Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37101) Abu85 válasza huskydog17 (#37097) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Jaj, hát az ESET-nél mi is voltunk ártalmas URL már. Pedig azt garantálni tudom, hogy a fórumunk nem ártalmas. :)

(#37099) LamerGyuri: Az tény, hogy az ESET borzalmasan messze van már a fénykorától, de a biztonsági programok piacán szinten évente változik a sorrend. Manapság például a Bitdefender erősített durván rá. Lehet, hogy jövőre az ESET megrázza magát, és újra jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#37102) LamerGyuri válasza Abu85 (#37101) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Csak csipkelődtem :)
Az én kergetőm is képes volt egyszer arra, hogy a 0. napi főverziófrissítés mindent kiengedett a netre, csak a böngészőket nem
;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#37103) janos666 válasza Abu85 (#37101) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mint ha nem pontosan ezt írnád akkor is, ha te magad készítetted volna a kárós kódot a fórumhoz. ;]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37104) Abu85 válasza janos666 (#37103) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

[link] :))

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#37105) R3nts válasza Abu85 (#37104) üzenetére


R3nts
senior tag

:DD :DD :DD

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#37106) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Az AMD Adrenalin 19.6.2 Highlights hozománya:

Az új Vulkan kiterjesztések:

- VK_EXT_host_query_reset
- VK_EXT_full_screen_exclusive
- VK_AMD_display_native_hdr
- VK_EXT_separate_stencil_usage
- VK_KHR_uniform_buffer_standard_layout

Ezekről valaki bővebben :F :U magyarra lefordítva mit hoznak a konyhára ? vagy melyik milyen célt szentesít :F
Én nem vágom ezt :(

[ Szerkesztve ]

(#37107) huskydog17 válasza _DiEGO_ (#37106) üzenetére


huskydog17
addikt

Itt le van írva, hogy mire jók.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#37108) janos666 válasza _DiEGO_ (#37106) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ezekkel a programazóknak kell csak foglalkozni.
De nem is tudtam, hogy eddig nem volt FSE mód Vulkan alatt. Igaz, Win10 alatt alapvetően már amúgy sincs.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37109) Abu85 válasza huskydog17 (#37107) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

[link] - ez bővebb. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#37110) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Sziasztok! RYZEN 5-öm van és nem használok dedikált VGA kártyát. Kaptam páromtól egy SAMSUNG S34J550WQU 34,1" WQHD Monitort (LS34J550WQUXEN). Max felbontáson csak 50 Hz képfrissítésem van, amit sehogy sem tudok fentebb venni. Kérdésem az lenne, hogy beruházás nélkül mivel lehetne megoldani a problémámat? Az alaplapom MSI B450m Bazooka Plus.
Köszönöm.

(#37111) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.6.3

Support For
F1® 2019

Fixed Issues
- YouTube™ login for Radeon ReLive may fail to connect your account.
- A system hang may occur when performing overclocking or underclocking GPU memory in three display Eyefinity configurations.
- Radeon ReLive and Radeon Overlay may fail to function correctly after beginning a recording with Radeon ReLive.
- Region recording in Radeon ReLive may record black frames when an application playing video in the region has been minimized and then maximized.
- Hyper-V enabled systems may fail to boot after driver installation.
- Radeon ReLive VR fails to install on Radeon RX 570 series graphics products.

Known Issues
- Radeon Overlay may fail to enable when playing DOTA™2 in fullscreen mode.
- Radeon ReLive streaming and uploading of videos and other content to Facebook™ is currently unavailable.
- ASUS TUF Gaming FX505 may experience discrete GPU connection issues with devices disappearing from device manager when the system is idle.
- Performance Metrics Overlay and Radeon WattMan gauges may experience inaccurate fluctuating readings on AMD Radeon VII.
- ACER Swift 3 with AMD Ryzen Processor may experience system instability when upgrading to Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.6.3 using the Custom Clean Installation option.
- Graphics driver may not uninstall correctly when using the express uninstall option on some Ryzen APUs.

read-only mode on the forum

(#37112) chungee


chungee
addikt

Napot!

Öreganyám gépéhez keresek drivert. De sehol sem találok. Ha valaki tudna segíteni:F

[link]

(#37113) Gyuri27 válasza chungee (#37112) üzenetére


Gyuri27
félisten

Os?

Amd - Radeon - Ryzen

(#37114) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

FireGL V7100

DirectX 9.0b

Max Win 7 lehet...

https://www.amd.com/en/support/professional-graphics/legacy-products/firegl-series/firegl-v7100

(#37115) chungee


chungee
addikt

Elnézést. Lemaradt. win7 32&64bit. Még nem tudom eldönteni melyiket rakjam fel :F :B 4 GB ram-hoz melyik illik:F

_DiEGO_ Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#37116) _DiEGO_ válasza chungee (#37115) üzenetére


_DiEGO_
őstag

4GB rendszer RAM + 256MB VideoRAM = csakis 64bites rendszer , hogy megtudja az össze ramot címezni !

Ugye a Windows 64bites ?

[ Szerkesztve ]

(#37117) chungee válasza _DiEGO_ (#37116) üzenetére


chungee
addikt

Akkor 64biteset fogom felrakni :R

(#37118) R3nts


R3nts
senior tag

Szép napot Mindenkinek!Segítséget szeretnék kérni: 19.5.2-es Adrenaline driverrel van a gépben az aláírásomban szereplő konfiggal,egy RX570 nitro+OC. Május végén lett összerakva az új gép,élből a Win10 1903-as májusi update-jével.Azonos felbontáson,és frekin,2db,mindkettő HDMI-vel kapcsolódó kijelző(TV+monitor)van a gépre téve,kiterjesztett asztal módban.Mindkét képmegjelenítő,csak fullHD, 1920x1080p-t tud,arra is van téve mindkettő.A Radeon Adrenalin-jában,én nem értek a WattMan-hoz,sosem húztam/mókoltam semmilyen hardware-összetevőt,nincs szükségem rá.Május vége óta,mióta megvan az új gép, a Windows 10-ből 8-szor úgy áll fel,hogy a hibaüzenet van: a Wattmanban visszaálltak alapbeállitásra a dolgok,váratlan rendszerhiba miatt... A BIOS-ban a fastboot nincs engedélyezve.Mindazonáltal a gép működik,kevés játékra,és sok GPU gyorsításos videók lejátszására (MPCHC+MadVR)használom.Az Adrenaline driverben,a WattMan-ban,az aktuális sebesség élből,terhelés nélkül 1750MHz-en van(még akkor is ha a frequency 1750 max-nál kiveszem a pipát,és "dinamikus"-ra állitom...Mindaddig fix 1750MHz-en van a kártya,amig át nem váltok kiterjesztett asztal-módból,csak 1 kijelzőre... Ez bug a driverben, vagy azért van,mert hiába megy 1920x1080p 60Hz-en mindkét kijelző,a driverben a TV-nek full RGB 4:4:4 képpontformátumot adtam,a monitorra kimenő pedig alapból YCbCr 4:4:4... Szóval,hiába az azonos felbontás/képfrissítés,ha nem egyforma a két kijelző képpontformátuma,akkor terhelés nélkül is üveghangon ketyeg a memória? :Y Régesrég is ezt csinálta a Radeon drivere,2 megjelenítőnél,akármit állitgattam (HD7770-es kártyánál)addig max órajelen ment a memória,amíg 2 kijelzőt érzékelt. Chill,megcélzott képkockasebesség,virtuális szuperfelbontás,mindkét kijelzőnél kikapcsolva... MemoryTiming:Automatic,Frequency:dinamikus(átállitottam a "max. 1750MHz-ről),Feszültségszabályozás:automatikus. A GPU aktuális sebesség,üresjáratban 300MHz,terhelve max.1350MHz-ig megy.

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#37119) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.7.1 [link]

Support For
- AMD Radeon™ RX 5700 Series Graphics

- AMD Radeon Image Sharpening(1)
- New feature available in Radeon Settings that can be enabled for DirectX®9, DirectX®11 and Vulkan® games on AMD Radeon RX 5700 Series Graphics. Provides contrast-adaptive sharpening combined with optional GPU upscaling that helps draw out detail and provide crisp-looking visuals.

- AMD Radeon Anti-Lag(2)
- New feature available in Radeon Settings that can be enabled for DirectX®9 and DirectX®11 games that improves input-to-display response time with up to 31% reduction in lag.RS-295

- AMD Link(3)
- Now supports auto-discovery mode and one-tap connection, allowing you to easily connect your Radeon PC and AMD Link App.
- Now supports connections to Apple TV and Android TV with a new simplified TV interface.

- AMD Radeon Chill(4)
- Now supports display-aware tuning which sets frame-rate caps to match your monitors refresh rate providing up to 2.5x more power savings than before.RS-294 Display-aware tuning works with fixed-refresh monitors or with variable-refresh Radeon FreeSync™-capable displays.

- AMD Radeon WattMan(5)
- New power gauge readout available in Performance Metrics Overlay and Radeon WattMan.
- Auto Tuning features now provide a summary readout of tuning changes.

- Settings Snapshot(6)
- New feature available in Radeon Settings that allows you to create, save and load your custom settings and configurations for Radeon Settings.

- Automatic Low Latency Mode(7)
- Allows supported graphics products to communicate with your connected TV and enter low-latency (gaming) mode automatically.

Fixed Issues
- Graphics driver may not uninstall correctly when using the express uninstall option on some Ryzen APUs.
- Performance Metrics Overlay may intermittently display incorrect colors when being displayed in game.
- Radeon Overlay may fail to appear or invoke when playing DOOM™.
- Radeon Overlay may fail to appear or invoke when a game is running fullscreen on Windows®7 system configurations.
- Some users may be experiencing AMD DLL file signing issues with Easy Anti-Cheat™. A clean install of Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.7.1 may be required to fix this issue.

Known Issues
- With Radeon Image Sharpening enabled, Radeon Overlay may flicker in DirectX®9 or Vulkan® applications or games.
- Radeon ReLive streaming and uploading of videos and other content to Facebook™ is currently unavailable.
- Audio for clips captured by Radeon ReLive may be corrupted or garbled when desktop recording is enabled.
- Textures in Star Wars® Battlefront II may appear pixelated or blurry when using DirectX®11 API.
- ASUS TUF Gaming FX505 may experience discrete GPU connection issues with devices disappearing from device manager when the system is idle.
- Minor stuttering may occur when playing Fortnite™ during the first few minutes of gameplay on AMD Radeon RX 5700 Series Graphics.
- Valve Index headset may experience flicker when launching SteamVR on AMD Radeon RX 5700 Series Graphics.
- Radeon RX 5700 Series Graphics may experience a black screen during uninstall on Windows®7 system configurations. A work around is to perform uninstall in safe mode.
- Recording clips with Radeon ReLive may result in blank clips on Radeon RX 5700 Series Graphics with Windows®7 system configurations.
- League of Legends™ may fail to launch on Radeon RX 5700 Series Graphics with Windows®7 system configurations.
- Radeon Settings may not appear in the right click desktop context menu on Windows®7 system configurations.

AMD Link Known Issues
- Radeon WattMan functionality is currently not available in AMD Link for Radeon VII and Radeon RX 5700 Series Graphics products.
- The manual connection method for AMD Link may Intermittently fail to connect on Android TV.
- AMD Link TV may experience video corruption while playing back videos from the ReLive gallery on Windows® 7 system configurations.
- AMD Link TV applications are currently only available in English.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#37120) Visormail válasza AtHoS (#37119) üzenetére


Visormail
addikt

No, ez a csodadriver? Akkor rárepülünk :D

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#37121) VGYke válasza huskydog17 (#37097) üzenetére


VGYke
addikt

Na szóval: erre mag amit leírtatok "arra" mi a megoldás?
Képtelen vagyok kihámozni mit kell tenni!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#37122) TIT


TIT
veterán

Most a chillel mi van? Bekapcsolni se tudom és a gyorsbillre se reagál.

(#37123) AtHoS válasza TIT (#37122) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Normál esetben nincs vele semmi, működik rendben, viszont nálad akkor driver gond lesz. Mehet rá csökkentett módban AMD Cleanup Utility, aztán normál módba lépve pedig az "új" driver

read-only mode on the forum

(#37124) TIT válasza AtHoS (#37123) üzenetére


TIT
veterán

Ki lehet kapcsolni?Mert az új drivernél már nem,csak előtte.
Cleanupot nem szeretem mert egy csomó vackot fent hagy,ddu-val szoktam lepucolni.

(#37125) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Milyen az új driver,ventilátor szabályzás ilyesmi rendesen működik?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#37126) AtHoS válasza TIT (#37124) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor használd a DDU-t, ha abban jobban bízol ;)

Miért ne lehetne kikapcsolni? Csak nem globalban, hanem játékonként

A kép 19.7.1 verzióból készült

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#37127) TIT válasza AtHoS (#37126) üzenetére


TIT
veterán

Én a globalis grafikánál néztem,ahol eddig,a játékot most nem is látja.

(#37128) huskydog17 válasza VGYke (#37121) üzenetére


huskydog17
addikt

Feltehetőleg egy false positive, így ha mindenképp kell neked a funkció, hogy a driver mondja meg neked mi a jó, akkor az ESET-ben a kivteleke közé kell tenni az url-t.
Én mondjuk nem bánom, hogy blokkolja, mert úgyis utálom az olyen feature-öket, amelyek okosabbak akarnak lenni nálam, csak tök érdekes, hogy hivatalos driver feature-t blokkol egy AV URL szűrő. :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#37129) AtHoS válasza TIT (#37127) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jellemző, hogy steam-es játékokat dobja be automatán, de kézzel szépen hozzá lehet adni bármilyen játékot. Utána meg már tudod állítani, bár nem értem global-ból miért vették ki :F

read-only mode on the forum

(#37130) TIT válasza AtHoS (#37129) üzenetére


TIT
veterán

Na igen én sem,és eddig a játékokat is felismerte magától.

(#37131) Kis Tigris


Kis Tigris
tag

Sziasztok. Tegnap érkezett meg a PCX-nél összeállíttatott számítógép, valamint hozzá az ALZA-tól az [RX 570] videókari.
Nos, este ki is próbáltam a The Witcher 3 játékkal, és... hááát... nem igazán tetszik a látvány :F
Minden oké a karival, szóval nem az a hibás, hanem szerintem az én nVidia karikhoz szokott szememnek szokatlan, nem tetsző a képi világ...
Egy [GTX 750 TI]-t váltott, s az a fura, hogy azon átlag high beállításokkal szebb volt a kép mint ezen Ultra-ra húzva minden. Az fps természetesem duplája most, de valahogy a látvány... Nem olyan finom, kicsit túl kontrasztos, kicsit minden durvább nincs az a finom párás-ködös látvány mint a 750 TI-nél volt...
Persze az is eszembe jutott, nem e valamit be kell állítani a Catalyst-ban (nVidia-ban nem kellett semmihez nyúlni, úgy volt jó ahogy volt), valahogy finomhangolni.
Szóval, tudtok valami beállítási tanácsot adni, vagy fogadjam el, h így jártam, nem kellett volna váltanom? :F

(#37132) bozont válasza Kis Tigris (#37131) üzenetére


bozont
veterán

"Nem olyan finom, kicsit túl kontrasztos, kicsit minden durvább nincs az a finom párás-ködös látvány mint a 750 TI-nél volt..."
Eh, többségnek pont az nvidia gyárilag fátyolosabb beállítása a negatívum. :D Én az mondom használd így egy kicsit, szokni kell. De ha nagyon nem jön be, akkor a monitor színbeállításoknál tudsz változtatni.

(#37133) Kis Tigris válasza bozont (#37132) üzenetére


Kis Tigris
tag

Oké, köszi :) Holnap még a GTA5 Online-al is kipróbálom. Lehet tényleg szokni kell a sok nVidia után.
Akkor a többihez nem érdemes nyúlni, így jó ahogy gyárilag van?

(#37134) TIT válasza Kis Tigris (#37133) üzenetére


TIT
veterán

Persze,ráadásul a 750Ti-t felesleges megtartani,6 éves kártya,15-20 fps-el vinné a játékokat a 2gb-ről nem beszélve.
A kontrasztos kép a jó kép.

(#37135) Mizol29 válasza Kis Tigris (#37133) üzenetére


Mizol29
senior tag

A másik meg, hogy miből gondolod, hogy az a látvány a helyes amit az nv kártya produkált? Nem lehet, hogy amit most látsz pont, hogy így kell kinéznie? :)

(#37136) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Jól emlékszem valami olyanra,hogy anno a 19.5.1 drivernek volt olyan,hogy üres járatban is kapcsolgatta a kártyán a ventilátorokat?Vagy az másik driver volt?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#37137) AtHoS válasza Pityu. (#37136) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A venti fordulatszám váltás nem terhelés függően kellene, hogy működjön, hanem hőfok függően.
Emiatt teljesen mindegy, hogy üresjáratban lépi túl a váltási hőfokot vagy terhelés alatt.

A hőfok "görbe" lépcsőpontjainak állításával tudsz rajta módosítani, ha neked nem tetszik a mostani állapot, ergo mindegy a driver verziója

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#37138) Pityu. válasza AtHoS (#37137) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tegnap m,ár itt körül bekapcsolt

Hol lehet állítani azt a görbét?És ha esetleg állítok feljebb azzal okozhatok kárt?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#37139) AtHoS válasza Pityu. (#37138) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Radeon Beállítások -> Játék -> Globális beállítások -> felső sorban Globális Wattman -> engedélyezed Elfogad -> a megjelenő oldalon tudod állítani több mindennel egyetemben

Ha hülyeséget állítasz max azt éred el, hogy terhelés alatt jóval hamarabb veszi vissza az órajelet a kártya és emiatt lassabb lesz, de ha csak az alsó tartományban módosítasz, akkor ez nem fog előfordulni

read-only mode on the forum

(#37140) Pityu. válasza AtHoS (#37139) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hú őszintén bevallom ez a wattman most nekem kicsit kínai :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#37141) stev65


stev65
tag

Sziasztok, feltettem a legújabb drivert (19.7.2), és nem találom benne a crossfire beállításokat, Létezik hogy az AMD kigyomlálta belőle mivel már nem támogatják?

Ne ess pánikba!

(#37142) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Az letezik hogy az R9 270X en nem elerheto a wattman? Szeretnem kikapcsolni a power savinget, de egyaltalan nincs ilyen opcio.

(#37143) Lacccca87 válasza phoenix64 (#37142) üzenetére


Lacccca87
addikt

Wattman biztos van rajta, mivel én is aktívan használom, igaz underclock-ra. Powersaving alatt nem tudom mire gondolsz de azt nem a windowsba kellene kikapcsolni?

(#37144) phoenix64 válasza Lacccca87 (#37143) üzenetére


phoenix64
őstag

Azt szeretnem beallitani h 2D alatt is maxon menjen az orajele, viszont nekem nincs a 19.7 es driveren wattman egyaltalan. Global OverDrive van, viszont ott semmit sem lehet allitani.

(#37145) phoenix64 válasza phoenix64 (#37144) üzenetére


phoenix64
őstag

Kedvencem, hogy neha ujrainditas utan ki irja a windows ertesitesek kozott, hogy: "Default Radeon WattMan settings has been restored due to unexpected system failure", de nincs is wattman settings...

(#37146) Soldika30


Soldika30
tag

Sziasztok pár napja kb 5 percenként be laggol a BF1 nem a nettől van mert a ping idő is tökéletes.. segítene valaki?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#37147) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Nem tudom, hogy driver, vagy Win10 kérdés, de hátha inkább driver.

Van egy AMD APU-m, és egy AMD VGA-m.
Mindkettőn van monitor.
Az IGP az elsődleges desktop, és VGA a másodlagos.

A kérdés, hogy megoldható-e, hogy a játékok a másodlagos monitorra menjenek a VGA-ra?
Csak végső esetben állítanám be elsődlegesnek a VGA-t.

Kössz!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#37148) bazsi83vp válasza Bici (#37147) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Csak próbaképp, mert nem dupla AMD-m van:

radeon beállítások -> váltható grafikus rendszer -> nagy teljesítményű az adott alkalmazáshoz
(de lehet itt meg is jelenik neked a 2 kártya és úgy tudsz váltani)

Arra szerintem nincs mód, hogy egy "gombnyomás" után minden játék a dedikált kártyán menjen és így egyenként be kell ezt állítani.

(#37149) Bici válasza bazsi83vp (#37148) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, kipróbálom. :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#37150) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Sziasztok,

felraktam a 19.7.5-öt (előtte DDU), de aztán láttam, hogy valamiért a hang driver nem került fel. Akkor megint DDU, újra felrakás, de azt írja ki, hogy: "Hiba 184 - Az AMD telepítő nem támogatott operációs rendszer miatt nem tudja a műveletet folytatni." (win10 Pro x64, eredeti)
Windows update felrakott egy 17.1.1-et, de telepítőből nem megy fel semmi. Most frissítettem a win-t 1903-ra, de így sem ismeri fel, hogy ez egy win10 pro 64bit.

Próbáltam egyel régebbi drivert és tavalyit is, ugyanez. De mi ez?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.