Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Amur válasza szabolcs77 (#900) üzenetére


Amur
Topikgazda

Itt egy miner-balloon-freeze deck:
[link]
Princess helyett egy arrows, vagy akár az ice wizzed. Meg én a minion helyett mega miniont raknék.
Ezer éve játszottam balloon-nal, én akkor is freeze-el kombináltam, igaz akkor giant volt a tanker, de a miner még jobb ha kitapasztalod, megszokod.
Teszteld klánon belül, vagy classic challenge-ben, ne menj rögtön élesbe ladderre!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#902) szabolcs77 válasza Amur (#901) üzenetére


szabolcs77
tag

köszi meglesem, de elsőre tetszik :)

(#903) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ma tűnt fel, h kártyát már 7 óránként lehet kérni :Y

(#904) F-ECT$ válasza Sanyi.mTs (#903) üzenetére


F-ECT$
titán

Az egyik legjobb újítás, végre "lazán" megvan a napi 3 kérés.

Egyébként ez a dupla elixires challenge is jó móka, sikerült 12-1-et menni elsőre :)

Dive ever, work never.

(#905) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#904) üzenetére


F-ECT$
titán

A dupla elixires challenge sikere után bemerészkedtem egy Grand Challenge-re, és azt kell mondjam, hogy elég jó a gem / reward kihozatala már néhány győzelem után is.

A beugró 100 gem, ami kb 2000 goldnak felel meg és már 0 win esetén is kapsz 1400 goldot, 2 rare-t (2x20 gold) és 18 commont (18x2 gold), azaz közel 1500 goldot, tehát kb 500 goldot kockáztatsz egy 0 wines run esetén is. Elsőre sikerült mennem 5 wint, így kaptam 5000 goldot, 2 epicet, 8 raret meg egy csomó commont, alsó hangon is 9000 goldot, ami azért elég szép.

Arról nem is beszélve, hogy a kártyák egyen szintre vannak hozva, tehát ha kikapsz, akkor az nem amiatt van, mert az ellenfélnek magasabbak a kártyái.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#906) Amur válasza F-ECT$ (#905) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igen. Grand Challenge nagyon value! Én 4 legendaryt kaptam grand challenge chestből már.
5-6 wines menetek után.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#907) F-ECT$ válasza Amur (#906) üzenetére


F-ECT$
titán

Kb hány menetet mentél, pozitív hossz távon is a dolog?

Van egy lista azokról a lapokról amik erősek a tournament rule miatti visszabutításban a többi laphoz képest?

Dive ever, work never.

(#908) Amur válasza F-ECT$ (#907) üzenetére


Amur
Topikgazda

1600+ gem-em volt mikor kezdtem, akkor jöttek be a challenge-ek. 500-at "elpazaroltam" egy legendary chestre, vagyis kb. 10-11 menetet mentem. 2-3 win azért min. megvolt mindig. 1 győzelem után pedig már én is úgy számoltam hogy pozitívban vagy ahhoz képest ha goldra váltanád, és ugye a lapokat nagyon jól adja.
(sokkal több rare,epic a classichoz képest arányaiban, és tényleg elég nagy esély a legendaryra).
4 legendary 10-11 menetből több mint jó arány(persze lehet malacom volt és nem ennyire jó az,de biztatni tudlak csak!)
Ami tournament rule miatt erős:
Furnace(level7-es ugye és a fire spiritek elérnek a 9-es towerig)
mega minion(alap a nagy dps és hp miatt)
Rengeteg lava hound jött velem szemben(ez neked jó hír)
Rocket(szinte mindenki akivel 4-5 win után találkoztam használta)
inferno tower

A double elixir challenge-en én is bitangkodtam, nagyon jó volt 5 gem-ert! Nem is tudom hányszor futottam neki, de 4-5 win alatt nem végeztem. Nagyon jó átváltás volt! Még epic is esett pár.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#909) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Érdekes a játék algoritmusa.
Sorba olyan lapokat dob a ladakbol amiket sosem hasznaltam.
Vagy 1,2 szintre fejlesztettem csak. Pl: ice spirit, knight , skeleton golem ...így "osztonozve" hogy koltsd el a meglévő pénzed. Később majd más lapokat dobna hogy arra menjen el a zsé.

Érdekes és zseniális egyben ez a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#910) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#909) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyat dob, amiből kevés van, hogy minden lapod kb azonos szintű legyen. A donate segít ettől eltérni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#911) F-ECT$ válasza Amur (#908) üzenetére


F-ECT$
titán

Megyek én is most 5-öt, ha jön legalább 10k gold és 1 legend, akkor én se költök többet 500 gemet egy random legendre.

Szerencsére IT, Rocket, Furnace, MM mind megvannak lvl7-esek.

Dive ever, work never.

(#912) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#910) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mióta az ice spirit bejött szinte csak az ömlik...adhatna a többi common lapbol,mert azok meg beálltak...
Nah mindegy.
Csak egy összeesküvés észrevétel volt.

(#913) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#912) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nem összeesküvés elmélet, hanem arra való, hogy a később megjelenő kártyákhoz (vagy ha új aréna szintre lépsz, akkor az abban lévő kártyákhoz) előbb hozzájuss. Ha teljesen véletlenszerű lenne, akkor az újabb kártyák szinte sosem tudnák szintben utolérni a régebben elérhetőeket, ami elég nagy szívás lenne.

Dive ever, work never.

(#914) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#913) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , csak én , vagy más, sokra megy ha nem használja azokat a lapokat. :U
Úgy is jegyzi a rendszer gondolom ki mit használ , "kedvezhetne" így , azokhoz dobna lapokat.
De pl az utolsó ladakbol folyamatosan Knight vagy Skeleton Golem esett. Ezek pedig nem új lapok... :U

(#915) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#914) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem pl napok óta az jön, amit kérek is.

Dive ever, work never.

(#916) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#915) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hm...érdekes , nekem meg abszolút nem. Mostanában Tomb és Minion Giantet kérem , egyik sem esik.
Egy darab sem...
Nah mindegy , változtatni nem lehet rajta.

(#917) r0by válasza WhiteWalker (#916) üzenetére


r0by
addikt

Nem vagy egyedül, nálam is csak olyat ad, ami nem érdekes számomra.
Például barbit még lvl2-lvl3-as időkbe kaptam 1-nél többet. Ha nem lehetne kérni, nem is tudom hol tartanék vele..
Ha kapok véletlen giant chestet, akkor abban meg minimum 200 skeleton van. Jól jön a 2000 mellé..

(#918) WhiteWalker válasza r0by (#917) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most megnéztem milyen lapjaim vannak , hegyekbe áll ami felesleges.
16 Skeleton Giant , 1000 felett a Ice Spirit, Knight, Skeleton, Goblin,Bomber,Cannon,Tesla,Fire Spirit... Csomó rare mellé 200felett pl Bb Tower,Barack...Ugy hogy előbbiek már minimum 7 lvl , az utóbbiak minimum 5lvl :U

Szóval nem vagyok egyedül a jelenséggel , megnyugtat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#919) Amur válasza WhiteWalker (#918) üzenetére


Amur
Topikgazda

Azért van hegyekben amit nem használsz, mert nem használod, nem fejleszted.
Ha összeszámolod a használt lapjaid darabszámát, beleszámolva a már upgrade-ekbe belenyomott mennyiséget is, akkor azért a játék tényleg törekszik a kiegyenlítődésre.
Én is örök kritikus vagyok, de ez tényleg így van!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#920) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#918) üzenetére


F-ECT$
titán

A 16 SG lehet, hogy kicsit kiugró (a kis darabszámoknál előfordulhat), de az is csak lvl 3-ig elég, az 1000 Ice Spirit lvl 9-ig, míg a 200 db rare lvl 7-ig.

Dive ever, work never.

(#921) Amur


Amur
Topikgazda

Nálam az első számú utálatnak örvendő deckek a vadisznón lovagló brazíl szoláriumszökevények(aka hog rider..),
ennek ellenére használóinak itt egy ötletes hog-freeze deck:
[link]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#922) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Én is szép számmal kapok bizonyos commonokból. Az ice spiritet és az arrowst persze utálom, így azok mindig feltűnnek. Egyébként mortárból, bomberből és spear goblinsból van nekem a legtöbb, mert azok mindegyike lehetne már 11es. Csak hát az a 20k pénz az nagyon sok kedves supercell :O :(((

Kikísérleteztem egy új decket (figyelem graveyardot tartalmaz), amivel a double elixires challangeban 2*12-t mentem (kb 5 próbából), most pedig 3200on vagyok vele. Sajnos a régi hogos deckem kezd csődöt mondani. A sparkyt pedig nem szeretem, mert kb sose amiatt nyerek, ha az van bent, hanem a giant-wizard miatt.
A deck:
-zap (10) (ha lenne logom, nagy eséllyel akkor se változna a zap :) )
-fireball (7)
-megaminion (7)
-wizard (7)
-skeleton horde (3 de egy híján 4)
-mini pekka (ha lenne lumberem persze az lenne itt) (7)
-golem (4)
-graveyard (1)

A taktika kb annyi hogy a gólemet lerakom és ha mással nem, graveyarddal leszedem az ellen tornyát. Minipekka inkább védésre van, egyébként okosan kell használni a lapokat - na persze hol nem-, mert a golem nagyon drága, önmagában pedig nem sokat ér.

És megjelent a lightning-tombstone-giant/lavahund deckek mellé ezeknek a gólemes változata. Kétszer el is vertek vele :N Íjász és baby sari van benne, persze ha valaki nem tudja használni annak nem is fog működni.

A fenti deckhez ha jól emlékszem egy itteni hozzászólás adta az ötletet, miszerint RG+graveyard a nyerő. Szerintem csak az ellenfélnek :D
Jó sparkys decket tud valaki? (miner, sparky, graveyard van meg legendekből)
Tornádós tapasztalatok? Kicsit keveslem a 3 mpt...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#923) F-ECT$ válasza Hunmugli (#922) üzenetére


F-ECT$
titán

Sparky 3000 alatt ér valamit, utána csúnyán elveri az, aki tud játszani.

Tornado egyelőre nem túl népszerű, én buffot várok rá.

Dive ever, work never.

(#924) Amur válasza F-ECT$ (#923) üzenetére


Amur
Topikgazda

Tornadót egyik klántársam használja, elég okosan.
Elég sok lett az RG deck(én is összedobtam egyet és 200 trophyval feljebb mentem kapásból..)
Amikor lerakják az RG-t, behúzza vele a torony közelébe.
Engem rendesen meglepett. Sebzése nulla, de az ellenséges troopok mozgatására kiváló ha szükséges.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#925) WhiteWalker válasza Amur (#919) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Legyen így , elhiszem.
Csak az szúrt szemet , hogy amiket használok azokból az utóbbi időben egy darab lapot nem adott.

Lavahoundos + lighting dekkel sikerült felmennem 2800 fölé. Itt már érzem , hogy a lapjaim kis szintuek.
Az infernos , vagy lvl 10-es RG paklikkal gyűlik meg a bajom.

[ Szerkesztve ]

(#926) F-ECT$ válasza Amur (#908) üzenetére


F-ECT$
titán

Letoltam 5-öt, 3-5 win közöttiek lettek. Már goldban is lazán megérte, mert bőven 10k fölött jött (sima gem - gold váltásnál csak 10k goldot kaptam volna az 5 belépő áráért), emellett mindig volt epic is (néha nem is 1), no meg csomó rare és common. Viszont legend 1 se jött :(

Dive ever, work never.

(#927) Amur válasza F-ECT$ (#926) üzenetére


Amur
Topikgazda

Sajnos csak a rare és az epic garantált, legendary random, de akkor nem kicsit volt malacom hogy kb. minden 2. grand challenge-ben esett egy..
Viszont amit mondasz: gem-gold átváltásra jelenleg nincs jobb módszer.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#928) F-ECT$ válasza Amur (#927) üzenetére


F-ECT$
titán

Közben toltam egy 12-2 sima challenge-et, az is elég value volt :)

Dive ever, work never.

(#929) Amur válasza F-ECT$ (#928) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igen pénzben az is jó, viszont lapokban azért óriási különbség van ha grand challenge-ben csinálnál hasonló menetet (persze10x annyi gem is).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#930) F-ECT$ válasza Amur (#929) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg sokkal erősebb ellenfelek.

Dive ever, work never.

(#931) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#923) üzenetére

Lvl 3 sparkym van és sajna a mostani metában jácchatatlan, 3500-3700 között vagyok, de kiszedtem, mert halott lap az esetek 70-80%-ban.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#932) Amur válasza Tyler Durden (#931) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igen, én is próbálkoztam vele, de 3000-3200 felett már használhatatlan. A taktikus játékosok 90%-ban semlegesítik..A jelenlegi Metában nincs helye sajnos..
A hogok,royal giantek, lava houndok korszaka van.

Vajon ezek az elite barbárok jók arra hogy lefoglalják az inf.towert és az RG-re küldött kisebb egységeket amíg az érdemben sebez a toronyba? Ez megér egy próbát, bár a 6 elixir elég drágává teszi..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#933) Tyler Durden válasza Amur (#932) üzenetére

Nálam most royal + kemence megy, szerintem eszméletlen durva. Az a baj royalom csak 11, meg a kemence is csak 8, 1-1el nagyobb lenne, szerintem bevenném végre a 4k-t (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#934) Amur válasza Tyler Durden (#933) üzenetére


Amur
Topikgazda

A kemencét most húzom, egy épület sajnos muszáj a sok hog miatt.(a tombstone sem rossz, de a hogos deckekben mindig van zap..plusz egy fireball szinte teljesen leszedi)
Nekem is 11-es az RG, elég masszívat tud már sebezni, és elég sokáig bírja.
Az inferno towert most skely armyval játszom ki. Nem közvetlen a felezőhöz rakom az RG-t hanem két lépéssel visszább, így van időm elérakni a skeleton armyt, mert legtöbbször nem várják meg amít felér, hanem dobják le az inf.towert.Sajnos még így is benne van hogy ez zap lerendezi a skeletonok nagy részét, de el kell használtatni vele, valamint ha kicsit hátrébbról indítjuk még egy mega minion is belefér.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#935) Tyler Durden válasza Amur (#934) üzenetére

Ez a hátrébb rakás nem is hülyeség, megnézem én is. Sajna én arra jöttem rá, hogy totál rossz irányba mentem el a játékban. Szerintem legalább 4 commont kell tartani a pakliban és azokat fejlesztgetni. Nekem simán 12es commonjaim lehetnének, ehelyett csomó rare-t felhúztam 8ra, ami szerintem kevésbé effektív..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#936) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#935) üzenetére


F-ECT$
titán

Én most egy csomó lapot Tournament szintűre húzok, hogy tudjak többféle deckkel legalább ott játszani.

De ha valaki magas lapokat akar, akkor valóban a commonokat és esetleg a rare-eket éri meg maxra vagy aközelébe húzni.

Dive ever, work never.

(#937) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#936) üzenetére

Tournament cap irányba mentem el én is, azzal szerintem jó befektetés csinálsz, nem fásulsz be, változatosabb dekkekkel tudsz játszani. Viszont a ladderen sajna tényleg az van, hogy common esetleg pár rare, epic-et akkor tudsz felvonultatni, ha a kevés értelmesből mákolsz be annyit, hogy legalább lvl4 meglegyen.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#938) Amur válasza Tyler Durden (#935) üzenetére


Amur
Topikgazda

Azért egy level8as rare ér annyit mint egy hasonló egység level10 common, de tény hogy lassabb felhúzni.
Én több commont is 11re húztam már, de mégsem olyan effektív mint sok level8-as rare.
Nincs teljesen igazad.
Ha megnézed a top deckeket global ladderen, mindegyikben van bőven rare,epic és legendary.
Jelenlegi top 1 deckében pl. csak 3 common van.(cannon,zap,ice spirit) ellenben 2rare, 2 legendary és 1 epic.
Inkább az számít hogy mennyire tudod a húzott lapokat együtt használni.
Hiába tudnád könnyen felhúzni mondjuk a minionokat, ha nem illik a paklidba.(ebben a kategóriában ugye a rare mega minion mindent visz, nem is érdemes commonnal helyettesíteni).
De nem véletlenül rare a rare, és epic az epic. Ezek jobb lapok mint a hasonló common.
Sokkal magasabb szintre kell húzni egy commont hogy jobb legyen mint a hasonló rare, akkor meg már ugyanott vagy, mert egy common level 12höz összegyüjteni 2000 lapot szintén nem egyszerű..
kb. annyi mint egy level9 rare-hez a 400 lap(nekem a 3 muskétásoknál ez kb. egy hónap volt)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#939) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#937) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont Tournamentre is kell a lvl 4 epic, ott még inkább számít, ha 1-1 kártyád kisebb szintű. Szerencsére az alábbiak már lvl 4-esek: Golem, Lightning, SA, Bowler, Baby Dragon.

Meg még egy pár olyan is, ami most nem annyira meta lap: Witch, Prince, Balloon. Meglenne a Pekka, Dark Prince és a Giant Skeleton is az, de nem húztam fel őket.

Amiből kevés jött az az X-Bow (4/10), illetve GB-ből már csak 1 kell a lvl 4-hez.

Dive ever, work never.

(#940) Tyler Durden válasza Amur (#938) üzenetére

Ér annyit én nem is azt mondtam, csak nekem rengeteg rare-em 8as, ehelyett pár 12es common jobb lett volna, legalábbis most így látom. Pl zap-om lvl11-es és nagyon sokat számítana, ha 12es lenne. Legendaryknál szintén nem úgy értettem, hogy mind rossz, nekem jelenleg két darab nagyon erős van egyik a lvl 3as princess, ezt nem bántam meg, mert szerintem még most is nagyon jól használható. Ha másra nem is legalább erre lövi a logot/fireballt/arrowt az ellenfél. Ellenben a sparkym is lvl3, ami szerintem most egy katasztrofálisan gyenge lap. Meta lett a tombstone, infernotower, bejött a graveyard, továbbra is használják a zap-et, de még a lightning is kapott szakítást. Gyakorlatilag amíg nem változik a meta, addig hiába ilyen magas szintű, szerintem semmit nem ér. Ha már legó, akkor ahogy nézem a miner pl ilyen all in wonder, gyakorlatilag majdnem mindenhova befér. Az epic lapokkal viszont nem értek egyet veled, mert ott a mostani metában nagyon sok a hulladék. Pl pekkát nem is látsz sehol annyira gyenge, de a 2 prince is eléggé kiesett a mostani metában. Tükör, guard, poison, baby dragon, witch, ballon, giant skeleton szintén nem nagyon játszott lapok. Emellett a lvl4 felett szerintem baromira nehéz felhúzni az epicet, mák kell hozzá, hogy a megfelelő kártyából adjon a chest. /pl nekem lvl4 a pekka, múltkor kaptam hozzá még 21 darabot.. felhúzhatnám lvl5re, de minek, mikor semmit nem ér/. Szóval szerintem epic lapokkal kezdeni kellene valamit, hogy jobban megérje őket használni, mert a nagyrészük hulladék.

F-ECT$: oda must have. Legnagyobb value a jófajta lvl4es epic lapok. Nekem inkább a ladderren van bajom, mint az az írásomból is kiderül, de ezt magamnak köszönhetem, sok felé fejlesztettem, sok dekket tudok futtatni, cserébe viszont a commonjaim gyengék.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#941) Amur válasza Tyler Durden (#940) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igazad van. Ahhoz képest hogy epic lapból van a legtöbb(ha jól számoltam) a legkevesebb használható lap is onnan van..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#942) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#940) üzenetére


F-ECT$
titán

A commonjaim nekem is 10-esek csak, de ezt a kérdéskört egyelőre elengedem. 3700 trophy körül vagyok hetek óta, egyelőre nem célom feljebb menni, mert néha itt is szenvedős a crown chest. Ha meglesznek a fontosabb rare-ek 8-asok, akkor majd rámegyek a commonokra.

Más: mi a verdikt az úk barbár lapról? Van hozzá jó deck, vagy felejtős?

Dive ever, work never.

(#943) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#942) üzenetére

Nem nagyon merültem el a tesztelésében, de szerintem 6 mana baromi sok értük.. Pár meccset néztem royal tv-be, de engem nem győzött meg.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#944) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#942) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

még nem próbáltam, de nekem túl drágának tűnik 6 elixirért.

(#945) Nova96 válasza Tyler Durden (#943) üzenetére


Nova96
őstag

4 vagy 5 elixir lenne a jo.

(#946) Amur válasza F-ECT$ (#942) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én kiskarimmal elvertem a 400 elite barbárra 100 gémet, meg is bántam. Próbálgattam őket tanknak, likvidáló egységnek, supportnak..sehová nem jók, és tényleg drágák. Ahhoz képest pl. egy mini pekka a szétcsapta őket 4 elixirért...

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#947) F-ECT$ válasza Amur (#946) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem lesz rájuk buff, nagyon nem használja őket senki.

Dive ever, work never.

(#948) Nova96


Nova96
őstag

Balance Changes Coming (11/30)
Mega minion :O , a többi úgy ehh, nem nagy változtatás.

[ Szerkesztve ]

(#949) Pompi válasza Nova96 (#948) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én a Log nerfelését vártam - tudom, hogy nem rég lett buffolva - mert az ő szavaikkal élve heavily overused. Keresve is alig találni ranked játékost akinek nincs bent a deckjében, 2 elixirért kellemetlen borsot tud törni az orrom alá mindig - főleg, hogy nekem nincs :O

Feel Good Inc.

(#950) redwhite78 válasza Amur (#946) üzenetére


redwhite78
aktív tag

100 gemért akkor is megérte, ha nem használod. Helyette majd jön a ládákból olyan common, ami hasznos. És tuti lesz buff, pl. -1 elixir.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.