Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Pompi válasza szekra (#1248) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem is végre. Azt hittem már sose fogok ilyet làtni, az áprilisban még arena2-ben esett smc után végre most is esett egy, immáron arena10-ben. #örülés

Feel Good Inc.

(#1252) szekra


szekra
őstag

Van itt valakinek klanja? Igazabol nem voltam meg egyben sem, de jo lenne egy kis donate. :D lvl 9 vagyok, 3000 troph.

(#1253) F-ECT$ válasza szekra (#1252) üzenetére


F-ECT$
titán

Hozzánk jöhetsz: Rocket League. 2400-4000 körüli emberek, 50 fő, felnőtt vezetés :)

Dive ever, work never.

(#1254) szekra válasza F-ECT$ (#1253) üzenetére


szekra
őstag

Fullon vagytok.. :)

(#1255) F-ECT$ válasza szekra (#1254) üzenetére


F-ECT$
titán

Jelentkezni se tudsz így? (Csinálok helyet.)

Dive ever, work never.

(#1256) Tyler Durden

Lego chestet meg szoktátok venni? Nekem most megint dobott offert, de gyakorlatilag nem nagyon látom értelmét. Majdnem minden legendarym 2-es, 3-ra meg már sok lap kellene, meg nem is használom a nagyrészét..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1257) WhiteWalker válasza Tyler Durden (#1256) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A hármas szinthez mennyi lap kell?

(#1258) Tyler Durden válasza WhiteWalker (#1257) üzenetére

2esről 3-asra kell 4 lap. Nekem princess ill sparky 3as, de a jelenlegi metában egyiket sem használom.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1259) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1256) üzenetére


F-ECT$
titán

Eleinte érdemes lehet megvenni, mert 3000 alatt szinte bármelyik lvl 1-es legend jó, 3-4000 trophy között meg már nem árt a lvl2 legend. Ha a jobbak elérték a lvl2-t, onnantól szerintem már többet ér az 500 gemből kihozott 10-50e gold (challenge sikerességtől függően) a fejlesztések miatt.

Dive ever, work never.

(#1260) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1259) üzenetére

Igen, én is ugyanerre jutottam. Gyakorlatilag az inferno dragon ill graveyard 1-es, + jelenleg még nincs meg az electro wizard. De semmi garancia nincs, hogy ezekhez kapnék /2es graveyard jó lenne/, máshoz kapok az meg kb kidobott 500 gem, inkább challengeket nyomok belőle.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1261) F-ECT$


F-ECT$
titán

Szokásos kérdés: vajon megéri az új lap special offere?

Dive ever, work never.

(#1262) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az új aréna nagyon szép .

(#1263) redwhite78 válasza F-ECT$ (#1261) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Én megvettem. 1.5 gem / 1 darab rare nem rossz. Az meg hogy mennyire használható a lap mindegy is, mert ha nem veszem meg, majd az jön a ládákból a többi helyett.

never go full retard

(#1264) lkristóf válasza WhiteWalker (#1262) üzenetére


lkristóf
senior tag

Aréna 10be vagyok rekedve! :O RoyalTv-t néztem az új pályáról, mikor dupla elixir van akkor elkezd esni az eső? :B

(#1265) WhiteWalker válasza lkristóf (#1264) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen. Mellé erőteljesen villog ezerrel a kijelző széle miután az utolsó percben vagyunk. Szerintem ez kicsit idegesíto , inkább zavaró játék közben.
Jobban látni mint a többi pályán.

[ Szerkesztve ]

(#1266) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Átalakult a clan chest téma.

In today's maintenance break we're changing the Clan Chest to a weekly 3-day event, starting Jan 16. The required Crowns and rewards are roughly halved, but the result will be slightly more rewards overall

After the maintenance break the Clan Chest will look as follows...
- Starts every Monday (from every other Monday)
- Lasts 3 days (from 7 days)
- Requires 1600 Crowns to get to level 10 (from 3250 Crowns)
- Level 10 contains 270 cards (from 525)
- Level 10 contains 1620 gold (from 3150)

Feel Good Inc.

(#1267) frogfoot


frogfoot
csendes tag

Az elit barbikat nem akarjàk màr nerfelni èn làva ballon decket megyek de màr fèlek lerakni a làvàt mert 10 ből 8 szor indul az elit barbàr valamivel megtàmogatva skeleton armyval meg minionnal probàlom megfogni de szinte mindbe van zap innentől meg buktam a tornyom.

(#1268) Tyler Durden válasza frogfoot (#1267) üzenetére

Tutti nerf lesz, gyakorlatilag ilyen sírást nem láttam mióta tolom a játékot. Ennyire szar még a royal giant buff se volt, pedig ott is ment a cry me a river. Nagyon durva panaszáradat megy, hogy pár mp alatt szétkap egy tornyot, ennyire semelyik lap nem bünteti a rossz játékot. 2 hete néztem kb a topicot akkor tartott a sírám 168 oldalnál (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1269) WhiteWalker válasza Tyler Durden (#1268) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ahhoz képest nem nagyon erőlteti meg magát a SC... :U

(#1270) Tyler Durden válasza WhiteWalker (#1269) üzenetére

Sose voltak egy gyors reagálású hadtest, szerintem január vége fele fog jönni a patch.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1271) Amur válasza Tyler Durden (#1270) üzenetére


Amur
Topikgazda

Azért nem reagálnak,mert elérték amit akartak: gyorssá tette a játékot.
Az elite barbik miatt az ellenfélnek is pörögnie kell.
Nincsenek unalmas 0:0ák! Szerintem jót tett a játéknak összességében, és mivel a használtsága valahol 85% felett van, nem is értem a sírást teljesen!
Egyébként a legnagyobb hibája hogy igen nagy elixir "űrt" hagy maga után.
Azért nem olcsó egység, és ha eleve nem olcsó pakliba dobják bele, ügyesen ki lehet védekezni elixir előnnyel ,elég sok variációval:
-skely army ha nincs zap az ellenfél kezében(mert mondjuk már kicsaltuk)
-jól lerakott tombstone(középre elég közel a középső toronyhoz), nagyon minimális marad belőlük)
-ice spirit+fire spirit kombó együtt gyilkos ellenük
-guards. meglepően jól bírják, persze el kell csalni középre velük.
-valkyre, kis torony segítséggel elintézi őket
-ice spirit+ice wizard, röhej de leszedi őket!
-ice spirit+mega minion, szintén nagyon jó kombó,és nyerünk 2 elixirt.
-ice spirit+minions, ha nincs mega, jó a sima is!
-ice spirit+bomber-pofátlanul jól müködik!
-jól lehelyezett bowler(nem szabad túl közel) 1 elixir pozitívban marad.
-sima barbik!
-bomb tower, vagy inferno tower! Illetve ice spirittel megtámogatva még a tesla is elég.
-graveyard! kevesen használják védekezésre, pedig ha jól van lehelyezve a csontikat ütika torony helyett, és egy elixires trade ez is.
-cannon fire spirit kombó
-ice wizard+fire spirit..
soroljam még?
-saját maga ugye a legjobb counter
-rocket!
-lightning után sem sok marad belőlük, ha nem a torony közelében sütöd el rájuk a torony bevégzi a maradékot.
-fireball+log kombó is ok.
Kell egyáltalán nerf? :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1272) F-ECT$ válasza Amur (#1271) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapvetően nekem sincs bajom velük, a TS vagy az SA mindig elérhető a 4 lap közül.

Dive ever, work never.

(#1273) akangels válasza Amur (#1271) üzenetére


akangels
tag

A legnagyobb baja tenyleg az , hogy nemmersz lerakni semmit ameddig nemtudod hogy ha leraksz egy nagyobb elixires tankot egybol eleresztik e rád őket :D és a vicc h meg lvl 12 bomberbol is 3 dobas kell nekik. Még 500 es kiderul h lvl 13 bomber mit tud ellenuk. Ha mar csak lassitanank a mozgasukon es vennenek le egy picit a hp bol az nagy ervagas lenne nekik.

(#1274) r0by válasza Amur (#1271) üzenetére


r0by
addikt

Szerintem meg emiatt lett baromi unalmas ez a játék. 6-ból 5 embernél van ebarbi. Olyan ez, mint a tescos Fila táska..
Én nem hogy nerfelném, ki is venném a játékból :)

(#1275) Tyler Durden válasza Amur (#1271) üzenetére

Én még mindig a royal giant dekkemmel megyek, jelenleg 4300on vagyok. Gyakorilatilag aki értelmes, az ellen finoman szólvan is sok esélyem nincs. Skeleton army meg furnace ill tűzlabdacsokkal tudok védekezni, de pl a mai meccs. Ellenfél is royale-os dekk, a royale-t siman megoldottam. De ezzel nem tudok mit kezdeni, ice golem + barbik. Rádobni nem tudom az sa-t mert a golem leszereli őket, de ha rádobtam és maradt vmennyi az kapta a logot. Emellt gyak pár másodperc alatt darálják le a tornyot. Továbbra is azt mondom átgondolatlan lap, nem véletlen, hogy rengeteg ember most van rekordon mióta ezt a lapot berakta. 0 ésszel is szerintem irdatlan durva, főleg 2.5k-3.5 trophy között. Én nem engednék olyan lapot ami gyors, sok hp-s és rengeteget sebez, nonszensz, hogy seperc alatt lever egy tornyot. Nézd meg mondjuk a lávakutyát az ellen van időd reagálni, vagy gólemet vagy giantet, nincs az, hogy odaér és elpárolog a tower.. És értem amit leírtál, védekezhető, mint minden lap a játékban, de egyszerűen 6 manáért túl sokat ad..
Hja és mégvmi, gyorssá tette a játékot, ez igaz, de akkor az olyan lapot, mint pl a nagy pekka miért nem veszik ki a játékból? Ha ez az irány, akkor soha az életben nem lesz meta lap..

akangels: ott a pont.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1276) Amur válasza Tyler Durden (#1275) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én is royal giantezek. 3800-3900 környékén.
Csináltam egy statot az ellenem felbukkanó deckek összetételéből.
gyakoriság szerinti sorrend(20%-os gyakoriságig megy a lista):
zap
fireball
elite barbarian
hog rider
mega minion
archer
minions
ice golem
log
giant
skeleton army
cannon
mini pekka
minion horde
Wizard

igen. harmadik helyen az elite barbik, közvetlen a zap és a fireball mögött..többen használják mint a hog ridert..
Én azon az elven vagyok hogy alkalmazkodom az aktuális metához. Ezért nem sokkal buff után beraktam az elite barbikat. Még mindig tartom hogy legjobb counterje saját maga.
Amíg nincs nerf készülni kell ellene, nincs mese. Jelenleg tényleg azon múlik legtöbbször a győzelem-vereség hogyan kezeled az e-barbikat..
Én elvagyok ebben a metában is. Az elixir collector és azzal a 3muskétás-gólem deckem kinyirása óta igyekszem gyorsan váltani ha vált a meta. Eddig bejött ez a taktika. Hál istennek sok lapom van már olyan szinten, hogy ha kell 1 max 2 szint huzásával bevethető. Sajnos erre kényszerít a játék.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1277) frogfoot válasza Amur (#1276) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Èn akkor is azt gondolom amikor bejött az elitbarbi alig hasznàltàk erre pofàtlan módon kapott egy olyan buffot ,hogy minden huztak rajta ha jòl emlèkszem gyors ketten vannak nagy az èletereje meg a sebzèse mèg szerencse,hogy levegőbe nem lő.
Szóval szerintem tùltoltàk èn nekem most is level 1 es màr csak azèrt sem fejlesztem ,de meglepően lassan reagàlnak hogy visszabutitsàk hol van ez egy hogtol vagy mini pekkàtol okès hogy 6 elixir de akkor is brutàl.
f ects hiàba van tomstone vagy skelet armi szinte minden deckbe van zap vagy log ill fire spirit innentől meg buktad.

(#1278) Pompi válasza frogfoot (#1277) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"f ects hiàba van tomstone vagy skelet armi szinte minden deckbe van zap vagy log ill fire spirit innentől meg buktad."

Nem védeni akarom az ebarbikat. Használom, de csak azért mert most ez megy. Előtte is volt deck amivel elvoltam, utána is lesz, én az egész játékot nem veszem annyira komolyan, hogy buffokon - nerfeken sokat keseregjeg, igen a logon rugóztam sokat, mert azt konkrétan igazágtalannak tartom a mai napig, mert legendary kártya szerintem nem lehetne ennyire alap.
Az is lehet, hogy nem vagyok alapvetően jó játékos. De szerintem is sokmindennel meg lehet akasztani őket. Jellemzően szenvedek az ilyen középre leraknak egy buildinget típusu deckekkel szemben, ez szerintem elég jó counter. Aztán covette is leírt egy rakat dolgot, gyanítom saját tapasztalatból.
Nyílván van az egész jelenségben valami, ha már ennyire telesírták az emberek a megfelelő fórumokat vele, de azért messze sincs arról szó, az ebarbik a kivédhetetlen terminátorok szerintem.

Feel Good Inc.

(#1279) Tyler Durden válasza Amur (#1276) üzenetére

Egyet értek, csak én most nem vagyok hajlandó 28k goldot beleinvesztálni a barbikba, hogy 11-esek legyenek, majd nerfnél meg rakhatom ki a dekkből. Ma rekordra menteml, de továbbra is azt mondom, hogy nagyon kell figyelni a barbikra és igen a legjobb counterük saját maguk, mivel ott a zap ill log nem segít /ahogy segít a SA ellen pl/.
Én most a royal mellett epicből elkezdtem kérni a golemet, szerintem az még nagyon jó a mostani metában, jelenleg 6/50, tehát holnap meglesz 10/50. Itt 4k felett 5ösök jönnek, tehát már most lehetne használni, a 6osnál meg mivel over lesz az adott rankon sok reményt fűzök. Kis accounton golemmel játszom, és nagyon eredeményes tud lenni ha van support mögötte.

Pompi: jelenlegi ladder TOP10ből 8 futtat ebarbot, ez szerintem mindent elmond.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1280) Amur válasza Tyler Durden (#1279) üzenetére


Amur
Topikgazda

Gólem nekem is be van készítve. Amit korábban írtam is, graveyarddal akarom összeépíteni, de a support nem alakult még ki.
RG mellett nagyon bevállt, és meg is szoktam a dupla wizardot, de a gólem,graveyard és mellette még a wizard már túl sok elixir. Collector nélkül már sok, azt meg még mindig nem vállalom be.
Archereket kell majd felhúzni,mega minion alap, meg az ice wizz is kell. Zap, fireball, és furnace-en gondolkozom. Building mivolta miatt is jó, és egyfajta supportként is, mert a kis spiritek elriasztják a SA lerakásától a gólemre az ellenfelet.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1281) Tyler Durden válasza Amur (#1280) üzenetére

Igen azt írtad itt, sajna még én se próbáltam ki, de mindjárt gyártok rá vmi paklit és tesztelem klánon belül vagy 10 gemes turnin. Én nálam ami kényelmes a 4.0 manás dekk, eddig bírom használni értelmesen pumpa nélkül, efelett nekem már kell a collector.
Archerek alap, nekem is tolnom kellene 11 felé, a furnace-t meg csak ajánlani tudom. Sokat hangoztattam már itt a fórumon belül is, de szerintem tényleg az egyik legjobb lap a mostan metában, akár laddert akár tournamentet nézzük. Nekem jelenleg lvl9es és az a baj, hogy mielőtt nekiállok 10esre húzni még rakta mindent fel kellene nyomni /archers 11 és 12esre kellene, megaminion 8 és 9re kellene, talán ezután tudnék nekikezdeni/. Mint épület atom és nagyon sok lényt leszed vagy durván jó ellene. /minionok, barbárok (sima és elit is), csonti sereg stb.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1282) Amur válasza Tyler Durden (#1281) üzenetére


Amur
Topikgazda

Na összeállt, ma tesztelgettem challenge-en több verziót is. Sikerült e-barbik nélküli, de ellenük is helytálló decket összehozni. Eddig veretlen a deck :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1283) Pompi válasza Tyler Durden (#1279) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Pompi: jelenlegi ladder TOP10ből 8 futtat ebarbot, ez szerintem mindent elmond."

Ezeket hol lehet megnézni?

Feel Good Inc.

(#1284) frogfoot


frogfoot
csendes tag

Èn is ugy gondolkodom mint Tyler minek költsek egy csomo aranyat az elit barbikra ha valószinű ugy is nerfelik ,persze sok mindennel meg lehet fogni őket de akkor is azt mondom tùl erős lett.
Nem tudom ti talàlkoztatok e vele mostanàba de ami mèg megy az a graveyard freeze kombo.
Nagyon gonosz mert rà kell valamit tenned a csontikra ès tudod hogy lefagyassza utàna meg mire teszel rà màst addigra levitte a fèl tornyod.

(#1285) F-ECT$ válasza Pompi (#1283) üzenetére


F-ECT$
titán

Főmenü, serleg ikon.

Dive ever, work never.

(#1286) Pompi válasza F-ECT$ (#1285) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Köszi, szinte fáj a válasz :B ez mindig itt volt?

Feel Good Inc.

(#1287) dracox


dracox
addikt

Sziasztok! Nem tudjátok hogy egyes klánokba miért nincs join lehetőség? Hol kell beállítani hogy lehessen csatlakozni? Egyik barátomat vinném be a klánunkba, de nem tudom mit kell csinálnom. Van hozzáférésem a klán beállításaihoz.

(#1288) F-ECT$ válasza dracox (#1287) üzenetére


F-ECT$
titán

Esetleg tele van?

@Pompi: passz.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1289) dracox válasza F-ECT$ (#1288) üzenetére


dracox
addikt

49/50 van. Közben pörög a clan chest. 11óra amíg lejár. Esetleg arra tudok még gondolni, hogy addig nem lehetnek új tagok.

(#1290) szabolcs77


szabolcs77
tag

Sziasztok!

Deck ötleteket kérnék, 2700-2950 között ingázok az alábbival:

Viszont sokszor csak nézek mint hal a szatyorban és kb ledarálnak. 3 tornyot kb akkor ütök le ha disconnect az ellenfél, viszont rengeteg a döntetlen. Váltanék.
amire gondoltam, hogy golem lvl4 és hát ez köré kellene építkezni, ami van lego: miner(2), princess(1), icewizzard (1), lunberjack (1), inferno dragon(2), sparky(1)

minden ötletet szívesen fogadok amivel 3000 fölé tudok jutni és ott megmaradni. előre is köszönöm!

(#1291) Janaboy válasza szabolcs77 (#1290) üzenetére


Janaboy
veterán

Hasonlo helyzetben voltan mint te es most 3100on vagyok.

Seregem: elitbarbi, tuzgolyo, kisvillam, kis tuzgolyok, furnace, valkyre, skeleton army es megaminion.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1292) haron06


haron06
csendes tag

Üdv! :)

Rég voltam már itt , azóta sikerült a 2800 as stagnálásról felmenni fix 3200 fölé minimális változtatásokkal ,azonban így is szinte az összes kártyám védekező, valahogy nem sikerül megtalálnom az arany középutat jelenleg ezzel a deckkel futok: mirror lvl5 sk army lvl4 valkyre lvl 8 fireball lvl8 ice wiz lvl2 princess lvl2 spear goblin lvl 11 inferno tow lvl7 . Annó még ajánlották a hogot támadónK de valahogy nem feküdt , és azt vettem észre hogy az elszaporodott ebarbok miatt sokkal jobban használható a mirror sk army miatt mivel ebarbos deckben szinte alap a zap és nem számít a második sk army kontrára, azonban mégis úgyérzem valami támadó egység kellene mert nem lehet mindig a megfogott támadásokra alapozni amiből aztán pusht csinálok, bármi ötlet , tanács? köszönöm :))

(#1293) redwhite78 válasza dracox (#1289) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Nincs annyi pontja, mint a beállított limit (required trophies), vagy le van zárva a jelentkezés (type: closed).

never go full retard

(#1294) redwhite78 válasza szabolcs77 (#1290) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Furnace level 7 csak 9-es tornyok ellen jó. Ha többségében olyanok jönnek akkor oké, ha nem, akkor előbb fejleszd és csak utána használd. Én kivenném a collektort is, helyette mondjuk fireball. Egyébként meg vagy Furnace v. TS.

Példa: Furnace, Ebarbi, Musketeer (Archers), Fball, Zap, Hog, MM (minion), Ice spirit (Ice golem, fire spirit).

4-es golemre is építhetsz, de abban nem vagyok otthon, majd ír decket valaki, aki azzal tolja.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#1295) szabolcs77 válasza redwhite78 (#1294) üzenetére


szabolcs77
tag

oké, de a TS szinte csak az ebarbik ellen van, azzal kb ki is védekezem (vagy esetleg még odadobok egy fire spiritet). A furnace fejlesztés alatt van, ha 10es az ellenfél akkor csak védekezésnél teszem le.

(#1296) Tyler Durden válasza szabolcs77 (#1290) üzenetére

Gólem köré én a következő dekket építettem /turniban 11 win-t mentem vele/: golem, megaminyon, skeleton army, archers, muskétás, zap, furnace, fireball.
A másik amit ladderen látok, hogy nyomatnak az meg ez: zap, icegolem, megaminyon, muskétás, fireball, elit barbik, collector, golem.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1297) jack474


jack474
tag

Szerintem a következő patchben vagy nem nyúlnak az e-barbokhoz, vagy kapnak ilyen 5% damage nerfet, ami semmit nem jelent. Ezt csinálták a Royal Gianttel is először. Mega Miniont is 3 patchbe telt, hogy nerfeljék, és még így is rengetegen használják. E-barbok ellen rengeteg counter van, tényleg annyi a baj vele, hogy NAGYON DURVÁN bünteti a rossz játékot. A Royal Giant problémája az, hogy common, ezért mindenki 2 szinttel nagyobbal tolja, mint amire kitalálták, és csak azért nem sír most senki miattuk, mert az e-barbárok között nehéz az élete. Amíg az e-barbi használhatatlan volt, addig a Royal Giantes emberek döntögették a personal bestjüket, ez egy ilyen játék...

Kedvenc counterem: ice golem a folyóhoz, hogy elfelé menjen az e-barboktól, és egy mega minion vagy muskétás, hogy kinyírja őket. Elixir Collectoros Golem decket tolok, és kb ez az egyetlen lehetőség, amivel egy EC lerakása után nem halok meg azonnal :) Le se rakok már EC-t vagy Golemet, amíg nincs Ice Golem a kezemben.

[ Szerkesztve ]

(#1298) szabolcs77 válasza Tyler Durden (#1296) üzenetére


szabolcs77
tag

köszi, teszek vele pár próbát. Közben lett egy lvl1es graveyard, mivel a furnace csak lvl7-es így lehet az helyett beteszem, védekezni és támadni is jó. Kicsit pofozgatnak 3000 felett, de hát ez egy ilyen szakma :D

(#1299) Tyler Durden válasza jack474 (#1297) üzenetére

Én is pont ezt a dekket akarom próbálgatni, egyelőre csak turnin mentem vele. Amit néztem az ash verziója, csak én nem akarom feltolni az ebarbokat emiatt, hanem rg-t használnék helyette. Te is az Ash féle verzióval mész? Jelenleg lvl5 a golemem, de már 10/50, jelenleg azt kérek minden epic sunday-en + kiveszek 2-t mindig boltból is ha épp van.
Ebarb: ott a pont, szerintem a design-ja nem megfelel, mert embertelenül bünteti a rossz játékot. Mondjuk meg is látszik, a fiam accountjával alacsony szintű klánban vagyok, /1800-2500 trophy a legtöbb ember/. Nem hazudok de olyan 15+ ember kér folyamatosan ebarbot (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1300) dracox


dracox
addikt

Látom, hogy páran úgy gondoljátok nerfelni fogják az ebarbikat. Nekem most van lehetőségem 20k-ért felhúzni őket lvl11-re. Kérdés az, hogy szerintetek érdemes ennek tudatában felfejleszteni őket? Tényleg nagyon erős egységek ha előnybe kerülök az ellenféllel szemben ezért szeretem is őket használni..

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.