Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) lkristóf válasza dragonfx (#598) üzenetére


lkristóf
senior tag

Engem elkapott egy nyerő széria és 3435 körül járok ha jól tudom. Volt már, hogy 11es ellen rakott be 10es létemre ami nem gyakori és nagy bravúrral sikeresen elimináltam. :DDD Local-ba sikerült bekerülnöm a top100ba. Na de azért a 4k elég messze van még, hogy a 45 legend trophymat gyarapíthassam. Annak azért örülök, hogy 4 rare és 40 common kártyát tudok kérni már elég rég óta. ;)

(#602) lkristóf


lkristóf
senior tag

Már nem tudom szerkeszteni...
Azért ez a Mega Minion egy elég jó kártyának tűnik. [link]

(#603) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

megjött az update.

érdekes ajánlat van fent: 2905Ft
Legendary chest+1200gem+100K arany :Y

(#604) F-ECT$ válasza Sanyi.mTs (#603) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég jó ár a szokásos árképzéshez képest.

Dive ever, work never.

(#605) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#604) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

meg is vettem, jött egy princess (legendary láda csak 1 lapot tartalmaz.)

(#606) Pompi válasza Sanyi.mTs (#603) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Aréna függő az ajánlat, én Arena8-ban vagyok, olyat kaptam hogy Magical Chest + 1200 gem + 100e arany.
Mondjuk ez sem rossz deal.

Feel Good Inc.

(#607) Sanyi.mTs válasza Pompi (#606) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

valóban, a google számlán is az szerepel, h "arena 9 starter pack"

tartottam vagy 2-3 hónap pihenőt és tegnap óta újra tolom.
princess + ice wizard köré mit érdemes építeni?

(#608) Tyler Durden válasza Pompi (#606) üzenetére

Én pont erre rágtam be, hogy 1 hónapja legó arénában vagyok, erre arena 8 magical chest, gem lóvé az ajánlat. Haverok aréna 8ban kb mind legó chestet kaptak.. Faszért kell ide is randomot varázsolniuk..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#609) F-ECT$ válasza Sanyi.mTs (#607) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is megvan az a 2 legend, de nehezen találom a helyüket. Mindenképp egy tank mögé raknám be őket, de konkrét deck javaslatom nincs.

Tyler Durden: szerintem bug, ha valaki A9-ben nem A9 ajánlatot kapott.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#610) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#609) üzenetére

Azt mondod írjak a supportnak? :F

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#611) Tyler Durden

Hivatalos oldalról a hivatalos közlemény 1 time offer ügyben:

Here's a 25% chance you'll see an Arena Pack from the Arena below your current Arena. This is for variety if you aren't interested in your current Arena's pack.

Arena Packs show up in your Shop on the first and second day when you unlock a new Arena, and then once a week thereafter. They're always one-time purchases, so if you've purchased the Arena 9 Pack, for example, you won't see it again.

This means that most players will see another Arena Pack tomorrow, which might be the same one as today if it wasn't purchased, or it might be from the Arena below. If you're in a higher Arena, you'll be offered all the Arena Packs over time.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#612) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#611) üzenetére


F-ECT$
titán

Tehát ha most A8-as ajánlatom van, akkor érdemes várnom A9-es (Legendary chestes) ajánlatra?

Dive ever, work never.

(#613) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#612) üzenetére

Én azt vettem ki belőle, de ha most kiveszed, akkor is kaphatsz később a9eset, kérdés mikor. Én szerintem most nem veszem ki az A8-asat, hanem várok míg nem jön a9.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#614) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Éppen 3 perce jutottam fel legendary arénába legendary kártya nélkül :)) :C

És az a különleges ajánlat átváltozott 1200gem+100k coins+legendary chestté (nem SMC...). Sajnos 4 óra múlva vége, illetve most nincs lehetőségem megvenni, valamint megfogadtam, hogy erre a játékra nem költök, de nagyon vonzó kis ajánlat :)

A régi infernó+ballon+hog+rakéta+zap+minion+goblin+fire spirit kombóval mentem fel, nagy mázlim volt, mert 2900 felett kb egy huzamba adott be olyan deckeket, amiket könnyen levertem. Egyébként kipróbáltam a 3 muskétás lapot, nekem nagyon tetszik, de sajnos még csak hetes szintű, így szórakozáson kívül másra nem tudom használni (2850 felett). De nagyon tetszik, majd kipróbálom később is.

A frissítés tetszik, bár érdekes módon néha laggol a telóm :F különösen ha az ellenség támad minerrel/mini pekkával: mutatja, hogy az egység lerakódik, de utána 1-2 másodpercig nem változik a képernyő (ennél pontosabban nem igazán tudom leírni a jelenséget.) Más is tapasztalt hasonlókat? (Xiaomi redmi note 4g, 2 Gb ram+4@1,6 Ghz - nem kéne laggolnia...)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#615) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nekem ez a párnákon a koronák a meccsek végén nem tetszik, de végülis nulla jelentősége, megszokható.

Feel Good Inc.

(#616) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#613) üzenetére


F-ECT$
titán

A kérdés, hogy ha most megveszed az A8-at, akkor később ha A9-be érsz, akkor megveheted azt is?

Illetve aki korábban volt A9-ben, de most A8-as, az ne is számítson arra, hogy A9-eset kap, addig amíg vissza nem ér oda?

Dive ever, work never.

(#617) Amur válasza F-ECT$ (#616) üzenetére


Amur
Topikgazda

Amikor elérsz egy új arenat, akkor kapsz megint ilyen one time offert.
Gondolom nem nézi hogy az update előtt hol voltál, aki most arena8ban van, az feljutáskor megint kap ilyen offert, hiába volt már korábban arena9-es.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#618) F-ECT$ válasza Amur (#617) üzenetére


F-ECT$
titán

Tehát aki most kezdi, az lényegében 9 arénán keresztül kap majd 1-1 ilyen eléggé jóárasított offert?

Dive ever, work never.

(#619) r0by válasza Hunmugli (#614) üzenetére


r0by
addikt

Nálam is van szaggatás. Eddig nem volt. Például donate utén, amikor a pénz folyik bele a kasszába.
Note4.

(#620) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#616) üzenetére

Vagy akkor kapsz ha elérsz 1 új arénát vagy hetente 1x. De elvileg minden aréna szintre csak 1 ilyen jóárasított cuccot kapsz. Nekem ma semmi nincs a boltban, tegnap az A8-as magical chesteset skippeltem. Jó deal lett volna még úgy is a pénz meg a gem miatt, de inkább az A9et venném..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#621) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ma nálam epic chest volt 10k aranyért. a következő volt benne: 1 golem, 4 lighting, 5 poison.
nem használom ezeket, de a tegnapi 100k gold-ból még maradt egy kevés.

100k gold megvétele után volt vagy 20 egység amit 4k és 8k-ért fejleszthettem, szintet is léptem lvl10-re.

(#622) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#620) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is megvárom az A9-et, aztán meglátom, hogy azt megveszem-e. De az A8-at nem fogom, az tuti.

Dive ever, work never.

(#623) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ipad Mini 4-es laggos játék közben, néhány unit kirakásánál, csinálta már Giantnál is meg Minion Hordenál is nekem. Ez azért gáz.

Feel Good Inc.

(#624) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#609) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

2500-ról lementem 2400 alá, de ezt betudtam, h nem játszottam pár hónapot. majd a következő deck-kel 2700 fölé kerültem:
giant, ice wizard, zap, minion, bomber, princess, fire ball, goblins

(#625) Nova96


Nova96
őstag

[link]

Lebuktak a kártyák.

(#626) Amur


Amur
Topikgazda

Itt egy pontos leírás hogyan is müködnek ezek az "arena packok":
"This pack shows up in Shop for 2 days when you unlock the new Arena. If you don’t buy it, It will show up once every week.
The Arena Packs are always one-time purchase items. If you have already purchase the Arena 9 pack, you will never see it again. Players receive Chest, Gold and Gems immediately once placed the order. The chest opened immediately, no wait needed.
There is a 25% chance you will see an Arena Pack from the Arena below, just in case you don’t like your current Arena’s pack, which means you will have chance to get ALL Arena Packs If you are in the highest Arena. For example, If you are in Arena 9, you will be able to buy 9 packs."

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#627) Sanyi.mTs válasza Amur (#626) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

honnan másoltad?

(#628) dragonfx válasza lkristóf (#602) üzenetére


dragonfx
veterán

hu baxxus ez az egyetlen ami kéne de ez nagyon :C
már megint nem tudom mi legyen a 7-8. laom állandóan variálom és már kezdek beleunni... :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#629) redwhite78 válasza Amur (#626) üzenetére


redwhite78
aktív tag

okosak ezek a supercelles sracok. jo dragan bearazzak a gemet, majd ahhoz kepest "olcson", de meg mindig dragan lehuzzak azokat is akik amugy nem fizettek volna. :)

never go full retard

(#630) WhiteWalker válasza redwhite78 (#629) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

En akkor sem vagyok fizetni :D

(#631) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#630) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapvetően én se tervezek fizetni, no nem azért mert 2900 Ft a földhöz vágna, hanem azért mert pont ellentétes hatást ér el a vásárlás, mint amit az ember elsőre gondol. Elvileg azért veszel ingame cuccokat, hogy utána nagyobb élvezetet adjon a játék, de mit is jelent az, ha veszel valamit: mivel jó esetben nem akarsz 100e Ft-os nagyságrendben költeni, ezért csak annyi történik hogy ha eddig X trophy körül jártál, akkor ezután fel tudsz menni X + 300 trophy körülre, de ott ugyanúgy jön a "fal", azaz azok a játékosok, akik kb hasonlóan jól játszanak, mint te, de néhány kártyájuk 1 szinttel magasabb. Ekkor vagy fizetsz megint, vagy folytatod a farmolást, de mivel ez sokkal lassabb, mint vásárlás nélkül, így gyorsabban ráunsz a játékra, mintha nem is vettél volna semmit.

Dive ever, work never.

(#632) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#631) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tökéletesen megfogalmaztad. Igy gondolom én is , ezert sem fizetek. Kezdődik elölről az ordodi kor... Sajnos sokszor nem azon mulik ki hogy jatszik, hanem kinek mennyi penze van. Nyilván a kezben levo lapokat tudni kell használni.

[ Szerkesztve ]

(#633) lkristóf válasza F-ECT$ (#631) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ott a pont. :DDD
Az a gond, hogy 1200 gem is mire elég? :D 12x indíthatok grand challenge-t, vagy 120x classic challenge-t, esetleg 2x veszek 10k goldot, vagy ládákat nyitogathatok vele. Nagyon hamar el tudnám költeni ezt a gem/gold mennyiséget. 40k egy legendary kártya a shopba, és akkor még a kártyák szintlépéséhez szükséges goldról nem is beszéltem. :U

Azt vettem észre, hogy update óta nincs tournament amibe be tudnék lépni.

(#634) Amur válasza lkristóf (#633) üzenetére


Amur
Topikgazda

mert már nincs tournament.. a régi értelemben.
Ha indítasz, azt csak a klántársaid látják.(sokan rinyáltak hogy törökökkel, kínaiakkal van tele a klánjuk számára indított torna).
Azt én is sajnálom. tesztelni, gyakorolni, INGYEN, kockázat nélkül, tökéletes volt..
itt a lényeg: aki csak belépett annak ingyen volt..
ugye az acsi miatt meg nagyon sokan tudtak szintén INGYEN indítani.
Ez nem volt jó a supercellnek..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#635) lkristóf válasza Amur (#634) üzenetére


lkristóf
senior tag

Hát de az fura lenne, ha csak a klántársaim látnák, mert akkor minek van 100+ fő feletti tournament, meg azt furcsállom, hogy nem lehet megadni a felkészülési időt meg a tournament hosszát 1h-3d volt eddig.

(#636) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jött ma új offer: 100 Mega Minion 150 gemért.

Mivel 150 gem kb 3000 goldot ér, ezért ez egy 30 gold / lapos ajánlat, ami elég jónak tűnik. Persze kérdés, hogy maga a kártya elég jó-e, hogy megérje felhúzni.

Dive ever, work never.

(#637) Pompi válasza F-ECT$ (#636) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezt az ajánlatot én is megkaptam. Még gondolkozok rajta, lvl6-ra lehetne ebből felhúzni, ma kaptam is szembe pont egy ilyet, elég kellemetlen ellenfél volt, szóval elgondolkodtató. Hozzáteszem én alsóbb ligában vagyok, mint te.

Feel Good Inc.

(#638) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Sima csata után (arena 8) legendary chest-et kaptam, viszont 1 nap a nyitási ideje

(#639) Amur válasza F-ECT$ (#636) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én megvettem, lvl 6-os szinten egész használható.
Lekapja kis segítséggel a sparkyt, de jól időzítve a wizzardot is. Minion horde viszont már csak segítséggel.
lvl 6-osnak 191 a dps-e, ez azért 3 elixirért egész jó.
Én a guards helyet raktam be, mert a mini pekkát ő is elintézi.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#640) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nyomjátok ezeket az új Grand / Classic Chellenge-eket? Érdemes nekifogni, pozitív a jutalom nagysága a belépőhöz képest?

Dive ever, work never.

(#641) redwhite78 válasza F-ECT$ (#636) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Szerintem minden új kártyát betolnak majd gemért, biztos sokan megveszik.
Tényleg nem is rossz deal, de ezért most nem adok aranyat, megvárom amíg összegyűlik magától. Most majd minden ládából jó eséllyel úgyis mega minion fog jönni.

Új tourt még nem próbáltam, de kellene. :)

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#642) Amur válasza F-ECT$ (#640) üzenetére


Amur
Topikgazda

Kipróbáltam mindkettőt. a 10gem-es pénzszerzésre is egész jó, mert ugye 10 gémért kb. 160 aranyat kapnál ha be lehetne váltani, és már 4-5 győzelemnél is többet kapsz, plusz kártyákat is elég jól adja(darabálisan. minőségileg azt hiszem 3 győzelemig csak common garantált, utána kezdi el a rare-t is írni)
9 győzelem volt a rekord eddig. Akkor már valami 80+ kártyát adott.
Sztem érdemes farmolni. Jobban jársz mintha a gem-et aranyra váltanád, mert itt simán lesz annyi gold belőle, plusz még lapok is.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#643) Sanyi.mTs válasza Sanyi.mTs (#638) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

következő meccsen meg epic chest :Y

(#644) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#640) üzenetére

Grand challengel szerintem óvatosan. 10 wineset sikerült már mennem, atomjó a reward, a gold is meg a kártya is. Vérszemet kaptam, mondom, akkor itt kell farmolni. Sajnos a következő sima 0:3 lett, 2 nagyon durva ellenfelet kaptam egyik 3800 trophy körül volt a másik 42xx. Ok tudom tournament cap volt, de annyival skillesebb volt mind2, hogy simán zsebreraktak.. Ebből csak azt akartam kihozni, hogy grand turninál jóval erősebb arcokat is besorsol, ami nem feltétlen lesz nyerő..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#645) dragonfx


dragonfx
veterán

ez a megaminon egy rakat xar halljátok adja a lapját de még lvl3on is fos.
jött ellenem egy lvl6os azt is simába leszedtem lassú. ideje nincs köpni.

challangebe asszem 5ig jutottam elég bohockodás csak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#646) F-ECT$ válasza dragonfx (#645) üzenetére


F-ECT$
titán

Én feltoltam 6-ig, annyira nem fos, de még keresi a helyét. Védekezni kell vele egyébként, és counter push esetén jó csak támadni.

Dive ever, work never.

(#647) Tyler Durden válasza dragonfx (#645) üzenetére

Szerintem nem szar, nekem is lvl6. Mini pekka, valkyre, hog ellen zseniális + pushoknál is be tud segíteni. Nem mondom, hogy ez az aduász, de semmiképpen nem használhatatlan lap.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#648) Tyler Durden

A legó ill epic chesteket beillesztették a rotába vagy teljesen random jöhet bármi helyett? Amiatt kérdem, mert haverok közül 3an is kaptak ma lego és epic chestet /5-6 chest alatt esett nekik/ ez most mák vagy ilyen a rota?
Ha ezt is randomizálták az csúnya lesz, mert aki pechesebb az nemhogy előre nem fog haladni, hanem szépen csúszik majd lefele..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#649) Amur válasza Tyler Durden (#648) üzenetére


Amur
Topikgazda

hasonló elven van benne mint a super magical.. teljesen random jöhet valami helyett.
Bár valami változhatott a chest patternben mert jóval később kaptam meg a magical chestet ami aktuális lett volna. Szóval.. supercell oldalon az első verziót olvastam.
Itt van róla szó:
fórum
alul a megjegyzéseknél elég sokan linkelték be hogy egy napon belül kaptam epic és legendary chestet is battle után..mákosok..
de azt írják hogy SMC szinten tűnik fel random..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#650) Tyler Durden válasza Amur (#649) üzenetére

Nekem 10 haverból 4 kapott legó majd epic chestet, ez számomra nagyon nem random. Közben én is ránéztem az official fórumra, ott is hemzsegnek az arcok akiknél ugyanez van. Ami fura, hogy aki kapott legót, az kapott epicet is. Szerintem amúgy ha ez totál random, akkor elég rossz irányba viszik a játékot, aki peches, az nemhogy előre haladni nem fog, de inkább hátrafele fog menni. /nálunk a rekorder egy srác aki olyan május óta játszik és most kapott legót a héten egy 10 győzelmes grand challenge után/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.