Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) F-ECT$ válasza Buster17 (#1450) üzenetére


F-ECT$
titán

Úgy mint minden más lapot.

Dive ever, work never.

(#1452) Angie™ válasza Buster17 (#1450) üzenetére


Angie™
addikt

most kapott nerfet, és szerintem legközelebb is benne lesz a szórásban .. :U
Nem biztos hogy megéri már arra fejleszteni ha eddig nem tetted..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1453) Hunmugli válasza Angie™ (#1452) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem volt ez olyan hatalmas nerf, de gyengítsék csak, néha nagyon idegesít - mint minden lap, ha nincs mivel counterelni.

Más: ma megnéztem a global top2 deckjét. (Amúgy ~12 óra alatt felment a top1 5k-ra :Y ). Nagyot néztem, nem semmi troll deck volt beállítva, 5.9es átlaggal. De miután kettőt is nyertem vele (>3900), komolyan elgondolkoztam, hogy vajon mennyire troll :))
fireball
rocket
elitbarb
barbhut
gobhut
furnace
Ecollector
3 muskétás [szerintem csak ezek miatt nyertem ]

Élvezet volt vele menni és hatalmas mázlikat átélni, de azért nem ajánlom. Átalakítottam, 3 lapot meghagytam belőle - sokkal jobb lett :C

Na persze vesztettem is vele. Kb 1L-2W-3L-1W volt a felállás.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1454) Angie™ válasza Hunmugli (#1453) üzenetére


Angie™
addikt

Nekem is van egy clán társam aki folyton a "legnehezebb" lapokkal nyomul, ilyen royal giant, pekka, golem, lava hound, giant skeleton 3 musketeer stb.. olyan megosztásai vannak, sírok a röhögéstől folyton..
lerak egyet, leszedi az ellenfél, erre lerak még egyet, meg még egyet, meg még egyet.. addig pakolgatja, míg elfogynak a counter lapok :) röpködnek a sírós smile-k, és wow-ok :)) nagyon vicces tud lenni mikor azt hiszed túl vagy a nehezén és jön egy mégnehezebb :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1455) Buster17 válasza Angie™ (#1452) üzenetére


Buster17
addikt

Aréna kettőben vagyok és szinte mindenkinek van csak nekem nincs. :(
És nem tudom hogy lehet megszerezni. Öcsém aréna ötben jár neki sincs még meg.

(#1456) Sanyi.mTs válasza Buster17 (#1455) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Szerencse vagy megveszed shopból.

(#1457) Angie™ válasza Buster17 (#1455) üzenetére


Angie™
addikt

ne haragudj nem emlékszem hanyas arénában kaptam, egyet kellene venned shopban, és akkor tudnál hetente hármat kérni vasárnaponként.. vagy esetleg érdemes epic chestet venni 10.000 goldért kb két hetente szokott lenni.. drukkolok hogy kapj :R

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1458) dracox válasza Buster17 (#1455) üzenetére


dracox
addikt

Skeleton army-t már a kezdetektől fogva kidobhatja a rendszer neked. Türelemjáték néha 1-2 lap kivárása ;]

(#1459) Bad Pritt válasza Buster17 (#1455) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem msot beadta, így végre van valamim a herceg ellen. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1460) Hunmugli válasza Buster17 (#1455) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Majd megkapod egy ládából, ne aggódj miatta. Ha feljebb mész, akkor is van esélyed megkapni, az aréna ezt nem befolyásolja [csak ha túl lent vagy]. Ha tippelnem kéne kb egy héten belül meglesz.

Régen én is féltem, hogy jajj nincs meg a ballon, pedig már 2 arénával feljebb vagyok, de valahogy mégis megkaptam :) Szóval pánikra semmi ok.

Az aranyat pedig tartalékold, ha nem akarsz sokat szívni. Nagyobb szinteken annyi kártya összejön, csak nincs miből húzni őket. Ha esetleg nem tudod, mit kérj, akkor nyomd meg a hog gombot. [Persze csak ha tudod már kérni.] Sok profi játékos deckjében ott van, nem véletlenül.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1461) Buster17 válasza Hunmugli (#1460) üzenetére


Buster17
addikt

Jaja rájöttem. Elején költöttem az aranyat mert volt és volt mire költeni, de már 400as fejlesztések vannak :Y

(#1462) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ki mit lát, változott valamit a meta ladder / tournament szinten a patch óta? (Én egyelőre nagy különbséget nem látok ladderen.)

Dive ever, work never.

(#1463) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1462) üzenetére

Én kb semmit. 1 pekkás ellenfél jött, a sétáltatás ugyanúgy szétszivatja, kb ennyi. 4k felett witchet se látok szinte soha. Kb minden maradt a régiben.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1464) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1463) üzenetére


F-ECT$
titán

Az Executioner még mindig stunol támadáskor, nem? (Pedig mintha azt írták volna, hogy ez bug.)

Dive ever, work never.

(#1465) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1464) üzenetére

Ahogy néztem igen, de legalább már nem olyan tápos, mint volt (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1466) Amur


Amur
Topikgazda

Paklikban nem látok változást, poison sem jött vissza.(pedig a sebzése és a nagy terület miatt,lassan tényleg újra erős spell lehetne), mégis nehezebbnek érzem az RG deckkel..
Mentem pár kört golem-graveyarddal is, most az sem ment.
Lehet bennem a hiba, de mondom nekem nehezebb az update óta. Lazán sikerült visszabuknom 200 trophyt, pedig előtte elég stabilan ottragadtam 4000-en.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1467) F-ECT$ válasza Amur (#1466) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is 4100 környékéről most 3900-on vagyok, de ha eltűnnek az amúgy 4.5k környékén lévők a 4k körüli részről, akkor majd visszajön.

Tournamentre mivel mentek manapság?

Dive ever, work never.

(#1468) Angie™ válasza Amur (#1466) üzenetére


Angie™
addikt

Az új season elején mindig nehezebb felkapaszkodni, mert az erősebbek is visszaesnek négyezerre.. szóval új decket tesztelni jó is meg nem is emiatt, jó mert nem lesz hatalmas a visszaeses, rossz mert erősebbek ellen is játszol mint alapból kellene..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1469) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1467) üzenetére

Én jelenleg golemezek turnin, az tűnik a legjobbnak. Az a baj, hogy az RG 1lvl3 és megszoktam azt ladderen, 9es ugye turnin, teljesen más játékstílus kéne, mert hamar hal, így skippeltem.
Gólemes dekk amivel jelenleg megyek: golem, megaminyon, SA, archers, muskátli, zap, kazán illetve fireball.

Van egy verzió amit be szeretnék tesztelni vmelyik nap ha lesz időm, azt pedig a következő lenne:

log, archers, megaminyon, babydragon, minipekka, EC, lightning, golem.

Utóbbi kicsit fejnehéz, meglátjuk mennyire lesz eredményes. Igazság szerint mostanság nagyon ritka az a dekk amibe a kazánt nem rakom be, imho egyik legjobb meta lap még mindig /akár turni akár ladder/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1470) Amur válasza F-ECT$ (#1467) üzenetére


Amur
Topikgazda

Tournamenten én is golemezek. A graveyardos deckkel:
golem-graveyard-lumberjack-log-minion-zap-tombstone-fireball 3,9 elixir

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1471) dejaris


dejaris
addikt

Hello!

Egy hete kezdtem el jatszani. Elverekedtem magam lvl5-ig, es lenne par kerdesem.
1. A gemeket mire erdemes tartalekolni? Hosszutavon mivel legjobban az ember?
2. Olyan oldalt keresek, ahova feltoltom a hianyos gyujtemenyem, es abbol nez a rendszer, hogy milyen deckeket tudok osszeallitani. clashroyaledeckbuilder.com-ot talaltam, de hianyosnak tunik az oldal, mintha lemaradtak volna par patch-csel. Tudtok valamit javasolni?
3. Prince-t es baby dragont mivel kell counterelni?

(#1472) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

1.: Ma megkaptam a princesst (5 wines challange ládából :DDD ). Tud valaki egy jó használati módot hozzá, esetleg egy jó decket (ha van kifejezetten princess-es deck)?

2.: Abban biztos vagyok, hogy a logot nerfelni fogják, mert túl erős. Fentebb olvastam egy belinkelt oldalon, hogy a furnace-t is nerfelni fogják. Nem tudom, mikori cikk volt, de nekem nincs komolyabb bajom a sütővel. Kevesen használják+annyira nem idegesítő, mint ahogy sokan félnek tőle. Szerintetek?

3.: Már rászántam magam, hogy készítek egy "kimutatást" az egyszeri játékos kártya- és pénzszerzési lehetőségeiről, vagyis hogy hetenként/hónaponként mennyi pénzt és milyen lapokat kap. Nyilván valami aranyközéputat választok majd, szerintem pont ezért senkire sem fog 100%ban illeni. Az alábbi adatokra gondoltam:
-aréna 10
-napi 10 win (200 gold)
-napi crown
-heti maxos cchest
-napi 2 kérés (nekem nem jön ki a 3 :(( ), rarekből (én már régóta nem kértem commont, sőt, elképzelhetetlennek tartom, hogy vki commont kérne "magas" szinten [rendszeresen])
-heti 1 epic kérés, ezt nem vonom le a napi 2 kérésből, mert hétvégén kijön néha a 3 kérés nálam is
-napi 3 silver és 1 gold chest
-napi 5 free chest (ne kérdezzétek, hogy jön ki, ha a 3 kérés nem)
-havi 1 magical és 1 giant chest (a ládaciklusoknak még utána nézek, de ez nekem jónak tűnik)
-shopból heti 2 epic vásárlása (egy fajtából, -3k gold. nekem ált. ad be vmi jót hetente 1x)
-shopból heti 3*5 rare vásárlás (120 goldnál állok meg, commont nem veszek)
-napi 100 donate (hogy milyen fajta, az nem számít gold ügyileg. én fele-felének fogom számolni.)
-heti 2 epic donate (+1000 gold, -2 epic)
Kihagytam-e valamit, kell-e módosítanom egyik ponton?

szerk.:
dejaris:
1.: Gemeket challangera érdemes tartogatni, de csak nagyobb szinteken fogod elkölteni. Gold vásárlás nem annyira éri meg, legendary chest szerintem nagyon drága. Ládát meg soha ne nyiss ki vele, még a super magical chest is megvár! Úgyhogy egyenlőre tartalékold. Ha lesz egy jó decked tournament sapkás szinten, akkor menjél 10 gemeseken. (8 win már nagyon megéri, de nem fog mindig összejönni)

2.: Én nem ismerek ilyet, youtube-ot és a fejemet használom.

3.: Nem tudom mi van ott kis szinten, de: prince elé a legolcsóbb egységet rakd le (goblin, spear goblin, skeletons, skeleton army, ice spirit, ice golem.) Le is zappolhatod, attól is megáll. A tombstone is remek, és előbb is lerakhatod, így nem kell kapkodni. Ami még beválik, de nagyon drága, az a barbár. (Illetve föntről elvileg a minion horda is kiszedi.) Ember embernek farkasa, a prince-t is tuti countereli egy másik prince :D

A baby sarira használj erősebb elterelőt, pl knight. Arra figyelj, hogy nagy a hatótávja, illetve szerintem nem is sebez sokat, így nem kell counterelni. Muskétás/íjász/sima minionok is megoldják, ha a tornyot lövi és nem őket. Ha együtt jön a kombó, akkor majdnem biztosan barbárokkal és muskétással tudod a legjobban megállítani.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1473) Angie™ válasza dejaris (#1471) üzenetére


Angie™
addikt

A gemeket érdemes challenge-re elhasználni.. Hogy mivel jársz legjobban? azt nehéz megmondani, mert mindig azokat a lapokat nerfelik amelyeket sokan használnak.. milyen lapokat használnak sokan? amelyek erősebbek egy hajszálnyival :)
Neked kell ráérezni a taktikádra, melyik fekszik jól neked, a lassú vagy a gyors támadás :)
Nézzél Royal TV videókat, sokat lehet tanulni, illetve a royal TV deckekből lehet ötletet szerezni, mit mivel érdemes összerakni.
Ezeket sok mindennel tudod counterelni, fel tudnám sorolni az 1/3 -át a lapoknak, az a lényeg hogy mindig úgy támadj, hogy maradjon erőd védekezni is :)

#1472

Szerintem princess egy "kiegészítő" vagy "figyelem elterelő" lap, nem igazán szoktam olyan deck-el találkozni ahol Ő lenne a vezérlap.. ettől függetlenül millió egyfajta deckben szokott szerepelni..

A logot pár hónapja húzták fel újra, mert alig használták, szerintem azt most nem fogják nerfelni.. A furnace egyik legerősebb lap most, 4K felett nagyon sokan használják, majdnem minden harmadik vagy második ellenfelemnél van. Ha valaki ügyesen használja szinte esélyem sincs ellene a gyors kontrákkal.. Volt amíg nem nerfelték az elit barbárokat.. most nincs sok..

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1474) Amur válasza Hunmugli (#1472) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én pont commont kérek gyakrabban.
Gyorsabb húzni, és sok is van a paklimban. Pont magasabb szinten kérnek több commont ezért!
Matek:
level 11 common egy szinten van level 9 rare-el.
level 11 commonhoz 1000 lap kell, arena10ben napi 3 kéréssel 120 lapot kapsz, 8 nap alatt lesz meg.
level 9 rare 400 lap, 3 kéréssel 12 lapot kapsz. 34 nap alatt lesz meg!
Lvl 12nél 2000 áll szemben a rare lvl10 800-al, ott sem jobb a helyzet.
Lényeget látod szerintem!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1475) Sedos


Sedos
csendes újonc

Sziasztok.

Egyenlore egy Hog-Furnace-Ebarb-MM-Minions-skeletons(balance elott skarmy)-fireball-zap deckkel nyomom, folyamatosan ingazva az arena 9 es 8 kozott. Holnap leszek ha minden igaz lvl9.

Erosen gondolkozom egy xbow-os deckben. Mennyire erdemes egyaltalan nekivagni, illetve arena 9-hez, hogy erdemben tudjak jatszani is milyen szintre kellene huznom a lapot?

Aki nagyon jofej akar lenni, egy kiprobalt xbow deckkel is megdobhat.

Egyebkent, aki klant keres csak ajanlani tudom a Rocket League-t, remek kis tarsasag.

G.

(#1476) F-ECT$ válasza Hunmugli (#1472) üzenetére


F-ECT$
titán

Log most kapott nerfet, szerintem így már kb ok.

Furnace nem túl erős, viszont mivel sokan használják, így lehet, hogy jó rá pici nerf.

Dive ever, work never.

(#1477) Amur válasza Sedos (#1475) üzenetére


Amur
Topikgazda

Xbow és mortar deckkel is próbálkoztam.
Tulajdonképpen arról szól hogy lerakod, és minden egységeddel, spellel minnél tovább életben tartod.
Fontos hogy első perctől te írányíts, mert amúgy véged!
Nagyon taktikus játékot igényel a stratégia egyszerűsége ellenére.
Tudnod kell mivel fog lépni, hogy rögtön reagálj.
Másik nekem unszinpatikus része hogy folyamatosan 1-0ás győzelmek voltak csak.
Mert egy nagyon defenzív control deck.
Előnye hogy tényleg rögtön reagálnia kell az ellenfélnek, és innentől kezdve átvetted az irányítást, te diktálsz, nem tudja a játékát játszani, megzavarod!

A lényeg: gyors egységek kellenek.
Spell vonalon: log, fireball alap, de nekem sokáig még a rocket is benn volt. Inferno towert rakják be sokan, nekem az lassú volt, meg akkor jó ha elsőnek rakod le, az meg ellenkezik az alap stratégiával, hiszen ha lerakod az xbowt, arra fog rámenni a tank, és közben sebzi csak az inferno. Nem hatékony.
Jobb rádobni egy barbi csapatot(e-barbi is jó persze), és kapják szét másodpercek alatt a tankot.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1478) jack474 válasza Amur (#1477) üzenetére


jack474
tag

Ha egy mezővel hátrébb rakod a folyótól az X-bowt és a Mortart, az Infernót meg közvetlenül a folyóhoz, akkor arra fog menni minden.

(#1479) F-ECT$ válasza Amur (#1470) üzenetére


F-ECT$
titán

Légi egységek ellen (hound, balloon) mivel védekezel?

Dive ever, work never.

(#1480) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1469) üzenetére


F-ECT$
titán

Az előbbivel mentem 3-at, egyelőre jónak tűnik. Az utóbbira is lehet ránézek, de az tényleg kicsit drágának tűnik, az EC-re meg szinte minden decknek van válasza.

Dive ever, work never.

(#1481) dejaris


dejaris
addikt

Koszonom a segitsegeket :R

(#1482) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#1480) üzenetére

Örülök, ha bejön (: Én amint meglesz a 6os gólemem ki akarom próbálni ladderen is. A második verzió az csak teszt, a héten eddig nem volt még időm megnézni turnin. Ha sikerült menni vele párat, majd referálok.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1483) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#1482) üzenetére


F-ECT$
titán

9 win lett a vége, van azért countere, de mindenképp jobb, mint a több általam mostanában próbált deck.

Dive ever, work never.

(#1484) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ilyen sincs gyakran. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1485) F-ECT$ válasza Bad Pritt (#1484) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem most 0-0 lett tournamenten, ami szintén ritka a 3 perc OT miatt.

Dive ever, work never.

(#1486) Ryder1 válasza Bad Pritt (#1484) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nekem is múlt héten volt egy 3-3-as döntetlenem. :D

(#1487) Amur válasza F-ECT$ (#1479) üzenetére


Amur
Topikgazda

légi egységek ellen minion, vagy ha az kevés fireball.
A muskétást be szoktam néha rakni a fireball helyére, de volt már wizard is azon a helyen.
Mikor melyikhez van kedvem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1488) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kérdésem lenne: ezekből a kártyákból (1, 2) ti milyen paklit állítanátok össze? Mostanában nem kapok újakat, ami jelenleg össze van rakva, az so-so működik (olyan 50% win), rendszerint a drágább paklikkal volt gond (Prince, Hog Rider, Pekka).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1489) Amur válasza Bad Pritt (#1488) üzenetére


Amur
Topikgazda

nincs tank a paklidban.
arena 3-4 ben lehetsz ugye?
Ott a Giant-ed, azt rakd be mindenképpen. Épületből pedig elég egy is, a cannont venném ki, a tombstone nagyon jó elcsalni hogot,prince-t és a tankokat,majd leszedni knight-al mini pekkával.
Witch nagyon jó supportja a giantnek(pláne buff után).
Tehát én annyit változtatnék a paklidon hogy cannon ki, giant be

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1490) Bad Pritt válasza Amur (#1489) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Átrakom akkor, tesztelek egyet. Amúgy ja, most fordultam át Arena 4-be. :B

Mostanában amúgy nagyon ráálltam a counter attackokra, rendszerint sikerül sokkal kevesebb elixirből levadászni a tankjaikat és utána nehezen tudnak mit csinálni a sok kis olcsó szmötyiegység ellen, kevesen használják a nyílzáport, fireballt meg rakétát valamiért ritkán lőnek a csontisereg közepébe.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1491) F-ECT$ válasza Bad Pritt (#1490) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapvetően ez a játék lényege: megfogni az x elixies támadást x-nél kevesebb elixirből, és a túlélőkkel megindítani az ellentámadást úgy, hogy neked több elixired van rá, mint neki védekezni.

Dive ever, work never.

(#1492) Angie™ válasza F-ECT$ (#1491) üzenetére


Angie™
addikt

Bizonyos esetekben, úgy hogy tartalékolj magadnak x elixirt az ellentámadás kivedésére xD

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#1493) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Miert van az, hogy ha kilepek a jatekbol a telefonom kepe elcsuszik teljesen es csak teljes telefon inditas oldja meg? Ugy ertem, hogy kb. A kep egy harmada fekete es olyan mintha az egesz elcsuszna jobbra. Samu S7 telefonrol van szo. Mas jatekoknal nincs ilyen gond. Koszi!

(#1494) Hunmugli válasza szildavid90 (#1493) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Talán ha rákeresel angolul, kiad valamit /akár angol fórumokon/. Nekem teljesen rendben működik, bár a gyorsítótár sok helyet igényel - Xiaomi Redmi Note 4G

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#1495) Hannibal78


Hannibal78
csendes tag

Sziasztok. Tud valaki olyan klánt ajánlani, akik azért nem most kezdték a játékot, de egy kisebb játékost is pártfogásba vesznek! Szívesen tanulnék a nagyoktól, nem szeretek egyik helyről a másikra járkálni. Egyben legyek, de az a legjobb legyen. Köszönöm előre is a segítséget.
Most kiléptem egy tűrhető klánból, annak reményében, hogy egy magyarhoz bekerülhetek. szomorúan vettem észre, hogy itt is a kicsiket elnyomják, és csak a pénzesek vannak előnyben...

Viktor

(#1496) F-ECT$ válasza Hannibal78 (#1495) üzenetére


F-ECT$
titán

Hány trophyn állsz?

Dive ever, work never.

(#1497) Hannibal78 válasza F-ECT$ (#1496) üzenetére


Hannibal78
csendes tag

1500 körül... most kezdtem lentebb menni, mert a kisebbek is elvertek. hírtelen fejlődtem... keeresem a jó taktikát...

(#1498) szabolcs77 válasza Hannibal78 (#1497) üzenetére


szabolcs77
tag

az a jó taktika, ha előbb vered le az ellenfél tornyát, mint ő a tiedet. Hosszú távon ez a kifizetődő :)

(#1499) Hegeman


Hegeman
csendes tag

Sziasztok!

Kis klánunkba keresünk jelentkezőket! 1800 kupa alatt jöhettek. Legyél aktív. Legyél aktív tagja a csapatunknak. Ha jól játszol, akár fel is kerülhetsz a nagy klánunkba! Mindenkit szeretettel várunk.
Jó csapatról van szó. Közvetlen, segítőkész csapat!

Klán név: Budapest Army 2

(#1500) Hunmugli válasza Hannibal78 (#1495) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

"szomorúan vettem észre, hogy itt is a kicsiket elnyomják, és csak a pénzesek vannak előnyben..."
Vannak tippjeim, hogy mire gondolsz, de pontosan ebben a formában ilyennel még nem találkoztam. Mire gondoltál? :F

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.