Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jön az update.

Dive ever, work never.

(#1052) Sirbence


Sirbence
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném tudni hogy a chestekben előre vannak benne a kártyák vagy akkor dől el amikor kinyitod hogy mi lesz benne. Mert kaptam egy supermagical chestet és reménykedek benne hogy lesz legendary és megvárnám akkor az electrowizardot hátha azt kapnám :D
Előre is köszi a válaszokat! :))

(#1053) F-ECT$ válasza Sirbence (#1052) üzenetére


F-ECT$
titán

Úgy tudom hogy nyitáskor.

Dive ever, work never.

(#1054) Amur válasza Sirbence (#1052) üzenetére


Amur
Topikgazda

Megszerzéskor. Hivatalos forrás alapján. Pont azért hogy ha kapsz egy SMC-t, vagy sima magicalt, ne tehesd meg hogy később nyisd ki, akár több arenával feljebb.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1055) Sanyi.mTs válasza Amur (#1054) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

mondjuk egy arena 5-ös SMC-t hiába nyitsz ki arena 7-ben, az SMC szintje számít.

"Megszerzéskor"
ha ez igaz, akkor felesleges várni, míg megjelennek az új lapok.

(#1056) Sirbence válasza Sanyi.mTs (#1055) üzenetére


Sirbence
csendes tag

Jó de a SMC szintje aréna 8as szóval azért kérdezem tudom hogy szinthez van kötve ott van a láda alatt hogy hanyas aréna csak hogy ha aréna 7ben megjelenik az icewizi akkor benne lehet e de mind1 megvárom egy próbát megér....
köszi a válaszokat

(#1057) szabolcs77 válasza Sirbence (#1056) üzenetére


szabolcs77
tag

veszteni valód nincs, én tuti megvárnám :)

(#1058) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Sziasztok, megjelent az electro wizard challange. 5 nap múlva lesz elérhető. Forrás: játék: challange fül.

Lényege: bármilyen kártyákat ki lehet választani. Olyat is, ami nincs meg. 100 gemes challangeval ér fel, ami a jutalmat illeti. És ha 12-t nyersz, megkapod az electro wizardot is :D

Személy szerint én egy meglévő deckemet fogom használni, bár kicsit izgulok, mert nincs benne inferno. És hogos csipegetős [az a jó köcsög fajta] ellen nem véd annyira.

Ti mivel mentek? Esetleg megosztanátok egy jó decket jó sok legendaryval? :D

Ha jól emlékszem, az electro wizardot kiszedi a hetes fireball, ezt ki fogom használni. És vigyázni kell a spawn damageval. Amit gondolom lerakáskor ad ki magából, de ebben nem vagyok biztos. Ötletek?

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1059) Amur válasza Hunmugli (#1058) üzenetére


Amur
Topikgazda

Mindenképpen saját decket érdemes átvariálni, mert challenge-eknél fontos hogy ne teljesen ismeretlen paklival menj ha lehetséges. Nagy előnyt biztosít ha gyorsan tudsz reagálni, ismered a saját paklid.
Az aktuális metában erős tournament lapokat érdemes berakni. Egyre kevesebben infernoznak mert mégis csak 5 elixir, challenge-en inkább ha épület akkor furnace, második helyen tombstone.
Mega minion még nerf után is alap, legendaryk egyre kevésbé tünnek fel. Ice wiz lehet hasznos,esetleg lumberjack a hp buff óta, és persze a lava hound aki azzal tolja.

Más: ne felejtsétek el, ma epic sunday! Lehet kérni 4! epic lapot! Nagy lehetőség ez, a sutba dobott epic lapok felélesztésére. Mert bizony hiába jók, ha tudtuk eddig megfelelő szintre húzni!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1060) Tyler Durden válasza Amur (#1059) üzenetére

Ja ez az epic kártya osztogatás nagyon nagy boost lesz, főleg, hogy az epic lapok árát is levitték a felére boltban. /első 1k, második 2k etc../
Úgy láccik rájöttek, hogy különben nem fogják annyira használni az emberek, kivétel akik raklap pénzt belelölnek a játékba. Ma reggel már kértem is, így meglett első lvl5 epic-em a skeleton army. Kövre lightninget fogok kérni, ez a kettő szerepel jelenleg a dekkemben /wizardot raktam ki a lightning jött be helyette, azt kell mondjam minőségi csere volt/.
Jelenleg 4000-4200 között ingázok, lassan meglesz a lvl9 furnace ettől várok előre lépést. Utána pedig nagyobb fába vágom a fejszémet, 5k royal-t kell begyűjteni meg 100k goldot, hogy lvl13-ra lehessen upgradelni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1061) Amur válasza Tyler Durden (#1060) üzenetére


Amur
Topikgazda

RG mellé lightning? Nem is rossz ötlet. Kipróbálom én is. Régen sokat használtam, nekem is level5.
Megosztasz full decket?
Én most így tolom:
RG, fireball, mega minion, zap, arrows, musketeer, lumberjack, dark prince(most lett ez is level5)

Dark prince nagyon hatékony a barbik ellen, de skeleton army sem fogja meg mint a sima prince-et,
sokszor nekiengedem az inf. towernek is ha nincs más, ketten az RG-vel hamar letolják és még bele tud lőni a toronyba is kettőt legalább utána. Arrows nekem a log helyettesítő(amíg nem kapok végre),
zap meg kell az inferno resethez. Fireball helyén sokáig skeleton army, majd miután minden hogos deckben volt zap, és minden második deckben log is, lecseréltem guardsra, majd pár napja fireballra.
Így kicsit defenzív a pakli, de sokkal stabilabb.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1062) Tyler Durden válasza Amur (#1061) üzenetére

Persze, ezzel futok most: log, fire spirits, archers, skeleton army, megaminyon, furnace, lighningm royal. Eleinte wizard volt bent, de a lightning sokkal de sokkal jobb lap. Finishernek is remek + a 3 muskétás, ill sima muskátli, wiz, icewiz, épületes dekkek ellen, mindig value-ba lehet ellőni.
A log az nálam alap, gyakorilatilag sepri az összes kis miniont beleértve a princesst is. Furnace az all around legjobb lapok között van most akár challenge akár ladderről beszélünk. Nekem annyi baj van vele, hogy mivel mást fejlesztgettem eddig, így most kell feltolnom lvl9-re, mert a 11es tornyok lelövik. A firespirit csak lvl10es, tudnám upgradelni, de felesleges, mivel elviszi az összes olyan unitot amit el kell /minion, minion horda, goblinok stb/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1063) Tyler Durden

Ladder reset után atomszívás megcsinálni a crown chestet. Vmi 3 alkalommal futottam lvl13as emberkékbe, mondanom se kell mekkora élmény ellenük jáccani. Utolsónál fogtam és hagytam verjen agyon.. Nemtudom miért nincs vmi lvl query, ami miatt ladder startkor elkerülnék egymást a totál más szintű emberek..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1064) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Na mi lassan a 250-es clan chestet töltjük tele. Ha hamarabb kész az össze (állítólag van maximum), akkor hamarabb kivehető a jutalom?

Más: egy videó arra ösztönzött, hogy megszámoljam a ládákat. Van olyan, amit kihagytam?:
-wooden
-silver
-gold
-giant
-magical
-super magical
-legendary
-epic
-free
-crown
-tournament
-challange
-clan-crown-chest (ccc? :DD )

Különböző méretű tour és chall chesteket nem számítva. Valaki az írta, 14 van, de szerintem csak akkor, ha a kicsi és a nagy challanget szétszedjük.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1065) Sirbence


Sirbence
csendes tag

Hali!
A clan chestben mindenki megkapja az a kártyamennyiséget vagy a helyezéstől függ hogy te mennyit raktál koronából bele?
Előre is köszi!

(#1066) Amur válasza Sirbence (#1065) üzenetére


Amur
Topikgazda

Ha egy crownt legalább beleraktál akkor te is megkapod az összes lapot amit ír.

Hunmugli, nem hagytál ki semmit, sőt hivatalosan challenge chest nem létezik, az is tournament chestnek számít.(csak az custom tournament) vagyis 11 féle van.
chests

Tyler Durden: Elméletileg aki 4000 főlé ment azt 4000re resetelik új season elején.
Nekem nem volt gond a crown chesttel, sőt első nap a klán chest is elég szépen beindult jóval 500 crown felett zártunk.(583)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1067) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Tele a tököm a ládákkal, szinte mindegyikbe van elit barbár pedig 800/1000-nél vagyok vele

(#1068) Tyler Durden válasza Amur (#1066) üzenetére

Igen ez a bajom, mindenki 4knál van, a lvl13as szörnyetegek is (: Napi crownt meg ki kell ütni, de elég nagy szenvedés így season elején..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1069) F-ECT$ válasza Hunmugli (#1064) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem csak lejáratkor nyithatod, hiába lesz kész akár ma.

Dive ever, work never.

(#1070) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1069) üzenetére

Ha jól emlékszem azt írták csak season végével nyílik ki a láda.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1071) Amur válasza Tyler Durden (#1068) üzenetére


Amur
Topikgazda

Közben leesett hogy neked ez valós probléma mert 4000 felett vagy te is, és így küzdhetsz azokkal is akik még nemrég 5k közelében voltak..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1072) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1068) üzenetére


F-ECT$
titán

Hopp, akkor ezért szoptam én is az elmúlt 1-2 napban :) (Kicsivel 4000 felett végeztem.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1073) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1072) üzenetére

Roppant idegesítő, mert ugye a napikat le kell tolnod. 13as ellen meg esélyed nincs, akkor se ha hülye (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1074) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1073) üzenetére


F-ECT$
titán

Már csak azért is, hogy a Clan Chest meglegyen. Bár egyelőre szerencsére jól állunk, megvan az 1000, és még 2 nap se telt el.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1075) redwhite78 válasza F-ECT$ (#1074) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Sőt most már majdnem 1600 is van, sima lesz. A 4000-es reset tényleg nehezített kicsit, de szerintem max. még 2-3 nap és az erősorrend ismét beáll. Egyébként ez jó lehetőség is egyben, hogy erősebb lapok ellen játszhassak. A level 13-as monsterek ellen mondjuk mindegy, de a level 12 common és rare 9-10 lapok ellen még van esély rare 8, common 10-11 lapokkal is.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#1076) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Legutóbbi update óta olyat csinál a játék, hogyha kilépek belőle és akármilyen média hangot ad a telefon elkezd szólni a játék hangja pedig ugye kiléptem belőle. Másnál nincs ez a bug esetleg?

(#1077) Pompi válasza redwhite78 (#1075) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egyik ismerősömék klánja 2400 felett jár. Mi "csak" 1200 körül, sajnos nem mindenki aktív eléggé. De így is jó lesz ez.

Feel Good Inc.

(#1078) r0by válasza Pompi (#1077) üzenetére


r0by
addikt

Mi is még csak 1636-nál járunk.
Nekem ezzel az a bajom, hogy alsóbb szinteken könnyebb 2 vagy 3 koronát szerezni. 4200 fölött vagyok valamennyivel, de 90%-ban csak 1 toronyot tudok leverni. Mindenki fejében meg az van, hogy minél több koronát tudsz gyűjteni, annál aktívabb vagy..

(#1079) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

A vezetők látják, h ki mennyi koronával erősíti a klánt?

(#1080) Nova96


Nova96
őstag

Sanyi.mTs
Mindenki látja infó es ott chest.

[ Szerkesztve ]

(#1081) F-ECT$ válasza r0by (#1078) üzenetére


F-ECT$
titán

Bőven megcsinálhatod, hogy pár vereséggel leesel 3500-ra, és utána kezdesz el nyerni. Előbb-utóbb visszajutsz úgy is a "helyedre", és közben még beesik néhány 2-3 crownos win is.

Btw a legutóbbi nerfek / buffok óta változott a tournament szintű lapok erősorrendje?

Dive ever, work never.

(#1082) Assasin_ válasza Nova96 (#1080) üzenetére


Assasin_
aktív tag

Üdv

Hol van az info melyik menüpontban? Csak a clan chestett szeretném megnézni hogy ki mennyit gyűjt, de nem találom.

(#1083) redwhite78 válasza Assasin_ (#1082) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Social -> "i" betű (Clan Trophies mellett) -> Chest fül

never go full retard

(#1084) Assasin_ válasza redwhite78 (#1083) üzenetére


Assasin_
aktív tag

Köszi :R :R

(#1085) Amur válasza F-ECT$ (#1081) üzenetére


Amur
Topikgazda

Szerintem az elite barbár az óriási buff miatt mindenképpen erős lett tournament szinten is.
(elég sokan már 8-as szinten berakják a legendary arena-s paklikba..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1086) Hunmugli válasza Amur (#1085) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Tízes szinten már nagyon erős... Egy a baj vele: skeleton army nagyon jól kivédi... Minion horda még okés, az legalább drága :D

Giantot, RG-t mint a villám szétkapja. Kedvencem giant skeleton ellen: olyan gyors hogy kikerüli a bombát, főleg, ha a "jó irányból" tesszük*. Gólem ellen olyan mint a skeli army, csak log és zap nem szedi le. Ha nem rak rá semmit az enemy, ketten leszedik a tornyot. Ezért fosok tőle, és ezért fogom használni electro wizi challangen, mielőtt nerfelik :D

Egyébként freeze-vel is lehet használni, nagyon jól, csak nekem sosem jött össze. De kétszer elvertek így. Mondjuk a freeze az egyik legjobb lap, csak nagyon ritkán lehet jól használni.

Szal ja, confirmed: brutál erős egy lap.

*Láttam egy jó kis védekezős taktikát: giant skeleton+clone. 1800+ dmg 9 elixirért... Csak a tankokat nem kapja szét (pekka, golem, lava, giant.)Emlékeim szerint döntetlent toltam ilyen pakli ellen. Meglepő volt, az biztos :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1087) redwhite78 válasza Hunmugli (#1086) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Én is beraktam a lumber helyére az ebarbikat. A +2 elixirt vastagon megérik. A skelo army tényleg jó ellenük, de pont ezért én csak akkor rakom le támadni őket, ha a kezemben ott a zap, vagy utánuk tudok görgetni egy logot. Egyébként a sima barbárok is jól megfogják őket.

never go full retard

(#1088) frogfoot


frogfoot
csendes tag

Sziasztok kèrdèsem az lenne ha mind a 4 ládahely tele van ès folytatom a meccseket a crown chesthez akkor megáll a láda számláló vagy megy tovább mert lassan 1200 winnèl vagyok smc láda nèlkül.

(#1089) F-ECT$ válasza frogfoot (#1088) üzenetére


F-ECT$
titán

Megáll.

Dive ever, work never.

(#1090) frogfoot válasza F-ECT$ (#1089) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Köszi szèpen

(#1091) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Nálam ez volt clan chestben:

(#1092) Sanyi.mTs válasza Hunmugli (#1086) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Elit barbit próbáld freeze helyett rage-dzsel, az csak 2 elixir.

(#1093) lkristóf válasza Sanyi.mTs (#1091) üzenetére


lkristóf
senior tag

Azért ez elég jó kártyaszerzési lehetőség ha már a tournamentek ennyire lehaltak/alig van ott kártya nyeremény.

(#1094) Sanyi.mTs válasza lkristóf (#1093) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Persze, csak kell hozzá egy aktív klán is. A fenti ládához még hozzátartozik, h aréna 10-ben voltam.

(#1095) lkristóf


lkristóf
senior tag

Nektek is bedobott a játék ilyen kihagyhatatlan ajánlatot? :DDD
Mondjuk nem mindegy, hogy 6500 gem meg egy super magical láda 5815 forint, míg csak simán 6500 gem a shopba 14535 forint.

[ Szerkesztve ]

(#1096) Sanyi.mTs válasza lkristóf (#1095) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Elgondolkodtató, bár szerintem már túl sokat költöttem a játékra

(#1097) Tyler Durden válasza lkristóf (#1095) üzenetére

Bedobta és pont ma gondolkoztam, hogy vmelyik játékban költenék pénzt /hs, ow, wow stb/. Ezzel az ajánlattal valszín élni fogok, 20 euró mondjuk egy mount wowban, ez nekem jobban megéri. Ráadásul 6500 gem az nálam örök élet +1 (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1098) Amur válasza Tyler Durden (#1097) üzenetére


Amur
Topikgazda

65 db grand challenge. :)
Legjobb átváltás, ha ügyes vagy simán megduplázod a normál átváltáshoz képest.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1099) F-ECT$ válasza lkristóf (#1095) üzenetére


F-ECT$
titán

Az első kettő meh, az utolsó már nem rossz, persze csak akkor ha akarsz 6k-t költeni a játékra.

Dive ever, work never.

(#1100) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1099) üzenetére

Nálam megtörtént, commonok jók lettek, rare-ek is, az epic az egy fos /23 mirror/ illetve jött egy lumber is. Kazánt feltoltam így lvl9re, most elkezdem gyűjteni az rg-t, hogy feltoljam 13-ra.. /remélem ezzel nem járok úgy, mint az eddig tolt lapokkal, hogy nerf vagy metaváltással kukába megy/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.