Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18351) TTomax válasza Alastair' (#18350) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért ez így egy kicsit ferdítés,mert abból már nem sokat használnak,ellenben az rv770-el... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#18352) totyax válasza Oliverda (#18349) üzenetére


totyax
aktív tag

Nagykerbe vettem, szóval magamtól nem kérdezhettem meg, de neked miért fáj az, hogy egy jó teljesítményű kártyát az ember nem akar kidobni? Eddig megszoktam hogy akkor veszek új kártyát ha a teljesítménye már halovány, ennek viszont messze nem az. Sőt. Olvasgatom ezt a topikot és másokat is, és látom hogy az újabb 5x 7x kártyák tulajai olyan gondokkal küzdenek ami nálam messze nincs, most a kis sebességtöbbletért kínlódjak én is? Amúgy meg miért nekem kell magyarázni hogy nem szeretem ha átbasznak, kicsit kifordult a világ nem? :) Az lenne a tisztességes hogy rögtön vásárláskor közölnék hány év teljeskörű supportot (sebességnövelés/hibajavítás) kínálnak havi frissítéssel. Mert tegyük hozzá már jó régen nem láttam catalyst meghajtóban 4x kártyára vonatkozó sebességnövelő bejegyzést, tehát sebesség szemszögéből már régen tojtak erre a kártyacsaládra, de most már hivatalosan is tojnak, max 3 havonta néznek rá. Persze most már mindenkire tojnak, mert már a többiek sem kapnak havi hivatalos drivert, igaz bétákat nyomkodnak ki folyton, mint tette az nvidia eddig. Sőt még számozni se bírnak, tehát ha az ember felrak valamit, nyomozni kell vajon mit is tett fel... :)

(#18353) totyax válasza Alastair' (#18350) üzenetére


totyax
aktív tag

Annak a kártyának a teljesítménye már nem is lenne elég mai játékok futtatásához, a régiekhez meg jó a régebbi driver. Ettől függetlenül igen, adhatnának, nem kell 500 féle kártyát csinálni, először ugyan úgy tűnik spórolás az alkatrészeken, később azonban viszi a pénzt hogy ezt az 500 féle kártyát támogatni is kéne.

(#18354) Oliverda válasza totyax (#18352) üzenetére


Oliverda
félisten

Nekem csak a hülyeség és a teljesen felesleges fröcsögés az ami fájni szokott.

Senki sem mondta, hogy ki kell dobni. Miért kéne? Azért, mert most már nem jön hozzá havonta egy új driver, ami hónapok óta amúgy sem hozott magával érdemi változást ezekhez a régi kártyákhoz? Ennyire gyötör, hogy mostantól nem tölthetsz le és frissítgethetsz havonta tök feleslegesen?

"akkor veszek új kártyát ha a teljesítménye már halovány, ennek viszont messze nem az. Sőt."

"az újabb 5x 7x kártyák tulajai olyan gondokkal küzdenek ami nálam messze nincs"

Ezek alapján semmi gondod nincs a kártyával, teljesen elégedett vagy. Akkor így pláne nem értem, hogy miért hiányzik annyira a havonta frissülő új meghajtócsomag.

"Persze most már mindenkire tojnak, mert már a többiek sem kapnak havi hivatalos drivert, igaz bétákat nyomkodnak ki folyton, mint tette az nvidia eddig."

Inkább legyen három havonta egy normális, mint kapkodni minden hónapban, hogy kész legyen az újabb csomag. Mutass még egy hardver amihez fixen havi rendszerességgel jönnek a meghajtók! Az ilyen fejlesztési ütemterv egyszerűen nem optimális, amit a Catalyst is bizonyított.

"Sőt még számozni se bírnak, tehát ha az ember felrak valamit, nyomozni kell vajon mit is tett fel"

?

A hangkártyámhoz egy éve nem adtak ki új drivert. Most akkor ezért dobjam ki?

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18355) #41133696 válasza Alastair' (#18350) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát igen mekkora retro, anno én is álmodoztam róla :D ;]

(#18356) Steelmanus válasza Oliverda (#18354) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Az ilyen trollok valaszat legjobb figyelmen kivul hagyni, bar neha nekem is nagy kedvem volna valaszolni de nem teszem. Amikor egy problema felmerul, arra erdemleges valaszt vagy a promlema megoldasara utalo megoldast nem tud irni.
Mas.
Visszatettem a 12.1-es drivert, es feltelepitettem a (#18299) _DiEGO_ hsz.ben ajnlott AMD OverDrive 4.2 -ot, es legnagyobb megelegedesemre pattogosabban indulnak a progik az Asztal is mintha gyorsabban jelenik meg. Nincs semmi beiras a hibanaploban sem, most kiprobalom a 12.4-et is ezzel az AMD OverDrive 4.2-vel.
Koszonom a linket, es a progit.

(#18357) Steelmanus válasza Oliverda (#18354) üzenetére


Steelmanus
addikt

Kivallo! Feltettem a 12.4-et, a hibasan mutatott CCC 12.1 verzioszamot kijavitottam a registry-ben 12.4-re, utanna feltelepitettem a AMD OverDrive 4.2 -ot, es minden OK.
Koszonom a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#18358) Hawnin


Hawnin
tag

Hello! Lenne 1 olyan problémám hogy bármilyen böngészőben /chrome,mozzila,opera,ie/ ben a vidi lejátszás nem akar normálisan menni mindíg zöld képernyőt hoz ki helyette
a probléma a videókari driverrel van mivel 12.1 nél még jól ment 12.4 és 12.6 nál már jelentkezett ez a hiba és a kérdésem az lenne hogy mindenképpen muszáj a régebbi drivert használnom vagy van valami megoldás erre?

vpc eb4z1e

hd5650 1gb
i5 480m
4gb ram
win7 64 bit

(#18359) Löncsi válasza totyax (#18352) üzenetére


Löncsi
őstag

Van egy rossz hírem.

Az nVidia is csak 400+ szorzatot támogatja aktívan.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#18360) Steelmanus válasza Hawnin (#18358) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nalam megy rendesen a Fx 13.0.1 / Adobe.Flash.Player-11.3.300.262 flash alatt minden video. Probald meg kikapcsolni a protected modot. Ez kihat az osszes bongeszore.
Itt olvashatsz rola.

(#18361) Boxi88


Boxi88
őstag

Nekem a 12.6-os driver nem működik, egy Lenovo E125 (AMD e450) gépen, az oprendszer 64bites. A 12.4-es driver tökéletesen működik!

Ezt a hibaüzenetet dobja az új driver:

(#18362) Teodor52 válasza Steelmanus (#18357) üzenetére


Teodor52
senior tag

Hogy írtad át a registryben?

(#18363) RpPRO


RpPRO
őstag

Nem értem a 2.-3.-4. generációs morgós kártyatulajokat. Mit várnak egy zsír új meghajtótól? 5-10%-os gyorsulást? Tudom - jön, a duma - kompatibilitást, probléma nélküli játékot. Nekem 3850 AGP-m van, egy kezemen meg tudom számolni szerintem, h itt a fórumon még hány embernek van ilyen, még sincs semmi bajom a játékokkal, maximum nem kell szénné tuningolni és játékban mindent rápakolni grafikailag. Aki azt hiszi, h 5 év múlva is hasít majd a drága VGA-ja, az (ál)naiv.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#18364) _DiEGO_ válasza Alastair' (#18350) üzenetére


_DiEGO_
őstag

+1

:C na jah , akik anno nem is oly rég bevásároltak ezekkel , hogy min 5 évig nem kell másik ... lehet verni NV asztalát valóban ... hiszen súlyos pénzeket adtak ki rá . Aztán szépen átnevezve adták ki újnak újabb lehúzásokkal - szóval felesleges a másikat oldalt kritizálni , amíg sajáton több a csínytevés ;]

De azért köszönet totyax kollégának a mostanában sok segítő hsz -éért vagy valaki/k másképp látják a hozzáállását :F

(#18365) Lefty válasza _DiEGO_ (#18343) üzenetére


Lefty
addikt

az adataim közt megtalálod, hogy milyen notim van.

(#18366) _DiEGO_ válasza Lefty (#18365) üzenetére


_DiEGO_
őstag

aha , megszerkesztetted ... mert akkor még nem volt . Így már könnyebben lehet segíteni ....

[HP]

Nah akkor csakis a gyártói oldalról lesz drivered ... alapban mint sejtettem ...

[ Szerkesztve ]

(#18368) _DiEGO_ válasza Lefty (#18365) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Nah szóval csakis [ide] dob a link ...
APU -t választva
[link]

(#18369) Steelmanus válasza Teodor52 (#18362) üzenetére


Steelmanus
addikt

Megnyitottam a Futtatas / regedit parancsal a registry szerkesztot, majd Szerkesztes / Kereses opcio, es beirtam 12.1 es a keresoablakban bepipaltam Csak teljes szoval egyezo szurot. Ahol volt 12.1 bejegyzes azt ki javitottam 12.4-re. az elso talalat utan F3 nyomkodasaval tudsz tovabb keresni.

[ Szerkesztve ]

(#18370) Teodor52 válasza Steelmanus (#18369) üzenetére


Teodor52
senior tag

Nálam mivel [kiírja] a 12.6-ot, akkor így nem kell átírnom!

De nálad, hogy hogy nem íródott felül újabb driver telepítése után a verziószám?

(#18372) Hawnin válasza Steelmanus (#18360) üzenetére


Hawnin
tag

hello meg csináltam amit irtál de a probléma ugyanúgy fent áll

(#18373) Steelmanus válasza Teodor52 (#18370) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ja ha jol irja ki akkor nem kell, de irtam fentebb hogy 12.1 rol valtva 12.4-re nem vot helyes a CCC verzioszam kiirasa, amugyis ez csak kozmetika, enelkul is teljes erteku a CCC.

(#18372) Hawnin Amikor frissitettel a FlashPlayer 11.3.300.262-re elotte leinstallaltad az elozo verziot? Azt is a mindig az eppen feltelepitett - ha 64 bites a rendszered - akkor a 64 bites uninstall programjaval kell leinstallalni. Erdemes leszedni es tiszta telepitessel ujra telepiteni a legfrissebbet.

[ Szerkesztve ]

(#18374) Hawnin válasza Steelmanus (#18373) üzenetére


Hawnin
tag

Bocs h ilyen értetlen vagyok de a flash player t hol tudom letörölni? mert a vezérlőpult/prog eltávolítás és telepítésnél nem találom

(#18375) Hawnin válasza Hawnin (#18374) üzenetére


Hawnin
tag

Update: le töröltem teljesen file okat innen is kiszedtem : C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash
%appdata%\Adobe\Flash Player
%appdata%\Macromedia\Flash Player

De semmi ugyan úgy rossz még mindíg / 12.1 es cata val még mindíg normálisan működik csak 12.4 12.6 nál van ez a hiba :-// /

U.I nem tudom h említettem e de pl telepítésnél hdmi audiót nem tudja felrakni

[ Szerkesztve ]

(#18376) Steelmanus válasza Hawnin (#18375) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szedd le innen (Usite) az Adobe flash unistallert, ugyan ez meg az 10.2x -hez keszult de jo a legfrissebre is, ez egy *.rar fajl, es benne van a 32-64 bites unistaller Neked gondolom 64 bites a rendszered, akkor a 64 bitest kell futtatni. Csomagold ki es hasznald.
Persze lehet hogy mas problema van, de egy probat meger, viszont ha a HDMI audiot nem tudta telepiteni, nincs letiltva a hang? A legfrissebb Adobe.Flash.Player-11.3.300.262 ha nincs letiltva a protekted mod, akkor sajat hangeroszabalyozot jelenit meg a Hangkevero opcioban, Tudod jobbklatty a hangszoroikonon es ott lehet latni pl FF-nel. Van egy FF es egy masik Falsh csuszka is lehet nemitani is. Ha viszont letiltod a protected modot akkor nem jelenik meg a flash kulon csuszkaja.

(#18377) Steelmanus válasza Hawnin (#18375) üzenetére


Steelmanus
addikt

Bocsanat, lemaradtam, szoval elfelejtettem megkerdeni hogy milyen hangkari / chip drivert hasznalsz. Ha Realtek akkor itt a legfrissebb ugyancsak az Usite oldalarol, mert onna sokkal gyorsabban jon le mint a gyartotol. Olvasd el ami a driverek ala van irva, foleg a Realtek HDMI Audio Device 2.70-rol szolo irast.
Probabol - mert alapbol nem telepitem az AMD driver telepitesekor a HDMI drivert mert nincs ra szuksegem, de most utolag feltettem probabol a 12.4 ala, es feltelepult.
Nem Te irtad hogy telepiteskozben ment a VLC?

(#18378) Hawnin válasza Steelmanus (#18377) üzenetére


Hawnin
tag

Az FF es részt nem értettem sajnos hogy az most mi akarna lenni /v szinüleg tudatlanságomból/
De a többit megcsináltam és nem jó elindítottam 64 bites uninstallert kitakarítottam mindent de egyszerűen vagy nem szedi le vagy nem tudom
/ http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-windows.html / ez a link mindíg azt mutatja h a 11.3 mas van fent uninstall és resi után is /
Ugyan akkor a probléma még mindíg fent áll meg az imént tapasztaltam 1 érdekes jelenséget kicsit meghajtottam a vidikarit és néhány csík jelent meg a képernyőmön ha pl frissítettem a képernyőt v megnyitottam valamit
Restart után eltűnt.
a VLC s dolgot azt viszont nem én írtam
a HDMI t meg most csinálom / de az nemhiszem h bezavarna a vidi lejátszásnál youtuben pl /
Intel HM55 a chipsett em
hd5650 1gb vga
i5 480m
4gb ram

[ Szerkesztve ]

(#18379) Steelmanus válasza Hawnin (#18378) üzenetére


Steelmanus
addikt

Az FF-es resz azt mutatja hogy az az Alapertemezett bongeszo. Igy van a HDMI-nek semmikoze a falsh videohoz, azt hittem hogy szukseged van ra mert pl TV-t csatlakoztatsz a gephez. Ha nem kell akarcsak nekem, akkor fel se tedd.
En elolrol kezdenem a dolgot, eloszor leinstallalnam a falsh, hang, video, drivereket, frissitenem a DX9-et, mert az mamar letszukseglet W7 alatt, majd hang, video no HDMI, es vegul a flash telepites.
DirectX 9.0c 2010.06
Ha igy sem jo akkor ott valami mas gond lesz.
Most nezem a Intel HM55 az egy mobil chipset. Laptoprol beszelunk?

[ Szerkesztve ]

(#18380) Hawnin válasza Steelmanus (#18379) üzenetére


Hawnin
tag

így van legelső kommentembe írtam a laptop típusát is
egy Vaio VPC EB4z1e ről van jelenleg szó

(#18381) paavoo


paavoo
aktív tag

Nem igaz, hogy nem bírnak normális drivert írni AMD-nél.
12.2 óta nem tudom felrakni a legújabb catalystet, mert telepítésnél megáll a "Telepítő csomagok forráshordozóinak rendszerezésénél".
Érdekes régen nem volt ilyen probléma, és nem fogom újrarakni a winfost emiatt, már egyszer 11.10-nél is emiatt kellett, mivel megszívatott a full driver gyalu (azután se akart felmenni).

[ Szerkesztve ]

(#18382) Hawnin válasza Steelmanus (#18379) üzenetére


Hawnin
tag

Na jó én most kapok idegbajt XDD jobb kattintás videóra/settings/Hardware acceleration ból kiszedtem a pipát és megy normálisan /ennek most baromira örülünk/ de az a kérdés hogy ez most mit jelent?

(#18383) Jakuu válasza Hawnin (#18358) üzenetére


Jakuu
őstag

Ez a flash videokra vonatkozik szvsz, mint a youtube. Kapcsold ki a hardveres gyorsitast jobb klikkel a flashvideon..

[ Szerkesztve ]

(#18384) Steelmanus válasza Hawnin (#18382) üzenetére


Steelmanus
addikt

Eloszor is elnezest de en nem vettem eszre hogy laptop, sokszor eleg a hardveres gyorsitast kikapcsolni a flash-nel akkor a proci szamol es kicsit jobban dolgozik mintha a VGA besegitene. Sokan direkt igy hasznaljak mert egy gondal kevesebb.
Ha jo akkor igy marad?
Ugye azt tudod hogy laposnal mindig es ebben benne van az Intel chipset-el ellatott lapos is mindig a gyarto oldalarol kell leszedni a drivert, vagy direkt mobility drivert keresni az AMD-nel. Sok újítást hoz a nyár első Catalyst drivere

[ Szerkesztve ]

(#18385) Hawnin válasza Steelmanus (#18384) üzenetére


Hawnin
tag

igen igen így marad csak azért zavar h vidikari gyorsítással rossz :D de amíg minden más alkalmazás megy normálisan így marad : ) köszöntem a sok segítséget
Igen tudom mobility t szedtem le de valamiért nem ízlik neki annyira

[ Szerkesztve ]

(#18386) totyax válasza Oliverda (#18354) üzenetére


totyax
aktív tag

Nekem csak a hülyeség és a teljesen felesleges fröcsögés az ami fájni szokott.

Látod ebben egyetértünk, mert nekem a te hozzászólásod tűnik teljesen felesleges fröcsögésnek, és indokolatlan kötekedésnek.

"az újabb 5x 7x kártyák tulajai olyan gondokkal küzdenek ami nálam messze nincs"

Ezek alapján semmi gondod nincs a kártyával, teljesen elégedett vagy. Akkor így pláne nem értem, hogy miért hiányzik annyira a havonta frissülő új meghajtócsomag.

Szövegértelmezésből ez nulla. Az hogy az 5x 7x kártyák tulajai olyan hibákkal küzdenek, amiket én nem tapasztalok, messze nem jelenti azt, hogy nincsenek gondjaim az ATI/AMD kártyával. Nem hiába irkálok hibajelentéseket az AMD-nek.

A többire inkább nem reagálok, mert túl sokat kéne magyarázni hogy alapdolgokat megérts, és általában nem reagálok azoknak, akikről látom hogy csak a kötekedés vezérli.

(#18387) Oliverda válasza totyax (#18386) üzenetére


Oliverda
félisten

Irkálj nyugodtan nekik annyit és azt amit csak akarsz, de itt vegyél vissza magadból. Ha nem akarsz vagy tudsz itt érdemben segíteni másoknak, vagy ha csak épp nem azért írsz ide, hogy leírj egy konkrét problémát, akkor nem szeretnénk itt látni. Ahogy nézem nem én vagyok az első a stábból aki erre kér.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18389) MiklosSaS válasza #41133696 (#18355) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hogy mennyit szivtam en annak idejen azzal a kartyaval. Orultem meg hogy mindenki gepeben ment (meg egy mocsok cerkaval is) nekem pedig a vadi uj athlon64 + asus k8n + 2 gb ddr + 400 w chieftec tap-al 10-20 per jatek utan fagyas volt. Szetszedtem a gepet darabokra, cserelgettem mindent benne, mindhiaba. Mindenkinel ment csak nalam nem akart. Aztan eladtam, es vettem valami nVidiat, mar nem emlekszem ra pontosan, de az a videokari kb 3 evig tartott tavol a Radeontol.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18390) Visormail válasza Steelmanus (#18356) üzenetére


Visormail
addikt

Nálam semmilyen változás nem történt a telepítésével, maradtak a hibabejegyzések is.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#18391) Abu85 válasza MiklosSaS (#18389) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert nForce-os volt az alaplapod. Az nagyon kényes volt bizonyos kártyákra. Ezért ment Cerkával és nálad meg nem.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#18392) _DiEGO_ válasza Abu85 (#18391) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Jaja , anno nForce -os vasamban nekem is 6600GT majd 8600GT volt . ATI karit ezért kellett anno mellőznöm sajna ... Aztán egy PCIe lapban 8800GTS -el be is fejeztem NV korszakot . Talán még valahol van kép is róla :D és jött az MSI HD3850 :R

(#18393) Steelmanus válasza Visormail (#18390) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ugy probaltad hogy a AMD VISION Engine Control Center-ben kikapcsoltad a driver sajat AMD Graphics OverDrive-ot?

(#18394) Boonen007 válasza Steelmanus (#18393) üzenetére


Boonen007
őstag

Ezt a felületet, hogy lehet előhozni?

(#18395) Visormail válasza Steelmanus (#18393) üzenetére


Visormail
addikt

Nem is volt bekapcsolva a licenszelfogadást mutatja catalystba, nem játszós win nincs tuning. Hm most végre megjelent az eszközkezelőben a 4.1 mellett a 4.2-es aoddriver is. Érdekes telepítés után nem mutatta, win újraindítás után még mindig nem mutatta, az overdrive progit elindítottam egyszer és bezártam semmi. Azóta folyamatosan megy a win nem volt több restart de már ottvan, na akkor most törlök egy naplót és meglátjuk elmúlt e a bejegyzés 1-2 nap múlva (mert eddig is előfordult hogy egy nap kimaradt a bejegyzés).

A legacyról volt már hír hogy mikorra tervezik kiadni az elsőt?

Boonen007: megnyitod a catalystet, teljesítmény fül, overdrive.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#18396) Steelmanus válasza Visormail (#18395) üzenetére


Steelmanus
addikt

En mar egyszer leszedtem es unistallkor megkerdi hogy leallitsa-e a AODdriver szolgaltatast mert az fut, persze, majd amikor kesz lett ott volt a figyelmeztetes hogy inditsam ujra a gepet, magatol nem rebootol. Ebbol gondoltam hogy nem art telepites utan sem ujra inditani, bar ahogy irod egybol nem indult, de most mar megy remelem jo lesz.
Nekem is csak ket napja megy, eddig jo.

(#18394) Boonen007 Visormail mar valaszolt.

(#18397) _DiEGO_ válasza Boonen007 (#18394) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Itt :

[ Szerkesztve ]

(#18398) Steelmanus válasza _DiEGO_ (#18299) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Jo keson kerdezem, feltelepitettem az AMD OverDrive 4.2-ot, ami fut szervizkent, akkor a AMD VISION Engine Control Center-ben ki kell kapcsolni az Graphics Overdrive engedelyezeset ? En ugy gondolom igen, de nem vagyok biztos benne, jelenleg ki van kapcsolva, mert ugy gondoltam hogy az AMD OverDrive 4.2 fejlettebb.

(#18399) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok!

ATI Radeon HD 2900 Pro VGA-hoz mi a jelenleg legfrissebb driver, melyiket érdemes feltenni? Max Payne 3 miatt érdekel!

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18400) Visormail válasza Steelmanus (#18396) üzenetére


Visormail
addikt

Már tegnap este 22:30kor megjött a hibaüzenet.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.