Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) dragonfx válasza F-ECT$ (#399) üzenetére


dragonfx
veterán

Jo csak gondolom benne is benne el hogy nhogymar na egy jatek jobb legyen nala baxakodjon vele.mikor lstja jobbak a lapjai es megse nyer.....tudom...fos de en mar tultettem magam rajts kb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#402) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#399) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, a döntésem az volt , hogy 6 loose elég lesz...
Csak annyira látványos hogy anti deckeket ad be , hogy nem tudok mellette elmenni szó nélkül.
Majd itt is eltoltok pár hónapot mire osszejonek a lapok és goldok a fejlesztéshez.
Ehhez képest a COC egy isten játék.
Ott az IAP arány el van találva, de itt ? :U

(#403) Amur válasza dragonfx (#400) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én kb. 500 láda nyitáson vagyok túl, és eddig én is azt hittem hogy legendary-t csak mások deckjében fogok látni, de igaznak tűnik a mendemonda hogy kb.500 után kapsz garantáltan egy legendaryt, mert egy silver chest helyett jött a super magical, és 24 órás várakozás után(volt kisértés hogy kinyissam hamarabb gem-ért),
de végül meglett az első legendary.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#404) Pompi válasza Amur (#403) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én alig pár napja játszottam, Arena 2-ben voltam amikor kaptam egy Super Magical Chestet :DDD Igazából akkor nem értékeltem túl nagyra, azt hittem majd lesz még ilyen, de azóta nem volt ;)

Amúgy ez a Super Magical Chest mi helyett jön? Úgy értem, hogy ezekben a láda kalkulátorokban nem láttam, tehát gondolom valamit helyett adja fényévente.

Feel Good Inc.

(#405) yabba válasza Pompi (#404) üzenetére


yabba
aktív tag

Nekem is ez volt az elején, szerintem sima magical helyett jött. Szerintem ha magicalt kapnál, akkor helyette valamekkora (kicsi) eséllyel super magicalt kapsz.

Amúgy azóta sem kaptam többet super magical.

Egyébként lengendary bárhol lehet (csak kisebb eséllyel), akár silver chestben is. Nekem egy lavahound-om van, arra jó volt, hogy 2000-ig elvigyen, de aztóta egy másik paklim van, amiben nincs legendary (klántársam legendary nélkül 2400 körül van). Mondjuk egy ice wizard-ot elfogadnék... (na jó, legyen 2 :) )

(#406) F-ECT$ válasza yabba (#405) üzenetére


F-ECT$
titán

Az 1-es szintű legendary teljesen jó 2500 trophy-ig (némelyik még tovább is), utána azért már lehet, hogy többet ér egy magasabb szintű epic vagy rare.

Nekem azt hiszem SMC-ből jött az egyetlen Lava Houndom, lassan remélem jön a következő. (Kvázi mindegy, hogy mi.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#407) Danny365


Danny365
őstag

Az SMC teljesen random jön, bármilyen ládát helyettesíthet, csak nagyon ritka. Nekem egy se volt még. Viszont legendary jött már free chestbol.

(#408) Amur válasza Danny365 (#407) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igen teljesen random, nekem silver chest helyett jött.(a lehető legjobb csere)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#409) Sanyi.mTs válasza yabba (#405) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nálunk a klántárs legendary nélkül van arena 8-ban.

(#411) Amur válasza csadi0011 (#410) üzenetére


Amur
Topikgazda

Jól hangzik. Remélhetőleg hasonlóan mint pár játékban összesorsol majd kieséses rendszerű tornákra, ahol jó kis chesteket lehet nyerni.
Mondjuk silver chest tournament ahol a "kicsik" indulhatnak, és super magical ahol a nagyok(meg persze a köztesre is kitalálhatnak.)
(tudom aztán majd a kezem a bilibe ér)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#412) redwhite78


redwhite78
aktív tag

Néhány napja megkaptam az ice wizardot és nekem sokat számított egy legendary. Előtte olyan 2100 körül álltam stabilan, de így sikerült megragadnom 2500-2600 környékén. Itt már mondjuk durva paklik is jönnek, a level 8-9 lapjaim ellen level 11-12 common lappal is találkoztam.
SMC-t sajnos még nem kaptam, de a legendary nekem egy Giant Chestből jött.

Engem nem stresszel túlságosan, ha veszítek párat sorozatban, (a deckem például levegőben erős lapok ellen esélytelen, ha ilyenek jönnek akkor cumi), de ez benne van a játékban. Lemegy az ember 200-300 pontot, majd később ugyanennyit visszakapaszkodik.

never go full retard

(#413) Amur válasza redwhite78 (#412) üzenetére


Amur
Topikgazda

Amikor két arena között középen vagyok, én sem stresszelek, általában akkor vagyok ideges amikor lecsúszok,visszakapaszkodom. Ezen hál istennek egy időre túl vagyok. Én is megragadtam arena7-ben, a 8 meg elég messze van..
Ha beleillik a pakliba a kapott legendary, akkor nagyon sokat számít, ha nem akkor keveset, vagy akár még hátrány is lehet(bármilyen hülyén hangzik, de pl. egy földön erős pakliba nehéz beépíteni a lava houndot),
és ugye arena 6-8 között már az ember nem váltogat paklit, mert elég 8-9 lapott húzni folyamatosan ahogy emelkedik a "szintelvárás". Én 1600-tól 2200-ig ugyanazzal a paklival játszottam. 1-1 helyen változtattam néha kisérletképpen, meg most hogy jött a legendary. De "alap" lapokhoz nem nyúltam, akkor inkább kihagytam volna..(zap-ot vettem ki, és oda raktam a minert, de nem gáz mert van a pakliban arrows és thunder is, meg területsebző lapok földön és levegőben is)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#414) redwhite78 válasza Amur (#413) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Mondjuk ebben van igazság, nem mindegy, hogy a vereségsorozattól lecsúszik-e alacsonyabb arenába az ember, mert akkor donate lehetőséget veszít. Ez tényleg lehet idegesítő.

Aki pedig a lapjai erejéhez mérten kicsit feljebb szeretné pozícionálni magát jobban jár, ha olyan decket választ (tanul meg használni), amely "gyorsan pörög", kicsit az elixír átlaga. Az ilyen pakli esetében jobban érvényesülhet a játéktudás, mivel több a variációs lehetőség benne, mint a kiszámítható "giant mögé a wizard" tipusú paklikban.

Nem tudom amúgy más is így érzi-e, de szerintem a rendszer mindig azokból a lapokból ad, amelyekből kevesebb van (mintha egyenletes elosztásra törekedne), így nekem az éppen fejlesztett lapok szinte sosem jönnek a ládákból.

never go full retard

(#415) Danny365 válasza redwhite78 (#414) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, szerintem is azokból ad, amikből kevés van, viszont olyat pont nem akar adni, amit használ is az ember. :P
Értsd: A jelenlegi paklimból 5 kártya konkrétan 0/800, 0/1000-en áll, aztán mégis szinte csak barbárokat kapok, amiből szintén nincs nagyon, mivel azokat elosztogatom mindig. De szerencsére a napi 90 requesttel gyorsan össze lehet szedni a használatos kártyákat is.

(#416) F-ECT$ válasza Danny365 (#415) üzenetére


F-ECT$
titán

Pont azért kapsz abból, amit elosztogatsz, mert a rendszer próbálja az összes lapodat közel azonos szinten tartani. De ahogy írod is, pont ezen segít a donate rendszer.

Dive ever, work never.

(#417) dragonfx


dragonfx
veterán

Az elejen szeringem kedvkeltoneknmindenkinek ad/adot smc.t nem?
Egyet kaptam.elejen egybo sari prince fain volt....
Legendary.t azota se kapok de mostmar nem is erdekel spell valleybe vagyok only fun jatszok common rare.vel tolommkonnyebb fejleszteni tobbszor kapk.
Bar teny amit epp huzok abbol ja kevesebbet ad.amit latja nem hasznalom adjs dogivel....goblin barbarhaz,goblin,tesla,infi,....
Most a bomberre nyomulok visszaraktam a knightot ujra.
Most jott elennem egy 9es lvl11es volt neki odabaxosan gaint effektel jott....
En gigi witchel tolom mivel lvl3as.valkyrie.t kiszedtem.elfogy a lvl6os is.ahogy a hog is.lehet majd jo lesz kesobb.
Ice wizi esetleg beleillene nekem de amugy mas nem.
Arrow a minyok miatt mindenkepp javasolt.
Szerintem a musketas a legjobb a karakter.
Ez teny a coc ehhez kepest egy aranyjatek.nem.panaszkodok mindket profilal ott most epp max teofit ostromlom. 😉👍
Arena7 talan egyszer sikerul egyenlore nem....akkor szivozik nagyon mikor arenat lepnel felfele ja

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#418) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Az hogy, mi alapján adja a plusz/minusz trophykat arról van valami infó? Meg, hogy ki milyen Arenában van. Totál káosz szerintem
Level 8-asként visszakapaszkodtam Arena6-ba, 1710 trophy, kaptam egy szintén Lvl8 ellent 1763 tophyval, kikaptam 0-1-re, -25 trophy OK.
Utána persze rögtön kaptam egy Level 9-es ellenfelet, 1572 trophyval (hogy került ez egyáltalán Arena 6-ba?!?!?!), volt ott minden ami nekem még csak álom, buktam 0-1-re itt is, -40 trophy (?!) aztán ezzel vissza estem Arena 5-be, lett 1646 trophy (ugye az előtt 1572-vel jött a lvl9 arena6-ban), ott adott egy Level 8-as ellent 1645 trophyval, attól is kikaptam 1 toronnyal, -30 trophy.
3 bukta után meg abbahagytam megint.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#419) dragonfx válasza Pompi (#418) üzenetére


dragonfx
veterán

Nyertem 5ot.utana 3, draw 3,bukta.ez a jatek ilyen rendszeru.fos.nem toled fugg.attol milyet ad es miket ad elsore lapokat neked.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#420) Pompi válasza dragonfx (#419) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez egész jó arány ahhoz képest amit én muveltem ma, többszöri nekifutasra 8 bukta 4 győzelem, buktam 160 trophyt.

Feel Good Inc.

(#421) Amur válasza Pompi (#418) üzenetére


Amur
Topikgazda

Elméletileg -/+ 30 trophy-ról indul. Ha sokkal erősebb nálad (pl. nekem az eddigi legtöbb +125 trophy-nál +41-et kaptam miután megvertem), ha gyengébb nálad trophy szinten akkor pedig kevesebbet kapsz mint 30 ha nyersz.
Nem kellene többet vonnia ha erősebb ellenféltől kapsz ki.
De ahogy nézem, trophy szempontjából nem is volt erősebb!
XP levelt nem nézz! Csak trophyt!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#422) Pompi válasza Amur (#421) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És 1572 trophyval, hogy lehet valaki Arena6-ban, amikor 1700 a limit, ok, tudom, hogy itt is van valennyi tűrés, de nekem ez eddig max 50 körül volt, itt meg 130 a difi.

Feel Good Inc.

(#423) Amur válasza Pompi (#422) üzenetére


Amur
Topikgazda

az rejtély tényleg...

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#424) F-ECT$ válasza Pompi (#422) üzenetére


F-ECT$
titán

A Home játékos aréna szintje számít, a Vendégé nem.

Dive ever, work never.

(#425) Pompi válasza F-ECT$ (#424) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezt azért így nem teljesen értem. Ennyi erővel akkor engem is besorsolhat bármelyik arénába?

Feel Good Inc.

(#426) dragonfx válasza Pompi (#425) üzenetére


dragonfx
veterán

Felertem ujra arena6ba nem is merek nyomulninmivel 8/7 most a w-l arany.hehe szinte tuti bukoszeria jon. Plane lvl9es lett a towerem.
Trofi es a towerszint szamit a troops semmit.
Mar jott ellenem legendary.s lvl10es katonas is.korabban fenn volt...ennyi....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#427) WhiteWalker válasza dragonfx (#426) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én csont nélkül vissza estem 1900 trophyrol 1400-ra.
Vicc ez a játék.

(#428) F-ECT$ válasza Pompi (#425) üzenetére


F-ECT$
titán

Trophy-ban lehet kb 100-150-es eltérés 2 játékos összesorsolásakor. Ilyenkor előfordulhat, hogy az egyik játékos arena 6-ban a másik 7-ben van. Kisorsolódik, hogy ki játszik "otthon" (vagy defaultból a magasabb trophyval rendelkező), ilyenkor annak a játékosnak az arénájában kerül sor a meccsre, és azt hiszem, hogy aszerint adja a chestet is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#429) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#427) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, mindig a játék a hibás, ezért jó elektronikus játékokkal játszani. Mindig mindenki tökéletes, csak az a szemét csaló cég / gép / mmr / akármi :DDD (Sakkban nehéz kifogást találni arra, ha elvernek, ugye...)

(Egyébként én is buktam már 2-300 pontot, de aztán szép lassan visszaküzdöttem magam.)

Dive ever, work never.

(#430) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#429) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem tudom , de Te elég naiv lehetsz ha nem látod hogy van némi " rahatas" a dolgok mögött , vagy rózsaszín fátyol van a szemeden mindenféle szemelyeskedes nélkül mondom. :U

(#431) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#430) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondom. Te tökéletesen játszol, egy isten vagy, de az a szemét cég nem akarja, hogy elérd a 2000 trophyt. És én vagyok naiv, lol.

Dive ever, work never.

(#432) Danny365 válasza dragonfx (#426) üzenetére


Danny365
őstag

No offense, de ha lvl9-kent épp aréna 6-ban vagy, akkor azért lehet, hogy nemcsak a játékkal van a baj. Ilyen szinten egy bő 1000 trophy-val feljebb kéne már lenned.

(#433) jack474 válasza WhiteWalker (#430) üzenetére


jack474
tag

Szerintem nincs semmilyen háttér machináció, ami direkt olyat ad be, ami erős ellened stb. Egyszerűen 1-2 vereség után idegesebben játszik az ember, kapkod, rossz döntéseket hoz, túl agresszíven akar játszani, és így elveszti azokat a meccseket is, amiket hideg fejjel megnyerne. Amióta abbahagyom a játékot pár vereség után, azóta nem volt loose streakem, és szépen megyegetek felfele kupában. Egyik karim most 3204en van, másik 3215ön, lvl9 mindkettő, az egyiknek legendaryja sincs.

(#434) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Jah érdekes mód sem a taktikam sem a játék stílusom nem valtozott.
Azért hirtelen ekkorát esni nem lehet. Egy két vesztes meccs belefér de ilyen zuhanás , hagyjuk már.
Kb 3 nap alatt , tehát nem is közvetlen dühből , nah majd megmutatom felindulásból.
Elég álomvilágban éltek ha szerintetek nincs semmilyen ráhatása a SC-nek.

Pfuuuu , ébresztő ebből a csipkerózsika álomból :U

[ Szerkesztve ]

(#435) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#434) üzenetére


F-ECT$
titán

A cég a profitra hajt, ebben nincs kérdés. De ettől te még játszhatsz szarul, és valószínűleg ez így is van.

Dive ever, work never.

(#436) redwhite78 válasza WhiteWalker (#434) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Ha kikapsz valószínű valamit hibáztál. Nézd vissza a meccseid és fogadok, hogy magad is találsz benne valamit, amit másképp kellett volna csinálnod.

never go full retard

(#437) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#435) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igazad is lenne , de 1900 trophynal hirtelen elfelejtek játszani ? Vagy miközben sullyedek lefelé 1400-ra? Nem hinném.

redwhite78: volt olyan meccs amit én hibáztam, rossz időbe rossz lapot raktam le. Ezzel nincs is gond , erre írtam , hogy ki lehet kapni. Még ebből lehet tanulni , de hogy folyamatosan zsinórba kikapjak...

Mindegy,most megint jön a visszakapaszkodas..

[ Szerkesztve ]

(#438) dragonfx válasza WhiteWalker (#427) üzenetére


dragonfx
veterán

11-1-1 az aranyom most mar varom mikor kezd el szopatni es kiboritani.. 😂😂😂

Danny nem mozgat meg felmenjek mitol jobb?nincs olyan troop ami hianyozna.
Esetleg az ice wizi....
De azt is gondolom beadns utana 3,honapig nem kapnek masikst hogy lvl2re mehessen. 😂
Azert 9es a towerem mert irto sokat donsteolok.
Jelenleg a bomber 9es tobbi 8.
Gigi hog 6.
Prince witch sari 3.
De amugy esetleges ilyen jellegu panaszaidat ird meg a miertilyengeciezajatek@supercell.szopjonki.com emailcimre. 😂👏

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#439) redwhite78 válasza WhiteWalker (#437) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Pedig van olyan, amikor mintha elfelejtene az ember játszani. Én például most buktam zsinórban 6 meccset, és be is estem 2700 alá, de ezek közül max. kettő volt olyan, amikor az ellenfél deckje miatt (ballon + lava ellen nincs lapom) nem sok esélyem volt. A többi alkalommal kisebb-nagyobb hibákkal mind én bénáztam el.
Utólag megnézve még azokat a meccseket is simán nyerhettem volna helyes játékkal, amikor magasabb szintű lapokkal jött az ellenfelem.

Egyébként a jó játékhoz fontos a nyugodt környezet, amikor nem zavarnak meg, nem lötyög alattad a villamos stb., mert többnyire apró nüanszokon múlik a meccs. Egy feleslegesen, vagy rossz helyre ellőtt zap is elég ahhoz, hogy végig alulról játssz és futni kelljen az ellenfél után.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#440) WhiteWalker válasza redwhite78 (#439) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A jó környezettel teljesen egyetértek.
Volt hogy beszéltek hozzám , vagy korulottem zsizsegtek ez miatt nem tudtam figyelni , de ebben a nagy visszaesesben ilyen nem volt .
Előtte előfordult , be is csúszott 1-1 vereség , ilyenkor tudom hogy ez miatt kaptam ki. Ez teljesen rendben van.

(#441) dragonfx


dragonfx
veterán

na bejött a loseszéria 6/4 bukta. mert a crown elkezdtem kirakni.
olyna fian lenne be lehetn elinkelnia replayt.
csakis a szerverne mulik egyszerűen nem olyna sorrendbe adja a lapokat mint normál esetben hanem totál olyat ami épp nem kell nem jo a védekezéshez támadáshoz. :(
és akkor kérdezik mér nem avgyok 2500 trofinál hát baaameg még 2000nek is örülnék.így irto nehéz ám.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#442) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

nálam már másodszor fordul elő, h a shopban nincs rare kártya, helyette 2 common és egy epic közül vásárolhatok.

nálatok is volt már ilyen?

(#443) F-ECT$ válasza dragonfx (#441) üzenetére


F-ECT$
titán

6/4, jóhogy azt nem rovod fel a játéknak, hogy sorozatban kettőt buksz... Kb 100 meccsből érdemes statisztikát készíteni, nem 6-ból...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#444) tomazin válasza Sanyi.mTs (#442) üzenetére


tomazin
veterán

Igen, volt h vasarnap 4comm volt meg 2epic.

(#445) dragonfx válasza F-ECT$ (#443) üzenetére


dragonfx
veterán

elmeséled 100at hogy nézzek vissza a listába?? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#446) F-ECT$ válasza dragonfx (#445) üzenetére


F-ECT$
titán

Pl felírod valahova. (De amúgy is látszik 25.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#447) dragonfx válasza F-ECT$ (#446) üzenetére


dragonfx
veterán

oks megnézem most ujra 6/5 van.
amugy meg 25=18-1-6

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#448) yabba válasza Sanyi.mTs (#442) üzenetére


yabba
aktív tag

Nekem ma common nincs és 1 rare, két epic van...

(#449) dragonfx válasza yabba (#448) üzenetére


dragonfx
veterán

Nekem ma lufit adott.
Rare.bol hogot wizit ad muskatast vwlkyrie.t ritkan gigi plane ritkabban.
Most epp a nyilast szedem dehat lassan megy.
1915nel vok.egyszer voltam csak kozelebb arena7hez.remelem most sikerul.
Update.t lattatok a hetfoit?skeleton giant goblin barrel es a bombernek orulok.
Minyo barbarhaz goblinhordo.
Mindenkinek mast ad vagy van par variacio es a szerver kiossza?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#450) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#406) üzenetére

Ott is sok függ azon, hogy mit fogsz ki. Persze ha alacsony trophyn jön egy lava hound, akkor örül az ember, de pl 1700 felett szerintem már nem igazán.
A streamereknék ahogy néztem ráadásul van ilyen ranglista, hogy melyik legók a legjobbak. 3. helynél már mindenki mást mondd, de az első kettő ez lenne:

1. Princess
2. Ice wizard

Amúgy ajánlom therumham nevű streamer nézni, magyarázt is, jófej is, vmint játszik mezei playerek dekkjeivel és megmondja mit változtatna rajtuk.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.