Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102) andris811 válasza Sanyi.mTs (#101) üzenetére


andris811
tag

Ez oké, de az a pakli, amivel én játszottam nem volt verhetetlen, se nem egy a tucatnyi népszerű paklik közül. Csak saját ízlésem szerint összeválogatott. És azon akadtam ki, hogy eddig azért többnyire nyerni tudtam, az utóbbi napokban meg szinte nem is szereztem koronákat, nemhogy nyertem volna...

(#103) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#101) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont ezt az idétlen bulvár cikket kellett linkelni?
Nem volt más??? :D

[ Szerkesztve ]

(#104) F-ECT$


F-ECT$
titán

Tudtok ajánlani egy kezdőket felszívó klánt?

Dive ever, work never.

(#105) Amur válasza F-ECT$ (#104) üzenetére


Amur
Topikgazda

kezdőként az arany kompániában voltam, oda mindenkit szívesen várnak. De elég nagy a jövés-menés.
Azért jöttem el mert kinőttem őket.
Most a -/One/- -ban vagyok.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#106) F-ECT$ válasza Amur (#105) üzenetére


F-ECT$
titán

Van erről a Crad Request / Donate-ről valahol egy jó leírás?

Érdemes megvenni a napi kártyákat?

Arénánkénti deck ajánlat van valamerre?

Dive ever, work never.

(#107) Amur válasza F-ECT$ (#106) üzenetére


Amur
Topikgazda

6 óránként kérhetsz ha benne vagy egy klánban, ha ott kérnek akkor pedig tudsz adni a szabad kártyáidból.
(amit még nem használtál fel szintlépésekre az adott lapnál)
Napi kártyákból olyat vegyél amit akarsz is fejleszteni, vagy ha van pénzed ritka kártyákra.
Nincs arénára szabható pakli.
Az elején a knight és az archer alap.
Igazából nagy kötöttségek nincsenek, legyen balance a pakliban.
Legyen távolsági sebző egység, legyen tank, legyen területre sebző egység.(vagy varázslat. A fireball a jobb, mert ugyan drágább, de az arrows jóval kevesebbet sebez, és kisebb területre)
Területre sebzőnek a bomber is jó, és olcsó, ha szerencséd van és kapsz valami ritka lapot, erősítsd vele a paklit. A mini Pekka és a baby sárkány is korrekt, ez utóbbiban nem vagyok biztos hogy rögtön arena1-ben megszerezhető-e.
Első epic lapom egy skeleton army volt. Sokáig használtam, de mivel azóta sem tudtam fejleszteni kiraktam, mert még az elején jó volt ráküldeni egy giantra(tényleg ő is alap persze tanknak), de később már gyenge lett fejlesztés nélkül.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#108) Sanyi.mTs válasza Amur (#107) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

8 óránként lehet lapot kérni a klánban

(#109) Amur válasza Sanyi.mTs (#108) üzenetére


Amur
Topikgazda

Bocs, tényleg. Gondolkoztam is hogy 6 vagy 8. Igazad van!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#110) WhiteWalker válasza Kasya (#95) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem tudom, minden esetre felbosszantott Azóta váltottam pakli összetételt mert behullott a giant csontváz.Most stagnalok 1100-1000 kupa között.

(#111) Danny365


Danny365
őstag

Rég kattantam rá játékra annyira, mint erre. Néha nagyon bosszantó tud lenni, de olyankor inkább le kell rakni kicsit.
Amúgy nem értem, miért mondja mindenki, hogy annyira pay2win lenne.

Főleg az első pár arénában nem érezni ezt egyáltalán. Mostanában 1800 kupa körül vagyok, de még itt is bőven játszható. Persze olyan nincs, hogy az ember mindig nyerne.

(#112) F-ECT$ válasza Danny365 (#111) üzenetére


F-ECT$
titán

Az mondjuk elég gáz, hogy nyersz 4-et, aztán ha tovább játszol, akkor csak magadat szívatod, mert nő a pontod, de újabb chestet (és így kártyákat) nem kapsz, és előbb-utóbb csak erősebb kártyával rendelkező játékosok jönnek szembe.

Persze ez az üzleti modell benne, de a chest pool lehetne nagyobb. (A chestek nyitására akkor is várni kellene, szóval olyan sok bevételtől nem esne el a Supercell.)

Dive ever, work never.

(#113) Amur válasza F-ECT$ (#112) üzenetére


Amur
Topikgazda

De elesne, mert akkor kevesebbet nyitnál ki gem-ért, és kevesebb gem-et vennél..
Sajna így buli.
Én csak akkor játszom full chest pool-lal ha crown chest van.
Egyébként kivárom, vagy ha van fölös gem akkor bontok egy ládát hogy legyen hely.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#114) tomazin válasza Amur (#107) üzenetére


tomazin
veterán

Arrows nagyobb területre sebez, kimondottan sokegységes kis hps unitok eltávolitasara van.

Gem elh.: több helyen is azt irjak, h goldot erdemes venni belole, mert abbil tudsz epicet venni. Ill én ha már nem vagyok messze(kb 100kupa), a kovi arena szinttol akkor nyomom a meccseket, mert a nagyobb lvl ladaban tobb gold es kartya van (mennyisegre)

[ Szerkesztve ]

(#115) Amur válasza tomazin (#114) üzenetére


Amur
Topikgazda

arrows radius 2 4
fireball radius 2,5
igazad van! Nem tudom miért rémlett a 2.
Mindenesetre tartom hogy jobb a fireball, nem érdemes slotot pazarolni az arrowsra.(esetleg az elején amíg nincs jobb kártya)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#116) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, az véletlen sorrendben van, hogy mikor kapok silver, gold vagy épp jobb chestet? Eddig egész jó a játék bár engem zavar ez, hogy jobb esetben 2-3 kör és megint várhatok órákat, hogy legyen értelme is játszani.

(#117) Danny365 válasza kmisi99 (#116) üzenetére


Danny365
őstag

Nem, a ládákat nem random sorrendben adja, egyedül a Super Magical Chest jöhet bármikor (de leginkább soha :D).
Van rá app, hogy tudd követni a ládákat, csak kell hozzá tudni, hol is tartasz jelenleg.

(#118) WhiteWalker válasza Danny365 (#117) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Van rá app, hogy tudd követni a ládákat, csak kell hozzá tudni, hol is tartasz jelenleg."

What??

[ Szerkesztve ]

(#119) Danny365 válasza WhiteWalker (#118) üzenetére


Danny365
őstag

Ez.

Mivel most nyitottam Magical Chestet, így szerencsére tudom is, hol tartok jelenleg.

(#120) WhiteWalker válasza Danny365 (#119) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Erről nem is hallottam :D , köcce :R

Mostani eredményem: 5 meccs: 1gy-3d-1v :(((

(#121) redwhite78


redwhite78
aktív tag

Szerintetek Prince-t megéri 2000 gold-ért megvenni?

never go full retard

(#122) Danny365 válasza redwhite78 (#121) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem meg. Én elég korán megkaptam, de a mai napig használom itt aréna 6-ban is.

(#123) redwhite78 válasza Danny365 (#122) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Köszi, meg is vettem. Elég hatékonyan bont tornyot, ha akkor dobom le, amikor kifogy a naftából az ellen. :)

Kezdőknek való aktív klánt tudtok ajánlani nekem? (3. szint ~550 trophies vagyok jelenleg)

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#124) tomazin válasza Danny365 (#119) üzenetére


tomazin
veterán

Wow,nem gondoltam volna, hogy be van égetve a sorrend.

(#125) Sanyi.mTs válasza Danny365 (#119) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

érdekes az app engedély igénye: készülék alvó üzemmódjának megakadályozása

(#126) tomazin válasza Sanyi.mTs (#125) üzenetére


tomazin
veterán

Ööö nálam semmihez nem kért hozzáférést, különben nem telepítettem volna.

(#127) Sanyi.mTs válasza tomazin (#126) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

csak a weblapon néztem.

(#128) WhiteWalker válasza tomazin (#126) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem nem egyértelmű ez az app.
Kell benne beállítani vmit?

(#129) tomazin válasza WhiteWalker (#128) üzenetére


tomazin
veterán

Igen, de kicsit problémas, ui:
Azt kell beirni hany ladat kaptal. Ez sima ha nem jatszottal ugy meccset, h nem jart erte lada. Megnezed hanyszor nyertel es kesz. De en sokat jatszottam lada nelkul , igy csak a nagy ladakhoz tudnam beloni, amit par napja kaptam.(arra sztem emekszik mindenki, h eddig hany giant meg magicet kapott) szoval kell vele jatszani, h belodd hol jarsz

(#130) WhiteWalker válasza tomazin (#129) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem egészen vágom :DDD
Ahogy néztem jobb alsó sarokban van egy counter , ahogy változik úgy változik a középső sorban lévő ladakon a szám. A felső sorban lévő ladak is változnak.

(#131) Amur válasza WhiteWalker (#130) üzenetére


Amur
Topikgazda

kell egy ritka viszonyítási alap.
Ha már kaptál magical és giant chestet akkor told előre a számlálót azon túlra, aztán várj a következő ilyen ritka ládára, ha az megvan már tudod hol jársz.
Mivel crown chest miatt mindanyian tolunk úgy is hogy nem kapunk chestet érte a győzelmek száma csak közelítőleg mérvadó. kell egy viszonyítási pont. Arra pedig ha nem a kezdetektől használod, várni kell.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#132) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Kipróbáltam és pár nap után töröltem is:

Az ok egyszerű, ugyanis ha nem fizetsz, akkor gyakorlatilag napi pár játékra korlátozódik az egész app. Ha van 4 ládát, ami közül az egyik éppen nyílik, akkor gyakorlatilag nincs értelme játszani, mert 1 - nem kapsz semmit a győztes meccsért kivéve pontot, 2 - előbb vagy utóbb, mivel a pontok pörögnek felfelé belefutsz olyanba, akinek már erősebbek a lapjai így csak bukhatsz és visszaesel a kiindulási pontjaidra...

(#133) F-ECT$ válasza basaharc502 (#132) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy türelmes vagy, és nem akarsz pár nap alatt minden kártyát megszerezni. Nekem egyelőre pont jó arra, ha van 5-10 percem.

Dive ever, work never.

(#134) tomazin válasza basaharc502 (#132) üzenetére


tomazin
veterán

nem értem. miért szeretné azt valaki, hogy minden azonnal meglegyen? kb ugyaneddig lenne érdekes a játék, mint amit leírtál, hogy 1nap, aztán del.
de így meg el lehet vele lenni sokáig, közben gyűjtögetsz, fejlődsz (bármilyen érdekes a kártyák ismerete, jó stratégia igen könnyen elveri az epic lapokat is)

(#135) WhiteWalker válasza tomazin (#129) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R , köszi, kihagyom , megvárom mig esik egy nagyobb láda :DDD lesz legalább meglepetés :DDD

(#136) tomazin válasza WhiteWalker (#135) üzenetére


tomazin
veterán

Hát az a legegyszerűbb.
Nekem sikerült belőni egy kis számolgatással, mert 3napja esett nagy chest. Ha esik akkor ki tudod kalkulálni.

(#137) Danny365


Danny365
őstag

Fura egy játék ezez, tegnap 10et nyertem, ma annyit vesztettem.
Vissza is estem 1824-re. :(

(#138) Tidzsimon válasza tomazin (#136) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Amúgy fontos, hogy mikor dobja azt a chestet?
Más.
Frissítés után én is szívtam, de beraktam pár olcsó (kevés elixires) egységet, az segített.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#139) redwhite78


redwhite78
aktív tag

keresek egy kezdoknek valo aktiv klant, ahol viszonylag sok a tag es porog a donate. Egy csomo kartyatol megszabadulnek, de ahol most vagyok nem nagyon kernek. nevem: Snow Knight, szintem 4, trophies 800+)

never go full retard

(#140) Amur válasza Danny365 (#137) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igen. fura. Én is kiváncsi lennék a sorsolás algoritmusára.
Van hogy egy arénával feljebb és 150 ponttal jobbat sorsol. Ok gondolom nem mindig van a szintemhez közeli játékos online aki pont játszani akar, de..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#141) Tidzsimon válasza redwhite78 (#139) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Royale Hungaryban vagyok (kék fekete pajzs fehér karddal) , itt szokták szelektálni a nem adományozókat. Elég alap klán én 1300 körül az elsők közt vagyok.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#142) lezuvius válasza redwhite78 (#139) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

A Rocket Academy™ vár a tagjai közè :)
Sok tapasztalt tag ès pörgő donate valamint ha elèred az 1400 kupád belèphetsz a nagy klánba. (Rocket League™)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#143) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

A gemnek van más haszna, mint a ládanyitás? El lehet rá szórni a pénzt, vagy későbbre érdemes tartalékolni? Csak ma kezdtem játszani, level 2 vagyok, 4 chest bent pihen, és ugye órákat kell várni a következőig...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#144) Danny365 válasza Mosqu!to (#143) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem aranyra érdemes költeni a gemeket, hogy tudd fejleszteni a kártyáid. Ha nem fizetsz, akkor úgyis max 1-2 ládát tudsz venni belőle, azzal meg nagy valószínűséggel nem jutsz sokkal előrébb.

(#145) lezuvius válasza Mosqu!to (#143) üzenetére


lezuvius
őstag

Szerintem tartalekold a gemeket későbbre, én is így teszek aztán ha lesz egy jó leárazás vagy szezonális akció,akkor majd elkoltom :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#146) F-ECT$ válasza lezuvius (#142) üzenetére


F-ECT$
titán

Invite only, nem lehet jelentkezni.

Dive ever, work never.

(#147) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#146) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Jelentkezni kell és utána jóváhagyják

(#148) lezuvius válasza Sanyi.mTs (#147) üzenetére


lezuvius
őstag

Pontosan :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#149) Tidzsimon válasza lezuvius (#142) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Na ez lehet engem is érdekel. :p

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#150) Tidzsimon válasza lezuvius (#148) üzenetére


Tidzsimon
őstag

No és, hogyan lehet jelentkezni, nem látok opciót.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.