Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Braavos


Braavos
tag

Hozzánk is lehet csatlakozni folyamatosan van felvétel, akár kezdőknek is, Level 8-as szinttől.
A kupaszámban nincs elvárásunk, a donate-ben sem határoztunk meg heti minimum célt.

Viszont vannak számunkra fontos elvárások, amelyeket az új tagoktól elvárnánk, hogy ugorjanak meg.
Tehát a minimális kritériumok:
- War mérkőzések lejátszása a lehető legsikeresebben. (3+1)
- War Day-en, az összeállított deckkel legalább 1 gyakorlás a fórumon
- Felnőtt gondolkodás és viselkedés
- A fórumon a vulgáris szavak kerülése

Klánunk:
[link]

Viszonylag új, pár hónapos klánról van szó. Az aktivitást - főleg a Warban - nagyon komolyan vesszük, ezért a közösség közel fele (kb 20 fő) gyakran cserélődik, így gyakori, hogy 30 fő körüli létszámmal üzemelünk. Így rengeteg kikötéssel, de gyakran hajlandóak lennénk bizonyos olvadásokat átértékelni, ha nem alá, hanem mellérendelt viszonyról lenne szó. Ebben az ügyben szintén lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

(#3002) jozefgucci1 válasza Braavos (#3001) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Helló ha lehet akkor a fiammal mi átmennénk hozzátok ketten. Kupa 3800+ .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3003) Warter válasza Braavos (#3001) üzenetére


Warter
őstag

Required Trophies: 3800 :F
En a masik karimmal atmennek, mert aktiv warosat keresek, de nincs csak 2600 kupam. :)

(#3004) Braavos


Braavos
tag

jozefgucci1, Warter

Írtam nektek, köszönjük a jelentkezést.

(#3005) lkristóf


lkristóf
senior tag

Én abbahagytam a játékot a mai napon. Körülbelül ~2,5 év benne lvl13-hoz még 15k xp kellene. Sok sikert aki még tolja. :R

[ Szerkesztve ]

(#3006) Dendytv


Dendytv
senior tag

Űdv :) én ma kezdtem a játékot :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3007) Hunmugli válasza Dendytv (#3006) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia! Jó szórakozást, és ha kérdésed van, kérdezz bátran :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3008) Dendytv válasza Hunmugli (#3007) üzenetére


Dendytv
senior tag

Köszönöm szépen :)
Hát eddig csak játszom ! Egész szeretem :) csak nem nagyon vágom, hogy inkább mikor mire gyúrjak rá így "kártyában",mert gondolom tovább már nagyon nagy költsége lesz a fejlesztéseknek és nem akarom most olyanra költeni amire nem éri meg !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3009) Hunmugli válasza Dendytv (#3008) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Igen, jó megfigyelés: az arany sosem elég. Bár tournament capig nyugodtan húzhatsz bármikor bármit (epic 4, rare 7, common 9, legendary 1), nyilván előbb azt, amit rendszeresen használsz / tudod róla, hogy jó.

Csatlakozz minél hamarabb egy klánhoz (ha majd tudsz, lvl4től talán), hogy a jónak ítélt kártyáid gyorsabban felhúzhasd (kéréssel). Itt a clanwar arra is rákényszerít, hogy új lapokat próbálj ki - sajnos ezeket esélytelen lesz mind kihúznod. Legalább veszteni nem veszthetsz semmit :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3010) Dendytv válasza Hunmugli (#3009) üzenetére


Dendytv
senior tag

Értelek köszi szépen :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3011) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki szokott random 2v2-t játszani ? Nálam már elég régóta van az , hogy alig tudok nyerni , mert az én 3600 kupám mellé hasonló kalibert rak be , míg a túloldalra két 4K kupa felettit ami jelentős fölény .Nem ritka a 10 bukó egyhuzamban .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3012) Hunmugli válasza jozefgucci1 (#3011) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Régen sokat 2v2ztem, de rájöttem, hogy az 1v1 is ugyanolyan jó, ha nem jobb:
-nem disconnectel a társad és nem jön be hülye deckkel, mert nincs :)
-sokkal kevesebb a döntetlen (rengeteg volt nekem 2v2ben, majdnem minden második meccs, mert ott csak 1 perc a hosszabbítás)
-kisebb a véletlen szerepe, jobban lehet tervezni
-könnyebb vele crownt gyűjteni
(legalábbis számomra ezek az indokok)

2v2ben minden előfordulhat, szerintem próbálj ki egy 1v1 kúrát, hátha bejön; a 2v2 csak feladathoz kell vagy ha nem akarsz veszíteni, esetleg unod a laddert. Egyébként idővel javulnia kéne a 2v2 nyerési rátádnak is.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3013) Warter válasza Hunmugli (#3012) üzenetére


Warter
őstag

Gyanitom az a baj, hogy tul jo a statisztikaja, ezert kap erosebb ellenfeleket. Legalabb is a support azt mondta, hogy ha tul jo a statod erosebb ellenfeleket ad. Es szerintuk ez nem elvesztegetett ido, hogy kikapsz zsinorban 10x, lepegess feljebb es elobb-utobb majd ujra nyerni fogsz. Ezzel probaljak szurni azokat, akik alacsony szinten jatszanak eros paklikkal. :D

(#3014) DVlad válasza Warter (#3013) üzenetére


DVlad
őstag

Ez biztosan így van. Nekem a 9-es szintemhez nagyon ritkán rak nagyobb társat, hogy 10-esek legyünk, viszont 100-ból kb. 4-5 alkalommal 9-es az ellen páros, ez komoly. 90% 10-esek, a maradék 11, 12. Vicc.
Pedig nekem nem erős a lapom, és én sem vagyok jó játékos.

(Az viszont, hogy az ITCafe nem képes lekonvertálni képeket, hogy feltölthető legyen?! Egy telefon prntscrn túl nagy. 😀)

[ Szerkesztve ]

(#3015) Hunmugli válasza DVlad (#3014) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Pipáld be a konvertálás jpg formátumra négyzetet, vagy töltsd fel valami online helyre. Én egyébként a google fotókból való linken keresztüli megoldást preferálnám (nem g-drive-os link lesz :) ).

Vagy én értem félre a problémát.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3016) Düsseldorf válasza jozefgucci1 (#3011) üzenetére


Düsseldorf
tag

én nagyon sokat játszok 2v2-t (sokkal többet mint laddert), és időnként van olyan széria amit mondassz, de nem jellemző. Amikor van, akkor viszont sorozatban, mintha direkt büntetne a matchmaking. Máskor meg sorozatos nyerőszériák vannak.
Egyébként pont tegnap du-este volt olyan bukó sorozatom, hogy a világ nem látott még olyat (na jó, én voltam oda). És mindez úgy, hogy többször 5-600-al volt többje az ellenfélnek, ha meg egyenlő volt akkor profik voltak, azért vesztettünk :)
Annyira frusztrált már, hogy próbából, 5 kb. azonos erősségű decket változtattam már kínomban- de mégis vagy erősebbek, vagy ultraprofik jöttek. Ja, és akármilyen naív lélek akármit is mond, nem csak a pontszán számít- amikor decket váltottam, rögtön teljesen eltérő tipusó deckek jöttek.
A következő deckváltásig, amikor az enyémmel együtt változott az ellenfeleké is ...

(#3017) jozefgucci1 válasza Düsseldorf (#3016) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sajnos én is így érzem ahogy te . Sőt ez nem is érzés hanem tapasztalat .Eljutottam 3600 kupára és nagyon nem vagyok motivált már elég rég , hogy tovább lépjek .A napi ládákat 2v2 összehozom és persze tolom a CW-t ( ma pont kihagytam az utolsó csatát ,innen is bocs :B ) ez így nekem elég .A fiam ő "komolyabban tolja ,de ő is elismeri , hogy sok értelme nincs , hanyatlóban a játék .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3018) Amur válasza jozefgucci1 (#3017) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én nem érzem így.
Season-ről Season-re tudok fejlődni. Most például elértem a Master1-et, megint Golemmel.
Kicsit alkalmazkodni kell mindig a Metához.
Mikor gáz volt golemmel mert sok volt a counter deck(több mint más paklival) akkor váltottam, Giant-eztem.
Azt a seasont personal best-tel zártam.
Most visszaváltottam mert azt láttam hogy egyre többen jönnek gólemmel megint, kicsit változtatva, egyre kevesebb collectoros verzió, így én is összeraktam egy mai metának megfelelő golemet és felmentem újabb csúcsra.
Persze ezek a hullámvölgyek nekem is megvannak 4900+ról 4500-ra buktam egy napon belül talán 8 vesztes meccsnek köszönhetően, de ilyenkor korrigál a játék..
Ha sokat nyersz akkor ad erősebb ellenfeleket hogy kölcsönösen mindenki a helyére kerüljön.
Ha tényleg jó vagy, nem csak a lapjaid magasak a szintedhez akkor nem buksz sokat,vagy még feljebb mész,ha nem a játéktudásod juttatott ide akkor visszaesel.
Legalábbis erre találták ki ezt a rendszert ami látom én is, nem tökéletesen müködik.(állandóan belenyúlnak, majd csak lesz jobb)
Most pl. rendszeresen észreveszem hogy figyeli az MM milyen deckek ellen vagyok gyengébb, jobb, és a bukó-vagy nyerő szériától függően olyanokat ad be.
Miután oktató mód szinten vertem egy hard counter infi toweres bait decket egész nap nem láttam olyat..
mikor kikaptam egy lavaloontól a kövi 5ből 3 olyan jött...

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3019) Tyler Durden válasza Amur (#3018) üzenetére

Gólemesből mivel érdemes most próbálkozni? 8as gólemem van, de meg se közeltítem a main dekkem szintjét vele, elég sok a counter..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3020) Amur válasza Tyler Durden (#3019) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én kétféle verzióval tudtam haladni:


a double dragon gyengébb földön, azt szokni kell, de nagyon eredményes, azzal értem el a Master1-et.
A cannon cart-os viszont klasszikusabb beatdown a collector miatt, viszont abszolút a friss meta.
Ha betankolod a cannon cartot brutál sebzést visz be.(viszont egy újabb epic amit húzni kell, én kaptam legendary king chestből egy szekérrel.)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3021) Tyler Durden válasza Amur (#3020) üzenetére

Nahh hát igen, itt a gond, nálam pl baby dragon lvl 5 körül van, szal az kuka 5k körül ahol vagyok. Azt érdemben lehet vmivel helyettesíteni?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3022) Amur válasza Tyler Durden (#3021) üzenetére


Amur
Topikgazda

szerintem egy maxos minions sem rossz, de a baby-t a hatalmas hp miatt szeretem.
mire leszedik bevisz egy szekér sebzést.Abban a pakliban amiben van poi nem gáz ha más repülő vagy légiekre veszélyes egységre cseréled.
A tornados paklinak viszont a lelke...a komplett védelem arra a kombóra épít!
Igen a lényeget kihagytam: mindkét paklinak van poison-os verziója is, ott a tornado helyére rakják, és akkor a baby cserélhető.
Toltam úgy is, sőt több youtuber is azzal tolja, de nekem a tornado+baby stabilabb.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3023) Tyler Durden válasza Amur (#3022) üzenetére

Ok thx a helpet. Én most megpróbálom witch vagy nightwitch-el és lumberrel. Az a baj nyílván a tapasztalat is hiányzik nálam, sokat kellene gyakorolni vele, de elég hamar elmegy a kedv ha folyamatosan aláznak :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3024) Dendytv


Dendytv
senior tag

Űdv
Hozzajutottam egy ujj telefonhoz és nem abba a felhasználóba léptembe amit pár napja indítottam ! Pedig ugyan azzal a google acc.al léptem be ! Ezzel a google felhasználóval már 2 clash royal acc van ! És ez a régibe lépett be :( hogy tudok visszalépni abba amit pár napja indítottam ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3025) Amur válasza Dendytv (#3024) üzenetére


Amur
Topikgazda

ha van supercell id a korábbihoz hozzárendelve akkor nincs gond. Ha csak gmail és tényleg kettőt is csináltál rá akkor support jóindulatára bízhatod magad.
De ha pár napos a másik is akkor nem biztos hogy érdemes foglalkozni vele! Nem sok progressziót vesztettél.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3026) Hunmugli válasza Amur (#3025) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

De az újat el kéne menteni :K

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3027) Dendytv válasza Hunmugli (#3026) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hogyan tudom elmenteni ? Mert még a régi telom itt van ! És azon az ujj acc megy az ujjon meg a nagyon régi ! És én az ujjat szeretném folytatni

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3028) Hunmugli válasza Dendytv (#3027) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Van azóta egy Supercell ID nevű dolog is, azt is kipróbálhatod. Én nem használom, de ettől még nem kell ódzkodni tőle. Apropó, mik a tapasztalatok vele, kedves Többiek? :)

Holnap este tudok érdemben segíteni, addig is itt van ez: [link]. Sok időt fog elvinni feleslegesen, de képes vagy ebből is megoldani a problémádat.

ujj és új: 2 külön dolog. Az ujjadat is folytathatod persze :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3029) Dendytv válasza Hunmugli (#3028) üzenetére


Dendytv
senior tag

Kösszi :) akkor jo lenne ha holnap tudnál segíteni mert az angolom űber potato !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3030) Hunmugli válasza Dendytv (#3029) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia. Ráérek most is. #3024ben ezt írtad: "Ezzel a google felhasználóval már 2 clash royal acc van ! És ez a régibe lépett be"

Ezt úgy mondják magyarul, hogy egy CR acc van rajta, a régi :)

Ha a fiatal, új accot szeretnéd elmenteni, akkor csak csinálsz egy új google fiókot (persze ha már van, akkor nem kell) és rámented (cr -> beállítások -> google play sign in -> kiválasztod az új fiókot). Vagy használod a Supercell ID-t. Ehhez van leírás angolul, én nem fogom lefordítani, csak nem lehet olyan bonyolult használni. Nagyon fontos: a FB-os csatlakozás nem menti el a játékállást.

Hajrá.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3031) Hunmugli válasza Hunmugli (#3030) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Megoldva.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3032) Dendytv válasza Hunmugli (#3031) üzenetére


Dendytv
senior tag

:R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#3033) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

5117 volt nálam a vége, most sokkal erősebbnek tűnt a vége. Tegnap 4900 alá is benéztem...

A frissítésről / sneak peakről kérdeznék: ha tradelek valamit, azután jár majd vajon arany?

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3034) Rigby7627 válasza Hunmugli (#3033) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Hali, visszatérem.

Van mesélni való.

Akkor kezdem a válaszaimmal:

Card Trading: a cserélhető lapok rarity szerint fixek, mégpedig ezen módon: common 250, rare 50, epic 10, lega 1. Aranyat nem kapsz érte szerintem, de lapot igen. Kérésnél tudod választani hogy mit kérsz, és mit adsz cserébe. Ha egy időn belül nem cserél veled senki arra amit kiraktál, visszakapod a tokent.

Trade Token: Challangekből, clan war chestből, shopből kapható zseton, melyekkel tudsz lapokat cserélni a fentebb leírt módon.
(Minden csak az én véleményem, azt írom amit (majdnem) biztosra tudok, esetleges hibákért bocs)

Ma season vége lett, végre meglett a challanger 2 kereken 4300 kupával, és az addigi draft chestek a lehető legszerencsétlenebbek voltak, ebben pedig, 4 ből 3 perfect! Első olyan chest amiben lega is volt FÉL ÉV ALATT. Magic archert megkapva így, 15 villám és 75 hoggal eddigi legjobb ❤

Hunmugli: Supercell ID igazából ugyan olyan mint a google play mentés, csak ez gyorsabbik módja pl. amikor IOSrol Androidra vagy fordítva visznek át fiókot.

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#3035) Rigby7627


Rigby7627
csendes tag

Holnap update! Hivatalosan bejelentették. Ki mennyire és mit vár? Én a tradelést.

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#3036) Hunmugli válasza Rigby7627 (#3035) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Trade +1

Az új szintes rendszert nem várom, mert ezt remekül megszoktam, de hosszútávon tuti jó lesz. (Csak eltolják a számozást, SEMMI lényeges nem változik, mindenki nyugodjon meg :R )

Ezt nem értem, miért kellett offba tenni :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3037) Amur


Amur
Topikgazda

A trade az konkrétan hazavágta a klán chat-et. követhetetlen, kellene egy külön chat csatorna a játékban csak trade-re,
valamint invite-ként kellene kezelni a trade-et hogy csak az tudja elfogadni akivel le lett beszélve, mert az "ellopott" trade-ekből óriási cirkuszok vannak...
majd egy kövi update..
az alapötlet kiváló, a megvalósítás szörnyű..
Egy reddit gyöngyszem az update-ról(inkább a balance-ról):
"You can all thanks the CR noob balance team for the Giant Double Cheat meta that’s coming."

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3038) Hunmugli válasza Amur (#3037) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Miféle giant double cheat meta?

Giant + goblin giant? Kapásból 11 elixir. A 2 spear gob meg hihetetlenül gyenge ide supportnak. Örülnék, ha vki ezzel jönne ellenem :DDD

Ellopott trade: én nem is értem, hogy lehet hogot adni ice golemért meg healért. Mindegy, ha én kapom a hogot, bármilyen bénának bélyegzett lapot adok. Tegnap pl 50 heal spelltől váltam meg :))

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3039) DVlad


DVlad
őstag

Kár, hogy ez a trade dolog is csak klánnal működik.

(#3040) Amur válasza Hunmugli (#3038) üzenetére


Amur
Topikgazda

a giant double prince-re gondolt a prince buff miatt double cheat alatt.
Ellopott trade meg inkább lega szinten volt..
megbeszélték, kirakta, majd más rányomott, és kapott egy ingyen legát.
(mert fair szinten oda vissza csere van, hogy mindkét fél adjon bele tokent is, így mindenki jól jár mert egy tokenért 2 legát kap)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3041) Hunmugli válasza Amur (#3040) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Double cheat --> double elixir? Van valami autocorrect itt a fórumon, vagy mi? :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3042) Amur válasza Hunmugli (#3041) üzenetére


Amur
Topikgazda

Nem értelek, vagy te nem engem. :)
azért írta double cheat-nek a double prince-et, mert a nagyon erős prince, újabb buff-ot kapott.
Szójáték.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3043) Hunmugli válasza Amur (#3042) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Hát ez elég nagy hülyeség.. :D

Ok, értem, de nem tetszik.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3044) Seat18


Seat18
tag

Szervusztok PH! tagok!

Szeretnék egy jó klánt összehozni, gondolom Dunát lehet itt rekeszteni ezekkel a bejegyzésekkel.
Akinek van kedve csatlakozzon hozzánk :)

Fanatic Brigád

(#3045) Amur válasza Seat18 (#3044) üzenetére


Amur
Topikgazda

Nem lehet dunát rekeszteni, de nehéz fába vágod a fejszéd!
Legtöbb nagy klánnak több év előnye van. Hidd el nem a levegőbe beszélek, jelenleg is leader vagyok a kiskarim klánjában, és vezettem a Reddit Hungaryt, amit egy másik klán alapjaira építettünk, tehát nem nulláról kezdtünk, verifikáltuk a Reddit felől, mégis totál szenvedős volt, mai napig az, pedig Gold ligában van a klán..
Ha még nem feccoltál bele sok időt, inkább csatlakozz egy már meglévő jó kis klánhoz!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3046) Hunmugli válasza Amur (#3045) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

+1, nem beszél hülyeséget a kolléga :K

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3047) redwhite78 válasza Amur (#3040) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Ki kell írni message-be, hogy aki "tradetolvaj" az repül. Ez tuti megoldja a problémát. :)
Amúgy eddig nálunk nem érzékeltem belőle gondot. Pedig nem írtuk ki.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#3048) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Mivel mentetek a triple elixires challangen? Nekem pont nem lett meg a lega token, de annyira már nem is kell :)

Szerintem totál más világ, mint a sima challange, sokkal durvább paklik vannak benne, és még nagyobb a szórás...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3049) Hunmugli válasza redwhite78 (#3047) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Már vannak gondjaink. Pár üzenettel valamennyire úrrá lettünk rajtuk. Sajnos akinek "nagyon kell valami" vagy figyelmetlen, arra nem lehet hatni. Kéne bele olyan fícsör, hogy le lehet fixálni kivel tradelsz.

Mondjuk te azt kapsz amit kérsz, elvenni tőled meg nem tudnak, legalább ennyi előnye van a dolognak :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3050) Amur válasza Hunmugli (#3049) üzenetére


Amur
Topikgazda

ezt írtam én is korábban. Egyfajta invite lenne trade-re. Úgy csak az tudná leokézni akit invite-oltál rá.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.