Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) F-ECT$ válasza Nova96 (#948) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit betett a hound, tombstone, mm deckemnek.

Dive ever, work never.

(#952) F-ECT$ válasza redwhite78 (#950) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is megvettem 100 gemért, de még így is rohadt sok jön a ládákból.

Dive ever, work never.

(#953) Hunmugli válasza redwhite78 (#950) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ma eddig min 5 ládából kaptam elit barbit, nagyon zavart... :(((

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#954) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#951) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , nekem is. Ezt a négy lapot fixen használom. :U

(#955) Nova96 válasza F-ECT$ (#951) üzenetére


Nova96
őstag

Ha jol használod akkor nem sokat tett a pakli ellen. Ma harom ilyen ember kaptam kettot elvertem a harmadik mindig olyan jol rakta a kártyát hogy eselytelen volt védeni.

(#956) Hunmugli válasza Nova96 (#955) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ehhez gyakran az is kell, hogy jó lapjárása legyen az enemynek. Ha például a 8. lap a hund akkor 1 perc is simán elmehet, amíg csak tököl, hogy meglegyen a támadósereg. Persze akinek van ice golem meg ice spirit az gyorsan mehet támadni :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#957) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm az SCnek a nerfet...jól tönkretették a Lavahoundos paklit , a Tomb, Mega Minion együtt. Képtelenség most nyerni vele...folyamatosan bukok...
Gratulálok! Fejleszteni meg mást nem fogok , főleg nem az új lapokat , dobhatod nekem a ladakbol folyamatosan ezeket a lapokat.

(#958) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#957) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért annyira nem lett szörnyű a helyzet szerintem. Hány tophy környékén vagy a deckeddel?

Más: a nerfek után mi az ajánlott deck challenge-re?

Dive ever, work never.

(#959) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#958) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Eddig viszonylag jól tudtam haladni , fel is mentem 2800 felé , de stabilan megrekedtem 2700 felett.
Viszont azóta mint a búvár zuhantam le 2500 környékére...
És érezni azt a kb 10%
gyengülést.

(#960) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nekem is minden balance change után van egy hosszú vergődési folyamatom.
Pár napja már éppen belekósoltam az Arena 9-be, igaz nem tudtam megvetni a lábam ott, nem is erőltetem, inkább gyűjtögetek még Arena8-ban, de most megint keresni kell valami decket ami működik.

Feel Good Inc.

(#961) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#959) üzenetére


F-ECT$
titán

Én most ezzel bohóckodok (nem az enyém a kép, a Princessem csak lvl1-es, viszont MM és TS lvl 8-asok) és 3700 körül vagyok vele, nem érzem gyengének a lapok szintjéhez képest.

Dive ever, work never.

(#962) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#961) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem ez a paklim ..A Prince helyett mit lenne érdemes használni?

(#963) redwhite78 válasza WhiteWalker (#962) üzenetére


redwhite78
aktív tag

A nerf annyira nem tett be a lavahundos decknek. Ha nincs az ellenfélnél inferno, akkor sztem még mindig erősebb mint kellene. Ha jól játszanak vele simán jó 4000 felett is. Tegnap nerf után 3 zakót kaptam ellene és csak egyszer nyertem.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#964) Amur válasza WhiteWalker (#962) üzenetére


Amur
Topikgazda

Prince? Melyik lapodra gondoltál, nem látok benne Prince-t?
Látom, az elöző hszre reagáltál, és abban volt princess.
Az archereket elég sokan használják, mert common lapok, több dps-t is bevisznek, egy hátrány:
nem területsebzők. Én a színezett hajú ijászlánypárost ajánlanám.

FECT$: nem challenge-eztem azóta. Nekem MM azóta is a pakliban van, nem vettem észre a nerfet.
Úgyanugy OP még mindig 3 elixirért.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#965) Amur


Amur
Topikgazda

Örömhír! (legalábbis számomra) 1903.win után megjött a 2. Super Magical Chest-em!
(ha nincs üres chest slot akkor is szoktam tolni)
Holnap ilyenkorra kinyilik(nem gémelem ki, nem pazarlok ilyesmire, ki bírom várni)
Arena9-es SMC azért remélem ütni fog! 144 rare, 22 epic, meg kb. 500 common

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#966) Tyler Durden válasza Amur (#965) üzenetére

Gratula, legót bele (:
Más:
Én meg miután totál más dekkel megyek, mint eddig, felértem rekordra /3856 trophy/. Viszont amiatt eléggé el vagyok keseredve, hogy csomó fejlesztésem ment a kukába, mert már nem nagyon metalapok. Csak hogy a legfájdalmasabbakat említsem: sparky lvl3 /jelenlegi metában egy hulladvány/, giant lvl9 és 350 feletti darab van még belőle, az volt a terv, hogy lvl10re kitolom. Jelenleg szintén nem jó, inferno tower, tombstone, furnace, cannon, minden countereli, sehova nem ér oda manapság. /+ csonti hadsereg is bejött az upgrade-je óta a metába/. Lvl9 valkyre, szintén gyengének érzem, ha ellenem rakják ki, akkor is eléggé könnyű megoldani. Ennyi félrefejlesztéssel ill a meta változás miatt kieső lapokkal eléggé bajba kerültem. Most jóval gyengébb dekkel vagyok kénytelen játszani, de ezépp klappol a mostani metával és így haladok. Jelenleg royal giant + furnace-es dekkel játszom, ez elég sok minden ellen igen jól használható. Ilyenkor verem a fejem a falba, hogy a most használt rare-ek lehetnének lvl9-esek, meg jópár common 12-es, amivel simán be lehetne venni a 4k-t.. Amit még várok most, ~600 pont és lvl11es lesz a tornyom, az még fog dobni rajtam vmennyit (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#967) Sanyi.mTs válasza Tyler Durden (#966) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

mivel támogatod még az RG-t?

(#968) Amur válasza Tyler Durden (#966) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én is ugyanígy vagyok ezzel.
Level9-es 3 muskétás deckem kellett félrerakni.. Utána próbálkoztam gólemmel level5-ösre húztam, de amit mondtál szinte minden deckben dobnak egy épületet, könnyen lenyomják elixirtöbblettel.. azt is dobtam.
Összedobtam egy egyedi RG decket és azzal csináltam trophy rekordot.
Tényleg az a gáz hogy sok fejlesztés kuka, és még csak nem is szeretem ezt a decket...
Mondjuk a dark prince nagyon jó, azt élvezem, kiváló a barbik és a skeleton army ellen is amit rendszerint az RG-re raknak, egy arrows meg must have volt a minion horde ellen.
Mega Minion szerintem még mindig Meta lap maradt. Sima egyes muskétást felhúztam level8ra, belevágtam egy rocketet kivégzőnek(meg ha tömegben akarnak rusholni-legutóbb lava hound,mega minion,inf.dragon rusht tüntettem szinte teljesen el vele-lava hound maradt csak életben), és nálam újra jó a guards, mivel megint népszerű lett a mini pekka, ellenük(meg persze minden szimpla egység ami nem területsebző ellen)
Még princess bennmaradt, de már tolom fel az archereket, jelenleg jobbak, igaz nem területsebzők, de common lap és többet sebez, könnyebb húzni is.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#969) Tyler Durden válasza Sanyi.mTs (#967) üzenetére

Jelenleg ezeket használom: mega minion, wizard, archer meg a skeleton army, ha inferno towert raknak ki. Ami meg szintén pusztítja még az adott oldalt, az a furnace. Utóbbival annyi a probléma, hogy a lvl11es tornyok már lelövik a 10es labdacsokat, így most a a cél, hogy upgadeljem 8as rare-ről 9-esre.

corvette: pont ez a baj, hogy ha nem tolsz bele sok lóvét /mondom ezt úgy, hogy én nem f2p gamer vagyok/, akkor egy ilyen meta change totál haza tud vágni.. És itt nem az van, mint mondjuk HS-be, hogy ok, akkor másik pakli. Itt gyakorlatilag totá nagy bukta pl nekem ,hogy nem lvl9-es rare-el megyek, meg nem lvl12es commonnal, hanem 1-2 szinttel lentebb lévő lapokkal kell bohóckodnom..

F-ECT$: most nézem kérdezted, mi az ami jó most challengre. Szerintem most a leguniverzálisabb lap ilyen szempontból a furnace. Ladderen is nagyon jó, illetve challengen is, mert fixen 1 labdacs sebez, ha nem rak az ellenfél unitokat elé. Én tegnap fejeztem be 2 challenget a ladder dekkemmel, egyik 8 win másik 11win.

Ez volt a dekk: RG, skeleton army, archers, fire spirit, log, wizard, mega minion, furnace

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#970) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Össze gyűlt a Zap , így tudnám 11-re fejleszteni , de roppant kellemetlen mivel nem sebez annyit , hogy a lvl 10-es Minions-t (horda) hatástalanítsa... Csak 206 a damage , míg a Minions élete 209... .:((( Bahhh

[ Szerkesztve ]

(#971) Hunmugli válasza WhiteWalker (#970) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Egyszerű a képlet: ha a minionhorda szintje x, akkor az őt egyből hatástalanító zap szintje x+2 :)
x--->x+2 :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#972) WhiteWalker válasza Hunmugli (#971) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah igen , ebben nem is lenne hiba.
Csak én bíztam benne , jóhiszeműen , hogy eggyel nagyobb szint eleg lesz..

(#973) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#969) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi. Sima vagy Ice Wizard? Illetve spell nem hiányzott bele?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#974) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#973) üzenetére

Sima wizard, splash dmg nagyon ütős tud lenni. Igazából nem nagyon hiányzik, néha a sparky-t ha szembejön ill inferno towert jó lenne zapolni, de ezeket igyexem labdacsokkal vagy skeleton armyval megoldani.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#975) Pompi válasza Tyler Durden (#974) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Log helyett mit javasolsz? Nekem azt még nem dobta a gép :(

Feel Good Inc.

(#976) Amur válasza Pompi (#975) üzenetére


Amur
Topikgazda

Logot skely army és princess ellen használják leggyakrabban. Mivel a skeleton army nagyon erős, és elterjedt lett, ettől még OP-abb a log. Szerintem az előbbiek miatt arrows a legjobb helyettesítője.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#977) Tyler Durden válasza Pompi (#975) üzenetére

Amit lent is ír corvette kollega, vagy zap vagy arrow. Sajna a princess meg skeleton army miatt a log szerintem a jelenlegi metában eléggé must have kategória.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#978) Pompi válasza Tyler Durden (#977) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Értem én meg látom is, de nem tudok mit csinálni. Április óta játszom, ~1900 körüli nyert játékom van - ok volt ami nem ládáért ment, főleg az utóbbi hetekben sok - de SMC ládát még az elején arena2-ben kaptam. Ami legendary kártyám van, azokat a arena packos meg legendary ládákból vettem (lava hound lvl2, miner lvl2, princess lvl1), aztán egy lumberjack esett az egyik crown chestből nemrég végre. Arena8-ban vagyok, Arena9-re felértem egyszer, de nem nekem való, amíg 7-es szintű rare-jeim és 10-es szintű commonjaim vannak - jópár 4-es szintű epiccel - addig inkább az Arena8-ban próbálok gyűjtögetni.

Szumma szummárum nekem azért fura, hogy egy ilyen legendary (tehát csak szerencsével megszerezhető) lap ennyire alap tud lenni, főleg azok után, hogy eleinte egy tök semmilyen, kb. használhatatlan lap volt, kicsit sikerült túlbuffolni. Kb. nincs még egy ilyen lap ami ennyire alap lenne most.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#979) F-ECT$ válasza Pompi (#978) üzenetére


F-ECT$
titán

7-es rare és 10-es common bőven elég Arena 9 aljára pláne ha lvl2-es legendjeid vannak.

Dive ever, work never.

(#980) Pompi válasza F-ECT$ (#979) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem ezt tapasztaltam, sőt. Egy küzdelem volt odáig felérni is. De biztos én sem játszom jól. Próbálgatom a deckeket össze vissza, én nem tudom kijátszani őket valószínűleg, mert pl. én a Lava Houddal is csak küzdök ellenem valahogy mindig sokkal jobban megy az is.

Marhára idegesít ez a log, most is mentem egy kört tournamenten és minden ellen pakliban benne van, nem tudok mit kezdeni azzal, hogy 2 elixírrel leszedi a 2-3x többe kerülő kártyáimat.

Feel Good Inc.

(#981) Amur válasza Pompi (#980) üzenetére


Amur
Topikgazda

Van princessed, én csak azért hagytam benn még a pakliban és nem cseréltem archerre, hogy ha lerakom középre, akkor 10ből 10x ha kézben van lövik el rá a logot, utána már bátran pakolhatom a többi lapot amire veszélyes a log..
Hülyén hangzik , de nekem a princess az anti-log.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#982) Tyler Durden válasza Amur (#981) üzenetére

Arra is jó kb a mostani metában, én nekem lvl3-as, de cseréltem a lvl11es archerekre. Sajnos kb log csalogatáson kívül szerintem nem sok mindenre jó most. Archer viszont nagyon durva, szerintem az lesz a köv lap amit feltolok lvl12-re.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#983) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Na kicsit panaszkodok itt a ládákra, erre kapok egymás után egy legendary és egy epic chestet.
Közben próbálok összerakni valami értelmes decket a lvl2 lava hound köré. Ha nem megy, majd bedobom mim van, hátha tudtok segíteni ;)

Feel Good Inc.

(#984) redwhite78 válasza Pompi (#983) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Legendary es az epic chest valamiert parban jarnak. :)

Lavahund es az MM a nerfet kovetoen nemhogy kevesebb lett, de talan meg tobben hasznaljak. Nem erte el a szukseges hatast a gyengites remelem felismerik es ismet hozzanyulnak.
Az MM-t egy fireballnak agyon kellene csapnia, igy is - 1 elixir lenne a haszon. Vagy ha nem, akkor emeljenek az elixir koltsegen.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#985) Amur válasza redwhite78 (#984) üzenetére


Amur
Topikgazda

Nálam most inkább a hog rider-inferno tower-log kombinációk verik ki a biztosítékot..
Nagyon OP ebben a varációban, pláne ha a többi lapot jól válogatja össze.....(alacsony elixires lapokból),
én konkrétan egy támadást nem tudtam vezetni csak védekezni, egy ilyen pakli ellen...

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#986) Tyler Durden válasza Amur (#985) üzenetére

Tower szerintem nerfelni kell, 5 manáért kb fixen 5-t letradel, de inkább többet. Ráadásul kb mind1 mivel mész ellene, golem, giant minden szétkap. Nyílván lehet ellene trükközni kis unitokkal, de nekem is elég nagy fejfájást szoktak okozni, még úgy is, hogy royal giantet használok. /mondjuk ez legalább belelő, a giant sokszor el se jut odáig, hogy sebezze../

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#987) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ebből a paklibol érdemes valamelyik lapot a LOGra cserélni?
Most kaptam Legendary Chestbol...

(#988) Sanyi.mTs válasza WhiteWalker (#987) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

szerintem, arrow/fireball közül az egyiket. talán a fireballt érdemesebb, arrow-val is le tudod szedni a minionokat és +1 elixir marad (FB-hez kévest).

(#989) WhiteWalker válasza Sanyi.mTs (#988) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is a FB-ra gondoltam... Mentem két kört FB nélkül , LOG helyette,persze most adott be barbár hordakat :DDD

(#990) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mik az első tapasztalatok az új kártyáról? Elsőre nekem egy gyengébb Rage-nek tűnik (a klónokat a legkisebb aoe is leszedi), de persze lehet rosszul látom.

Ennek ellenére is gondolkozok a Special Offeren, mert ~8k goldnyi gemet megérhet a 10 db kártya.

Dive ever, work never.

(#991) Amur


Amur
Topikgazda

A clone spellről még nem tudok semmit mondani, viszont egy jó kis cikk a tornado hasznos használatáról:
[link]
Az elején a rocket-goblin barell trükről ír, ami nekem kicsit too much(a rocket füstjében ha jó időzítel, nem látszik a goblin barell animációja, így mire észbekap a játékos, súlyos sebzést visznek be...)
A hog behúzása középre tornádóval viszont durván jó!
Egyrészt aktiválja a középső tornyot, másrészt hármas tűzbe kerül.
Az hogy a középső torony aktiválodik anélkül hogy elveszítenénk egy tornyot, igen nagy előnyt biztosit!!
Káromkodtam mikor 21(?) tornado volt az SMC-ben, de a sok hog miatt lehet felhúzom és berakom tesztre.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#992) Nova96 válasza F-ECT$ (#990) üzenetére


Nova96
őstag

Tornyok kikerulesere jo azaz giant, hog, etc. Mindig jobb oldalra klonoz es reseteli a folyamatot. pl. sparky
Szerintem sok erte is a 3 energia.

(#993) Amur válasza Amur (#991) üzenetére


Amur
Topikgazda

kipróbáltam, tényleg behúzza középre, de mire beleütne a középsőbe meghal a hog..vagyis nem aktiválta a középsőt, pedig direkt nem húztam még fel teszteléshez a tornado-t maradt egyesen...
a tornyok meg az a 3x44 sebzés kivégzi? Érdekes..Na még tesztelem.

gyenge ez... nagyon el kell találni, és a hog sem mindig ugyanott megy ugye, pár miliméter elnézés, és nem hogy nem jó helyre húzza, de be sem húzza középre, és két plusz ütés a hog ridertől ....
elbuktam rajta pár meccset amíg teszteltem. Jól hangzik, okos, de sokat kell gyakorolni..
Én jól felhúztam csak magam rajta, gyorsan ki is hajítottam a deckből.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#994) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#990) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

klónozott egységeknek 1 hp-ja lesz, de megmaradnak a spec tulajdonságok. pl. lava (pup) és golem robbanás (sebzés)

(#995) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nah beleszagoltam aréna 9-be , erre ez fogadott:

Mekkora mézes madzag már :DD ;]

(#996) F-ECT$ válasza WhiteWalker (#995) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, ezek az Arena Special Offerek eléggé megérősek a sima bolti árakhoz képest, lényegében 5 legendray kártyára elég, és még marad 200 gem + 20000 gold a fejlesztésekre / challenge belépőkre.

Dive ever, work never.

(#997) WhiteWalker válasza F-ECT$ (#996) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az 5 legendary hogy jön ki?Nem csak 3 : a láda + 2*500 gem , így marad 200 gem ..

Igen, lényegében 5*-s jól járás lenne , de így is sokallok egy játékban 3000ft-t fizetni. :U

(#998) r0by válasza WhiteWalker (#997) üzenetére


r0by
addikt

40k goldért szokott lenni a shopban arena9-től legendary. A 100-ból kijön 2 idővel. Bár nem emlékszem már, lehet, hogy a 2. legendary 60k-ba kerül. Akkor is kijön 2.

(#999) Pompi válasza r0by (#998) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Plusz 500 goldért adja be a legendary chestet néha.

Feel Good Inc.

(#1000) WhiteWalker válasza r0by (#998) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jaaaa , hogy igy..még friss hus vagyok aréna9-be :DDD , köszi :R

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.