Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Tyler Durden válasza dracox (#1300) üzenetére

Egyáltalán nem biztos, hogy akkora nerfet kap, hogy kikerüljön a metából /lásd royal giant is bentmaradt/. Sokat használod és arra épül a decked, akkor megérheti. Nekem lvl9es és mivel nem épül rá dekkem sokallom, hogy 28k-t ráköltsek a lvl11re.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1302) dracox válasza Tyler Durden (#1301) üzenetére


dracox
addikt

A másik fejlesztési lehetőségem még ami komolyabb lehet az 8k-ért lvl8 HOG. Nem dobálják az ezres coinokat a chest-ek így valamelyik háttérbe szorulna fejlesztés szempontjából, de szeretem mind a kettőt használni és kicsit vacilállok mi legyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1303) Sirbence


Sirbence
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Epic chestet lehet csak úgy kapni? Ezt úgy értem hogy előzőleg nem volt láda helyem és nyertem egy meccset és mivel nem volt hely ezért nem kaptam akkor ládát most mentem egyet de mostmár volt szabad hely és epicet kaptam.
Az lenne a kérdés hogy amikor nem volt helyem akkor legendary ládát kaptam volna?? mert most nagyon felb@sz hogy ha azt kaptam volna és nem volt helyem
mert elvileg legendary láda után jön epic chest
Előre is köszi a választ!

(#1304) Amur válasza Sirbence (#1303) üzenetére


Amur
Topikgazda

Sirbence:Ha nem volt helyed, akkor semmilyet nem kapsz, ergo nem buktál legendaryt.
Az un. chest cycle csak akkor lép tovább ha van üres slotod!

Jack474: Én RG-vel vagyok trophy rekordon egy ideje, igaz követve a metát, e-barbi counternek, beraktam az e-barbikat. :)

Haron06: jó gondolat is a mirror skely army meg nem is.. nagyon sok pakliban a zap mellett ott van a log is, vagy ha az nem akkor 90%-ban a fireball... Lehet bukik egy elixirt, de ha a toronynál vannak már az e-barbik, megéri neki, mert azt is sebzi. Én nem mirroroznék, ha annyira tetszik az ilyesmi, ott az olcsó clone, jól használva igen gyilkos(sokáig toltam vele, csak kellett a hely másnak azért cseréltem)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1305) Sedos


Sedos
csendes újonc

Sziasztok!

Keresnék egy értelmes klánt.. A jelenlegivel nem vagyok túlzottan megelégedve... Level 8 vagyok, aréna 8-ban.. Kuparekord egyenlőre 2438, össz donate 1000+.. Klán chestbe és mint a donatenál láthatjátok elég sokat teszek a közösbe.
Csak komoly klánokat keresek.

S.

(#1306) redwhite78 válasza Sedos (#1305) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Hozzánk jöhetsz, ha a Clan Chestben is aktiv leszel. :)
Clan: Rocket League, felnőtt vezetés, top 50 körüli helyezés. Van pár tagunk PH-ról is.

Ha jelentkezel írd be, hogy Snow-val megbeszélve.

never go full retard

(#1307) Sedos válasza redwhite78 (#1306) üzenetére


Sedos
csendes újonc

Borzasztóan noobnak tűnhetek, de mivel eddig csak nyílt klánokban voltam ezért fogalmam sincs, hogy lehet jelentkezni... :D :Y :Y

Egyébként a mostani clan chestben eddig 74 kupát tettem a közösbe, szóval nem hiszem, hogy ezzel gond lenne..

[ Szerkesztve ]

(#1308) redwhite78 válasza Sedos (#1307) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Rákeresel a klán nevére és jelentkezel. De lehet egyszerűbben megtalálod, ha megnézed a local klán listát, jelenleg 53. helyen vagyunk (Rocket Leauge).
Mennyi a pontod? Most épp 2400 a limit, az alatt nem enged jelentkezni, de ha kell időlegesen leviszem, hogy tudj csatlakozni. Mi a neved a játékban? Beírom, hogy a villámkezű elderek a helyedre ne vegyenek fel mást.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#1309) Sedos válasza redwhite78 (#1308) üzenetére


Sedos
csendes újonc

2300 pontnál vagyok éppen. Már megtaláltam a klánt, csak azt a részét nem tudom, hogyan jelentkezzek. :)

Gusztav néven vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#1310) Janaboy válasza Sedos (#1309) üzenetére


Janaboy
veterán

Nincs eleg kupad a jelentkezeshez.

Janaboy

(#1311) redwhite78 válasza Sedos (#1309) üzenetére


redwhite78
aktív tag

levittem a kupa limitet, már jelentkezhetsz.

never go full retard

(#1312) akangels


akangels
tag

Meglett sràcok ! :)) :DD

(#1313) Tyler Durden válasza akangels (#1312) üzenetére

Grat, ennyire bejött ez az egység? (: Mondjuk tény, hogy bosszantó tud lenni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1314) Janaboy válasza akangels (#1312) üzenetére


Janaboy
veterán

Grat, durva.

Janaboy

(#1315) dracox válasza akangels (#1312) üzenetére


dracox
addikt

Gratula hozzá. Nekem is 500 egység kell a max-hoz, mert az egyik kedvencem. Olcsó és pusztító. :K

(#1316) Tyler Durden válasza dracox (#1315) üzenetére

Utóbbi időben páran futtatják és tényleg elég irritáló. Berakják vmi mögé vagy védekezik toronynál, akkor iszonyat mennyi dmg-et ki tud osztani..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1317) dracox válasza Tyler Durden (#1316) üzenetére


dracox
addikt

Igen. Én egy ice wizard+musketeer+bomber triót szoktam küldeni sokszor.

(#1318) F-ECT$ válasza dracox (#1317) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ezt a triót egy fireball eléggé pozitívan trade-eli.

Dive ever, work never.

(#1319) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#1318) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

vagy downgrade-eli :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1320) Amur válasza F-ECT$ (#1318) üzenetére


Amur
Topikgazda

Ennyi, és fireball kb. minden deckben van egy ideje...

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1321) dracox válasza F-ECT$ (#1318) üzenetére


dracox
addikt

Ez így van és ezért szoktam lerakni őket mikor ellőtte az ellenfél. Legtöbb esetben nincs mirror nekik.

(#1322) frogfoot


frogfoot
csendes tag

Vèlemènyetek szerint èrdemes lesz megjelenèskor beinvesztàlni executioner lapra èn főleg làvàs ballonos deckkel megyek amit Fects hasznàl.
Köszi a vàlaszokat.

(#1323) F-ECT$ válasza frogfoot (#1322) üzenetére


F-ECT$
titán

Most épp váltottam, mert minden 4000 feletti lekerült 4000-re, így tök más lett a meta, mint múlt héten. Jelenlegi deck:
Golem (5)
Elite Barbs (11)
Archers (11)
Minions (11)
Mega Minion (8)
Elixir Collector (8)
Fireball (8)
Zap (11)

Ezzel lazán tudom tartani a 3900-4100 sávot (korábban volt már 4300+ is, de az már nagyon szenvedős volt.)

Az új lap: szerintem a special offer mindenképp megéri, mert ha nagyon rossz lesz, úgyis jön rá buff.

Dive ever, work never.

(#1324) Pompi válasza F-ECT$ (#1323) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Classic challenge-en is ezzel mész, vagy ott maradtál a "hound, balloon, mm, minions, tombstone, zap, fireball, sarmy" decknél?

Feel Good Inc.

(#1325) F-ECT$ válasza Pompi (#1324) üzenetére


F-ECT$
titán

Kb 1-1.5 hete nem voltam már, szóval ott még nem próbáltam ezt a decket.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1326) redwhite78 válasza F-ECT$ (#1323) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Nekem is hasonló lett most a nem hogos deckem. Csak a minions helyett mást (skarmy, musketeer) próbálgatok.

never go full retard

(#1327) Amur válasza F-ECT$ (#1323) üzenetére


Amur
Topikgazda

Érzékelem én is a meta változást, bár én még mindig 3800-on mozgok.(+/- 60-akat mozgok,elég stabilan tartom)
Egyenlőre nem változtattam az RG decken, de tesztelek én is egy gólem decket, ahogy korábban is írtam graveyard kombóval, de nem találom még a jó felállást..
RG jóval gyengébb e-barbis metában, de megoldom azzal hogy kijátszatom az e-barbikat, vagy én is leteszem amikor használja, möggé egy fire spirit,és csókolom.
Általában ice wizz mindig lenn van(azzal kezdek ha tudok, ha nem később tuti leteszem, és elég jól bírja),kevés támadást vezetek valamelyik wizz nélkül.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1328) Tyler Durden válasza Amur (#1327) üzenetére

Én is most átálltam gólemre, bár továbbra is az rg-t kérem /még 1500 és megvan a 13-as/. 4100 környékét úgy néz ki a gólemessel is tudom tartani. A következő dekkel nyomom:

zap lvl11
archers lvl11
megaminion lvl8
skeleton army lvl5
furnace lvl9
fireball lvl8
musketeer lvl8
gólem lvl5

Ebarbik ellen nagyon király a fireball, + a gólem támogatására is nagyon jó, mikor az ellenfél már a tornyánál védekezik. Ilyenkor általában kiszórnak mindent a gólemre és mehet is a fireball (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1329) Amur válasza Tyler Durden (#1328) üzenetére


Amur
Topikgazda

Rocket esetleg? Ha sokat kiszórnak value lehet az is. Sokáig használtam, most gondolkozom hogy fireball vagy rocket kerüljön vissza. Mindkettő magas szinten van.
Finishernek sem rossz. Kicsit kikopott, mert az e-barbik miatt mindenki pörgös, alacsony elixires paklira törekszik.
Rocket még 1:1-ben is jó lehet az e-barbik ellen, elvégre 6 vs 6 elixir, egy level 11 e-barbi hp-ja 1280, level8-as rocket area damage-a 1351, vagyis ha jó időzítesz game over az e-barbiknak.
Rocketet azért nem szeretik mert nem lehet ész nélkül dobálni.
Egyrészt mert időzíteni kell(mozgó egységekre nehéz is..de ha már a toronynál ütnek vmit easy)
másrészt 6 elixir. Én viszont szerettem. Magam már meg is győztem hogy visszarakjam!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1330) Janaboy


Janaboy
veterán

Lumber jackrol mi a velemenyetek amugy?

Janaboy

(#1331) akangels válasza Janaboy (#1330) üzenetére


akangels
tag

En kimondottan szeretem , sokat sebez/gyors , en valkyre moge szoktam berakni es alltalaba feltolja a toronyig siman. Nyilvan akkor jatszom ki ha mar a masik oldalt megy a push es ott vedekezik az ellenfel.

Nekem egyebkent lvl2 a lumber.

(#1332) r0by


r0by
addikt

Lehet már tudni, hogy mikor lesz következő update?

(#1333) frogfoot válasza Janaboy (#1330) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Sok elit barbàr lumberjac komboval talàlkozok olyan 3400 körül ha meghal a lumber beturbozza az ebarbiakat ès elèg erős is ez a felàllàs.
Nèztem èn is a top jàtèkosok nagy nyomatjàk az ice golem, ice spirit ,rocket ,cannon ,muski ,hog ,csonti, zap combot ùgy làtszik most ez a meta deck.

(#1334) frogfoot válasza r0by (#1332) üzenetére


frogfoot
csendes tag

23 àn jön a következő update.

(#1335) r0by válasza frogfoot (#1334) üzenetére


r0by
addikt

Köszi, közben megtaláltam: [link]
Azt hiszem, hogy elkerülhetetlen fejlesztenem és beraknom az elite barbit.. :W

(#1336) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ennyire dilettáns idióták vannak a SC-nél???

"Elite Barbarians: Hitpoints -4%, Damage -4%, Hit Speed to 1.5sec (from 1.4sec)"

Ez aztán a nagy nerf , miközbe sír a fél világ... :W

[ Szerkesztve ]

(#1337) Tyler Durden válasza WhiteWalker (#1336) üzenetére

Zap az asszem irány a kuka style lesz, nem viszi el az azonos szintű goblinokat ami pl goblin barell esetében vicces lesz.
Szerintem jó irányba mennek, a túl populáris kártyák nerfet kapnak /általában ez egyenlő azzal ami felfele lóg ki a metából szerintem/. Nyílván ha épp olyan kártyát nerfelnek amit épp kérsz, akkor az kellemetlen /én kis accon pl így jártam most a megaminonnal, azt gondoltam nem lesz 2. hullámos nerf neki/.
Barbárok meglássuk így mennyire lesznek durvák, szerintem maradni fognak a metában továbbra is.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1338) WhiteWalker válasza Tyler Durden (#1337) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ige, a Zapen én is erősen gondolkozom , hogy megreptetem a kukába...
Ez az elitbarbi nerf = 0-val...Maradnak nálam is meg gondolom másoknál is. :(((

(#1339) Amur válasza WhiteWalker (#1336) üzenetére


Amur
Topikgazda

Azt írják hogy a kombinált hatása a nerfnek elég ahhoz hogy kezelhetőbbek legyenek.
Gondoltam itt a többi nerfelt,buffolt lapra is értik, de nem, csak arra gondoltak hogy kicsit lassabbak,kicsit gyengébbek lettek..
Ha a zap kikerül az nem csak a goblin barellt,és a kisebb egységeket erősíti, hanem pl. még jobban ellehetetleníti a nagyobb tankok használatát, hiszen ha nincs zap, megint jönnek az inf.towerek és leszedik 5 elixirért a 7-8 elixires tankokat..
Electro wizardot egyértelműen be akarják hozni a metába, mert eddig nem nagyon használták(pedig nem volt az rossz, csak nem találták a helyét még a játékosok...)
lognál is csak 4% nerf. Nem tudom beragadt valamelyik dev. 4-es gombja hogy mindenre csak ezt dobálják...
ice golem nerf viszont megint erősíti az e-barbikat, hiszen egyik legjobb counterjük volt...
Wizard kis range buff, nem hátrány kell az aprólékhoz. Szerintem a varázslófélék visszajönnek lassan a metába.(wizz,ice wizz, electro wizz).
Varázslatos update összeségében! :DDD

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1340) Pompi válasza Tyler Durden (#1337) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Zap az asszem irány a kuka style lesz"

Király, épp a napokban költöttem rá 20 ezret a level 10-re.

Mega Minion is újabb nerf, az kapott nemrégi is valamit, azt is lassan addig vágják amíg használhatatlan lesz.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1341) Amur válasza Pompi (#1340) üzenetére


Amur
Topikgazda

vmi légi olcsó egység kell majd a helyére. lehet ők már tudnak valamit és egy új egységet szánnak oda, vagy csak a minionokat akarják visszahozni(ezt tartom kevésbé valószínünek)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1342) Janaboy válasza Amur (#1341) üzenetére


Janaboy
veterán

Na es mi oli le a sarmyt? Azert az arrow meg mindig lassu es dragabb is.

Janaboy

(#1343) akangels válasza Janaboy (#1342) üzenetére


akangels
tag

Majd az executioner :D

(#1344) r0by


r0by
addikt

Valami bíztató az ebrabi nerffel kapcsolatban: [link]

(#1345) F-ECT$ válasza Pompi (#1340) üzenetére


F-ECT$
titán

A Zap common a GB meg epic, azaz egy lvl 11-es Zapet könnyű összehozni és az leszedi az 5-ös GB-t továbbra is.

Dive ever, work never.

(#1346) Amur válasza F-ECT$ (#1345) üzenetére


Amur
Topikgazda

Bizony, ráadásul eddigi pár meccsből az a tapasztalat, hogy boldog-boldogtalan szórja a goblin barellt, mert az milyen OP, csak elfelejtik előtte felhúzni.., és ahogy írtad a level5öst a 11-es zap-em simán leszedi..
Nem akkora buff mint azt sokan hiszik..
Inkább majd a sima goblinoktól tartok,mert az ugye common, és very fast.(és ugye az update leírásban is benne volt hogy cél volt hogy a zappal egy szinten lévő goblint ne tudja megölni..lecsekkoltam tényleg így van! level11 goblin 204 hp, level 11 zap 192 damage)
El fognak terjedni szerintem kis idő múlva ahogy rájönnek a nagyok a meta új szeleire, a kicsik meg majd követik a vonalat.

Áh..egyébként sejtettem hogy mire lesz logom nerfelik..ugyanígy voltam a sparkyval, alig vártam hogy kapjak egyet, mire lett már eleve legendary arena-s voltam ahol mindenki tudta kezelni, ráadásul a mai napig az egyetlen lap amihez tudtommal nem nyúltak(sem buff, sem nerf...),a meta változások meg nem tettek jót neki.
Electro wizard buff, és annak az elterjedése az utolsó kegyelemdőfést is megadja neki..RIP Sparky...
Kár érte mert talán egyetlen lap aminek több a sebzése mint a HP-ja. Vérbeli glass cannon.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1347) F-ECT$ válasza Amur (#1346) üzenetére


F-ECT$
titán

Jön az új goblinos lap pár hét múlva, én majd arra leszek kíváncsi.

Egyébként én még pont nem érzem a nerf hatását, 10-ből 8 szembe jövő tolja még az ebarbokat és a zap / mm se tűnt el.

Dive ever, work never.

(#1348) Amur válasza F-ECT$ (#1347) üzenetére


Amur
Topikgazda

Persze, ebarbik és zap maradt.
Goblint barellel viszont bepróbálkoznak, de túl kell húzni egy common zaphoz képest még így is ami epic sunday ide vagy oda, nem gyors folyamat..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1349) Tyler Durden válasza Amur (#1348) üzenetére

Ebarbik nerfje nem volt szerintem annyira brutál, hogy eltűnjenek. Azon csodálkozom, hogy nem jött több balloon archer meg megaminion nerf után..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1350) Amur válasza Tyler Durden (#1349) üzenetére


Amur
Topikgazda

ebarbi nerf+wizard buff nekem mondjuk elég hogy könnyebben kivédjem a barbi rohamokat.
Eddig fireball+fire spirit kombóval végeztem ki, ami 6 vs 6, most ha már eleve van lenn egy védekező vagy támadó egységem akkor pluszban elég az egyik wiz és már nem érnek a toronyig.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.