Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#36601) Soma01 válasza Lacccca87 (#36600) üzenetére


Soma01
veterán

Jelen esetben mindegy volt, ki rakja fel, mert mindenképpen rossz lett a vége. A takarítás után is a Win rakta fel és jó lett. Igaz, az után én még ráfrissítettem a legújabb letöltött verzióval. A takarítás volt a lényeg ebben az esetben. Valami nagyon össze volt kavarodva, mert leszedni sem tudtam rendesen, csak az eszközkezelővel, csak a drivert, az meg nem volt elég. Kellett a DDU!!
Amúgy le volt töltve nekem az install is, azt engedtem rá végül, úgy frissítettem. De jó ötlet, kikapcsolni ilyenkor a netet, mert egyből elkezdi felrakni a Win10 a drivert.

Érdekes, hogy az újabb driverekkel a kép kicsit pirosas. A fehér szín sem olyan szép tiszta mint volt. Van egy kis piros beütés benne. Ezzel lehat valamit csinálni, javítani rajta?

(#36602) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok!Ajánlott/érdemes feltennem az aláírásomban szereplő régi konfigra HD7770-es kártyához a 18.2.1-es Adrenaline-t,vagy felesleges,esetleg kifejezetten ellenjavallt? A Radeon Settings-en belül dobja fel frissítésként,most egy régi 17.7.1-es 2017 júliusi driver van fenn,amiben benne a Vulkan,és a Manle .
Játékra nem kell,filmlejátszás megy a gépen MPCHC&MadVR. A fenn lévő mostani driver volt az utolsó,amivel még rendben ,szépen ment a videolejátszás MadVR alatt,de ez sem 100%-os,ezért gondolkodom a 18.2.1 Adrenaline-on....
Vagy felejtsem el,és erre a konfigra az utolsó,még (viszonylag)helyesen működőt használjam tovább?
Köszönöm a segítséget előre is! :R

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#36603) TIT válasza R3nts (#36602) üzenetére


TIT
veterán

Szia!

Ha nem játszol akkor nem fontos frissíteni hacsak nem javít olyan hibát az új ami neked van.

(#36604) Brenor


Brenor
aktív tag

Nálatok nincs gond az amd monitorozással? Nálam néha vagy crashel az amd settings vagy kékhalálozik, ha benyomom a monitorozás.

(#36605) TIT válasza Brenor (#36604) üzenetére


TIT
veterán

Én afterburnert használok mert átláthatóbb és nagyobb.

(#36606) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!

Van egy kis problémám.
Asztali gépemmel (benne R290) szeretnék 4K filmeket nézni LG 55UJ701V 4K tévén.
Vettem hozzá 2.0 HDMI kábelt, felraktam a legfrissebb AMD illesztőt, fent van a VLC és a MPHC is.
A gondom az, hogy a TV-n mind a két szélén van egy fekete függőleges csík, magyarán nem húzza ki a képet teljesen, pedig a TV natív felbontására állítottam a WIN 10-ben a felbontását.
Ezen felül, a két lejátszó is mikrokadásokkal játsza csak le a filmeket, többel is próbáltam.
Mi lehet a gond?
Mit szúrtam el?

Előre is köszönöm a a válaszokat! :R

Üdv.

(#36607) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Valaki találkozott már ilyennel,meg nyitottam a radeon beállításokat és teljes képernyőbe4n jött be,és nem tudok vissza lépkedni sem így a menüjében.Mit lehet ennek csinálni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#36608) mpierre


mpierre
veterán

Üdv!
Hosszú évek radeont használok, szerencsére az x600 pro óta csak hírből ismertem a driver hibákat. Egészen az utóbbi pár hétig...
Jelenség: Indítás után error panel, radeonsettings.exe nem indult el. Van ok, ezenkívül a szokásos ok gomb, mint problémamegoldás. Az esetek 90%-ban amúgy mégis elindul a radeon beállítások (van tálca ikon), míg a fennmaradó 10%-ban csak kézileg lehet berúgni a beállításokat.
Eseménynapló: A hibát okozó alkalmazás neve: RadeonSettings.exe, verzió: 10.1.2.1703, időbélyeg: 0x5a725548 (18.2.1. adrenalin driver)
A hibát okozó modul neve: shcore.dll, verzió: 10.0.16299.15, időbélyeg: 0x6c07e48f (w10 pro 64bit eddigi összes frissítéssel)

Vagyis úgy tűnik, hogy a két fájl akad össze.

Amin túl vagyok eddig: ddu takarítás, whql adrenalin újra felrak; sfc scannow cmd-ből. Vagyis az összes placebo trükköt megcsináltam.

A hardver köszöni jól van. Erősen túl van hűtve az r9 390, merthogy fc blokkot kapott (~48-50°C vrm, ~28-35°C gpu, stb), tehát valami szoftveres gubanc lehet...

Nos a kérdés, hogy szüntethető meg a hibajelenség? (Lehetőleg win10 újrahúzása nélkül, nincs kedvem ssd mellett is egy napot elkecsölni ezzel... :DDD )

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36609) Soma01 válasza mpierre (#36608) üzenetére


Soma01
veterán

(#36610) sir0cco


sir0cco
tag

Sziasztok.
Azt vettem észre, hogy játék után mikor kilépek a vga terhelés alatt marad mindaddig míg egy random alkalmazásba pl. jobb lent az órába vagy valamelyikbe bele nem kattintok.
Ez úgymond megszakít valamit és idle állapotba kerül.
(Vega 56)

[ Szerkesztve ]

(#36611) mpierre válasza Soma01 (#36609) üzenetére


mpierre
veterán

:R , de sajnos nem - úgy látszik - ez lesz a megoldás. Uninstall után hiba nélkül megy, nem jön fel a radeonsettings.exe megállt üzenet. Majd ha telepítem, azonnal jön is restart után. :F Mihez is kell a 2013-as c++?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36612) Tompika777


Tompika777
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne a hozzáértőkhöz,hogy van egy régi HD7770-es kártya a gépben,és fent van hozzá a 18.3.1-es Adrenalin driver.
A kérdés az,hogy mitől lehet és mi a megoldás arra,hogy a Radeon settings-ben nem lehet kb. két verzió óta ellenőriznem a driver frissességét,mert azt írja,hogy : "Nem lehet csatlakozni az AMD szerverre a frissítések ellenőrzése érdekében".Semmi nem volt változtatva a gépen,a tűzfal beállítások ugyanazok(meg is néztem benne és az AMD hozzáférés engedélyezett),gyári Windows Defender fut,de ott sincs jele anomáliának,plusz van egy Zemana antilogger fent,de ott is a kivételek közt szerepel az AMD.
Minden egyéb program a mesgszokottak szerint működik,internet van,böngészés van,egyedül a driver ellenőrzés állt le.
Én valami Windows frissítésre gyanakszom,de azért is írtam,hogy hátha valaki találkozott ilyesmivel,és esetleg a megoldást is tudja.

(#36613) dzoli87


dzoli87
aktív tag

Sziasztok!

Amennyiben érdekel esetleg valakit megjelent a [Radeon-Software-Adrenalin-Edition-18.3.3]

[ Szerkesztve ]

(#36614) Lacccca87 válasza dzoli87 (#36613) üzenetére


Lacccca87
addikt

Nálam hibátlanul felment egyszerű rátelepítéssel, és tökéletesen működik.

Amit még hozzátennék hogy én most kezdtem el használni a Chill funkciót és nagyon meg vagyok elégedve vele. Kevésbé és akkor is jóval később melegszik fel a VGa, vagyis kevesebbszer hallani a ventiket dolgozni. Illetve reszponzívabbnak érzem a játékokat (CSGO,DOTA2). Minimum FPS értéket játéktól függően állítom pl CSGO 100, Dota2 75, Single nem fps játékoknál 60, a max meg 105-120 között.
Aki még nem próbálta az próbálja ki mindenképpen, és ha nem teszik menet közbe ki lehet lőni a korlátozást alapesetben az F11-el.

(#36615) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Csak érdekelne ki milyen gyakran frissíti a drivert (jelenleg: Radeon Software Adrenalin Edition)?
Ki várja meg a WHQL kiadást és ki teszi fel azonnal a "Optional" változatot?
Egyáltalán az Optional mindig megbízható?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36616) Pityu. válasza VGYke (#36615) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én még pl csak a 17.12.2 járok,nem éreztem még szükségét a legfrissebb felrakásának.Hogy aztán jól teszem e vagy sem azt nem tudom.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#36617) VGYke válasza Pityu. (#36616) üzenetére


VGYke
addikt

Én az Adrenalin Edition 18.2.1-nél. Pont ezért kérdeztem, hogy jól tesszük-e vagy nem... :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36618) AtHoS válasza VGYke (#36617) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én ritkán frissítek. Ha nincs gond hónapokig nem nyúlok hozzá.
Esetleg, ha bejön valami újdonság a szolgáltatások közé

read-only mode on the forum

(#36619) SityiSXT válasza VGYke (#36617) üzenetére


SityiSXT
őstag

Én mindig frissítek, eddig nem volt gondom belőle.

(#36620) Lacccca87 válasza VGYke (#36617) üzenetére


Lacccca87
addikt

18.3.2 -őt minimum érdemes feltenni nagyon sok optimalizációt kapott.
Én speciel minden optional frissítést felrakok, és mindig működik rendben.

(#36621) bozont válasza Pityu. (#36616) üzenetére


bozont
veterán

Néhány éve még miden új driverre frissítettem, aztán leszoktam róla. Nem érzem nagy hátrányát, csak akkor frissítek ha számomra hasznos hibajavítás, új funkció kerül be. Vagy ha a tapasztalatok szerint tényleg érezhetően javít az általános teljesítményen. Nemrég frissítettem a 17.2.2-re, már nem is emlékszem melyikről, de nem Adrenalin volt még. Eddig jól teszi a dolgát.
De emlékszem, anno a 14.4-et is azért cseréltem le 1 évvel később, mert valamelyik open beta játék már nem volt hajlandó elindulni, csak az aktuális legfrissebb driverrel. :D

(#36622) Pityu. válasza bozont (#36621) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én két ok miatt raktam fel azt ami most fent van,vagyis igazán lehet csak egy ok,volt egy játék amivel tudtam játszani előző driverrel is de ki írta,hogy jobb lenne ha az ujjat használnám.De végül is egy windows újratelepítés miatt raktam fel a legújabbat akkor.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#36623) VGYke válasza Lacccca87 (#36620) üzenetére


VGYke
addikt

Én csak arra vagyok kíváncsi az miért van, hogy egy Optional driver ha semmi nem változik benne, de megkapja a WHQL minősítést, a mérete lecsökken. Pl. lásd 18.2.1
Emlékeim szerint a 18.2.1 Optional 335 (?) MB volt, a 18.2.1 WHQL 319MB.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36624) Lacccca87 válasza VGYke (#36623) üzenetére


Lacccca87
addikt

Méret kb lényegtelen. Az optional az az a verzió ami az AMD saját tesztén átment el lett küldve WHQL minősítésre de még nem kapta meg (ugye 1-2 hét minimum).
Én csak optional drivereket rakok fel. WHQL már semmit nem jelent.

(#36625) VGYke


VGYke
addikt

Na még egy közvélemény kutatás :)
Driver telepítésnél, ki milyen módszerre esküszik?
1.) Uninstall nélkül új driver ráengedve a régire?
2.) Uninstall a régi: Vezérlőpult - Programok és szolgáltatásokon belül AMD softvare eltávolítása, majd az új telepítése
3.) 2. eltávolítás, majd AMD Clean Uninstall Utility futtatása, majd az új telepítése?
4.) Csak a AMD Clean Uninstall Utility futtatása, majd új telepítése?

Kíváncsi vagyok kinek mi jött be.

Én azt tapasztaltam, több felhasználói fiókos Win10 alatt, hogy a 3. módszer sem töröl mindent, főleg a Users\Felhasználó\AppData alatt eldugott cuccokat nem!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36626) Abu85 válasza VGYke (#36623) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A WHQL meghajtót másképp szokták fordítani és csomagolni, mert hiányzik belőle az AMD saját, OEM tesztelésre szánt kiegészítőmodulja. A WHQL-nél ilyen modult nem lehet csomagolni, mert a Microsoft rendelkezhet csak a meghajtó tesztelésének jogával, így az adott OEM-nek ki kell kérnie a Microsofttól az eredményeket, amit természetesen pénzért adnak ki. Az AMD a saját hitelesítésénél ezzel nem foglalkozik. Elérhetővé teszik az OEM-eknek a teljes tesztkörnyezetet, és mindenki letesztelheti saját magának, természetesen ingyen és annyiszor ahányszor jólesik.
Ezek ugye az OEM-eknek azért lényegesek, mert ők is csomagolnak maguknak külön meghajtókat az egyes eszközökhöz, és azokhoz nyilván egy alapvető minőségbiztosítási szempont, hogy maguk is letesztelik a működést.
Az Optional egyébként abból a szempontból megbízhatóbb, hogy az AMD saját tesztje több dolgot néz, mint a Microsoft WHQL. Tehát jellemzően a saját aláírással kiadott meghajtó jobban van tesztelve. Persze ez igazából ezúttal mindegy, mert az AMD-nél akkor megy egy meghajtó WHQL-re, ha rendelkezik gyártói aláírással.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#36627) VGYke válasza Abu85 (#36626) üzenetére


VGYke
addikt

És ez nekünk, felhasználóknak jelenthet-e valami hátrányt, lassulást, hogy az "Optional" tartalmazza az "AMD saját, OEM tesztelésre szánt kiegészítőmodulja"-t?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36628) Abu85 válasza VGYke (#36627) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Miért jelentene? Egy rakás dolog benne van a driverben már, ami nektek/nekünk felhasználóknak nem férhető hozzá, vagy kell egy külső segédprogram, amivel elő lehet hozni. Például utóbbira példa a Radeon GPU Profiler is. Az AMD nem szállít mindenre külön meghajtót, hanem egybecsomagolja az egész szolgáltatást. Aki mondjuk fejlesztő, annak nem kell külön developer driver, hanem letölti a kiegészítőt, és a normál módból átkapcsolja a meghajtót developer módba, aztán működik is például a hardveres nyomkövetés (már amelyik GPU támogatja), ami normál módban inaktív. Ha végzett a feladattal, akkor lelövi a programot, és a meghajtó újra normál módban fut. Ezt én is szoktam használni, egy kattintás az egész, ami iszonyatosan megkönnyíti az életemet a régi "egész délután konfigurálgatom, hogy működjön" módszerhez képest.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#36629) VGYke válasza Abu85 (#36628) üzenetére


VGYke
addikt

Kezdem tapisgálni miről írtál, pl: Összenő a Radeon GPU Profiler és a RenderDoc, mert amúgy nekem kínai...

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36630) SityiSXT válasza VGYke (#36625) üzenetére


SityiSXT
őstag

Én simán express installal telepítem a Control Center frissítési részénél.

(#36631) TIT válasza VGYke (#36625) üzenetére


TIT
veterán

Egyik sem,csak ddu,az töröl mindent kivéve amikor nem,de az ritka.

A nyomkövetés sose jó.

[ Szerkesztve ]

(#36632) AtHoS válasza VGYke (#36625) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én ebben a sorrendben "szoktam" eljárni.

Az 1.-es ponttal kezdek és ez az esetek 90%-ában elegendő is, azonban ha nagy előrelépés történt a drivernél (volt már többször, hogy újraírták az alapokat) vagy ha a "ráfrissítés" közben anomália jött elő, akkor a 3. pont szerint járok el annyival kiegészítve, hogy a clean progit csökkentett módban futtatom.

4. pont szerint sosem járnék el, még akkor sem, ha DDU-t használnék az AMD clean progija helyett

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#36633) bozont válasza VGYke (#36625) üzenetére


bozont
veterán

Factory reset -> uninstall -> restart -> install -> restart

Eddig nem volt problémám vele. Az meg hogy marad-e valami vagy sem az előzőből, pont nem zavar.

(#36634) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok! Kis segítséget kérnék.

Nem tudom jó helyre írok e. Olyan gondom van, hogy a gép HDMI-n csatlakozik a monitorhoz és a kép és a monitor széle között van egy szegély körbe. Nem tudom beállítani, hogy érjen ki a kép a képernyő széléig. A VGA egy Radeon HD4850 a monitor Samsung S27B750. Ezelőtt másik monitor volt ezt most vettem, azon nem volt semmi gond, bár ott DVI csatlakozott a monitorhoz. Tudnátok segíteni? Előre is köszi. Win10 van a gépen. Nem tudom jó helyre írok e. :B :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#36635) AtHoS válasza DonMedve (#36634) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na ez érdekes lesz, mert a 4850-hez nincs win10-re telepíthető driver, csak amit a win automatán felpakol. Ahhoz meg nem lesz állítási felület (overscan)

Amit megnézhetsz, hogy a monitor tud-e skálázni teljes felületre illetve találtam ezt, amivel még megpróbálkozhatsz, hátha sikerül úgy módosítani, hogy rendben legyen a megjelenítés (szigorúan saját felelősségre!) [link]

read-only mode on the forum

(#36636) DonMedve válasza AtHoS (#36635) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez alapján meg sikerült oldanom. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#36637) mpierre válasza mpierre (#36611) üzenetére


mpierre
veterán

Heh, csökött win 10. Jobb klikk a radeonsettings.exe-n, majd kompatibilitási problémák elhárítását választava végre szabványos alkalmazásként regisztrálta azt. Gondolom azért, mert szerinte eddig nem az volt... :DDD No comment.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36638) Pokesz007 válasza VGYke (#36625) üzenetére


Pokesz007
senior tag

1. Csökkentett módba DDU program futtatása.
2. Amd könyvtár törlése,akár kézzel,ha nincs beállítva a programba.
3. Internetet kihúzom,vagy tiltom.
4. CCleaner futtatása,register tisztítás.
5. Új Driver felrakása.
6. Internet visszakapcsolása.

Nekem mindig ez volt a leggyorsabb és tisztább. Igaz nincs nagy videókártyám,egyenlőre,de hamarosan rx480-ra tudok szert tenni.. Driver váltások miatt írtam.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#36639) Lacccca87 válasza Pokesz007 (#36638) üzenetére


Lacccca87
addikt

Igazából ez tök felesleges ha nem tapasztaltál semmi bugot. Sima egyedi frissítéssel driverből indítani aztán nincs gond.

(#36640) Pokesz007 válasza Lacccca87 (#36639) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Lehet igazad van :) 5 perc alatt így is megvan.
Én így szoktam meg,de kipróbálom a ráfrissítéssel,ha valamiért szükség lesz rá.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#36641) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Win7-re melyik az optimális driver az RX 560-hoz, mert a 18.2.1 és a legújabb valamiért a telepíytés végén amikor rámegyek az "újra indítás most" fülre, hibát írki a windows rá! Mi lehet a megoldás szerintetek?

[ Szerkesztve ]

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#36642) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Van egy ilyen tv-m: Samsung UE46C6000, illetve egy 512MB-os Sapphire Radeon 5450 DDR3 videókártyám.
HDMI csatlakozó van rajta, a tv-n is.
Szeretném HDMI kábellel összekötni a két készüléket és úgy filmet nézni, de sajnos nem látja a tv soha azt a csatlakozót, amibe bedugtam a HDMI kábelt, hogy összekössem a géppel.
Monitoron probléma nélkül megy HDMI-vel.
Van erre valakinek valami ötlete esetleg?

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#36643) TIT válasza Fr@nkieWilde (#36642) üzenetére


TIT
veterán

Szia!

Lehet a csatlakozó rossz.

(#36644) AtHoS válasza Fr@nkieWilde (#36642) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam UE40C6000 van használatban és samu ajánlás alapján az 1 (DVI) számozású HDMI csatlakozóba van kötve a VGA (4830, 5850, 5750, RX 470, VEGA kártyákkal volt eddig használatban + 2 és 3 számozású csatikban médiabox és digi kaon1000 beltéri)

VGA-ra egyszerre van kötve a monitor és a TV? Ha igen, akkor win alatt win+p gombokkal be kell kapcsolni a második kijelzőt

szerk. ja és a TV menüben - Névszerkesztés - DVI PC-re van elnevezve (szintén samu ajánlás 24p lejátszáshoz)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#36645) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

5-6 éves drivert tudok még valahonnan letölteni? 5450-hez kellene.
Vagy, akinek van e-mail-ben szívesen fogadom.

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#36646) Laca333 válasza Fr@nkieWilde (#36645) üzenetére


Laca333
tag

https://support.amd.com/en-us/download

Manually Select Your Driver menüpont alatt kiválasztod milyen kártya, milyen oprendszer, stb.

(#36647) Fr@nkieWilde válasza Laca333 (#36646) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nem jó sajnos. A legfrisebb drivert dobja ki csak. :(

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#36648) bivalyolo válasza Fr@nkieWilde (#36647) üzenetére


bivalyolo
őstag

Ott lesz az is, csak le kell kicsit görgetni. Belinkelném de nem írtad milyen winre kellene.

"Let's agree to disagree!"

(#36649) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

5450-em van, FULL HD 27-es samsung monitorom.
Nem a teljes képernyőben jelenik meg a kép a kártya használatakor, hanem jóval kisebb a kép, mint a képernyő mérete.
Driver telepítés előtt és után is. Több féle drivert is néztem.
Mi lehet a baj?

Köszönöm.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#36650) Fr@nkieWilde válasza bivalyolo (#36648) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

win 8.1 64 bit

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.