Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Pompi válasza Tyler Durden (#650) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"nálunk a rekorder egy srác aki olyan május óta játszik és most kapott legót a héten egy 10 győzelmes grand challenge után"

Én április eleje óta játszom, naponta többször, mindig van láda ami nyílik, mindig megcsinálom a crown chestet, és még nem kaptam legót. Akkor lehetek én a rekorder? :(

Feel Good Inc.

(#652) Amur válasza Pompi (#651) üzenetére


Amur
Topikgazda

a random igazságtalan ez tény..
nem is értem miért nem illesztik a chest patternbe a super magicalt és a két új chestet.
Ha úgy is 500 ládából egy lehet.. nem mindegy? csak annyi hogy egy 500 ládás ciklust kell csinálni..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#653) Tyler Durden válasza Amur (#652) üzenetére

Nade baromi egyszerű a megoldás, nem randomba adja a chestet, hanem mint a magical meg giantet berakják a rotába, és akkor fixen kapsz legót illetve nagyobb mennyiségű epicet. Ráadásul amit te is linkeltél az, hogy lehet, hogy csomó embernek egyszerre legó meg epic chest is esik?

Pompi: uhh részvétem :I Erről beszélek, ezzel az a baj, hogy van akinek ennyi idő alatt 6 legó esik és bármennyire is nem szükségeltetik legó a játékhoz, azért nyílván jobban halad az, akinek 6 esett, mint akinek 0..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#654) dragonfx válasza Tyler Durden (#647) üzenetére


dragonfx
veterán

oks lehet igazatok van nekem lvl4 még csak...leszedik mint a fos....
jo ez alap hogy az epic 3tól a rare 6tól a common 9től értelmes csak.addig szenvedés vele.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#655) dragonfx válasza Pompi (#651) üzenetére


dragonfx
veterán

én is kb azóta és én se kaptam még.de nem is kell.
megy a siros szmájli amikor princes miner sparkyval kikap a faxikám... :C
a 8. hely ami kiadó a deckembe variálgatom probálgatom mindig másikkal megy jobban de nincs tuti lap.....
darkprince3, valkyrie7 megaminion....vagy a lightning.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#656) Tyler Durden válasza dragonfx (#655) üzenetére

A játéktudást nem pótolja, de ha egyenlő tudással vagytok és nem countere az egyik deck a másiknak, akkor a legó simán eldönti a meccset..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#657) Tyler Durden

Letoltam ma is a crown chestet semmi, silver meg gold csak a szokásos. Ma megint egy klántársnak akinek eddig nem esett, lego + 2-3 ládával utána epic, befosás (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#658) capafog23


capafog23
őstag

Tudtok nekem adni egy arena 4-5-ös decket!?
Keresgéltem a neten de régit nem akarok mert azóta volt 8 balance patch.
Köszi

(#659) Amur válasza capafog23 (#658) üzenetére


Amur
Topikgazda

sztem ott giant köré érdemes építeni.
Támogatni leginkább witch-el, ha az nincs kettes-hármas akkor tehetsz möggé muskétást, wizardot.
Védelembe mini pekka(giant ill. hog rider ellen), valamint barbik is alap.
Zap ha van jöhet bele, de kell még1 spell, ami vagy fireball vagy arrows.
kell 1-2 töltelék egység goblin/goblin archer/fire spirit
ja és a rage, nagyon olcsó lett. ebből mixelj magadnak egy nyertes koktélt.
Ha nem a tank deckeket szereted akkor persze a hog sem elvetendő nerf után sem, valamint a balloonra is érdemes gianttel decket csinálni ha van, és legalább 2-3mas

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#660) dragonfx válasza capafog23 (#658) üzenetére


dragonfx
veterán

oda bármi jó
gigi hog köré kéne épiteni muskétás alap szerintme valkyrie is.

ma ugy is volt jött sparky princessel és ha nem is sokkal de legyurtak. ma brutálokat ad/adott hagyom is csak felbax.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#661) Amur


Amur
Topikgazda

a legendary chestre (is) van itt leírás a FAQ-ban lenn.
feljebb pedig a részletes chest drop list.(amit én chest patternként emlegettetem)
[link]
A lényeg legendary chest 2000 trophy felett eshet és 2 chest cycle alatt 1(vagyis kb. 500 ládánként 1 random lesz)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#662) Tyler Durden válasza Amur (#661) üzenetére

Hja aréna 9ben pedig egy cycle alatt. Kiváncsi leszek..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#663) dragonfx válasza Amur (#661) üzenetére


dragonfx
veterán

én már azt se tudom hány ládát nyitottam ki mégse jön legendary.
persze akik ellenem jönneke gyre többnek és egyre több van.
már annak örülök ha csak 2 van és nem 3 neki :( :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#664) WhiteWalker válasza dragonfx (#663) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ahogy Napóleon mondta: "a haborúhoz 3 dolog kell:pénz pénz
pénz"

Ez sajnos itt látszódik.
Lehetsz bármilyen spíler, ha jön gazdag vérpistike aki megveszi a lapokat.

(#665) dragonfx válasza WhiteWalker (#664) üzenetére


dragonfx
veterán

ami eddig müködött mostmár nem

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#666) lkristóf


lkristóf
senior tag

Szóval a custom tournamentre rá kell keresni csak úgy dob fel eredményt. Én úgy szoktam, hogy beütök csak egy betűt és letekerem a listát. Akkor talán találok egy nem telit, ami ráadásul jelszó nélküli. Ezzel csak az a gond, hogy 1 órát mindenképp rá kell szánnod ha kártyát akarsz, mivel csak az első 10 kap kártyát 50 főből, és az is elég kevés szerintem. (Ugyebár régen 100 fősbe lehetett belépni ahol az első 50 kapott, ott lehetett pihenni :) ) Első három hely még úgy ahogy, de 4-10. helyen csak 4 kártya azért nem nagyon éri meg. :DDD

06.12-én így álltam: [link]
09.25-én ma meg így állok: [link]

Még ha tudom is, hogy nagyon sok idő, lehet, hogy sose leszek maximumon, de azért jó időtöltés/kikapcsolódás ez a játék. ;)

(#667) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én a csúcson hagyom abba, legyőztem egy lvl9-est. :D
3 legendaryja volt:
Ice wizz, sparky, lamberjack.
Mákom volt mert rosszul rakta le a lapokat.

[ Szerkesztve ]

(#668) Pompi válasza WhiteWalker (#664) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Vérpistike nem vagyok, de megvettem az aktuális special offert, arena 7 SMC, 1200 gem, 10e arany. Érdekes, hogy az ugyanilyen arena 8 offerben csak "sima" MC volt.

Na, de a lényeg, hogy ebből kipottyant az első legend. Tada. Egy miner. Még nem tudom, hogy hova illesztem be, ha egyáltalán, de már ilyen is van. Igaz nem esett a láda...

Feel Good Inc.

(#669) jack474 válasza Pompi (#668) üzenetére


jack474
tag

Az "ugyanilyen" arena 8 offerben 100e arany van.

(#670) redwhite78 válasza WhiteWalker (#664) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Ott a chellenge tour, ahol a "sapka" miatt nem a pénz számít, hanem a játéktudás. Aki tehát elég jó, az simán rengeteg kártyát kaphat potom áron. Hozzátartozik viszont, hogy ott kevés gyenge játékossal találkozni, tehát rendesen fel kell kötni azt a bizonyost.

never go full retard

(#671) Pompi válasza jack474 (#669) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tudom, azt is megkaptam. Valamit valamiért ezek szerint, bár egy smc azért jobb deal talán, de nem számoltam utana.

Feel Good Inc.

(#672) jack474 válasza Pompi (#671) üzenetére


jack474
tag

Mivel az csak 4x value volt, az arena 8-as meg 5x, ezért gondolom az a jobb deal.

(#673) Pompi válasza jack474 (#672) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen. Bár ha pontosak akarunk lenni az egyik 5.3x a másik meg 4.5x volt :P :DDD

Az arena8 offer ez volt: mc + 1200 gem + 100e arany. Ez ugye 700 gem + 1200 gem + 4500 gem = 6400 gem

Az arena7 offer pedig: smc + 1200 gem + 10e arany. Ez 3700 gem + 1200 gem + 500 gem = 5400 gem

De értem amit mondasz, csak viccelek ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#674) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ezzel a sparkyval valamit csinálhatnának....ekkora egy undormány lapot el sem tudok képzelni....Ha kikapok átlagban vezeti a statisztikát akinél volt ez a lap....1300dmg???? :W

(#675) redwhite78 válasza WhiteWalker (#674) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Az a baj vele, hogy teljesen kiszamithatatlanna teszi a meccs lefolyasat. Van hogy konnyen hatastalanitom, maskor meg eleg egy rossz lapsorrend, vagy egy apro hiba, hogy meg egy gyenge ellenfel is nyerjen vele.
Amugy egyszeru jatekosok egyszeru lapja: le kell rakni hatra, ele a giantot, majd barmit amihez osszejon az elixir es varni a csodat.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#676) WhiteWalker válasza redwhite78 (#675) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, más taktikát nem lehet vele folytatni.
Nem momdom, hogy nem vertem el senkit akinél volt ez a lap, de függ a kimenetel az én leosztásomtól is. Sajnos ha nem.úgy jönnek a lapok akkor akár lobogtathatnám is a fehér zaszlót.
Amúgy betehetnének egy ilyen megadom magam opciót , nem is értem eddig miért nem tették bele. :U

Lehet valahol javaslatot tenni a SP-nél?

[ Szerkesztve ]

(#677) Pompi válasza WhiteWalker (#676) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem érdekük az ilyesmi. Az az érdekük, hogy ilyenkor kvázi magatehetlenül végig nézd a vereséged, közben hatalmas nevető fejekkel tarkítva (esetleg sírókkal, mert hát végülis együtt érez veled és tulajdonképpen neki is rossz, hogy te kikapsz), a végén pedig bedob egy thankset még megalázásnak. Na az a lényeg a supercel-nek, hogy ettől benned jól felmenjen a pumpa és rohanj a shopba chestet venni, hátha kipottyan belőle valami.

Feel Good Inc.

(#678) Tyler Durden válasza WhiteWalker (#676) üzenetére

Szerintem ennyire nem tragikus a helyzet. Tény erős lap a sparky, de pl a giant + ballon kombó is ilyen. Nincs értelmes légvédelmed, akkor kb le is rakhatod a telefont/tabletet. Sparkynál ugyanez van szerintem, ha nincs a dekkedben zap, akkor nehéz megfogni, vagy ha nincsenek kis lényeid. Mostanság a metában csupa value lap van /valkyre, minipekka, muskétás stb/, ezek csak akkor jók ellene, ha lövésre tudod bírni kis lényekkel és utána rádobsz egy pekkát mondjuk, vagy csak simán rádobsz minionokat már meg is van oldva.
Régen mikor több építkezős pakli volt, akkor egy rémálom volt vele játszani, a sok épület ami szarja ki a sok kis unitot, kb ellehetetlenítette.
A feladás amúgy nekem is hiányzik, a totál counter dekk ellen minek szenvedjek?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#679) Amur


Amur
Topikgazda

Bekerültem a kelet-európai selejtezőbe:

Sikerült másnak?
Egy magyaros nevü srácot láttam Bocika nickkel.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#680) Sanyi.mTs válasza Amur (#679) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

hol, hogy jelentkeztél?

(#681) lkristóf válasza Amur (#679) üzenetére


lkristóf
senior tag

Csatlakozom én is! :K

Itt lehet jelentkezni: [link] Ingame levélbe hívták fel rá a figyelmet.

(#682) Tyler Durden válasza Amur (#679) üzenetére

Engem is beválogattak, kiváncsi leszek mennyire lesz durva (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#683) Amur válasza Tyler Durden (#682) üzenetére


Amur
Topikgazda

Az lesz, de a tournament cap. miatt azért van esély taktikus játékosoknak vs vásárolt paklisok ellen.
Esélytelennek tartom magam a továbbjutásra, de egy jó kis tournament chestre azért igényt tartok! :)
1000es tornán remélem nem fognak fukarkodni!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#684) lkristóf válasza Amur (#683) üzenetére


lkristóf
senior tag

Biztos lesz olyan aki valami miatt kimarad a tornáról, mert megmondod a jelszót a haverodnak és az meg elfoglalja olyan helyét aki egyébként bejutott, bár ne legyen így.

(#685) Tyler Durden válasza lkristóf (#684) üzenetére

Ezen én is gondolkoztam, mivan ha tömegesen van ilyen? Akkor nagy kvalifikáció lesz, ha csupa innen onnan beeső ember foglalja majd a helyeket..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#686) redwhite78 válasza Tyler Durden (#685) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Nem egy nagy kunszt beallitani, hogy csak azoknak a karakteret engedje belepni a tourba a rendszer, akinek a nevezeset elfogadtak. De lehet automata be is leptetik a karit, amikor kezdodik.

Mikor lesz amugy ez az ize? Mert en csak este keson ernek ra jatszani...

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#687) Tyler Durden válasza redwhite78 (#686) üzenetére

Szombat azt hiszem 2-kor kezdodik, delben kuldik ki a passwordot.

corvette: inkabb 2x, mint 1x se ;)

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#688) Amur válasza redwhite78 (#686) üzenetére


Amur
Topikgazda

du. 2 ha jól emlékszem. 4 órás, akkor 2-6ig.(ja jól számítottam át az időzónát)
3mp-el megelőztél! :)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#689) F-ECT$


F-ECT$
titán

Vettem egy Epic chestet 10k goldért. Ha azt nézem, akkor megérte, mert amúgy 2k gold 1 epic, és ebben 10 db volt, de másik oldalról volt benne 4 általam nem használt epic, így "csak" 2k goldot nyertem vele, és lehetett volna rosszabb is.

A Legend chest jobban megérősnek tűnik 500 gemért, ami 10k arany (az alap ára 40k arany egy legendnek), de persze itt is benne van, hogy nem olyat kapsz, amit (egyből) tudsz használni valamelyik deckedben.

Dive ever, work never.

(#690) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#689) üzenetére

Én is vettem, nekem totál katasztrófa volt sajna, az összes epic használhatatlan volt. /rage, balloon + még vmi értelmetlen/. Viszont ha lesz bent megint fogok venni, mert ezzel nagyon meg lehet dobni az epic szintet, ami sima gyűjtögetéssel elég nehezen menne. /nekem sok lvl4 epic van, de az 5ös szint, a maga 20 lapjával elég megugorhatatlannak tűnik pénz fizetése nélkül/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#691) Pompi válasza Tyler Durden (#690) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem 6 freeze 3 golem és 1 bowler volt benne. A bowler benne van a deckbemben, az jól jött, a golem talán jól jöhet (?) a freeze-t még ennyire sem tudom, gyanítom nincs benne a top deckekben.

Feel Good Inc.

(#692) Amur válasza Tyler Durden (#690) üzenetére


Amur
Topikgazda

Nekem Witch volt benne sok. De azt sem használom. többször nem ugrok én se bele epic chestbe.
Ha legendary-t ad be az ok. 3 is van a mostani deckemben, nehéz mellélőni.
Nekem epicből a gólem áll a legjobban. 4-es és már van 14 lapom, csak 6 kell hogy ötös legyen.
(mostanában shopban elég sokszor beadta. tudtam gyüjtögetni)

Apropó arena 9 lettem végre.
Ezzel a deckkel(3 muskétástól bucsút kellett intenem, mert instabil volt vele a deck):
gólem,barbárok,guards,princess,ice wizard,miner,elixir collector,zap
4-es elixir átlag, végjátékban már nem is kell collector hogy le tudjam tenni a második gólemet mielőtt leszednék az elsőt! ott már nem tudnak tartani. ha addig nem tudott tornyot leszedni akkor bukta,mert végjátékban minimum egy tornyot bebukik még inferno deckkel is(zap plusz a támogató ice wiz, princess tripla elég hamar semlegesíti az infernot is).
Ezzel a deckkel most 10ből 7x nyerek.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#693) redwhite78 válasza Amur (#692) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Kicsit gyűjtesz még pontot és megfordul a W-D arány. :)

never go full retard

(#694) Amur válasza redwhite78 (#693) üzenetére


Amur
Topikgazda

Persze egyértelmű, de a 3ezres határt kb. 1,5 hónapja ostromlom, váltani kellett hogy sikerüljön.
Aztán persze nemsokára jön megint az a pont ahová a kártyák szintje már kevés lesz, és fejleszteni kell, nem elég decket variálni..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#695) dragonfx


dragonfx
veterán

csoda történt kaptam egy legendary chestet holnap rgegel nyilik.
kivi avgyok milyne hazsontalan xar lesz benne :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#696) Amur válasza Tyler Durden (#685) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igazad lesz a tournamenttel, ma kaptam egy emailt amiben felhívják a figyelmem a szervezők hogy amint megkapom a jelszót jelentkezzek be, hogy a számomra fenntartott slotot nem foglalhassa el más, mert tartanak tőle hogy a jelszót pára idióta publikussá teszi..Nem tudják megoldani hogy ID alapján engedjen be...
(ez mondjuk gáz, nem hiszem hogy egy plusz sort ne tudtak volna beírni a programozóik, aztán egy minifrissítés után menne is a dolog.. na mindegy..)
Szóval amint megvan a jelszó, rögtön lépj be!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#697) redwhite78 válasza Amur (#696) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Ez egy ilyen profitabilis jatek eseten tobb mint rohejes.

never go full retard

(#698) dragonfx válasza dragonfx (#695) üzenetére


dragonfx
veterán

lumberjack :DDD
elég ütős. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#699) lkristóf


lkristóf
senior tag

Annyira igazságtalan ez az 1000 fős Tournament is, hogy 2000, 1200, 800, 150 így csökkennek a megnyerhető kártyák. :O Nem hiszem, hogy nagyot szakítok akkor ezzel. :(((

(#700) Amur válasza lkristóf (#699) üzenetére


Amur
Topikgazda

1 óra 40 perc múlva indul és már meg is telt. Sztem mindenki annyira félt hogy nem lesz slotja hogy amint kapta az emailt be is lépett.
Én vagy 50 játékost megnéztem, egyet sem találtam aki gyengébb nálam(kivéve aki megcsinálta a tornamentet, de gondolom ő csak valamelyik dolgozó nem használt accountja és nem fog játszani...)
Tele van 4000 körüli trophys gamerekkel. Sztem az én éppen 3000 trophym röhejes.
Na mindegy, tournament cap miatt nekem is van eséllyem ha jól játszom, egy tisztes helytállásra.
(első 100ban azért benne akarok lenni.-az kemény 12 kártya.. egy challenge alatt többszörösét kapom.. azért úgy képzeltem hogy minden résztvevő kap egy normális mennyiségű kártyát...nem halltak volna bele..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.