a steamem.

(#1616) Fandango válasza vzsryl (#1608) üzenetére


Fandango
veterán

Tehat egyszoval egy rakas szar az engine ha ilyet lehet benne csinalni, mert ez nem normalis mukodes (kb ingame cheatnek lehet nevezni)
A bunny hoppra en is emlekszem, de azt egy ido utan javitottak nem?

[ Szerkesztve ]

(#1617) szabog4


szabog4
aktív tag

Source-ba nem lehetett kicseszni a másikkal, hogy a CT-k a bombát lőhették és elpattant vagy rosszul emlékszem? Valami hasonló hülyeség rémlik, de nem emlékszem. :D

HUN_Thorpedo

(#1618) betegphiu válasza szabog4 (#1617) üzenetére


betegphiu
senior tag

elpöckölni lehetett.hozzáteszem reális lenne,mert miért ne futhatnál arrébb vele.?

(#1619) szabog4 válasza betegphiu (#1618) üzenetére


szabog4
aktív tag

Szerintem ez a megoldás túl sok vitát gerjesztene! :D
Gondolj bele 1v1 van, mindenki meghalt és egy CT-nél van a bomba, aki menekül, amíg le nem jár az idő vaaaagy feldobja egy olyan helyre, ahonnan nem lehet leszedni, mint például van azon a (nem ugrik be a neve), amikor, ha lelősz valakit következő körben új fegyvert kapsz. Na és van egy parton lévő pálya, ami közepén van egy kisebb ház és ott a T-k indulópontján az épülő házra fellehet dobni a bombát...már tapasztaltam. :D

Meg hát, ha belelősz egy bombába, akkor az felrobban ennyiből nem? Ne menjünk bele a kémiába most csak egy butított eszmefuttatást hoztam le.

Biztos lehetne megoldást találni erre a lehetőségre, de biztos sok embernek nem tetszene meg most nem is magunkat kellene nézni, hanem a versenyzőket, akik akár 50.000$ kereshetnek...na ők egy ilyen 'újítástól' falra másznának! :D

Szerintem az viszont jó lenne, hogy csak picit, mondjuk 1 méteres körzetbe arrébb tudd lőni vagy rakni vagy nem is tudom a bombát, mint például fedezék mögé esik a bomba és te nyílt terepre kirakod/kilövöd.

HUN_Thorpedo

(#1620) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az FPs dolog COD-ban valóban számít, de CS-ben nem fix 101-es FPS-el meg lehet lőni mindent. Ezért is van évek óta minden LAN-on fpsmax 101-re belőve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1621) vzsryl válasza szabog4 (#1619) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha a bombát fel lehetne venni, akkor az így is CT-nek álló CS még jobban nekik állna. Ha esik, akkor az egyik CT megfogja, és kidobja a mapról, és ennyi.
Úgy kell tekinteni a bombára, mintha az lenne az Excalibur, és minden T egy Artúr király.

(#1620) .LnB: 1.6-ban így van ez, de GO-ban még nincs kitapasztalva.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1622) betegphiu


betegphiu
senior tag

tegnap de felkúrt agyilag a mix..
Italyn kellett warozni. Kirúgattam magamat a picsába...

(#1623) szabog4 válasza betegphiu (#1622) üzenetére


szabog4
aktív tag

Aztán meg engem rúgtak ki csak nem tudom miért! (nem kértem; biztos utálnak) XD

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#1624) betegphiu válasza szabog4 (#1623) üzenetére


betegphiu
senior tag

te velünk játszottál?

(#1625) szabog4 válasza betegphiu (#1624) üzenetére


szabog4
aktív tag

HUN_Thorpedo ... :U

HUN_Thorpedo

(#1626) betegphiu válasza szabog4 (#1625) üzenetére


betegphiu
senior tag

értem,h gőzgép,de mi hajcsa? :)

(#1627) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! Ma beinveltek az itteni mixelős csoportból egy competitive-re. Lobbyban hallottam mindenkit de in-gameben már senkit.. (igen, voice_enable 1)
Valami tipp?

(#1628) Xero válasza reflxx (#1627) üzenetére


Xero
nagyúr

Hülye kérdés: Beszéltek is. Lobbyban ugyebár default folyamatos a hang kommunikáció, míg játékban csak hotkeyre van.

(#1629) reflxx válasza Xero (#1628) üzenetére


reflxx
aktív tag

tudom, csak Go-ban vagyok kezdő cs-ben nem :DD
de nem az a gond hogy ők nem hallottak hanem énsem őket

[ Szerkesztve ]

(#1630) betegphiu válasza reflxx (#1627) üzenetére


betegphiu
senior tag

csak a consolba írtad a parancsot,vagy játékmenü>hangnál is beállítottad?

(#1631) betegphiu


betegphiu
senior tag

GYEREKEK MEKKORA KÉP ! :D

(#1632) default.


default.
őstag

sziasztok!

config.cfg-ben átállítanék pár értéket, de hiába, mert mikor belépek a játékba, és lehívom a konzolt, az alap értékek vannak bent, hiába írtam át és mentettem el.
nem írásvédett a fájl, és próbáltam autoexec.cfg-vel is..

mit nem csinálok jól ?

köszi!

(#1633) PeL válasza default. (#1632) üzenetére


PeL
addikt

csinálj egy külön config fájlt, írd bele a kívánt módosításokat majd a fájlt helyezd a "Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg" mappába

Utána a játékot elindítva konzolba írd be hogy exec fájlnév.cfg, ezt elég egyszer megcsinálni, utána mindig azok az értékek lesznek, legalábbis nálam nem kellett többször állítgatni semmit utána Esetleg az autoexec.cfg-be írd be, hogy hajtsa végre minden indításnál a módosításokat

[ Szerkesztve ]

(#1634) betegphiu


betegphiu
senior tag

ejj.. Fris délelőtti idegbaj. Berak 4db nem kommunikáló ember közé. A 3. kör elején az egyik lámusz beírja : kick me. Nem kickeltük. Rohadt jó,cserbenhagyná a csapatot? Mérges lett ránk,mindenkit tkzott,lelövette magát.. Errea a másik disconnectel. Nesze neked : 1bot, 1 szabotőr,1 ultralow. Úgyhogy a délelőttre tervezett szintlépés elmaradt. Maradt helyette 38fok,délutános műszak,meg a beköszöntő allergia.

(#1635) betegphiu


betegphiu
senior tag

ja Vzsryl,a nevemet átírjam hegesphiu-ra? :D

(#1636) PeL válasza betegphiu (#1634) üzenetére


PeL
addikt

Ha ilyen komoly szintlépéses céljaid vannak akkor a láma publicot el is felejtheted mert nagy csillag vagy max sasig eljutsz, tovább nem (sajna nekem sem megy feljebb Dist. Master Guardiannál...). Elég ha 2-3 ilyen teamet kifogsz egymás után amire nagy a sansz és már bukod is a rankodat. Ilyen célokkal csakis klánnal vagy premade grouppal szabad játszani. Elég sok ilyen bomlasztó emberke játszik sajnos, volt olyan hogy nyert wart buktam emiatt mert el lámulta 1-2 ember mikor nem kellett volna... Sajnos itt CS:GO-ban néha az emberek hajlamosak megőrülni.

[ Szerkesztve ]

(#1637) Xero válasza betegphiu (#1634) üzenetére


Xero
nagyúr

Friss napi idegbaj: Klíma döglődött bankban. Ügyvéd pont akkor nem volt mire odaértem. A fényező nyaral, így az öregedő autómon (amit lassan raknék le garázsba, de előtte még mennék klubtalira) ott van még a csúnya horpadás. Ja és egy csúnya memory leak bug forrását sem találom.

Szóval mindjárt megyek és vadászom picit.

(#1638) szabog4


szabog4
aktív tag

Silver 4 rangot kaptam! :"D Most, ha tegyük fel végignyerek 10 meccset megint, akkor új rangot kapok? :DDD

HUN_Thorpedo

(#1639) SQX_Barto válasza szabog4 (#1638) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez függ a K/D arányodtól, support-tól, hányszor voltál csillagos meccsek alatt, csapattársak és ellenfelek rang arányaitól meg még a széliránytól, a csillagok együttállásától, Gabe Nevell aznapi kedvétől ;]

Hallottam olyant is (de lehet csak urban legend volt), hogy vesztett meccs után is szintet lépett valaki, mivel többet lött mindenkinél a meccsen. Veszteni rangot sokkal könnyebb, mint nyerni. De tényleg sok mindentől függ, hogy alakul meg hány meccs alatt, erre nincs képlet vagy előrejelzés. Én Silver 3-4 között sodródok állandóan, de még mindig nem szoktam meg a játékot. Na meg ha állandóan jobbakkal játszom és a lista alján kullogok nem fogok sok szintet lépni. :U

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1640) betegphiu válasza PeL (#1636) üzenetére


betegphiu
senior tag

publik nincs source óta,csak warolok. Igazából komoly céljaim a 20-as éveimben voltak. Mára beláttam. Versenyszerű játékhoz rengeteg idő kell,nonstop gyak. A másik,h erre is születni kell. Tanulható a cs,de egyszerűen az embernek ha nincs meg a reflexe,már nem is lehet kiemelkedő. taktikot,hangokat mapokat meg lehet tanulni. Lőni is. Csak magasabb szinten nem mindegy,hogy te lőssz először v az enemi. 2-3 lövésből ha nem ölsz,tuti halott vagy. Szóval amennyi időt amit én a csére tok fordítani a család meg a meló mellett,csak egy arany kaláig ha felmennék és olyan csapatban játszhatnék (éstolyanok ellen) jó hangulatú warokat,akkor én már örülnék. 4 arany csillagon voltam már,úgyhogy meglesz az. :)

(#1641) PeL válasza betegphiu (#1640) üzenetére


PeL
addikt

a publicot úgy értettem hogy nem haverokkal mész premade csapattal hanem csak úgy egyedül ahová bedob a matchmaking. Én sem sokat játszom már manapság, kedvem sincs már túlságosan, meg ismerősök is elhanyagolták a játékot így nincs is nagyon kivel játszani, random emberekkel meg nem szeretek az említett lámulás miatt. Ritka az olyan csapat randomban ahol van némi együttműködés, leginkább csak megy a saját feje után mindenki.

(#1642) Xero válasza SQX_Barto (#1639) üzenetére


Xero
nagyúr

Fú... Toltam pár karikát.
Az egyik csapat olyan sütőtök volt, hogy az életkedvem is elment az egésztől.
A másik szívós körben pedig szintén mentek össze vissza, bennem volt még az ideg és sikerült összesen valami 3-at lőnöm.

Most lehiggadtam show must go on. ;]

(#1643) betegphiu válasza Xero (#1642) üzenetére


betegphiu
senior tag

várjál meg,10-re ott vagyok a lőtéren!

(#1644) Xero


Xero
nagyúr

Ha a mai lámaságról szobor kell, az biza a nap folyamán én voltam. :DDD

(#1645) betegphiu válasza Xero (#1644) üzenetére


betegphiu
senior tag

mesélj. :)

(#1646) Xero válasza betegphiu (#1645) üzenetére


Xero
nagyúr

Majd jön vzsryl és mesél. A lista aljáról nem nagyon kapaszkodtam föl maximum 1-2x. Olyanokat benéztem, hogy öröm volt nézni. :DDD

(#1647) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi!

Érdemes megvennem ezt a gamet, sokan tolják neten? Régen 1.6-al toltam, de már egy ideje csak QL-ezek, de visszatért a nosztalgiás hangulatom:)

3njoy the Lif3

(#1648) Xero válasza Sn00k (#1647) üzenetére


Xero
nagyúr

Szépen lassan áll át mindenki. Szerintem érdemes. Én mint ortodox <1.6-os is ezt mondom.

(#1649) Sn00k válasza Xero (#1648) üzenetére


Sn00k
veterán

Rendben, megyek is az steam oldalára és megveszem, nem nagy durranás az ára 11 euró... :DDD

3njoy the Lif3

(#1650) vzsryl válasza betegphiu (#1645) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tegnap ő volt a rezidens betegphiu. :P
Mondjuk a végére már annyira kimerültem, hogy az utolsó meccsen, nuke-on lőttem 9-et, de még úgy is Xero előtt végeztem. :D CT-ben nem hoztunk kört, gyalázatos volt. De előtte zsinórban 3 war-t nyertünk, és azokon meglőttem a szokásos 20-30 freget. :U

(#1649) Sn00k: Volt már 5€ is. :) Tavaly augusztusban viszont én is 10,99€-ért vettem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.