Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Sanyi.mTs válasza Amur (#349) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"El kell érni a common 11-13mas szintet illetve rare-nél a 8-9-et, egy két epicnél is a max közelit, és nem árt az xp levelt is 10-12 körülre tornászni."

ezzel csak az a gond, ha nem tolsz bele pénzt, akkor mire eléred, addigra jön 3-5 update és a max. szintek is 2-3-mal nagyobbra nőnek.

(#352) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

...és amikor arena 6-ból visszaesel arena 4-be és akkor jön a giant chest :DDD az érzés megfizethetetlen, minden másra ott a mastercard :D

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#353) tomazin válasza Pompi (#352) üzenetére


tomazin
veterán

Chest tracker. Meg kell talalni hol tartasz, aztan tudni fogod milyen lada jon.

(#354) Pompi válasza tomazin (#353) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

És? Lélekben felkészülök rá? Vagy mire megyek vele? Nem értem (még).

Vagy ne nyissam ki a ládákat, hogy ne legyen üres hely, mert tudom, hogy bukni fogok?

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#355) tomazin válasza Pompi (#354) üzenetére


tomazin
veterán

Ha tudod, h 3ladan belul nagy lada van, akkor ha lebuktal, hagyod tele a ladaslotokat, feltornazod magad es bizol benne, h sikerul egyet nyerni a magasabb arenaban.

(#356) Pompi válasza tomazin (#355) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OK, köszi, így van értelme talán. Egy ideig írogattam, hogy milyen ládák jönnek, próbáltam belőni, de feladtam, majd lehet neki futom még egyszer.

Feel Good Inc.

(#357) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

érdekes, mert itt az mondjátok, h a chestek sorszáma nem ugrik, ha tele a tárolód. máshol meg azt mondják, h teli tárolóval is ugrik. :F

(#358) tomazin válasza Sanyi.mTs (#357) üzenetére


tomazin
veterán

Ha ugrana akkor tudnal csak nagyot nyitni.

(#359) Amur válasza Sanyi.mTs (#357) üzenetére


Amur
Topikgazda

Egyértelműen nem ugrik. A hivatalos oldalt, fórumot nézd, más nem számít.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#360) dragonfx


dragonfx
veterán

Az a durva mar kaptam jopar magical es giantchestet de semmi uj ertelmes epic legendary nincs benne.
Na csak beleptem ma eddig 5/4 win.mar elore tudom mi jon most....😂😂👎☺

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#361) ZeroZ válasza Amur (#359) üzenetére


ZeroZ
tag

ezekből valamelyik hivatalos szerinted?
http://clashroyalearena.com/
http://clashroyaletactics.com/
http://clashroyale.wikia.com/wiki/Clash_Royale_Wikia

illetve megtaláltam egy szerintem hivatalos fórumot.
http://forum.supercell.net/forumdisplay.php/107-Clash-Royale

Bejelentem ezt a 8 grafikont a bugok közé :D

[link]

aki még nem látta volna esetleg: kék a tropik száma. elég azt nézni, piros az enemy tropik száma. alul a 20-20 lejátszott meccs. ez 8x, különböző módon időkihagyások tekintetébe (4 shortos, 4 longos). ha 3 eset lehet egy trendvonalba (nő, csökken, stagnál), és mind a 8 esetbe az a trendvonal illeszthető a kék grafikonra, ami várható a játékosok tapasztalatai, visszajelzései alapján (hogy a short termes session jobb), akkor ennek az esélye 1,52%.

korábban amúgy rosszul számoltam. ha 3 eset lehet 1 grafikonon a trenddel kapcsolatban, akkor az összesen 3x3x3x3x3x3x3x3=6561 eset, és ebből 1 -et fogadunk el, mikor pont azok jönnek ki mind a 8 esetbe.

amúgy most nézem, hogy a 3. grafinak is nő a trendje összességébe (kezdő-végpont) (hiába van egy "nagyobb" visszaesés közbe), csak relatív pici mértékbe a többihez képest.

najó, befejezhetjük a témát, lehet túl van rugózva, de mégis idegesítő, ha manipulálják a dolgokat. :D sorry.

meg írta valaki, hogy mindenkinek megvan a maga véleménye, és nincs igazság. szerintem meg van. ténykérdés, hogy van -e sorsolás manipuláló algoritmus vagy nincs, független attól ki mit gondol. meg kell kérdezni, és közölni azzal a több millió felhasználóval. mindenesetre nekem gyanús picit ez a dolog. peace.

[ Szerkesztve ]

(#362) Amur válasza ZeroZ (#361) üzenetére


Amur
Topikgazda

Jogos, kicsit lazán löktem oda hogy csak a hivatalos fórumnak kell hinni! :)
Mindenesetre chest trackert használok, de a fórumon is fenn van a chest ciklus.
Látom hogy csak akkor lép tovább a következő chestre amikor van üres slotom, mert mindig az következik aminek kell.
Tehát saját tapasztalat alapján meg tudom erősíteni: full slot esetén nem lép a következő chestre, és ez biztos azért van így, mert a chest ciklus ismeretében lehetőséget adna "csalásra", vagyis fullon hagyhatnánk amikor silver chest következik, és csak értékes chestek esetén hagynánk helyett, ezzel felgyorsíthatnák a ciklust, és jóval hamarabb, jóval több értékes ládát nyithatnánk. Ez nem érdeke a játékmestereknek!

Egyetértek valóban jó lenne egy hivatalos állásfoglalás a matchmaking müködéséről.
Lehet én is összelökök egy levelet, és megkérdezem a supportot.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#363) Danny365


Danny365
őstag

Én csak azt nem értem, hogyha szerintetek mindig nyerni kéne, akkor hogy működne a játék? Mert ahhoz, hogy te nyerhess, valakinek veszteni kell. :U

(#364) Amur válasza Danny365 (#363) üzenetére


Amur
Topikgazda

félreérted. Nincs gondom az 50%-os win rate-el.
Azzal van gondom hogy nem csupán trophy alapján sorsol, hanem a decket is nézi, valamint rejtett
"benzin" rendszert építettek be. Nincsenek "ticketek" mint legtöbb androidos játéknál, hanem egyszerűen ha már lejátszottál 5-6 meccset akkor függetlenül attól hogy mennyit nyertél-vesztettél bekeményít.
Nincs gondom azzal ha zsinórban nyerek és egyre nehezebb ellenfeleket kapok, ez logikus.
Viszont ha vesztek 5 meccset zsinórban(azért ez előfordul..) akkor sem kapok könnyebbet! Sőt!
Még így sem lenne gondom vele, ha nem lennék tisztában azzal hogy ez csak azt a célt szolgálja hogy rávezesse a játékosokat a költésre. És ezt elég manipulatív módon teszi.
Amerikában igen komolyan veszik az ilyesmit, még abban sem vagyok teljesen biztos hogy ez így rendben van....(tudom finn cég, de tudtommal már amerikai tulajdonba kerültek egy felvásárlás okán)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#365) tomazin válasza Amur (#364) üzenetére


tomazin
veterán

Azt olvastam redditen, h kinaiak fogjak most megvenni.

(#366) dragonfx válasza Danny365 (#363) üzenetére


dragonfx
veterán

aki jol játszik többet nyerne aki szarul többet vesztene így....
vagy aktivitás függőség lenne vagy valami nem tom.
de akkor ez szerintetek normális? :U
meglett a pirnce3 hát továbbra sem lesz kedvencem látványos de smemi több...

szóval tegnap este sikerült egy 8/7et w/l.t csinálni...szerintetek utána mi jött?? :DDD de mindig felbax.... :C oooopjon le.e...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#367) F-ECT$ válasza Amur (#364) üzenetére


F-ECT$
titán

Feltételezed, hogy a Supercell direkt tart olyan játékosokat, akik bár erősek, de kevés a trophyjuk, és mindig van ilyen online, amikor neked spéci ellenfelet kell keresni. Ez azért elég valószínűtlen.

Dive ever, work never.

(#368) ZeroZ


ZeroZ
tag

~3000+ tropis játékos, 185 ezer youtube csatornás feliratkozó, tippek-trükkök videó amit ~1 millióan látták
[link], 5:55-től részek:

(nem a legjobb az angolom egyenlőre még, csak gyorsan végigfutottam, de kb ez van benne, amit hirtelen leszűrtem, annak aki nem angolos):
-"minden free játékos beleütközik egy nagy vesztési hullámba, és mindenki kérdi miért? ez a matchmaking rendszer eredménye"
-"avoid from long therm sessions!"
-"max 5-öt játssz egymás után, különben erősebb és magasabb szintű ellenfeleket kapsz"
-"ha 2-3-nál többet vesztesz, hagyd abba és folytasd később"
-"tesztelte ezt, és mások is mondták (v tesztelték?), szóval igaz"
vmi iesmik...

azt hiszem még egyszer írhatom, hogy ENNYI

én még 1 hete se játszok amúgy... de már pár nap alatt felfedeztem ezt :C :O :Y :Y :Y
najó, offolom a témát... pár napra lehet kikapcsolom ezt a gamet, mert felb*sz ez az attitűd.. xD hali

[ Szerkesztve ]

(#369) redwhite78


redwhite78
aktív tag

F-ECT$-nek van egyedül igaza. Nincs itt semmilyen egyéb beavatkozásra szükség a készítők részéről, a trophy rendszer mindent elintéz. Matematika az egész.

Aki nem hiszi essen vissza 1000-1500 trophyt és utána csodák csodája képes lesz nyerni sorozatban 20-30 meccset is. :)

never go full retard

(#370) ZeroZ válasza redwhite78 (#369) üzenetére


ZeroZ
tag

van egy választási lehetőséged: ha a cég azt fogja vissza írni, hogy meg van buherálva a sorsoló algoritmus, akkor privátba vagy publikba fogsz bocsánatot kérni, mert hülyeségeket írkálsz?

(#371) redwhite78 válasza ZeroZ (#370) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Nincs megbuherálva. De amúgy annak az esélye, hogy a Supercell ilyet beismerjen kisebb, mint, hogy megnyerjük a foci EB-t. Persze szerintem annak még kisebb, hogy egy nemleges választ megossz velünk. :D

De persze publikba fogom nyomni, mihelyst Te is Canossát jársz, hogy alaptalanul hülyézel le másokat. ;-)

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#372) tomazin válasza ZeroZ (#370) üzenetére


tomazin
veterán

Azert egy ilyen elkepzelesnel kijon, h hany eves lehetsz. Egy ceg soha nem fogja ezt leirni. Lehet egy nagyon kis ceg igen, de akinek mar telik a prra ott soha. Nem olvastad el miert nincs mute? Akkora ipari bs volt, h hihetetlen.

(#373) F-ECT$ válasza ZeroZ (#368) üzenetére


F-ECT$
titán

Megnéztem. Aszondja: játssz max 4-5 játékot és lépj ki utána. Majd kb 1 perccel később, ha elkezdesz játszani és vesztesz 2-3-at, akkor is lépj ki.

Ha a 2 mondatot összerakom: hiába játszol csak short sessiont, akkor is előfordul, hogy csak veszteni fogsz. Tehát akkor mi értelme a short sessionnek?

"minden free játékos beleütközik egy nagy vesztési hullámba"
És minden fizetős is.

max 5-öt játssz egymás után, különben erősebb és magasabb szintű ellenfeleket kapsz
Hónapok óta játszok, a max trophy eltérés 150 volt, de általában bőven 100 alatt van a szám, nem ritkán 10 alatt. A hosszú sessionnek annyi lehet az átka, hogy "elfogynak" az adott trophyval rendelkező ellenfelek, így tágítja a keresést, hogy gyorsabban találjon ellenfelet.

(Ja és ha valaki a youtube-on mond valamit, akkor az mindig igaz, mindenféle bizonyíték nélkül is. Elég ha bemondja, hogy tesztelte. Egyébként a videói jók, és a tanácsai nagy részét érdemes megfogadni.)

Dive ever, work never.

(#374) Pompi válasza F-ECT$ (#373) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Hónapok óta játszok, a max trophy eltérés 150 volt, de általában bőven 100 alatt van a szám, nem ritkán 10 alatt."

Az szép. Én megjártam a mínusz 400-500-as bugyrot, és ahogy láttam a klában mindenki megjárta ezt. Szóval vagy mi vagyunk nagyon bénák vagy te tudsz valamit :)
Én ugyanazzal a deckkel amivel eljutottam ~1700-ig, azzal simán leestem 1200-1300 közé, úgy, hogy volt, hogy sorozatban buktam nem keveset. Szóval nekem tökmindegy, hogy mi az elmélet a matchmakinről, szerintem ez nem kóser. És nem, nem akarok folyamatosan nyerni, ez egyértelmű, de amikor nem egyszer vannak ilyen sorozatok, akkor elgondolkodik az ember, hogy abba hagyja, mert abszolut nem szórakoztató. Csak hát elég addiktív a játék és elég mazochista alkat vagyok, hogy még mindig cseszek el vele időt ;]

Feel Good Inc.

(#375) F-ECT$ válasza Pompi (#374) üzenetére


F-ECT$
titán

A trophy eltérés alatt az én és az ellenfelem trophy számának különbségét értem. Tehát nincs olyan, hogy az én 2100 trophymhoz 2500 trophy-val rendelkező ellenfelet ad.

A mozgás nálam is van 400-500 körül, mostanában 1950-2350 között.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#376) Sanyi.mTs válasza Amur (#324) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nem működött nálam.

(#377) Amur válasza F-ECT$ (#373) üzenetére


Amur
Topikgazda

Rendesen megosztó téma, és igazából egyik oldal sem tudja bizonyítani 100%-osan az igazát, csak a saját tapasztaltait megosztani.
Egy biztos: a supercellnek mint cégnek elsődleges célja a profitszerzés(melyik cégnek nem ez..)
Ha pedig ehhez bele kell nyúlni az algoritmusba akkor bele is fog, ez szerintem nem kérdés, ebben biztos meg tudunk egyezni.
Az hogy ne legyen fenn pont olyan aki plusz minusz 200 trophyn belül van, és még ráadásul ha szükséges a deckje is passzol a lapjaim counter-jéhez(boccs a szépmagyar kifejezésért), akkor berakja, ha nincs pont ilyen fenn akkor "szerencsém" van, ilyenkor berakhat még mindig egy olyat aki 2 nemritkán 3 szinttel magasabb, mert vagy szándékosan, vagy egy rossz sorozatnak köszönhetően visszabukott.
Kedvencem a noob amerikai, vagy arab aki csilióért nyitott 15 super magical chestet és van 2-3 legendaryja a pakliba, a többi egysége is 1-2 szinttel magasabb az enyémnél, igaz játszani nem tud vele, de nekem a szintkülönbség miatt nehéz legyőznöm, hiába van ugyanannyi trophynk.
Az ELO rendszer önmagában biztos hogy kevés ide. ( egy magyar sakk nagymester fejlesztette ki egyébként a játékosok besorolásához valamikor nagyon régen)
Egyik klántagunk 2100-ról 1600-ig bukott vissza, anélkül hogy decket váltott volna, miután az egész délutánt végigjátszotta. (félreértés ne essék 2100ról indult..)
Ahogy az elején írtam, csak azt tudom leírni amit tapasztalok!
Hogy az még egyezik sok-sok más játékos tapasztalataival, még mindig nem bizonyít semmit.
Mint korábban írtam: értelmetlen vita.
Sokszor valóban elég lenne csak trophy alapján sorsolnia, mert előbb utóbb tényleg olyan szintre érsz ha zsinórban nyersz, hogy nem tudsz fejlődés,fejlesztés nélkül továbblépni.
Ez a te elképzelésed is. Nos akkor a profit érdekében ezt miért ne hoznák előrébb?
Miért ne ütközz már 5-6-8 meccs után mindig falba?
Ha ez kell hogy vásárolj akkor hidd el mindent megtesznek hogy elég gyakran érezd a sikerélményt, majd a kudarcot, majd újra a sikert és újra a kudarcot!
Mert a játékos pszichológiából ötösre vizsgáztak..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#378) Pompi válasza F-ECT$ (#375) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ja bocs, akkor félreértettem. Azt hittem a max trophy és aktuális trophy közti eltérésre írod.

Feel Good Inc.

(#379) F-ECT$ válasza Amur (#377) üzenetére


F-ECT$
titán

egyik oldal sem tudja bizonyítani 100%-osan az igazát
/agree

Egy biztos: a supercellnek mint cégnek elsődleges célja a profitszerzés
/agree

Egyik klántagunk 2100-ról 1600-ig bukott vissza, anélkül hogy decket váltott volna
-Ilyen "csaló" ladder nélkül is van.
-Ha vesztesz sorban, akkor elkezdesz rosszabbul játszani.
-Maradt 1600-on, vagy sikerült visszamennie 2000 környékére?

előbb utóbb tényleg olyan szintre érsz ha zsinórban nyersz, hogy nem tudsz fejlődés,fejlesztés nélkül továbblépni
/agree

a profit érdekében ezt miért ne hoznák előrébb?
Mennyivel tudják előrébb hozni? Ahogy írod is: 5-8 meccsel? Az mennyit jelent, 20-30 percet? Ez lényegében semmi egy átlagos játékos játékidejét számolva. És ez az előrehozás nincs ingyen: bonyolultabb algoritmus, nagyobb szerver számítási kapacitás, lebukás veszélye. Emellett az is benne van, hogy néhány ilyen lose streak elveheti a kedved a játéktól, és letörlöd a francba.

Szóval egyik oldalról teljesen logikus a machinált algoritmus elmélete, de szerintem legalább ugyanannyi érv szól ellene is, és szerintem anyagilag nem hoz annyival többet a konyhára, mint a sima ladder, hogy megérje túl sok energiát beleölni.
Viszont valamilyen algoritmus még a sima ladderhez is kell, ahhoz hozzátenni 1-2 feltételt meg nem nagy show, de én továbbra is azt gondolom, hogy előbb-utóbb eljutsz arra a szintre, ahová a játéktudásod és a decked alapján eljuthatsz, akárhogy is próbálna trükközni a supercell.

Dive ever, work never.

(#380) WhiteWalker válasza Amur (#377) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 , ha összeesküvés elmélet is. De mernék fogadni hogy így van.
A Facebooknak is volt hasonló esete mostanában. Itt miért ne lenne.

(#381) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#380) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi köze a facebooknak ehhez? Ott teljesen már a revenue stream.

Dive ever, work never.

(#382) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#381) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak annyi hogy ha ott tudatosan szűrték
a híreket , itt miért ne manipululnak egy kóddal a matchmakinget.
Fizetés felé hajszolas stb...

(#383) dragonfx


dragonfx
veterán

Szerintem kar tulreagalni.mindenki latja,nsilt titok....4-5-6ot nyersz utana buksz. Vagyis inkabb ugy igaz 6 mecssbol egyet tuti buksz.
Szemrt ceg ez az sc tuti a keresobe mocskos algoritmuwokat raknak bele vannak kivetelek meg arena tofi deck szerinti atnezes.....
Nem csak trofit nezi ez 101%.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#384) dragonfx


dragonfx
veterán

9/8 buko valtoztattam a decken kileptem beleptem....ugyanaz fogad...de mar nem erdekel ha 10* 1*bol szedem ossze a crown chestet es ket ligat leesek mert 3-1ekre kikapok akkor se.
Ezt direkt csinaljak ezek a szemetek. 😉👍
Remelem egyszer rajukrohad a terem ahol dolgoznak...
Masnak muxik a hog nekem nem o kirakja elsore odaszalad nekem mrg berakja ele a barbikat amiket erdekes mod nem bir kikerulni.....szanalom.
Ja es egy jatek koncepciojaba az a rossz hogy nem ugy mukodik hogy a gyarto meghatarozza te mikor mennyit jatszhatsz eredmenyesen hanem amikor neked eppen van idod kedved akkor bizonyitsa a jatek erdemes arra ne torold a picsaba. 😂😂

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#387) yabba válasza dragonfx (#384) üzenetére


yabba
aktív tag

Masnak muxik a hog nekem nem

Nyilván mindenki más hülye, csak te vagy helikopter..

(#388) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Hejjj , sosem látott magaslatokba vagyok , 1800 trophy felett kicsivel :DDD

(#389) yabba válasza WhiteWalker (#388) üzenetére


yabba
aktív tag

Gratula, idővel lesz ez több is. :)

(#390) dragonfx válasza yabba (#387) üzenetére


dragonfx
veterán

másnak se mert rájöttem a védekezés kulcsára.
:DDD
ujra lvl6ba avgyok de már nem érdekel mit bukok legyenek ládák nyitni azt csá.
ugyse ad olyat ami szükséges lenne.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#391) Sanyi.mTs válasza dragonfx (#390) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

és szerinted mi a kulcs?

(#392) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Azért marha érdekes a matchmaking....
Aréna 6-ba vagyok lvl 8-kent és csak 9-es szintueket ad be, ritkábban ad lvl8-ast .
Szinte vért kell izzadnom egy győzelemért , még 1 tower leutese is kétséges .
Ekkora különbség nem volt aréna 5-be :(((

[ Szerkesztve ]

(#393) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#392) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem lvl, hanem trophy alapján keres ellenfelet. Én arena 7-ben tolom, de a győzelmek 70-80%-as itt is 1-0.

Dive ever, work never.

(#394) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#393) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez is azt a következtetést erősíti , hogy pl 7-es szintű játékos lapjai nem elég erősek , hogy arena 6- ba fel tudjon kerülni.
Amit sok kitartással talán -mint én- jatszik, gyűjtöget és idővel megerősödik annyira hogy feljebb kerüljön.
Vagy valós pénzért megveszi a lapokat.
Viszont ha trophy alapján keres akkor miért nem változatos a játékosok szintje?
Nincs pl lvl 6 , vagy 10-es akiről tudnád hogy lúzer lehet ha ebben az arénában van.
( Ha csak nem szivatni akarja erős lapjaival a kisebb szintű játékost, vagy ez a perverzioja)
Látszódik ez a trophy keresés eléggé sántít...
Nem azt tükrözi ki mennyire jó spiler.

[ Szerkesztve ]

(#395) Amur


Amur
Topikgazda

Arena7-ben azt látom hogy ritka a lvl8-as, inkább 9-es, ritkán 10-es is beesik.
Úgy tudom arena8-ba mostanában lvl6 volt a legkisebb amivel bejutottak.(korábban biztos volt kisebb is, de azóta változott sok minden)
Itt eléggé szükölni látom a pakli variációkat.
A hog köré épített paklik a leggyakoribbak, a freeze nerf ellenére is még sokan kombinálják vele.
Elég gyakori a giant+balloon deck is, valamint a nagy sláger a royal giant. Nem értem a hype-ot körülötte.
lvl8-ig kezelni tudom, a lvl9-es barbijaim szétszedik mielőtt komoly sebzést bevinne.
A támogató egységeket én villámmal szedem ki a háta möggül, vagy mivel voltam olyan szerencsés hogy tegnapelőtt kaptam egy super magical chestet, és legendary is volt benne, a miner könnyedén möggé kerül,
és semlegesíti a wizz,ice wizz,witch valamelyikét amelyet leggyakrabban használnak kempelésre a tank hátába bújva.
Néha látok próbálkozásokat fantáziadús paklira.
Egyik srác pl. mortar,cannon,inferno köré épített, igen ötletes kombinációval jött, amit kifejezetten jól használt.
Volt szerencsém egy 3 muskétás+mirror variációhoz is.Szerencsére egy villám+valkyre kombó ami nekem 10 elixir volt ugye, leszedte a 18 elixires(+1 a mirror miatt) támadását, ezzel el is dőlt a meccs.
Ütős sok lap counterjét lefedő paklit igen nehéz csinálni. Itt az a lényeg hogy a leggyakoribb paklik ellen legyen ellenszered, ha belefutsz abba a 8-10%-ba aki nem tucatpaklival megy, akkor meg ki kell védekezni ha nincs rá lapod. Minnél jobban emelkedik a trophy, annál inkább ezt a hozzáállást látom.
Valamint, ami tetszik, egyre több az aggresszíven offenzív játékos. Jobb ellenük játszani mint a defenzív paklik ellen.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#396) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#394) üzenetére


F-ECT$
titán

A szintlépésekhez egyre több xp kell, tehát míg a kis arénákban megszokott volt, hogy nagy volt a szintek szórása, addig a 7-es arénában már csak elvétve látok lvl8 alatti játékost. (De azért előfordul, mint ahogy 10-essel is találkoztam már.)

Dive ever, work never.

(#397) dragonfx válasza Sanyi.mTs (#391) üzenetére


dragonfx
veterán

Attol fugg milyen a decked gyors hadero vedekezes. A firespirit bejott nekem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#398) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ekkora egy retek tetű
csaló pénzéhes fos játékot nem b@sztam.
Most nyertem egyet , felmentem aréna 7-be is erre ad akkora ANTI PAKLIS ellenfeleket hogy ha fejre állok sem lehet kivedekezni!!! Sorba buktam 6 meccset .
Amivel nem is lenne baj, benne lenne a játékba , vagy lenne , de mint tudjuk nem erről van szó.
Ezek nem szimpla veresek, nem azért kaptam ki mert rosszul játszom ,játszanék ,hanem a játék algoritmusa ilyen rohadék!!!
Fizessen az user!!!

[ Szerkesztve ]

(#399) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#398) üzenetére


F-ECT$
titán

Fizess / ne játssz vele. Ez egy szabad világ.

Egyébként meg 2-3 vereség után, ha kezded felhúzni magad, akkor rosszabbul játszol, mint nyugodtan, ez is bőven elég a lose streakhez.

Dive ever, work never.

(#400) dragonfx válasza WhiteWalker (#398) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen antideckeket ad.
Gusztustalan ez w sok gobkinhaz barbarhazas idiota.
En lassan mar epicet se hasznalok mert dragak nem eri meg....
Mar nem erdekel amugy hova essk le mert tudom nem bennem van a hiba.jatszok legyen roboz meg a crown naponta kesz legyen.
De mivel hetente ad kb epicet lgendary.t meg soha igy kb ertelmetvesztette reszemrol a jatek.nincs miert hajtani.
Arena 6ba atlagba 8asok vannak nehs 9 es irto keves 7es.latszik hogy taktikabol vannak itt a 7esek a 9esek meg lecsusztak mert olyan lapjai vannsak.
Az elixir gyorsito miatt irto nehez kivedekezni mar barmit is.plane ha direkt erre jatszik a collector miatt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.