Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Amur válasza Tyler Durden (#800) üzenetére


Amur
Topikgazda

igen, tapasztalom a 'skeliarmy' mennyire felfutott.
4 alatti elixir átlagnál tényleg lazán elhagyható a collector..
nekem 4,9. Ezzel azért elég hazárdírozás, de szokni kell..
Amit még látok az új metában: a royal giant megint erős lap lett. Mert a gyakrabban használt lapok ugye megváltoztak, és könnyebb lett védeni.
Egy ice wizz, princess, fireball, mega minion,mini pekka/lumberjack, ice spirit,zap felállásban próbáltam, egész eredményesen.
Ettől még utálom az RG-t, de ha jobban haladok vele akkor buta játékos leszek egy időre amíg nem változik a meta megint, és játszhatom azt amit szeretek.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#802) Amur


Amur
Topikgazda

skeliarmyra találtam még egy jó felhasználhatóságot(ill. kettőt)
- inferno tower kiiktatása
-zap csali(majd jöhet egy miner+aprónép kombó)
amúgy a sok zap csalis deck már az agyamra megy.. ezek most mégjobban felfutnak majd..
(tipikus lövesd el a zapot, használtasd el a log-ot, aztán miner+minion horde kombó és tornyát bukta)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#803) Tyler Durden válasza Amur (#802) üzenetére

Ezt akartam is írni, hogy a skelly armi nálam is nagyon jó a zap csalogatás miatt. Ha ellövi rá, akkor nem marad semmi sparkyra és vica versa. Nem egy meccsen volt olyan, hogy egyik oldalon megy sparky + giant, másikon meg ledobom a csontikat és ilyenkor indul a fejvakarás. Mondjuk ha log + zap is van az fájó. Log viszi a 2es princessemet is meg az egész csonti galerit..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#804) lkristóf


lkristóf
senior tag

Tényleg elég sok lett a skeleton army-s deck, és a lightning is sokszor megkeseríti a dolgom. De happy end van, mivel sikerült megütnöm a 4k-t, 4017en állok! :DD Commonjaim sikerült felhúznom 11re, rarejeim még mindig lvl8on. Azt néztem, hogy a 11es zap 204et sebez és egy lvl2es lava houndnak a kis lava pupjainak csak 198 hpjuk van, szóval instant ölhetők. Valahogy ezt csak most vettem észre. :DDD

(#805) redwhite78 válasza lkristóf (#804) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Ezt eddig en sem vettem eszre. Akkor a kovetkezo fejlesztes zap lesz. A tuzcsimbokok rettento idegesitoek. Grat a 4k-hoz! :)

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#806) Tyler Durden válasza lkristóf (#804) üzenetére

Az igen, maximális gratula 4k az már igen derék teljesítmény. Nekem most az a bajom a dekkemel, hogy vannak napok mikor sok countert kapok, amikkel sehogy nem bírok. A legrosszabb talán a hogos mineres inferno toweres toronycsipegetős deck. Ott ha nem bénázza el, akkor semmiképp nem tudom megakadályozni, hogy 1 tornyomat ne verje le én meg nem jutok át a védelmén.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#807) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Gratula a 4k-hoz :Y

Nekem még sokáig fog tartani :N

Sajnos a skeli horda, és a villám használók száma nőtt, így le kell tennem a 3 muskétás használatáról. Pont mire kihúztam nyolcasra, bejött ez a hülye frissítés. Szerencsére azonban a régi hogos deckem még most is működik, jól elleszek vele 3100 környékén.

Poisonnal nem találkoztam azóta, giantos deckből pedig csak nagyon kevéssel. Lehet hogy ez azt jelenti, hogy túlságosan le lettek gyengítve :(

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#808) Tyler Durden válasza Hunmugli (#807) üzenetére

Most néztem meta reportot, hát érdekes változások vannak. Legjátszottabb lap a maga 68%-val a log, majd ezt követi az ice spirit. Zap hosszú idő után először kiszorult a top10ből /fentebb említett 2 lap miatt valszín/.
Giantes dekkek is visszább szorultak bár van egy bowleres verzió, amit most játszanak. Amit sokan nyomnak a lávakutyás, tombos, lightningos illetve a hoglog deck a másik.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#809) redwhite78 válasza Tyler Durden (#808) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Hol nézed a statisztikákat?

never go full retard

(#810) F-ECT$ válasza redwhite78 (#809) üzenetére


F-ECT$
titán

Itt.

Dive ever, work never.

(#811) Amur válasza Hunmugli (#807) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én még használom a 3 muskétásokat, de csak amolyan meglepinek.(mindig csak a dupla elixires részen rakom le őket, miután elhasználta a fireballt, lightning-ot stb..)
Eleve nem tudom máskor elixir collector nélkül mert ugye még mindig a gólemes paklival tolom.
Gondolkozom én is egy ideje hogy kivegyem, de nekem meg nemsokára level9-es lesz! Nagyon sajnálnám félrerakni őket!
Van level 2-es sparkym, de hiába próbáltam, sehogy nem tudom beilleszteni..pedig beférne a muskétások helyére bőven a 6 elixirjével..
Van inf.dragonom is lvl2, de azt sem tudtam használni megfelelően ebben a pakliban(pedig sok gólem-inf.dragon paklival találkozom, majd nézek vidit).
Pont logom nincs..
Próbálgattam egy Royal Giant paklit is.. Az a bajom vele mint az összes sokak által használt paklival:
mindenki tudja mi a counter..

global top100-ban egyetlen 3 muskétás deck van most.. no comment.. volt idő mikor top1 is volt vele(egy amerikai srác sokáig tolta)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#812) Hunmugli válasza Tyler Durden (#808) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Igen, van egy tombstone-lavahund-villám deck, és van egy ugyanilyen, csak lava helyett gianttal és bowlerrel.

Én tv royalban láttam mindkettőt, kétszer egymás alatt csatázott ugyanez a két deck. (!) Külön játékosokkal. Egyszer az egyik nyert, egyszer a másik.

corvette:

Én úgy gondolom, hogy a 3 muskétás továbbra is nagyon jó, csak sajnos a log nagyon sokat sebez belé :(((
Éppen ezért most a hogos deckem használom, de bármelyik esik ki a kettő közül egy esetleges nerf miatt, ott a másik :)

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#813) Amur


Amur
Topikgazda

Egy jó kis cikk arról hogy az ellenfél kezdőlépéséből megtudhatod milyen deckkel jön majd.
Ez ugye nem kis előny!
how to tell your opponents deck from first step

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#814) Pompi válasza Hunmugli (#812) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Igen, van egy tombstone-lavahund-villám deck"

Erről nincs valami konkrét infó valahol, én egyelőre nem találtam.

Az új patchben mindent nerfeltek amit használtam - giant, poison, ec - pedig már fent voltam 2800 környékén, azóta meg 2300-on súrolom az aréna8 alját, nem találom, hogy mit rakjak össze megint.

Irtó bosszantó ez a nerfelgetés, beleöl az ember egy csomó goldot a fejlesztésekbe, aztán dobhatja az egész decket a kukába.

Feel Good Inc.

(#815) F-ECT$ válasza Pompi (#814) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt nézd meg.

Dive ever, work never.

(#816) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

nem tudom, h az utolsó frissítés hozadéka, de A9-ben mintha többször kapnék epicet, és gyakran 2 rare-t is free chestből.

(#817) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Lavahund köré milyen lapokat érdemes rakni, építeni?

(#818) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#817) üzenetére


F-ECT$
titán

Nehogy visszaolvass 2 (!!! azaz kettő) db hozzászólást, mert letörik a szemed.

Dive ever, work never.

(#819) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#818) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Ezt nézd meg" - bol nekem meg tudni kellene hogy az hová mutat a link ugye??
Főleg hogy amit feltettek kérdést előtte sem erre irányult...
Mr kioktató...:U

[ Szerkesztve ]

(#820) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#819) üzenetére


F-ECT$
titán

"Igen, van egy tombstone-lavahund-villám deck" ;) :P

Dive ever, work never.

(#821) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#820) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt elnéztem .
Ettől függetlenül csavarhatnal a stílusosod.

(#822) Amur válasza WhiteWalker (#817) üzenetére


Amur
Topikgazda

Itt egy challenge "győztes" pakli leírása. Ez egész szimpi nekem is. Lehet kipróbálom ha újra rászánom magam légi deckre.(mondjuk 3 legendarys..)
[link]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#823) WhiteWalker válasza Amur (#822) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , megnézem.
Véleményed szerint az Infernal Dragont mivel lehetne helyettesíteni? Baby Dragon?

(#824) Pompi válasza WhiteWalker (#823) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Alternatives – If you don’t have the Inferno Dragon, you can replace it with Minions for a great defense and offense."

Feel Good Inc.

(#825) Amur válasza WhiteWalker (#823) üzenetére


Amur
Topikgazda

Baby Dragont az új metában nem igazán ajánlják lava hound mellé.
In.Dragon szerepe a deckben a nagy tankok leszedése, tehát inkább defenzíven használandó, ezt viszont a mini pekka is lefedi.Én egy cycle card-ot raknék be. Erre az ice spirit vagy a fire spirit a legjobb, esetleg a skeletonok.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#826) Sanyi.mTs válasza Amur (#825) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"cycle card" ez a kifejezés mit takar pontosan?

(#827) Amur válasza Sanyi.mTs (#826) üzenetére


Amur
Topikgazda

ha olyan kártya következik amit le kell raknod, és gyorsan el kell lőnöd egy olcsó lapot hozzá.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#828) lkristóf


lkristóf
senior tag

Köszi azoknak akik gratuláltak, de nagyon nehéz megtartani ezt a 4k-t, mivel olykor nagyon erős ellenfelet is bead 10es létemre. A legrosszabb meg az amikor (mint előbb) 4020 vs 3869 és ha legyőz akkor -42 :O bezzeg ha én nyerek akkor meg +20 talán. :P Kíváncsian várom az első meccset mikor bedobja az új graveyard legendaryt ellenem. ;)

(#829) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az utóbbi napokban makom van.
Vettem egy legendary chestet , majd bedobott egy Giant chestet két napja , most pedig dobott egy Legendary chestet.
Wow :DDD

[ Szerkesztve ]

(#830) Sanyi.mTs válasza WhiteWalker (#829) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

És mi volt a legendbe?

(#831) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#830) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Amit vettem abba Lavahound.
A mai még nyitás alatt holnap reggelig.

(#832) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#830) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ma kinyitottam , Miner volt benne , így 5000 goldert upgradelhetem lvl2-re :D

(#833) lkristóf


lkristóf
senior tag

(#834) redwhite78 válasza lkristóf (#833) üzenetére


redwhite78
aktív tag

A balance sztem indokolt. En is azt ereztem, hogy az ice spirit tul sokaig fagyaszt, az infrnot meg nehez leszedni. A raget mondjuk igy sem fogjak sokat hasznalni, de lumberem legalabb nyert vele egy kicsit.

Nemreg sikerult felmennem nekem is 4000 pont fole, lehet pont a balance segitett.

never go full retard

(#835) lkristóf válasza redwhite78 (#834) üzenetére


lkristóf
senior tag

Tetszik az ápdétbe, hogy baráti mérkőzésbe kitolja a kártyák szintjét tournament/challenge cap-re. Így pl lv2es epic lvl4es lesz a csata idejére. Mivel bekerült pár új achievement ezért egy kis ingyen gemhez lehet jutni. :DDD Gratulálok a 4000hez!

(#836) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Mekkora bukó volt az ellenfélnek :DDD
Legendary pakli :DDD

[ Szerkesztve ]

(#837) lkristóf


lkristóf
senior tag

Csak hogy én is kicsit dicsekedhessek, ez 2 nap alatt. :DD

(#838) Tyler Durden válasza lkristóf (#837) üzenetére

Gratu, szépen belehúztál a tuttiba (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#839) Amur


Amur
Topikgazda

Srácok..kezdem feladni..nem találom a helyem az új metában!
A gólem-3musketeer deckem a collector megölésével kinyirták.
Próbálkoztam gólem-bowler, giant-bowler deckekkel, de inkább kevesebb mint több sikerrel.
Pedig log-on kivül minden legendaryt begyüjtöttem már.
Kiemelkedően erős lapjaim(3000 trophy környékén csücsülök mostanában):
common: zap lvl11,fire spirit lvl10,barbarians lvl11,Royal giant lvl10
rare: 3musketeer lvl9!,rocket lvl7.inf.tower lvl8,fireball lvl7,musketeer lvl7.mini pekka lvl7,giant lvl7,mega minion lvl 7
epic: gólem lvl5,lightning lvl5,bowler lvl4,skeleton army lvl4,guards lvl4,dark prince lvl4,witch lvl4
legendary:miner lvl2,ice wizz lvl2,inf.dragon lvl2,lava hound lvl2,princess lvl2, többi legó level1
tipp,tanács, merre induljak?
Választék van, de főleg az olyan deckekkel tudok játszani ahol egy tankot kell supportolni olcsó egységekkel.
de kedvenc support kombóm a princess-ice wizz.
A paklim amivel feljutottam arena9-be és 3240ig mentem:
gólem,3 musketeer,barbarians,zap,e.collector,miner,princess,ice wizz. Ugye ez a múlt.
Sokáig próbálkoztam collector helyett rockettel. Úgy 4.9es elixir átlag..gyilkos..erre jó hogy liftezzek arena8-9 között mostanság. Arena8-ba nagyon erős, olyankor csupa 3crown..arena9-be meg nagyon drága..lenyomnak a gyors deckek..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#840) Tyler Durden válasza Amur (#839) üzenetére

Nálam is ugyanez volt, 3800ról jöttem vissza 3100-ig. Most gólemezek, ezt ajánlom neked is, főleg, hogy lvl5ös neked. Nekem 4-es és most 3400 körül vagyok vele.

2 fajta van amivel játszom, teszteld be:

golem, log, archer, megaminyon, tombstone, baby dragon, lightning, zap

golem, fireball, skeleton army, log, megaminion, minion horde, goblin barell, goblin

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#841) r0by


r0by
addikt

Én meg kezdem megunni ezt a játékot. Most reggel 4100-ról estem le egy 9-es lose streakkel. Lvl10-ként 11 és 12-es ellenfelekkel kell tolni. Köszönhetően a 4000-es resetnek.
Értem én, hogy kupaszám alapján sorsolnak össze, de ennek így nem sok értelme van, nem sok esélyem van ellenük. Azt meg nem is említem, hogy lvl5 lufi, meg lvl6 pekkával jönnek.. Mellé lvl3 ice wizi meg ilyenek.. :W

(#842) WhiteWalker válasza r0by (#841) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Engem az bosszant hogy folyamatosan napok óta a ladakbol csak ice spirit és ice gólem jön...nem is használtam őket... agyrém...
Ezen is változtathatnanak azért.

[ Szerkesztve ]

(#843) Amur válasza Tyler Durden (#840) üzenetére


Amur
Topikgazda

Jók a paklik amit ajánlasz, én is gólem pakliban gondolkozom elsősorban. Log nélkül teszteltem is már mindkettőt egyébként, de sajna a log az nem helyettesíthető..
Nem az igazi egyik sem log nélkül!
Remélem hamarosan nekem is.(lassan aktuális a következő SMC, -meglesz az 1000 kinyitott láda, és ugye 500 ládánként van egy már)
Vagy megtanulok játszani az inf.dragonnal, esetleg egy giant-bowler-lightning deckkel.(lighning-om is lvl5)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#844) Tyler Durden válasza Amur (#843) üzenetére

Gólem miatt irigyellek nagyon, nekem csak lvl4. Én szerintem a mostani metában nagyon jó, rengetegszer nem tudják megfogni a golem push-t. Ráadásul az ilyen kis unitokat a robbanás is szétszedi, max utána küldöd még a logot /majd ha meglesz/, vagy esetleg egy zap-et. Szerintem mindenképp ezt eröltesd, a 3 muskétás az felejtős, nagyon sokan jáccanak lightning-al.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#845) Amur válasza Tyler Durden (#840) üzenetére


Amur
Topikgazda

Most nézem ezt a decked:
golem, fireball, skeleton army, log, megaminion, minion horde, goblin barell, goblin
ide nagyon adja magát egy miner mondjuk a goblinok helyére. Nincs neked?
Ha van próbáld ki, ha pont úgy kapod el az ellent hogy elhasználta a zapját,logját akkor kontrázva egy minion horde/skely army/goblin barell+miner kombóval, tuti bukja egy tornyát!
Ellenem jópárszor eljátszák ezekkel a zap-csalis deckekkel. Ez meg így még meg is lepi mert gólem deckre számít nem zap-csalira.
Ki is próbálom!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#846) Amur válasza Amur (#845) üzenetére


Amur
Topikgazda

ááá.. mekkora esély van rá hogy mikor elöszőr tesztelem a paklit(challenge-ben) egy olyan kínai srácot ad be aki 4300+ trophys és van a paklijában zap,log és arrows is... kb. nulla. Mégis bejött!
De nem tudott kitolni velem a matchmaking mert lenyomtam még így is!
Úgyhogy jó lesz a deck! ;)
Utána kaptam egy olyat akinek csak arrows volt a lava hound-inf.dragon air deckjében..örületes lezuztam...

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#847) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Graveyard Legendary ér valamit?

(#848) Amur válasza WhiteWalker (#847) üzenetére


Amur
Topikgazda

hogyne érne. Pláne hogy még nem tudják kezelni. Nehéz is..

Visszatérve a gólem-zap csali deckre..hiába toltam jól vele challenge-en, ladderen meg leszopattak..
Komolyan nem tudom már mi van. Nem vagyok hülye a játékhoz, de egyre káoszosabb az egész.
Én örülnék egy kicsit 50% feletti win-lost aránynak, hogy lassan de azért felfelé haladjak. Ne lassan lefelé..(vagy néha gyorsan)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#849) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

tükröt milyen deckben lehetne használni? lvl5-re fejleszthetném.
amim nincs: log, inf.dragon, graveyard.

amit most használok: hog, miner, princess, ice wizard, fireball, zap, barbarians, minion horde

(#850) WhiteWalker válasza Amur (#848) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Teszek vele kísérletet...
Talán inferno tower kore bedobni lehet jó ötlet , addig sem a tankot égeti..:U

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.