Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Tyler Durden válasza jack474 (#1650) üzenetére

Ugyanez van nálam kb csak a minionom csak 11-es. Megnézem a vidiket, kíváncsi vagyok arra is, hogy játszik vele.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1652) Amur válasza jack474 (#1650) üzenetére


Amur
Topikgazda

Ewiz nélkül viszont újra kérdés hogyan kezeled az anti tankokat.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1653) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Elite barbi ellen szopi van, megpróbálom a skelikkel vagy a spirittel kicsalogatni őket, aztán minion rájuk és lesz ami lesz...

Csináltam egy videót, hogy mindenki láthassa a draft chestet működés közben (egy perc, szóval megéri begyorsítani a sebességét kétszeresre ;] )

Most kb ennyi jutott eszembe, zárásként még annyit, hogy amíg láthatók a játékosok deckjei, addig én csemegézni fogok a Casinósoktól - hacsak más klán át nem veszi a vezető szerepet. Remélem, nem baj :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1654) Amur válasza Hunmugli (#1653) üzenetére


Amur
Topikgazda

Végül nekem ez vált be, variáltam rajta sokat.
Challenge-en és ladderen is bírja.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1655) jack474 válasza Amur (#1652) üzenetére


jack474
tag

Védekezésnél, vagy támadásnál? Védekezésnél két földi egységed van, a skeletonok és a golem. Ha van skeleton, akkor skeleton+minionnal viszonylag kevés dmget kapsz be. Ha van elég elixired és van golemed, akkor simán megéri betenni középre, a mega miniont meg a golem mögé, így elég sok hpja marad, és a legnagyobb golem gyilkos kártyája nem lesz nála. Ha nincsenek nálad ezek, akkor megéri a lightning is, talán 1-2-t ütnek a toronyba. Általában tesznek valami kis egységet mögé (spiritek, golbinok, stb), így mehet mellé a log is, akkor viszont nullát ütnek a toronyba. Ha nincs nálad semmi, csak a légi egységek, akkor nincs mit tenni, le kell tenni a két miniont, és imádkozni. Baby dragont csak akkor érdemes letenni, ha van arrow az ellenfélnél, vagy fire spritiek meg ilyenek jönnek a barbik mögött. Ezekhez persze mind elixir kell, ha akkora előnybe kerül az ellenfél, akkor nem a deck hibája, hogy bevernek az ebarbik, hanem valamit elnéztél, vagy túl agresszív voltál a semmire. Nincs olyan 3 elixires kártya, ami értelmesen levéd egy ebarb+zap/log rusht.

Támadásnál alapvetően lightning log baby sari a barátaid. Ha ebarbokat rak, akkor jellemzően nem célom a tornyot is lightningolni, jobban megéri a 2 ebarbot meg a harmadik egységet (tombstone, megaminion, mini pekka, akármi). Ha barbárokat rak le, akkor sok mindent nem tudsz csinálni. A log, baby sari, minionok meg a golem robbanás nyírja őket, jellemzően maradnak ilyen fél hp-s golemiteok, amik még tankolnak egy picit a légi egységeknek és bőven elég ez is kinyírni a tornyot. A gond akkor kezdődik, amikor 13as barbárok ellen mész 5ös baby dragonnal meg 6os golemmel. Na ott nem sok babér terem.

(#1656) frogfoot


frogfoot
csendes tag

F-ect$ làtom te is làvàzol zapp neked jobban bevàlt mint az arrows èn az utòbbit hasznàlom fireballal ?
Mondjuk az inferno tower ellen jò lenne a zap viszont a minionok ellen meg jobb a nyil.

(#1657) F-ECT$ válasza frogfoot (#1656) üzenetére


F-ECT$
titán

Minden ellen nem lehet jó a decked, én ezzel tudom hozni a 4300-4500 közötti szezon végi trophy számot, ami a lapok szintjéhez képest elég jó (nagyon sok ellenfélnél már 12-13-as commonok és 9-es rare-ek vannak, illetve a 6-os epic se ritka):
Lava (3)
Balloon (5)
SArmy (5)
Fireball (9)
Tombstone (8)
MM (8)
Minions (11)
Zap (11)

Dive ever, work never.

(#1658) frogfoot válasza F-ECT$ (#1657) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Nekem a következő:
Lava lvl2
Ballon lvl 5
Mega minion lvl9
Minion lvl 12
Skarmy lvl 5
Tombstone lvl 8
Fireball lvl 9 ( tegnap lett meg)
Arrows lvl 10

Ezzel 4030 jött össze de sokat nem jàtszottam vele mert nincs időm remèlem ezzen a seasonon feljebb tudok kerülni.

Esetleg valami taktika segitsèg ha van szivesen fogadom

Màsik verziot is tesztelem ott ballon helyett miner skarmy helyett guard de nem tudom melyik lenne a hatàsosabb.

(#1659) F-ECT$ válasza frogfoot (#1658) üzenetére


F-ECT$
titán

Röviden: a játék elején csak akkor érdemes támadni, ha lent van a TS vagy az ellenfél támadását sikerült kevesebb elixirből megfogni. Dupla elixir esetén lava-val kell indítani, a hídon mögé rakni a balloon-t, és támogatni amivel épp kell (minions, fireball, zap).

Dive ever, work never.

(#1660) frogfoot válasza F-ECT$ (#1659) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Köszi a gyors vàlaszt az biztos ha az elejèn lerakom a làva houndot tuti,hogy kapok egy pusht a màsik oldalon amit visszaverve nincs elixirem lerakni a ballont a kutya mögè.
Boom beachet kimaxoltad màr?

[ Szerkesztve ]

(#1661) F-ECT$ válasza frogfoot (#1660) üzenetére


F-ECT$
titán

BB-t akkor hagytam abba, amikor épp minden egységem maxos volt, de gondolom azóta tettek be újakat.

Dive ever, work never.

(#1662) Amur válasza jack474 (#1655) üzenetére


Amur
Topikgazda

Főleg védekezésre értettem, köszönöm a kimerítő választ.
A gólem középre nagyon jó taktikának hangzik. tény hogy jobb ha az én térfelemen semlegesítem az e-barbikat pl.
Ha inf.tower is van, akkor viszont vigyázni kell hogy legyen kézben villám, és rá elixir is mire a hídhoz ér a gólem.
Taktikus deck, de ha minden klappol, és nincs hiba a gépezetben akkor sima ügy akár a 3 crown is.
4000 környékén mozgok, itt még ritkán tünnek fel 13mas e-barbik.
Aktuális project vasárnaponként pont a villám, hogy 6-os legyen mire oda jutok.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1663) jack474 válasza Amur (#1662) üzenetére


jack474
tag

Nem vagyok benne biztos, hogy hogyan értetted, de csak akkor érdemes villámozni, amikor 3-4 másodperce már lövi a golemet az IT. Nekem 5ös villám + 6os golem egy ütéssel leszed egy 8as IT a villám után, a 9est hol leszedi, hol két ütés kell hozzá. Ha túl hamar nyomod a villámot, akkor viszont szétlövi a golemet, mielőtt az odaérne befejezni a munkát. Én akkor vagyok jó helyzetben, ha a hídnál van 10 elixirem, akkor le tudok tenni egy megaminiont vagy baby dragont, és marad is elixir a lightningra, amikor a golem már fél úton van hozzá.

(#1664) Amur válasza jack474 (#1663) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igazad van, nem kell rögtön a villám.
Lehet rámférne még pár tanács! Vagyunk itt páran gólem deckkel.
Csináltam egy vidit, a meccseket nézzétek, ne a deck bemutatását(kb.6 perctől jönnek)
, és várom a tanácsokat, hogyan lehetne jobban játszani! (így is imádom!)
golem deck vidi

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1665) jack474 válasza Amur (#1664) üzenetére


jack474
tag

Csak beraknám azt a skeletont, mindkét meccs simább lett volna. Példa: legelső bomber+ebarb+skeleton army rush. 9 elixirt pakoltál le és buktad a tornyot. Ha ott skeleton van ice wizard helyett, akkor letuttad volna tenni őket középre, le tudtad volna tenni a 2 miniont, és odaértél volna a loghoz ugyanannyi elixirért. Belevertek volna a tornyodba rendesen, de szerintem maradt volna legalább 1000 élete. Másik dolog, hogy túl sokszor raksz golemet, és van, hogy rossz oldalra ment. Példa: második meccsen jön egy witch bal oldalt, te meg 2 elixir múlva leraksz egy golemet jobb oldalt. Ha nem lett volna villám a kezedben, akkor is a witchel szembe kell menni, de még villám is volt nálad. -1 elixirért sebzel a toronyba is egy csomót. így meg az lett a vége, hogy a hídon villámoztad le a giantjével együtt. Ha a golem is bal oldalt ment volna, akkor meg villám se kellett volna, a witch alig sebezte volna a golemet, a villámra költött 6 elixir helyett lemehetett volna két support egység ami szétszedi a giantet, a witchet, és az ellenfél tornyát is.

(#1666) Amur válasza jack474 (#1665) üzenetére


Amur
Topikgazda

Az elsőt nagyon eltosztam.
Skeleton kb. level7 ha van,azért nem raktam be. fire spiritem van 11-es ill. ice spirit 10-es.
Persze felhúzom majd a skeletont, ha jól gondolom akkor mega minion helyére raknád? (sajnálom mert brutál sebzést tud bevinni a gólem tankolása mellett a toronyba, de tény hogy egyéb oldalról meg a minion jobb)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1667) jack474 válasza Amur (#1666) üzenetére


jack474
tag

Az ice wizard helyére raknám a skeletont. Ha lenne ewizid, akkor az menne a mega minion helyére.

(#1668) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Sziasztok, szeretnék gratulálni a klánomnak!

a Rocket League is kapott egy díjat :C

;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1669) pethYeti


pethYeti
addikt

Grat a matchmakingnek, meg ennek a két lapnak hogy létezik.

(#1670) lkristóf válasza pethYeti (#1669) üzenetére


lkristóf
senior tag

Pontosabban melyik két lap nem tetszik? :DDD
Nekem is volt már elég szép matchmakingem... :O

(#1671) Hunmugli válasza lkristóf (#1670) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Rg-ebarbi ha tippelnem kéne...

13as rg nagyon beteg, és nem kell hozzá annyi taktika. Ebarbhoz legalább azt tudni kell, mennyi elixírje van a másiknak. Az elmúlt napokban mind2 lap miatt kaptam már ki, de itt 4-4100-on az ebarbárok sokkal jobban zavarnak.

Megnéztem kuku videóit, ő 5000-en pedig a 13-as rgtől szenved. És a többség nem tudna vele mit kezdeni, esetleg sparky/pekka tudja rendesen counterelni.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1672) lkristóf válasza Hunmugli (#1671) üzenetére


lkristóf
senior tag

Most hogy mondtad, rákerestem. Tényleg ügyesen tolja, belenéztem pár videójába. :C

El is felejtettem dicsekedni, hogy nekem is meglett az első 13as kimaxolt common nem más mint a RG személyében! :DDD Itt egy mai meccs. vagyis tegnapi :D

[ Szerkesztve ]

(#1673) pethYeti válasza lkristóf (#1672) üzenetére


pethYeti
addikt

Legyél szíves többet ne írj ide. :DDD

(#1674) WhiteWalker válasza lkristóf (#1672) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pfujjj , gusztustalan Electro Wizzard. :D

[ Szerkesztve ]

(#1675) Hunmugli válasza pethYeti (#1673) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

PH Figyelőn nem látszanak az emojik, csak néztem, hogy mi bajod van szegény fórumni vágyóval (de este volt.) De én is valahogy úgy érzek, mint te; nincs egyetlen 12-13-as commonom vagy 9-es rarem :(

De legalább majdnem minden kártyám azonos szinten van, így több működő deckkel ostromolhatom a 4000 kupát.

lkristóf, ha youtube-ra töltöd fel a videóid, nem foglalnak értékes tárhelyet. Képekre nincs korlátozás bizonyos méret felett, ha videókra sincs, akkor nem szóltam.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1676) lkristóf válasza Hunmugli (#1675) üzenetére


lkristóf
senior tag

Köszönöm mindenkitől a kedves szavakat! :P

Csak azért nem youtube-ra raktam fel, mert annyit nem ér ez a videó, később úgy is törlésre kerül mert egy ilyen "ideiglenes" mappába raktam, de köszi, hogy szóltál. :)

Na de akkor egy kis update morzsa:

;]

(#1677) BaLaaGe03


BaLaaGe03
újonc

Hali!!
Tudnátok Deck ötleteket adni Arena 5-be Ice Wizard köré? ;) :)

(#1678) Pompi válasza BaLaaGe03 (#1677) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az Ice Wizard egy támogató kártya, nem köré építenék paklit, hanem valami köré amihez mehet az Ice Wizz.

Feel Good Inc.

(#1679) F-ECT$ válasza Pompi (#1678) üzenetére


F-ECT$
titán

Aréna 5-ben még lehet, hogy aköré építesz :)

lkristóf: ezek kamu lapok, nem?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1680) Pompi válasza F-ECT$ (#1679) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az lehet.

A lapok meg az április elsejei tréfák, nem?

Feel Good Inc.

(#1681) lkristóf válasza F-ECT$ (#1679) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igen, ezek ilyen viccből készített lapok, de én szívesen kipróbálnám őket. :DDD

(#1682) frogfoot


frogfoot
csendes tag

F ect$ azon gondolkozom a làvàs deckemből kiveszem a tombstont ès berakom helyette a goblin ganget mert akkor van lègi tàmogatàsom meg ha le is zappoljàk vagy logozzàk a skarmykat ott lennènek a salàtàk lehetne vele tàmogatni a làvàt is meg talàn e barbi meg ,hog ellen is jobb volna.Arra kicsi a sansz hogy log meg zap is legyen a deckbe
Vèlemènyed?

(#1683) F-ECT$ válasza frogfoot (#1682) üzenetére


F-ECT$
titán

Ki kell próbálni, de szerintem egy épület kell a deckbe (főleg a sima elixires időszakban), nagyon sok minden ellen jól jön az elterelés: ebarb, giant, golem, hound, balloon, hog, stb.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1684) WhiteWalker válasza lkristóf (#1681) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez még viccnek is rossz :DDD

(#1685) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok tudtok esetleg egy jó klánt ahová beférek Arena 6 1600 kupával ? :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1686) pethYeti


pethYeti
addikt

Hihetetlen mostanában mennyire ebarbi, RG orintált a meta. Még Challangben is csak ez megy. Jöhetne már valami patch mert a kedvem elmegy az egésztől. Vért kell hugyozni ha nyerni próbálna az ember. Rankeden persze sansztalan mikor az én 10-es commonjaimmal akarom megfogni a 11-12-es skill-lapokat..

(#1687) r0by válasza pethYeti (#1686) üzenetére


r0by
addikt

Nyugodtan ide lehet venni a fireball-t is. 4 lötyi, de simán letarol egy 10 pinkes támadast is akár.

(#1688) F-ECT$ válasza r0by (#1687) üzenetére


F-ECT$
titán

Fireball kell, különben mi büntetné az agyatlan all-in támadásokat?

Dive ever, work never.

(#1689) frogfoot válasza r0by (#1687) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Fireball kötelező lap a deckbe sokszor köszönhetem a győzelmet neki most fejlesztem lv 10 re rà fog menni vagy 2 hònapom de most a 8 as rare lapokat kiviszi ami nagy segitsèg.

[ Szerkesztve ]

(#1690) r0by válasza frogfoot (#1689) üzenetére


r0by
addikt

Pont ez az, hogy most már szinte minden deckben benne van. Ugyanolyan idegesítő, mint az ebarbi. Az SC miért nem nyúl hozzá következetessen? Mert eddig legtöbbször mindig azt nerfelték, amit sokan használnak.
Szvsz túl erős lap ez 4 elixírért..

[ Szerkesztve ]

(#1691) frogfoot válasza r0by (#1690) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Alap kàrtya nem fognak hozzànyulni mert ugy vannak a rare lapok healtje kitalàlva ,hogy fireball szintjènèl eggyel kisebbet ől meg ha meg több elixirbe kerülne hozzà kellene nyulni a poisonhoz meg a villàmohoz is.

[ Szerkesztve ]

(#1692) dragonfx


dragonfx
veterán

Ujra felraktam a gammat.sok ujjitas volt hatha jobb igy.
Jungle arenaba vagyok.
Az uj lapok kozul mi az ami ertelmes?erdemes vele foglalkozni?
A goblin csapatos szerintem fejeletten nem rossz.mert amugy kizappoljak.
Az elite barbi irto eros es gyors.hanyastol erdemes haszbalni?
A kopos goblin tetszik de gyengd.
Electro wizi szerintem haszontalan.
Sekeleton army.t mer haszbaljak mostansag sokan?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1693) redwhite78 válasza dragonfx (#1692) üzenetére


redwhite78
aktív tag

ewizi pont az egyik legerosebb lap, sokan nerfet sejtenek.

never go full retard

(#1694) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Kipróbáltam azt a decket, amivel kuku 12 wint ment grand challangen. Ide most illene bevágni a linket :B

Valami eszméletlen jó!!! :))

Tegnap 4*12 wint mentem vele classicon, ma pedig már be is gyűjtöttem az összes epicet az epic challangeből. Üröm az örömben, hogy wifi problémákkal küszködünk (pedig új router is jött, meg minden), úgyhogy csak 4. alkalomra sikerült.

Egyébként kb minden ládanyitásról van videóm, majd berakom, ha találok humánus módot a vágásra.

De ha épp jön a net, akkor csak arra kell figyelni, nehogy elszámítsd magad. Min. minden 2. játékosnál ott az ebarbi, és ha megy a collector/gólem, megy az ebarbi is. Erre azt dolgoztam ki, hogy csak akkor támadok gólemmel, ha már 2 coll is van lent, vagy kezdődik a dupla mannás időszak.

A deck, ha vki nem ismerné: ewiz, log, gólem, villám, baby sari, collector, minions, skeletons (átlag 4.3). Grandon még nem mentem vele, annyira bátor még nem vagyok :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1695) frogfoot válasza Hunmugli (#1694) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Akit èrdekek nèzze meg Peti is hasonlòval megy a clash royal magyarul cimmel deckèpitès 3.

(#1696) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Sziasztok!

Ha tele van egy kártya-stack, akkor mennyi pénz jár fajtától függően? Arra gondolok, amikor pl maxos egy common, van belőle 100, és kapsz ládából. Akkor az átváltozik pénzzé.

Sikerült megállítanom egy videót jó helyen, ami szerint minden commonért 5 gold jár. Rare-ért nyilván 50, epicért 500. Legendért 40k?!

Valaki homályosítson fel :)

Mert így lehetne pénzt requestelni, ami bizony nagyon király lenne :K

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1697) r0by válasza Hunmugli (#1696) üzenetére


r0by
addikt

Ha jól értem a gondolatmeneted, akkor nem fog működni, mert maxos kártyát nem tudsz kérni a többiektől.

(#1698) Hunmugli válasza r0by (#1697) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Vagyis ha lvl13as rgm van pl, akkor abból nem tudok kérni? Ez így elég szívás.... Az napi 600 pénz lenne...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1699) dragonfx


dragonfx
veterán

Jok ezek a hetvegi lapakciok meg epic et is lehet kerni.
Amugy az excutionert hasznalja valaki egesz hasznalhatonsk latszik.boszi5re gyujtok.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1700) Amur


Amur
Topikgazda

[link]
Ahogy olvasom E-barbi és RG nerf. A nép elérte amit akart.
E-barbira tényleg ráfér.

kerestem én is yotube-on ezt a Kuku-t, de csak szerb,szlovák videósokat hozott fel. Linkeltek egy videóját?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.